Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Valaki Katát mentse ki az NB1-ből. Ez a gyerek kurva jó lesz.
Kenny
Én ezt tavaly nb2 óta mondom. És mivel MTK játékos, nincs sok kétségem, hogy a tavaszt sem éli meg az nb1-ben. Eladják 2-3 millió euróért, aztán kiesnek újra.
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
Valaki Katát mentse ki az NB1-ből. Ez a gyerek kurva jó lesz.
Kenny
Orbán már kimentette Katát a vállakozóktól 😂😂😂
ThundersNFL a Jobbágy
Vajna bácsi meg a pepsitol

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Ami még hányinger, hogy sok-sok éven át aktív szopórolleren volt a válogatott...majd jött DP és BS és EB lett a vége...majd jött akkora pofon az andorrai pékektől meg szakácsoktól,hogy csak na....
Sikertelen VB selejtező majd sikeres NL egy bravúros EB szereplés mondjuk se a francia se német válogatott nem volt formában....
Majd megint sikeres NL és szinte már az EB-n vagyunk....
Nagyon sok drukker aki eddig szinte a halálfaszára kívánta a válogatottat most átesett a ló túloldalára és már EB meg VB győzelmet vizionál....világ legjobb csapata meg minden....
Nem tudunk szerények maradni hanem nagypofával kell mindenkit leugatni....csodálkozunk,hogy utálnak minket nyugatabbra....viselkedéskultúránk a béka segge alatt van.....
Esetleg kapnánk egy zártkaput a dobálásért hát meg is érdemelnénk...utána pofázhatna a brigád....de amíg parasztok leszünk úgyis leszünk kezelve......

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Valaki Katát mentse ki az NB1-ből. Ez a gyerek kurva jó lesz.
Kenny
Orbán már kimentette Katát a vállakozóktól 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Egy picit csalódottan jöttem haza. Régi meccsrejáró vagyok, de egy darabig nem fogok menni. Egyszerűen vállalhatatlan emberek tömkelege.
Hiába kiabálják, hogy megb****** az összes f****ó balkáni csapatot, a lelátói kulturánk ugyan az a balkáni fos.

- kifütyülik az ellenfél himnuszát
- dobálják az ellenfelet
- háttal állnak az ellenfél himnusza alatt és a középső ujjukat mutogatják
- félig teli sörös poharakat dobálnak többen előre, amely nem egy gyereket fejbekapott ma is
- mellettem egy köcsög 25 éves forma kivett a zacskóból 2 percenként egy marék szotyit és dobálta vele a többi szurkolótársát, a kis idióta barátnője meg röhögcsélt mellette. Utána összeszedett vagy 20 db üres poharat és azt akarta előre dobni, akkor fogtam le a kezét és elküldtem a szerbekhez, hogy velük keméykedjen
- köpödnek egymásra, nem csak nyálat, taknyot is és közben jókat nevetnek
- iszonyat sok az alkesz, részeg állat
- gyerekek előtt olyan szinten káromkodnak, hogy én, aki futballpályán szocializálódott, belepirulok. Utána pár perccel kesőbb a kisgyerek bammegol...

A többi hirtelen most eszembe sem jut. Legalja söpredék. Hányingerem van... nem is tudtam élvezni a meccet. Volt olyan pár, akik előttek vagy 100 szelfit. Emberek 2 percenként álltak fel és mentek ki... nem is értem, minek járnak? Agybe-főbe videóznak, fotóznak, nem is a meccset nézik, megy a face meg az insta. Szánalmas.
Szerintem Montenegro ellen zártkapu lesz.

Nagyot csalódtam..
JC6 - a zsidó
Kellene egy kifejezetten családi szektor ahova csak olyanok mehetnek be akik mondjuk 12-14 év alatti gyerekkel mennek.
csebi
Igen amúgy nem egy hanem többi ilyen szektor is kellene. Dehát MLSZ nem gondolkozik megoldáson.
Mondjuk azt nem hiszem el, hogy a szögletzászlók körzete elé nem lehet felhúzni egy hálót, ami megállítja a papír söröspoharakat...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Mondjuk én ezekért osztanék zártkaput aztán talán megtanulná a nagy B közép, hogy mik a határok.
Toca
De nem tud ilyen szektor lenni, mert a 12-14 eves gyerekek kozul is van olyan, ahol a szulok ilyenek, ilyen emberekbol all a magyar (es amugy nem csak a magyar, hanem a tobbi is - lasd amikor a danok dobaltak kiloszamra a poharakat) tarsadalom.
Nem fogsz tudni ugy meccsre kimenni 60.000 ember koze, hogy ne legyen anyazas, pocskondiazas, dobalas ha ugy alakul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Egy picit csalódottan jöttem haza. Régi meccsrejáró vagyok, de egy darabig nem fogok menni. Egyszerűen vállalhatatlan emberek tömkelege.
Hiába kiabálják, hogy megb****** az összes f****ó balkáni csapatot, a lelátói kulturánk ugyan az a balkáni fos.

