Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Na Kubatov mivel rukkol majd most ki?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Na Diaz be is köszön első tetmeccsen
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
én nem veszem meg a Szalai hype-ot, bántóan lassú a gyerek, csak egy Maceiras, Garteman, Keita kurva profik és mellettük játszva ez felhúzza a teljesítményét.parádés fradi védelem ennél a gólnálszépen asszisztáltak a Puskásnak 😀 Szalai nem szeret a Puskás ellen játszani, mindig nagyon gyenge meccsei vannak
petey
Toto21
10 hónapja
Friss transzferek:Abdoulaye Doucouré (mali, kp) Everton FC -> NEOM SC ingyé
Zachary Athekame (svájci, v) Young Boys -> AC Milan 10 millió EUR
Fran Pérez (spanyol, cs) Valencia -> Rayo Vallecano 1 millió EUR
Rómulo (brazil, cs) Göztepe -> RB Leipzig 20 millió EUR
Torbjörn Heggem (norvég, v) West Brom -> Bologna 7.5 millió EUR
Dominic Calvert-Lewin (angol, cs) Everton FC -> Leeds United ingyé
Shurandy Sambo (holland, v) Burnley -> Sparta Rotterdam kölcsönbe
Matia Barzic (horvát, v) Elche -> Leonesa kölcsönbe
Peio Canales (spanyol, kp) Bilbao -> Santander kölcsönbe
Giovanni Leoni (olasz, v) Parma -> Liverpool FC 31 millió EUR
Kingsley Coman (francia, cs) Bayern München -> Al-Nassr 25 millió EUR
Carlos Andrés Gómez (kolumbiai, cs) Rennes -> Vasco da Gama kölcsönbe
Matija Frigan (horvát, cs) Westerlo -> Parma 10 millió EUR
Rafael Tolói (olasz, v) Atalanta -> Sáo Paulo ingyé
Antoine Hainaut (francia, v) Parma -> Venezia átigazolási ár nem nyilvános
Stefan Bajic (francia, kapus) Birmingham City -> Strasbourg ingyé
Omari Hutchinson (angol, kp) Ipswich -> Nottingham Forest 43.4 millió EUR
Tiago Tomás (portugál, cs) Wolfsburg -> Stuttgart 13 millió EUR
László Bénes (szlovák, kp) Union Berlin -> Kayserispor kölcsönbe

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
Most szólok: ha a Fradi bejut a BL-be, bajnok lesz ez a parasztcsapat.ETO bekavarhat még vagy az örök villain, a Paks
nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
Brüsszel is !Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?mert tökre el vannak nyomva évek óta. a bírók, Csányi, M4, szponzorok, ukránok, Karácsony, Bognárgyuri...kell még indok?
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
nagylaza, főpohárnok
petey
10 hónapja
Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?mert tökre el vannak nyomva évek óta. a bírók, Csányi, M4, szponzorok, ukránok, Karácsony, Bognárgyuri...kell még indok?
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
Most szólok: ha a Fradi bejut a BL-be, bajnok lesz ez a parasztcsapat.
10 hónapja
parádés fradi védelem ennél a gólnálszépen asszisztáltak a Puskásnak 😀 Szalai nem szeret a Puskás ellen játszani, mindig nagyon gyenge meccsei vannak
petey
10 hónapja
Általában van valami konkrét kiváltó oka. Most éppen a "magyarszabály".Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?A szarházi MLSZ évtizedek óta minden stadionban megy, legalábbis ahol értelmezhető méretű szurkolótábor van.
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
nagylaza, főpohárnok
Kampman
10 hónapja
Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?A szarházi MLSZ évtizedek óta minden stadionban megy, legalábbis ahol értelmezhető méretű szurkolótábor van.
Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
Egyébként miért is megy az Üllői úton a "szarházi MLSZ"?Kele János elég jól megírta: "Kontextus: már önmagában a Ludogorec elleni továbbjutással 4,3 millió eurót, vagyis mai árfolyamon nagyjából 1,7 milliárd forintot keresett a Fradi az UEFA-tól. Összehasonlításképp: az MLSZ új ajánlásai 500 millió forintról szólnak, amiből 325 milliót minimális erőfeszítéssel el lehet hozni (az erre vonatkozó célszámokat tavaly is teljesítette a Ferencváros), a IX. kerületiek kiemelt akadémiája pedig tavaly cirka 1,5 milliárd forintos költségvetési támogatást kapott."
Szóval, menjenek a picsába a Kubatov-fiúk.
