Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
Jövő héten fasza aktuálpolitikai meccsek lesznek a PL-ben:
Newcastle-Liverpool
Crystal Palace-Nottingham
Tony Adams
Mi bennük a politikai?
10 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan
Jövő héten fasza aktuálpolitikai meccsek lesznek a PL-ben:
Newcastle-Liverpool
Crystal Palace-Nottingham
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
Lehet csak nekem ujdonsag, de miota mondjak be fociban az iteletet? Nagy stil.
Hendrix
 www.premierleague.com/en/news/4373884/whats-new-in-2025-26-season-ifab-laws-and-premier-league-football-principles

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ezen a hülye Cselszki meccsen egy év alatt nem szerencsétlenkedik össze senki egy szabályos gólt.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Végre Uram a kapuban, a védelem meg mindig bolond.
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 396 — #NoStress
Német kupában félidőben a 'Gladbach az ötödosztályú Delmenhorst ellen 2:2-re áll.
Karlheinz Pflipsen forog a sírjában, pedig még meg se halt.

10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet csak nekem ujdonsag, de miota mondjak be fociban az iteletet? Nagy stil.
Hendrix
Klub vb-n hoztak be amolyan tesztkent, aztan jol vizsgazott, ezert identol mar alkalmazzak.

10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
Lehet csak nekem ujdonsag, de miota mondjak be fociban az iteletet? Nagy stil.
Hendrix
Emlékszem, amikor közvetíteni kezdték nálunk az NFL-t, az okosabb magyarja azon röhögcsélt, hogy ezek a hülye amcsik még a szabályokat sem ismerik, ezért mondja be a zebra, mit ítélt.
10 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Lehet csak nekem ujdonsag, de miota mondjak be fociban az iteletet? Nagy stil.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
1,65 a Vasas W. Már a Karcag ellen se mehetünk biztosra?
nagylaza, főpohárnok
pláne a Karcag ellen.
tavaly a Vasas a legkomikusabb vereségekbe pont a kiesőzóna ellen futott bele.
slowmotion
Ne is mondd...
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
1,65 a Vasas W. Már a Karcag ellen se mehetünk biztosra?
nagylaza, főpohárnok
pláne a Karcag ellen.
tavaly a Vasas a legkomikusabb vereségekbe pont a kiesőzóna ellen futott bele.
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora kapushiba atyaeg

10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
1,65 a Vasas W. Már a Karcag ellen se mehetünk biztosra?
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
James Milner has now played in 24 consecutive Premier League seasons

He's only 15 games away from taking the all-time appearance record 👀
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Hangosan bemondta a spori az ítéletet, imádom ❤️💙
zacknorb
Ez a szabaly.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hangosan bemondta a spori az ítéletet, imádom ❤️💙
10 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 258 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
hopp, mégse baszta be. vagyis bebaszta, de nem számít 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
A vilagbajnok klubot szopatja a Szuperkupa-gyoztes, mehehe.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Eze bebaszta
Löfli
Miért akarja megvenni a Spurs? Ezé
10 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 258 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Eze bebaszta


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
nagylaza, főpohárnok
Évek, sőt évtizedek óta megy a mártírkodás és jaj báncsák a fradikát szlogen. Ez a közeg ebben nőtt fel. Zöld fas..ok akarom mondani sasok über alles. Ha szarral locsolod a pöcegödröt rohadtul nem lesz az később sem jó illatú. És mint tudjuk ilyen fertőben a pénznek tényleg nem lesz már szaga...

10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Na Kubatov mivel rukkol majd most ki?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Mindenben jobbak voltunk csak gólókban nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Na Kubatov mivel rukkol majd most ki?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
semmit, b csapat, kimaradt helyzetek van ilyen. adni kell pontot a Falunak, hogy a vegen versenyben legyenek.

Kedden kell beloni a helyzeteket.

10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Kubatov mivel rukkol majd most ki?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Mivel rukkoljon? Telibe fosta Keane es a Fradi is a meccset, ketlem, hogy nekiallna mentegetozni. Igazabol ez akkor lenne kellemetlen, ha a BL-playoffbol meg nem mennenek tovabb, de hat akkor is El-fotabla, igazabol panaszra oka senkinek sincs. Mondjuk eleg keseru lenne, ha nem a BL-ben tolnak iden, mert ennyire barati sorsolasa szerintem sok evig nem lesz a Fradinak, mint most a BL-ig vezeto uton.

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Na Kubatov mivel rukkol majd most ki?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Hajnalt kell elővenni, hogy miért nem Szappanost igazolta le. Ma ő volt a különbség, meg egy kicsit Karakó és csapata