Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Ezzel a góllal alapvetően az a baja az embereknek,hogy kurvára nem szabadna ezeket megengedni,mert nem birkózó meccs. Oké hogy nekünk egy értelmes kapusunk sincs😂
De kb esélyük sincs megmozdulni
manuszka86
Nem is csak az, hanem amit ez general. Mi tolongas meg egymas összeverese lesz ezek utan az otoson belul?!
davemayer
Ez megy évek óta és nem képesek ezt beszabályozni. Ez vicc,kb semmi védelmet nem kapnak a kapusok ötösön belül

10 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Kádár még mindig egy BAROM!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Ezzel a góllal alapvetően az a baja az embereknek,hogy kurvára nem szabadna ezeket megengedni,mert nem birkózó meccs. Oké hogy nekünk egy értelmes kapusunk sincs😂
De kb esélyük sincs megmozdulni
manuszka86
Nem is csak az, hanem amit ez general. Mi tolongas meg egymas összeverese lesz ezek utan az otoson belul?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Mi ez az MTK-ETO előző 7-8 perc? 🤣
zacknorb
Remek meccs és vezet a jobb...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Mi ez az MTK-ETO előző 7-8 perc? 🤣
zacknorb
Kapusokat lehivtak a palyarol vagy mi?! 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀
Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
Sebii
Baszki de jó hogy megjöttél... kurva jó ilyen gólt kapni, persze Dorgu lövése meg kapufa...
davemayer
Igazán szimpatikus volt a szarzenalos írásod.
Sebii
Nekem mind luzerpool, shitty meg cselszki még abra utan is 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mi ez az MTK-ETO előző 7-8 perc? 🤣
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 093 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk gyokerest sem tudom hova tenni, lyan, mintha lenne rajta plusz ot kilo, olyan darabosan mozog, mintha Mitrovicsot latnam.
Stez
Ő szerintem annyira nem fog beválni,mint amekkora pénzért jött. Ami portugáloknál ment abból itt kevésbé fog megélni
manuszka86
Igazabol nem tudom, mert Gyokeres mindenben egy szinttel jobb, mint Mitrovics, ok ketten kb. azonos jatestilust kepviselnek, Gyokeres meg technikasabb es jobb is labbal, aztan Mitrovics meg egyebkent csak megrugdosta minden evben kiscsapatban a 10-15 PL-goljat.

Ettol fuggetlenul viszont nekem is az az erzesem, hogy Gyokeres nem fogja azt hozni, amit varnak tole. De egyelore ez mondjuk Artetan is mulik, mert Gyokeres a legkisebb mertekig sem kilencesben jatszik, hanem egy sorral hatrebb. Legalabbis az elso felido alapjan.

10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 820 — beers & Packers
Közben a Vasas meccsről nem ír senki☹️
Nyilván, mert most még fun sincs benne.
zacknorb
Kellett nekem írni bazdmeg megint botrány Benny Hill kapott gól.
zacknorb
Bohócgól. Mégse volt elhibázva az odds.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Közben a Vasas meccsről nem ír senki☹️
Nyilván, mert most még fun sincs benne.
zacknorb
Kellett nekem írni bazdmeg megint botrány Benny Hill kapott gól.
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Mondjuk gyokerest sem tudom hova tenni, lyan, mintha lenne rajta plusz ot kilo, olyan darabosan mozog, mintha Mitrovicsot latnam.
Stez
Nagyon nagy pofára esés lesz Gyökeres.
10 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Mondjuk gyokerest sem tudom hova tenni, lyan, mintha lenne rajta plusz ot kilo, olyan darabosan mozog, mintha Mitrovicsot latnam.
Stez
Ő szerintem annyira nem fog beválni,mint amekkora pénzért jött. Ami portugáloknál ment abból itt kevésbé fog megélni

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Közben a Vasas meccsről nem ír senki☹️
Nyilván, mert most még fun sincs benne.
10 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Ezzel a góllal alapvetően az a baja az embereknek,hogy kurvára nem szabadna ezeket megengedni,mert nem birkózó meccs. Oké hogy nekünk egy értelmes kapusunk sincs😂
De kb esélyük sincs megmozdulni

10 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀
Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
Sebii
Baszki de jó hogy megjöttél... kurva jó ilyen gólt kapni, persze Dorgu lövése meg kapufa...
davemayer
Igazán szimpatikus volt a szarzenalos írásod.
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 093 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk gyokerest sem tudom hova tenni, lyan, mintha lenne rajta plusz ot kilo, olyan darabosan mozog, mintha Mitrovicsot latnam.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 656 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀
Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
Sebii
Minden drukker ez amúgy. Én 1.5 éve hallgatom ezt az Arsenalosoktól, itt a Poolosok is szokták, Realosokat had ne említsem mindenhol, itthon is Kutyatov...
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀
Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
Sebii
Baszki de jó hogy megjöttél... kurva jó ilyen gólt kapni, persze Dorgu lövése meg kapufa...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
egyébként szerintem messze nem annyira tragikus ez a MU kezdő
mondjuk Mainoo miért a padon van?
Negritis, a vajda
Sajnos neki a tavasza kegyetlen gyengére sikerült, amúgy casemiro helyett ő lenne vszinű. Ami baj még hogy ebben a felallasban nincs neki helye nagyon mert casemiro helyere betenni kockazatos a vedekezese miatt. 4-2-3-1ben lenne jó az egyik 2esben

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Mu drukkerek hozzák a szokásosat 😀
Mindig őket bántják a gonosz bírók. Hát ilyen hogy ha 20 évig csalnak egy csapatnak, aztán elmúlik, nehéz megemészteni
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 093 — Whoops, looks like something went wrong.
Fura, hogy ennyire nem tud iranyitani meg labdat megtartani az Arsenal. Ezzel a kerettel.

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 650
Jobban focizunk és mi vagyunk hátrányban😵‍💫
manuszka86
igen tetszik, amit a pályán mutat a csapat. Remélem sikerül gólt szereznünk
10 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Jobban focizunk és mi vagyunk hátrányban😵‍💫

10 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
mondjuk Mainoo miért a padon van?
Negritis, a vajda
Valszeg Bruno miatt, 10-esek adottak

10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Mbeumo nagyon jó vétel volt.