Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
egyébként szerintem messze nem annyira tragikus ez a MU kezdőMert idén kb fixen nem lesz kezdő, hacsak nem ő lesz a dupla6-os Brunoval.
mondjuk Mainoo miért a padon van?
Negritis, a vajda
10 hónapja
egyébként szerintem messze nem annyira tragikus ez a MU kezdőmondjuk Mainoo miért a padon van?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
egyébként az is elég geciség az Arsenal játékosoktól, hogy kidobásnál folyamatosan a kapus elé állnak, hogy dobja így ki? Most ezért figyelmeztették Gyökerest. Legalább valami. Elég alattomos taktikával tolja az Arsenal
10 hónapja
Nem én találom ki, hanem a szabályokat végrehajtó testület, úgynevezett játékvezetők.Eskü odaállnék a vedők helyében és leütném a picsaba amelyik ilyet csinál. Amúgy láttam a palace meccset, és amúgy az kevesbe volt szabalytalan mint ez.Még egyszer, vágod hogy az miért volt szabálytalan, miért vették el?Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaréaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
davemayer
Amúgy meg 2 éve így fújják, bárki más is csinálhatja, csak ahhoz kell innivalni.
zacknorb
Mondom, itt nem arról volt szó hogy beallok a kapus elé és felugrok vele együtt hanem hogy KARRAL LÖKTE befele. Ki ne talald mar hogy ez szabalyos, meg a szarzenal mercejevel sem az.
davemayer
10 hónapja
Dehát látod, hogy az. Ha szabálytalan lenne, akkor kifelé szabadrúgás.Eskü odaállnék a vedők helyében és leütném a picsaba amelyik ilyet csinál. Amúgy láttam a palace meccset, és amúgy az kevesbe volt szabalytalan mint ez.Még egyszer, vágod hogy az miért volt szabálytalan, miért vették el?Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaréaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
davemayer
Amúgy meg 2 éve így fújják, bárki más is csinálhatja, csak ahhoz kell innivalni.
zacknorb
Mondom, itt nem arról volt szó hogy beallok a kapus elé és felugrok vele együtt hanem hogy KARRAL LÖKTE befele. Ki ne talald mar hogy ez szabalyos, meg a szarzenal mercejevel sem az.
davemayer
10 hónapja
Hopp, akkor ezt magyarazd el, mert nem ertettem amit a spori bemondott, 10en vagyunk a nappalibanAz 1 méteres sorfal távolság miatt nem lett megadva.Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaréaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
davemayer
KeyG
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Eskü odaállnék a vedők helyében és leütném a picsaba amelyik ilyet csinál. Amúgy láttam a palace meccset, és amúgy az kevesbe volt szabalytalan mint ez.Még egyszer, vágod hogy az miért volt szabálytalan, miért vették el?Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaréaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
davemayer
Amúgy meg 2 éve így fújják, bárki más is csinálhatja, csak ahhoz kell innivalni.
zacknorb
Mondom, itt nem arról volt szó hogy beallok a kapus elé és felugrok vele együtt hanem hogy KARRAL LÖKTE befele. Ki ne talald mar hogy ez szabalyos, meg a szarzenal mercejevel sem az.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
és nem idén kezdtük el mondani, hogy ezeket be kéne tiltani. Vicc, hogy ezeket engedikHa 2-3 éve folyamatosan szabályos gólokat szerzel ebből, akkor ez bizony versenyelőny és innováció.az versenyelőny, hogy könyökkel gyomrost osztogatsz ki és ezt elnézik? Mert akkor igazad van, ez versenyelőnyaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
Toto21
zacknorb
10 hónapja
Ha 2-3 éve folyamatosan szabályos gólokat szerzel ebből, akkor ez bizony versenyelőny és innováció.az versenyelőny, hogy könyökkel gyomrost osztogatsz ki és ezt elnézik? Mert akkor igazad van, ez versenyelőnyaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
Toto21
10 hónapja
Ha csak kizökkentette volna, de kb 3x nyomott a karjával rajta befelé. Érthetetlen hogy adhatták ezt meg.de azért nyúlt bele bénán, mert Gabriel folyamatosan kizökkentette az egyensúlyábólBénán nyúlt bele a kapus, ez elvette a fényt az esetleges szabálytalanságról.Ez az Arsenal gól szabályos volt?😲az
nagir
Kampman
Dzsokijuing
Toto21
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Még egyszer, vágod hogy az miért volt szabálytalan, miért vették el?Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaréaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
davemayer
Amúgy meg 2 éve így fújják, bárki más is csinálhatja, csak ahhoz kell innivalni.
10 hónapja
az versenyelőny, hogy könyökkel gyomrost osztogatsz ki és ezt elnézik? Mert akkor igazad van, ez versenyelőnyaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
10 hónapja
Az 1 méteres sorfal távolság miatt nem lett megadva.Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaréaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
davemayer
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
Nem tudom láttam e valaha ennél tehetségtelenebb MU kezdőt.7-8?! 10-12 is, ez a középpalya meg védelem kritikán aluli, kapus meg nem is volt
Konkrétan szerintem 7-8 jobb kezdő van ennél a PL-ben.
KeyG
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaréaz ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
zacknorb
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Nem tudom láttam e valaha ennél tehetségtelenebb MU kezdőt.Konkrétan szerintem 7-8 jobb kezdő van ennél a PL-ben.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
Nem értem hogy adhatják meg ezeket a góljait a szarzenalnak, ez egy vicc
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Akkor ott mi volt? Fél szemmel néztem.Az előző meccsen lefújják amikor kilöknek valakit a sorfarból, ezt meg nem? Szar volt a kapus, tény, de ne már..Azt sem azért fújták le.
Nomac
zacknorb
Nomac
10 hónapja
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszságMiért lenne faszság? Versenyelőny.
Toto21
10 hónapja
Akkor ott mi volt? Fél szemmel néztem.Az előző meccsen lefújják amikor kilöknek valakit a sorfarból, ezt meg nem? Szar volt a kapus, tény, de ne már..Azt sem azért fújták le.
Nomac
zacknorb
10 hónapja
de azért nyúlt bele bénán, mert Gabriel folyamatosan kizökkentette az egyensúlyábólBénán nyúlt bele a kapus, ez elvette a fényt az esetleges szabálytalanságról.Ez az Arsenal gól szabályos volt?😲az
nagir
Kampman
Dzsokijuing
10 hónapja
Egy komolyabb párharc volt a berobbanásnál, ahol a Unitedes csimpaszkodott nonstop.Bénán nyúlt bele a kapus, ez elvette a fényt az esetleges szabálytalanságról.Ez az Arsenal gól szabályos volt?😲az
nagir
Kampman
Dzsokijuing
10 hónapja
Bénán nyúlt bele a kapus, ez elvette a fényt az esetleges szabálytalanságról.Ez az Arsenal gól szabályos volt?😲az
nagir
Kampman
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Csak a szoki, arsenalos akadályozza a kapust, másik be betessékeli...VAR sehol..
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
10 hónapja
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság