Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Mbeumo kurvajó playa lesz ittMennyivel másabb egy PL-ben bevált igazolás, mint minden más ligából hozott. Rajta annyira látszik hogy ehhez a keménységhez szokott.
manuszka86
10 hónapja
Határozottan tetszetős ez az MUJobbnak tűnünk mint gondoltuk😂
zacknorb
10 hónapja
Az Inter Turku a 20. fordulóban elszenvedte első vereségét 😞

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Sesko későn jött ahhoz hogy azonnal kezdjen. Rá kíváncsi vagyok mit tud majd hozzátenni a csapathoz,nagyon kellene már egy csatár telitalálat igazolásban😃
10 hónapja
Határozottan tetszetős ez az MU
10 hónapja
Hát ez kurvára tavaly Tatabánya idegen feelingÉn hülye, azt hittem, hogy a Pethő-Tóth Milán csatárduó villogni fog. Hát: nagyon nem. Tóth Milánnak volt egy veszélyes lövése, és kb. ennyi.
zacknorb
10 hónapja
Hát ez kurvára tavaly Tatabánya idegen feelingmajd jön iktriad és megmondja, hogy a 4. helyezett Karcagtól nem ciki kikapni 😀
zacknorb

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Delap pont hogy nem hasonlo, Delap jobban hasonlit Gyokereshez. Haverthez hasonlo az eddig is volt, Jesus, de pont, hogy ezzel szopik ket eve Arteta, hogy nem hajlando elengedni ezeket a nem verbeli csatar, inkabb hamis kilences-feelingu befejezo jatekosokat. Most jott egy verbeli befejezo kilences, az meg be fogja szopni Havertz miatt, meg amiatt, mert Arteta meg tulsagosan is makacs. 😀Vagy csak szimplán egy olyan játékos kellett volna, aki Havertzhez hasonló, pl Delap olcsón, és hozni egy elit balszélsőt.Gyökeres gyenge volt, beállt a két áruló.Teljesen mindegy, milyen volt, jatszania kellene, hogy felvegye a ritmust. Es egyebkent el is fogja ot baszni Arteta, mert szvsz pontosan az o Havertz-buzulasa miatt nem is lesz eselye Gyokeresnek arra, hogy netan atszakadjon a gat, mivel folyamatosan rotalni fogja oket.
Dzsokijuing
Stez
zacknorb
Amugy az MU sem all messze a korrekt csapattol, Mount kezdetese erthetetlen, az o helyere kell betolni Mbeumot, elore meg Seskot, es van racio a tamadojatekban. Az mondjuk nevetseges, hogy a vedelemben x ev utan is ott lehet egy Shaw, meg a jobb szelen keptelenek Dalot helyere valami tenyleg miunosegi szelsot talalni.
Szerkesztette: Stez
10 hónapja
Hát ez kurvára tavaly Tatabánya idegen feeling
10 hónapja
Vagy csak szimplán egy olyan játékos kellett volna, aki Havertzhez hasonló, pl Delap olcsón, és hozni egy elit balszélsőt.Gyökeres gyenge volt, beállt a két áruló.Teljesen mindegy, milyen volt, jatszania kellene, hogy felvegye a ritmust. Es egyebkent el is fogja ot baszni Arteta, mert szvsz pontosan az o Havertz-buzulasa miatt nem is lesz eselye Gyokeresnek arra, hogy netan atszakadjon a gat, mivel folyamatosan rotalni fogja oket.
Dzsokijuing
Stez
10 hónapja
Gyökeres gyenge volt, beállt a két áruló.Teljesen mindegy, milyen volt, jatszania kellene, hogy felvegye a ritmust. Es egyebkent el is fogja ot baszni Arteta, mert szvsz pontosan az o Havertz-buzulasa miatt nem is lesz eselye Gyokeresnek arra, hogy netan atszakadjon a gat, mivel folyamatosan rotalni fogja oket.
Dzsokijuing
10 hónapja
Úgy nézem, örülhetünk, ha legalább 1 pontot sikerül elhozni Karcagról.
10 hónapja
Ez így van,erre mondta Amorim tavaly ha ezt így lehet akkor majd így lesz. Edzők addig fogják ezt tolni amíg engedik. Mondjuk az hogy minek var az is jó kérdésMost Rayát ugyanúgy támadták. Annak ellenére, hogy az Arsenalnak drukkolok nem értem miért hagyják ezeket.épp ez az, mindegy melyik kapus ellen. Le kéne fújni
Matthew99
Toto21
Szerkesztette: manuszka86
10 hónapja
mi ez a waka-waka kántálás a PL meccseken? 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Gyökeres gyenge volt, beállt a két áruló.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Most Rayát ugyanúgy támadták. Annak ellenére, hogy az Arsenalnak drukkolok nem értem miért hagyják ezeket.épp ez az, mindegy melyik kapus ellen. Le kéne fújni
Matthew99
10 hónapja
Most Rayát ugyanúgy támadták. Annak ellenére, hogy az Arsenalnak drukkolok nem értem miért hagyják ezeket.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 hónapja
Crystal Palace's last 10 games have included Arsenal away, Liverpool away, Chelsea away, Spurs away, FA Cup semi-final vs Villa, FA Cup final vs Man City, Community Shield vs Liverpool. They are unbeaten in all those 10 games and won 2 trophies. Oliver Glasner 📈👑
— Colin Millar (@Millar_Colin) August 17, 2025
10 hónapja
Nem, de anyukaja nagyon a szivere veszi, ha barki rosszat ir, a teljes sportsajtot korbetelozta az elmult evekben. Korabbi kollegamat szo szerint lebaszta, hogy mit kritizalja a fiat. 😀Tuggya, hogy bukom a Milfekre?😉😜🤣Kádár még mindig egy BAROM!Ovatosan kritizald, mert anyukaja felhiv.
nagir
Stez
nagir
10 hónapja
A Parmaban Balogh meg nem kezdő...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
Tuggya, hogy bukom a Milfekre?😉😜🤣Kádár még mindig egy BAROM!Ovatosan kritizald, mert anyukaja felhiv.
nagir
Stez

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
1-4,de lehetne akár 6 is!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!