Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Ez megy évek óta és nem képesek ezt beszabályozni. Ez vicc,kb semmi védelmet nem kapnak a kapusok ötösön belülEzzel a góllal alapvetően az a baja az embereknek,hogy kurvára nem szabadna ezeket megengedni,mert nem birkózó meccs. Oké hogy nekünk egy értelmes kapusunk sincs😂Nem is csak az, hanem amit ez general. Mi tolongas meg egymas összeverese lesz ezek utan az otoson belul?!
De kb esélyük sincs megmozdulni
manuszka86
davemayer
10 hónapja
Kádár még mindig egy BAROM!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
Ezzel a góllal alapvetően az a baja az embereknek,hogy kurvára nem szabadna ezeket megengedni,mert nem birkózó meccs. Oké hogy nekünk egy értelmes kapusunk sincs😂Nem is csak az, hanem amit ez general. Mi tolongas meg egymas összeverese lesz ezek utan az otoson belul?!
De kb esélyük sincs megmozdulni
manuszka86
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Mi ez az MTK-ETO előző 7-8 perc? 🤣Remek meccs és vezet a jobb...
zacknorb

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
Mi ez az MTK-ETO előző 7-8 perc? 🤣Kapusokat lehivtak a palyarol vagy mi?! 😁
zacknorb
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Nekem mind luzerpool, shitty meg cselszki még abra utan is 😛Igazán szimpatikus volt a szarzenalos írásod.Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀Baszki de jó hogy megjöttél... kurva jó ilyen gólt kapni, persze Dorgu lövése meg kapufa...
Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
Sebii
davemayer
Sebii
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Mi ez az MTK-ETO előző 7-8 perc? 🤣
10 hónapja
Igazabol nem tudom, mert Gyokeres mindenben egy szinttel jobb, mint Mitrovics, ok ketten kb. azonos jatestilust kepviselnek, Gyokeres meg technikasabb es jobb is labbal, aztan Mitrovics meg egyebkent csak megrugdosta minden evben kiscsapatban a 10-15 PL-goljat.Mondjuk gyokerest sem tudom hova tenni, lyan, mintha lenne rajta plusz ot kilo, olyan darabosan mozog, mintha Mitrovicsot latnam.Ő szerintem annyira nem fog beválni,mint amekkora pénzért jött. Ami portugáloknál ment abból itt kevésbé fog megélni
Stez
manuszka86
Ettol fuggetlenul viszont nekem is az az erzesem, hogy Gyokeres nem fogja azt hozni, amit varnak tole. De egyelore ez mondjuk Artetan is mulik, mert Gyokeres a legkisebb mertekig sem kilencesben jatszik, hanem egy sorral hatrebb. Legalabbis az elso felido alapjan.
10 hónapja
Bohócgól. Mégse volt elhibázva az odds.Közben a Vasas meccsről nem ír senki☹️Kellett nekem írni bazdmeg megint botrány Benny Hill kapott gól.
Nyilván, mert most még fun sincs benne.
zacknorb
zacknorb
10 hónapja
Közben a Vasas meccsről nem ír senki☹️Kellett nekem írni bazdmeg megint botrány Benny Hill kapott gól.
Nyilván, mert most még fun sincs benne.
zacknorb
10 hónapja
Mondjuk gyokerest sem tudom hova tenni, lyan, mintha lenne rajta plusz ot kilo, olyan darabosan mozog, mintha Mitrovicsot latnam.Nagyon nagy pofára esés lesz Gyökeres.
Stez
10 hónapja
Mondjuk gyokerest sem tudom hova tenni, lyan, mintha lenne rajta plusz ot kilo, olyan darabosan mozog, mintha Mitrovicsot latnam.Ő szerintem annyira nem fog beválni,mint amekkora pénzért jött. Ami portugáloknál ment abból itt kevésbé fog megélni
Stez
10 hónapja
Közben a Vasas meccsről nem ír senki☹️Nyilván, mert most még fun sincs benne.
10 hónapja
Ezzel a góllal alapvetően az a baja az embereknek,hogy kurvára nem szabadna ezeket megengedni,mert nem birkózó meccs. Oké hogy nekünk egy értelmes kapusunk sincs😂De kb esélyük sincs megmozdulni
10 hónapja
Igazán szimpatikus volt a szarzenalos írásod.Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀Baszki de jó hogy megjöttél... kurva jó ilyen gólt kapni, persze Dorgu lövése meg kapufa...
Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
Sebii
davemayer
10 hónapja
Mondjuk gyokerest sem tudom hova tenni, lyan, mintha lenne rajta plusz ot kilo, olyan darabosan mozog, mintha Mitrovicsot latnam.
10 hónapja
Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀Minden drukker ez amúgy. Én 1.5 éve hallgatom ezt az Arsenalosoktól, itt a Poolosok is szokták, Realosokat had ne említsem mindenhol, itthon is Kutyatov...
Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
Sebii
10 hónapja
Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀Baszki de jó hogy megjöttél... kurva jó ilyen gólt kapni, persze Dorgu lövése meg kapufa...
Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
Sebii
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
egyébként szerintem messze nem annyira tragikus ez a MU kezdőSajnos neki a tavasza kegyetlen gyengére sikerült, amúgy casemiro helyett ő lenne vszinű. Ami baj még hogy ebben a felallasban nincs neki helye nagyon mert casemiro helyere betenni kockazatos a vedekezese miatt. 4-2-3-1ben lenne jó az egyik 2esben
mondjuk Mainoo miért a padon van?
Negritis, a vajda
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
10 hónapja
Fura, hogy ennyire nem tud iranyitani meg labdat megtartani az Arsenal. Ezzel a kerettel.
10 hónapja
Jobban focizunk és mi vagyunk hátrányban😵💫igen tetszik, amit a pályán mutat a csapat. Remélem sikerül gólt szereznünk
manuszka86
10 hónapja
mondjuk Mainoo miért a padon van?Valszeg Bruno miatt, 10-esek adottak
Negritis, a vajda
10 hónapja
Mbeumo nagyon jó vétel volt.