Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
kipukkadt a honvéd lufi 😀20+ kapura lövésünk volt. Csak nem ment ma be semmi.
petey
10 hónapja
kipukkadt a honvéd lufi 😀Igen, 1 gyengébb/szerencsétlenebb meccs után ezt mindenféleképpen le lehet írni.
petey
10 hónapja
és velünk nem bírtak múlt héten, a világ legerősebb másodosztályaA Honvéd is kikapott 1-0-ra (az Ajkától). A meccs nagyon hasonlított a Karcag-Vasasra, két különbséggel. A Honvéd jobban dominált, mint a Vasas, a 68 perctől pedig emberelőnyben játszott.És ponttelőnnyel első a Csákvár, ahogy azt mindenki várta.
nagylaza, főpohárnok
warr_b
10 hónapja
A Honvéd is kikapott 1-0-ra (az Ajkától). A meccs nagyon hasonlított a Karcag-Vasasra, két különbséggel. A Honvéd jobban dominált, mint a Vasas, a 68 perctől pedig emberelőnyben játszott.És ponttelőnnyel első a Csákvár, ahogy azt mindenki várta.
nagylaza, főpohárnok

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
A Honvéd is kikapott 1-0-ra (az Ajkától). A meccs nagyon hasonlított a Karcag-Vasasra, két különbséggel. A Honvéd jobban dominált, mint a Vasas, a 68. perctől pedig emberelőnyben játszott.
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
Tök mind1 nekünk mi van, a Kispest bármikor kikaphat 😀Vezet az Ajka a Honvéd ellen.szóval ha nektek szar, legyen ik-nek is szar? 😊
nagylaza, főpohárnok
NB2
10 hónapja
Nem személy szerint neki legyen szar, hanem az lenne jó, ha nem húzna el nagyon a Honvéd.Vezet az Ajka a Honvéd ellen.szóval ha nektek szar, legyen ik-nek is szar? 😊
nagylaza, főpohárnok
NB2
Pár perccel ezelőtt kiállítottak egy ajkait, szóval, ez a hazai W nagyon necces lesz.
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
MU-ban van fantázia.Bayindirral terveznek egész szezonra? Mert akkor a tabella első fele bukta.
Dzsokijuing
10 hónapja
Vezet az Ajka a Honvéd ellen.szóval ha nektek szar, legyen ik-nek is szar? 😊
nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
Vezet az Ajka a Honvéd ellen.
10 hónapja
Első meccsek után a top4 PL csapatból kurva sok negatívum jött elő.
10 hónapja
2-4nel amikor valahogy kinezet Vitalyosnak nem sok esze volt.

10 hónapja
Remélem az ETO nem most lőtte el az összes puskaporát és hagytak valamit csütörtökre is.
10 hónapja
Horvath David kva jo edzo, de nem lepne meg, ha az MTK veletlenul az ETO U12-es csapatat videozta volna ki. 😀
10 hónapja
Közük nem volt ehhez a meccshez, de a vereség ellenére jók voltunk. Idén egész pofás foci várható talán
Szerkesztette: manuszka86
10 hónapja
De adnék egy ETO bajnoki címet..
10 hónapja
MU-ban van fantázia.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
2-7 és ez sem túlzó

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
Jól van. Sikerült kikapni a Karcagtól. Mi jön még?Kikaptam PL-fantasyben. Mindket ligaban. Emellett ezen a hetvegen kiestem NB I-es es NB II-es survivor ligaban is. Erted.
nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
Még a szaudiaknak sem, gondold el mi szemét van a keretben...senkit nem adtunk el idáig. 😕 Félek senkinek nem kellenek ETH selejtjeia csatárunk meg tudta tartani a labdát elől és visszajátszani jó helyre! Höjlund jegyzetelj!Neki már nem kell😂
Toto21
manuszka86
Toto21
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
Jól van. Sikerült kikapni a Karcagtól. Mi jön még?A Szentlőrinc meg Szivacskival nyer Mezőkövesden...
nagylaza, főpohárnok
Amúgy mi jönne? Harmadik-hatodik hely, magyarázkodás, Bicepsz marad, minden marad.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Arsenal nem érdemelne 3 pontot.Egyaltalan nem, lofaszt nem jatszottak. Kaptak egy ajandek gólt ahtan varjak a veget. Ennyi helyzetet kihagyni baszki...
Nomac
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
10 hónapja
1-4,de lehetne akár 6 is!10ből csak meg lett a 6!
nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!