Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Sociedad-baszkokKonkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
Toto21
FLZOLI
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat
Megvannak itt a karakterek.
10 hónapja
Az egyetlen párosítás, amikor hajlandó vagyok a Fagyinak szurkolni.
10 hónapja
Konkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
Toto21
10 hónapja
3 Laliga meccs, 4 első félidős piros xdd
10 hónapja
Amúgy nem úgy van ha fejsérülés veszélye áll fent meg kell állítani játékot.....de
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
10 hónapja
Ez hogy nem piros? Kezdődik.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
Amúgy nem úgy van ha fejsérülés veszélye áll fent meg kell állítani játékot.....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Soccert csak a gyermekek néznek. Felnőtt emberhez nem illik.
10 hónapja
Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
10 hónapja
Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
10 hónapja
Kétlem, hogy bármi rosszabb lenne, amit tv-ben nézni lehet. 😊spanyol bajnokikat nézni rosszabb, mintha Vasas meccset néznél... Olasz és spanyol liga egy kalap kakiMost te következetességet várnál a spanyol bíróktól?Barca 2. Gól…érdekes lesz. Kifejeli a védő és földre kerül a fejéhez kapva, de nem áll meg a játék, jön a Barca gól.Akkor nem lesz gond ha hasonló szituból kap gólt a Barca akkor csak ezt az esetet kell idézni és pont....
Kemény szitu…
Klaci79
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nagy hiba
zacknorb
Toto21
10 hónapja
spanyol bajnokikat nézni rosszabb, mintha Vasas meccset néznél... Olasz és spanyol liga egy kalap kakiMost te következetességet várnál a spanyol bíróktól?Barca 2. Gól…érdekes lesz. Kifejeli a védő és földre kerül a fejéhez kapva, de nem áll meg a játék, jön a Barca gól.Akkor nem lesz gond ha hasonló szituból kap gólt a Barca akkor csak ezt az esetet kell idézni és pont....
Kemény szitu…
Klaci79
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nagy hiba
zacknorb
10 hónapja
38 perc és Mallorca 9-en. Mondjuk ezt vitatni nem lehet éppen…ilyeneket basszus nem tudok megérteni.
10 hónapja
Szegény Barcika
10 hónapja
Most te következetességet várnál a spanyol bíróktól?Barca 2. Gól…érdekes lesz. Kifejeli a védő és földre kerül a fejéhez kapva, de nem áll meg a játék, jön a Barca gól.Akkor nem lesz gond ha hasonló szituból kap gólt a Barca akkor csak ezt az esetet kell idézni és pont....
Kemény szitu…
Klaci79
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nagy hiba
10 hónapja
Barca 2. Gól…érdekes lesz. Kifejeli a védő és földre kerül a fejéhez kapva, de nem áll meg a játék, jön a Barca gól.Akkor nem lesz gond ha hasonló szituból kap gólt a Barca akkor csak ezt az esetet kell idézni és pont....
Kemény szitu…
Klaci79
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Barca 2. Gól…érdekes lesz. Kifejeli a védő és földre kerül a fejéhez kapva, de nem áll meg a játék, jön a Barca gól. Kemény szitu…
10 hónapja
A Burney kapusa, a szlovák Dubravka kapta az első büntetést 137 év után, egy frissen újra bevezetett szabály miatt. 8 mp-nél tovább tartogatta a labdát, így a Spurs szögletet rúghatott belőle.Imádni fogom ezt a szabályt, persze ha alkalmazzák majd!
Sixo
10 hónapja
Megye 3-ban én voltam 12-0-ás meccsen. Igaz, 7-0-nál kiállították valakit a vendégből.🙂A megyei foci sztorikat amúgy is érdemes elosztani hárommal kb.Karancsvölgye rangadó:Jártam Karancsberényben, hát, szerintem abban a "stadionban" el se fér ezer ember.🙂
Karancsberény - Karancslapujtő 1:3
Regen ezer ember volt egy ilyen derbin, most meg kb 100..
JC6 (Mr. Miele)
www.magyarfutball.hu/hu/stadion/1523/egyeb-fenykepek
nagylaza, főpohárnok
Kampman
(Az gyönyörű volt. A kiállított játékos valószínűleg ismerte a sporit, meccs közben Sanyi bának szólította. Amikor megkapta a piros lapot, először kérlelte, hogy gondolja meg magát - Sanyi bá így, Sanyi bá úgy -, aztán elborult az arca, leköpött a földre, és közölte: "ennyit ér az életed". Mondom, megye 3-ban, amikor az ellenfél már 7-0-ra vezetett...)
10 hónapja
Javítva 😀A JC sztorikat amúgy is érdemes elosztani hárommal kb.Karancsvölgye rangadó:Jártam Karancsberényben, hát, szerintem abban a "stadionban" el se fér ezer ember.🙂
Karancsberény - Karancslapujtő 1:3
Regen ezer ember volt egy ilyen derbin, most meg kb 100..
JC6 (Mr. Miele)
www.magyarfutball.hu/hu/stadion/1523/egyeb-fenykepek
nagylaza, főpohárnok
Kampman
10 hónapja
A megyei foci sztorikat amúgy is érdemes elosztani hárommal kb.Karancsvölgye rangadó:Jártam Karancsberényben, hát, szerintem abban a "stadionban" el se fér ezer ember.🙂
Karancsberény - Karancslapujtő 1:3
Regen ezer ember volt egy ilyen derbin, most meg kb 100..
JC6 (Mr. Miele)
www.magyarfutball.hu/hu/stadion/1523/egyeb-fenykepek
nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
14nél fújták le a 8mp-t állítólag.A Burney kapusa, a szlovák Dubravka kapta az első büntetést 137 év után, egy frissen újra bevezetett szabály miatt. 8 mp-nél tovább tartogatta a labdát, így a Spurs szögletet rúghatott belőle.várható volt hogy lesz ilyen az első fordulóban
Sixo
ugye az volt a baj hogy a közvetett az adott pontról túlzónak volt minősítve így a bírók leszarták a 6 másodpercet ami eddig volt
Negritis, a vajda
10 hónapja
Karancsvölgye rangadó:Jártam Karancsberényben, hát, szerintem abban a "stadionban" el se fér ezer ember.🙂
Karancsberény - Karancslapujtő 1:3
Regen ezer ember volt egy ilyen derbin, most meg kb 100..
JC6 (Mr. Miele)
www.magyarfutball.hu/hu/stadion/1523/egyeb-fenykepek
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
A Burney kapusa, a szlovák Dubravka kapta az első büntetést 137 év után, egy frissen újra bevezetett szabály miatt. 8 mp-nél tovább tartogatta a labdát, így a Spurs szögletet rúghatott belőle.várható volt hogy lesz ilyen az első fordulóban
Sixo
ugye az volt a baj hogy a közvetett az adott pontról túlzónak volt minősítve így a bírók leszarták a 6 másodpercet ami eddig volt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!