Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Na Kubatov mivel rukkol majd most ki?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Na Diaz be is köszön első tetmeccsen

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
parádés fradi védelem ennél a gólnál
petey
szépen asszisztáltak a Puskásnak 😀 Szalai nem szeret a Puskás ellen játszani, mindig nagyon gyenge meccsei vannak
Toto21
én nem veszem meg a Szalai hype-ot, bántóan lassú a gyerek, csak egy Maceiras, Garteman, Keita kurva profik és mellettük játszva ez felhúzza a teljesítményét.

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Friss transzferek:
Abdoulaye Doucouré (mali, kp) Everton FC -> NEOM SC ingyé
Zachary Athekame (svájci, v) Young Boys -> AC Milan 10 millió EUR
Fran Pérez (spanyol, cs) Valencia -> Rayo Vallecano 1 millió EUR
Rómulo (brazil, cs) Göztepe -> RB Leipzig 20 millió EUR
Torbjörn Heggem (norvég, v) West Brom -> Bologna 7.5 millió EUR
Dominic Calvert-Lewin (angol, cs) Everton FC -> Leeds United ingyé
Shurandy Sambo (holland, v) Burnley -> Sparta Rotterdam kölcsönbe
Matia Barzic (horvát, v) Elche -> Leonesa kölcsönbe
Peio Canales (spanyol, kp) Bilbao -> Santander kölcsönbe
Giovanni Leoni (olasz, v) Parma -> Liverpool FC 31 millió EUR
Kingsley Coman (francia, cs) Bayern München -> Al-Nassr 25 millió EUR
Carlos Andrés Gómez (kolumbiai, cs) Rennes -> Vasco da Gama kölcsönbe
Matija Frigan (horvát, cs) Westerlo -> Parma 10 millió EUR
Rafael Tolói (olasz, v) Atalanta -> Sáo Paulo ingyé
Antoine Hainaut (francia, v) Parma -> Venezia átigazolási ár nem nyilvános
Stefan Bajic (francia, kapus) Birmingham City -> Strasbourg ingyé
Omari Hutchinson (angol, kp) Ipswich -> Nottingham Forest 43.4 millió EUR
Tiago Tomás (portugál, cs) Wolfsburg -> Stuttgart 13 millió EUR
László Bénes (szlovák, kp) Union Berlin -> Kayserispor kölcsönbe


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Most szólok: ha a Fradi bejut a BL-be, bajnok lesz ez a parasztcsapat.
nagylaza, főpohárnok
ETO bekavarhat még vagy az örök villain, a Paks

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
nagylaza, főpohárnok
mert tökre el vannak nyomva évek óta. a bírók, Csányi, M4, szponzorok, ukránok, Karácsony, Bognárgyuri...kell még indok?
petey
Brüsszel is !
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
nagylaza, főpohárnok
mert tökre el vannak nyomva évek óta. a bírók, Csányi, M4, szponzorok, ukránok, Karácsony, Bognárgyuri...kell még indok?

10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Most szólok: ha a Fradi bejut a BL-be, bajnok lesz ez a parasztcsapat.
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
parádés fradi védelem ennél a gólnál
petey
szépen asszisztáltak a Puskásnak 😀 Szalai nem szeret a Puskás ellen játszani, mindig nagyon gyenge meccsei vannak
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
parádés fradi védelem ennél a gólnál

10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
nagylaza, főpohárnok
A szarházi MLSZ évtizedek óta minden stadionban megy, legalábbis ahol értelmezhető méretű szurkolótábor van.
Kampman
Általában van valami konkrét kiváltó oka. Most éppen a "magyarszabály".
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 520
Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
nagylaza, főpohárnok
A szarházi MLSZ évtizedek óta minden stadionban megy, legalábbis ahol értelmezhető méretű szurkolótábor van.
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 520
Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...

Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Toto21
Konkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.
FLZOLI
Sociedad-baszkok
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat

Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.

Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
FLZOLI
Én szívesen megnezek egy Villareal vagy egy Sociedad meccset is. Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊
Klaci79
Erre születni kell.
warr_b
Nem lehet elmagyarázni neki. Ha tudná, milyen örök élmény pl. egy Vasas-Soroksár vagy egy Vasas-Ajka, akkor oda se hederítene a spanyol bajnokságra.
nagylaza, főpohárnok
Miféle Vasas meg Soroksár, tiszta elitizmus

Enbé három, télen nyáron!!!
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...

Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Toto21
Konkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.
FLZOLI
Sociedad-baszkok
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat

Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.

Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
FLZOLI
Én szívesen megnezek egy Villareal vagy egy Sociedad meccset is. Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊
Klaci79
Erre születni kell.
warr_b
Nem lehet elmagyarázni neki. Ha tudná, milyen örök élmény pl. egy Vasas-Soroksár vagy egy Vasas-Ajka, akkor oda se hederítene a spanyol bajnokságra.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊
Klaci79
Erre születni kell.
warr_b
Lófaszt.
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...

Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Toto21
Konkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.
FLZOLI
Sociedad-baszkok
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat

Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.

Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
FLZOLI
Én szívesen megnezek egy Villareal vagy egy Sociedad meccset is. Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊
Klaci79
Erre születni kell.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
FLZOLI
Sorra jönnek ki a jó játékosok akiket pénzhiány miatt el kell adni korán meg áron alul.
De a Sociedad is az, ahol egyszerre volt fenn Le Normand-Zubimendi-Merino-Odegaard-Oyarzabal-Isak-Take Kubo.
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
3 Laliga meccs, 4 első félidős piros xdd
zacknorb
Csak a Barcat látom, ott jogos volt mindkettő. És még Raphinha is jogos lett volna. Nála elmaradt az 5.
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...

Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Toto21
Konkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.
FLZOLI
Sociedad-baszkok
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat

Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.

Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
FLZOLI
Én szívesen megnezek egy Villareal vagy egy Sociedad meccset is. Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Amúgy nem úgy van ha fejsérülés veszélye áll fent meg kell állítani játékot.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Elvileg igen, mondjuk elég érdekes, ha egy ilyentől fejsérülés lenne, sajnos ez így egy olyan dolog, amire könnyű rájátszani. 3 napja focin kb 2m-ről rúgtak orrba labdával, szerintem sokkal cikibb lett volna fetrengeni fél percet.
10 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...

Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Toto21
Konkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.
FLZOLI
Sociedad-baszkok
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat

Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.

Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Karako es csapata is mehetne a spanyol ligaba. Meguti a szinvonalat ott
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Szappanos-t kellett volna leigazolniuk. 😀
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 520
A 12 felcsúti ultra a fellegekben...