Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
egyébként szerintem messze nem annyira tragikus ez a MU kezdő
mondjuk Mainoo miért a padon van?
Negritis, a vajda
Mert idén kb fixen nem lesz kezdő, hacsak nem ő lesz a dupla6-os Brunoval.
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
egyébként szerintem messze nem annyira tragikus ez a MU kezdő
mondjuk Mainoo miért a padon van?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 650
egyébként az is elég geciség az Arsenal játékosoktól, hogy kidobásnál folyamatosan a kapus elé állnak, hogy dobja így ki? Most ezért figyelmeztették Gyökerest. Legalább valami. Elég alattomos taktikával tolja az Arsenal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaré
davemayer
Még egyszer, vágod hogy az miért volt szabálytalan, miért vették el?
Amúgy meg 2 éve így fújják, bárki más is csinálhatja, csak ahhoz kell innivalni.
zacknorb
Eskü odaállnék a vedők helyében és leütném a picsaba amelyik ilyet csinál. Amúgy láttam a palace meccset, és amúgy az kevesbe volt szabalytalan mint ez.

Mondom, itt nem arról volt szó hogy beallok a kapus elé és felugrok vele együtt hanem hogy KARRAL LÖKTE befele. Ki ne talald mar hogy ez szabalyos, meg a szarzenal mercejevel sem az.
davemayer
Nem én találom ki, hanem a szabályokat végrehajtó testület, úgynevezett játékvezetők.
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 396 — #NoStress
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaré
davemayer
Még egyszer, vágod hogy az miért volt szabálytalan, miért vették el?
Amúgy meg 2 éve így fújják, bárki más is csinálhatja, csak ahhoz kell innivalni.
zacknorb
Eskü odaállnék a vedők helyében és leütném a picsaba amelyik ilyet csinál. Amúgy láttam a palace meccset, és amúgy az kevesbe volt szabalytalan mint ez.

Mondom, itt nem arról volt szó hogy beallok a kapus elé és felugrok vele együtt hanem hogy KARRAL LÖKTE befele. Ki ne talald mar hogy ez szabalyos, meg a szarzenal mercejevel sem az.
davemayer
Dehát látod, hogy az. Ha szabálytalan lenne, akkor kifelé szabadrúgás.

10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaré
davemayer
Az 1 méteres sorfal távolság miatt nem lett megadva.
KeyG
Hopp, akkor ezt magyarazd el, mert nem ertettem amit a spori bemondott, 10en vagyunk a nappaliban

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaré
davemayer
Még egyszer, vágod hogy az miért volt szabálytalan, miért vették el?
Amúgy meg 2 éve így fújják, bárki más is csinálhatja, csak ahhoz kell innivalni.
zacknorb
Eskü odaállnék a vedők helyében és leütném a picsaba amelyik ilyet csinál. Amúgy láttam a palace meccset, és amúgy az kevesbe volt szabalytalan mint ez.

Mondom, itt nem arról volt szó hogy beallok a kapus elé és felugrok vele együtt hanem hogy KARRAL LÖKTE befele. Ki ne talald mar hogy ez szabalyos, meg a szarzenal mercejevel sem az.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 650
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
az versenyelőny, hogy könyökkel gyomrost osztogatsz ki és ezt elnézik? Mert akkor igazad van, ez versenyelőny
Toto21
Ha 2-3 éve folyamatosan szabályos gólokat szerzel ebből, akkor ez bizony versenyelőny és innováció.
zacknorb
és nem idén kezdtük el mondani, hogy ezeket be kéne tiltani. Vicc, hogy ezeket engedik
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
az versenyelőny, hogy könyökkel gyomrost osztogatsz ki és ezt elnézik? Mert akkor igazad van, ez versenyelőny
Toto21
Ha 2-3 éve folyamatosan szabályos gólokat szerzel ebből, akkor ez bizony versenyelőny és innováció.
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Ez az Arsenal gól szabályos volt?😲
nagir
az
Kampman
Bénán nyúlt bele a kapus, ez elvette a fényt az esetleges szabálytalanságról.
Dzsokijuing
de azért nyúlt bele bénán, mert Gabriel folyamatosan kizökkentette az egyensúlyából
Toto21
Ha csak kizökkentette volna, de kb 3x nyomott a karjával rajta befelé. Érthetetlen hogy adhatták ezt meg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaré
davemayer
Még egyszer, vágod hogy az miért volt szabálytalan, miért vették el?
Amúgy meg 2 éve így fújják, bárki más is csinálhatja, csak ahhoz kell innivalni.
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 650
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
az versenyelőny, hogy könyökkel gyomrost osztogatsz ki és ezt elnézik? Mert akkor igazad van, ez versenyelőny
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 680
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaré
davemayer
Az 1 méteres sorfal távolság miatt nem lett megadva.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Nem tudom láttam e valaha ennél tehetségtelenebb MU kezdőt.
Konkrétan szerintem 7-8 jobb kezdő van ennél a PL-ben.
KeyG
7-8?! 10-12 is, ez a középpalya meg védelem kritikán aluli, kapus meg nem is volt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
zacknorb
Az hogy karral löki befelé?! Vesd össze tényleg a palace szabadrúgásával, ez kabaré

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Nem tudom láttam e valaha ennél tehetségtelenebb MU kezdőt.
Konkrétan szerintem 7-8 jobb kezdő van ennél a PL-ben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Nem értem hogy adhatják meg ezeket a góljait a szarzenalnak, ez egy vicc

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az előző meccsen lefújják amikor kilöknek valakit a sorfarból, ezt meg nem? Szar volt a kapus, tény, de ne már..
Nomac
Azt sem azért fújták le.
zacknorb
Akkor ott mi volt? Fél szemmel néztem.
Nomac
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság
Toto21
Miért lenne faszság? Versenyelőny.
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Az előző meccsen lefújják amikor kilöknek valakit a sorfarból, ezt meg nem? Szar volt a kapus, tény, de ne már..
Nomac
Azt sem azért fújták le.
zacknorb
Akkor ott mi volt? Fél szemmel néztem.
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 650
Ez az Arsenal gól szabályos volt?😲
nagir
az
Kampman
Bénán nyúlt bele a kapus, ez elvette a fényt az esetleges szabálytalanságról.
Dzsokijuing
de azért nyúlt bele bénán, mert Gabriel folyamatosan kizökkentette az egyensúlyából
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez az Arsenal gól szabályos volt?😲
nagir
az
Kampman
Bénán nyúlt bele a kapus, ez elvette a fényt az esetleges szabálytalanságról.
Dzsokijuing
Egy komolyabb párharc volt a berobbanásnál, ahol a Unitedes csimpaszkodott nonstop.
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Ez az Arsenal gól szabályos volt?😲
nagir
az
Kampman
Bénán nyúlt bele a kapus, ez elvette a fényt az esetleges szabálytalanságról.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Csak a szoki, arsenalos akadályozza a kapust, másik be betessékeli...VAR sehol..

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 650
az ilyeneket le kéne fújni és szabadrúgás kifele. Nem tudom ki találta ki, de ez a beállok a kapus elé és lököm befele, vagy hátráltatom elég nagy faszság