10 hónapja
Miféle Vasas meg Soroksár, tiszta elitizmusNem lehet elmagyarázni neki. Ha tudná, milyen örök élmény pl. egy Vasas-Soroksár vagy egy Vasas-Ajka, akkor oda se hederítene a spanyol bajnokságra.Erre születni kell.Én szívesen megnezek egy Villareal vagy egy Sociedad meccset is. Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.Sociedad-baszkokKonkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
Toto21
FLZOLI
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat
Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
FLZOLI
Klaci79
warr_b
nagylaza, főpohárnok
Enbé három, télen nyáron!!!
10 hónapja
Nem lehet elmagyarázni neki. Ha tudná, milyen örök élmény pl. egy Vasas-Soroksár vagy egy Vasas-Ajka, akkor oda se hederítene a spanyol bajnokságra.Erre születni kell.Én szívesen megnezek egy Villareal vagy egy Sociedad meccset is. Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.Sociedad-baszkokKonkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
Toto21
FLZOLI
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat
Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
FLZOLI
Klaci79
warr_b
10 hónapja
Lófaszt.Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊Erre születni kell.
Klaci79
warr_b
10 hónapja
Erre születni kell.Én szívesen megnezek egy Villareal vagy egy Sociedad meccset is. Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.Sociedad-baszkokKonkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
Toto21
FLZOLI
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat
Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
FLZOLI
Klaci79

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...Sorra jönnek ki a jó játékosok akiket pénzhiány miatt el kell adni korán meg áron alul.
FLZOLI
De a Sociedad is az, ahol egyszerre volt fenn Le Normand-Zubimendi-Merino-Odegaard-Oyarzabal-Isak-Take Kubo.
10 hónapja
3 Laliga meccs, 4 első félidős piros xddCsak a Barcat látom, ott jogos volt mindkettő. És még Raphinha is jogos lett volna. Nála elmaradt az 5.
zacknorb
10 hónapja
Én szívesen megnezek egy Villareal vagy egy Sociedad meccset is. Nincs olyan kifinomult ízlésem, mint nektek meg a Vasas szurkereknek. 😊Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.Sociedad-baszkokKonkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
Toto21
FLZOLI
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat
Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
FLZOLI
10 hónapja
Amúgy nem úgy van ha fejsérülés veszélye áll fent meg kell állítani játékot.....Elvileg igen, mondjuk elég érdekes, ha egy ilyentől fejsérülés lenne, sajnos ez így egy olyan dolog, amire könnyű rájátszani. 3 napja focin kb 2m-ről rúgtak orrba labdával, szerintem sokkal cikibb lett volna fetrengeni fél percet.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
10 hónapja
Ezek mind hentesek vagy favágók. Én leszarom, hogy a spanyol proli kikre veri össze az asszonyt mert elbukta a tippmixet vagy hogy hol mennyi spanyol görbelábú 0 atletikusággal bíró lassú labdatemető rohangál. A spanyol liga mint termék szar és kb eladhatatlan így a Real, Barca, Matrac meccsein kívül.Sociedad-baszkokKonkrétan a 3 nagy csapaton meg a Bilbaon kívül senkinek sincs karaktere, az egész egy összeállt trágyagömb. De legalább csórók is mellé, így már csak a huszadrangú robotfocis töltelékek maradnak nekik vagy a kivénhedt favágók és tolják a nézhetetlen célfocit.Látom a Barca idén is jól erősített bírói fronton. Mindig megtalaljak a feltorekvo fiatal tehetségeket de ezzel együtt az oregebbekrol se feledkeznek meg...teljes mértékben egyetértek. Évek óta csökken a az olasz és spanyol bajnokság színvonala.
Hányadék ez a liga, konkrétan nézhetetlen.
FLZOLI
Toto21
FLZOLI
Getafe-Bordalás
Rayo-külvárosi munkáscsapat
Espanol-Barcelona városi csapata
Villarreal-középvárosi felsőközépcsapat
Megvannak itt a karakterek.
zacknorb
Még a City fiók Girona volt valami kivétel de őket is hamar szétkapták. De hol van már a Sevilla, Betis rangadó szintje, vagy a Villareal, Valencia, akikben sorra jöttek ki a jó játékosok...
10 hónapja
Karako es csapata is mehetne a spanyol ligaba. Meguti a szinvonalat ott
10 hónapja
Szappanos-t kellett volna leigazolniuk. 😀
10 hónapja
A 12 felcsúti ultra a fellegekben...