- kifütyülik az ellenfél himnuszát
- dobálják az ellenfelet
- háttal állnak az ellenfél himnusza alatt és a középső ujjukat mutogatják
- félig teli sörös poharakat dobálnak többen előre, amely nem egy gyereket fejbekapott ma is
- mellettem egy köcsög 25 éves forma kivett a zacskóból 2 percenként egy marék szotyit és dobálta vele a többi szurkolótársát, a kis idióta barátnője meg röhögcsélt mellette. Utána összeszedett vagy 20 db üres poharat és azt akarta előre dobni, akkor fogtam le a kezét és elküldtem a szerbekhez, hogy velük keméykedjen
- köpödnek egymásra, nem csak nyálat, taknyot is és közben jókat nevetnek
- iszonyat sok az alkesz, részeg állat
- gyerekek előtt olyan szinten káromkodnak, hogy én, aki futballpályán szocializálódott, belepirulok. Utána pár perccel kesőbb a kisgyerek bammegol...

A többi hirtelen most eszembe sem jut. Legalja söpredék. Hányingerem van... nem is tudtam élvezni a meccet. Volt olyan pár, akik előttek vagy 100 szelfit. Emberek 2 percenként álltak fel és mentek ki... nem is értem, minek járnak? Agybe-főbe videóznak, fotóznak, nem is a meccset nézik, megy a face meg az insta. Szánalmas.
Szerintem Montenegro ellen zártkapu lesz.

Nagyot csalódtam..
JC6 - a zsidó
Kellene egy kifejezetten családi szektor ahova csak olyanok mehetnek be akik mondjuk 12-14 év alatti gyerekkel mennek.
csebi
Igen amúgy nem egy hanem többi ilyen szektor is kellene. Dehát MLSZ nem gondolkozik megoldáson.
Mondjuk azt nem hiszem el, hogy a szögletzászlók körzete elé nem lehet felhúzni egy hálót, ami megállítja a papír söröspoharakat...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Mondjuk én ezekért osztanék zártkaput aztán talán megtanulná a nagy B közép, hogy mik a határok.
11 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 817 — Patriot
Egy picit csalódottan jöttem haza. Régi meccsrejáró vagyok, de egy darabig nem fogok menni. Egyszerűen vállalhatatlan emberek tömkelege.
Hiába kiabálják, hogy megb****** az összes f****ó balkáni csapatot, a lelátói kulturánk ugyan az a balkáni fos.
JC6 - a zsidó
A tévén is gyakran átjön. Gondolom hogy milyen lehet akkor a helyszínen... Nagy kár, mert ezek a meccsélmények azért egy gyereknek életre szólóak tudnak lenni, kár, hogy elrontják ezek a tuskók. Mondjuk emlékszem, hogy gyerekkoromban - akkor rengeteget jártam meccsre - is sok volt a barom, és túléltem, úgyhogy talán a legjobb megpróbálni nem észrevenni őket, úgy kevésbé rontják az élményt.

Egyébként Rossi valamit nagyon tud. Hogy szakmailag-e vagy más módon azt nem tudom, de ebből a csapatból most már évek óta többet hoz ki, mint ami reálisan benne van. Ritka ez a képesség.

Ja, és tudja valaki, hogy miért lett magyar állampolgár? Azt hallom hogy mondja, hogy jól érzi itt magát, de önmagában emiatt nem szoktak állampolgárságot felvenni. Esetleg a családja is ide telepedett?
peterk2005 udvari bolond
Itt él a felesége is, igen. Szerintem az állampolgársággal az elköteleződést akarta megerősíteni.
Meg így beszólhat Kubatovnak, hogy vannak jó magyar edzők.
11 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Valaki Katát mentse ki az NB1-ből. Ez a gyerek kurva jó lesz.
Kenny
Kérjen egy Pepsit.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Én gyerekkel voltam nagyon tetszett neki. Sok gyerekest lattam, szerintem mindnek tetszett. Vannam parasztok? Vannak, miként a társadalom minden részében, kimész az utcára, felszállsz egy közlekedési eszközre, bemész egy boltba, biztos találkozol tulokkal. De ettől még ha a jó részére figyelsz akkor hatalmas élmény.
gabokocka
Az a baj, hogy hiába akarod kizárni ezeket, ha melletted történnek. Egyszerűen nem tudok a meccsre koncentrálni mert arra figyelek, mikor kell a sörtől/takonytól/hányástól bármi mástól elhajolni. Ki a pöcsöm találta ki ezt a félig tele poharat jól előre dobom dolgot? A saját szememmel láttam ahogy fejbe kapott egy gyereket. És ugye ez nem papír hanem műanyag pohár, van súlya.
A másik annyira részeg volt, hogy előre akarta dobni és saját magát locsolta le…
Az előttem ülő sorban volt egy házaspár (kb 50 körüliek, 15-16 éves forma sráccal). Ők konkrétan felálltak és kimentek, mert a mellettük ülő vállalhatatlan volt.
De hat tudjuk, a magyar kultúra jelenik meg ilyenkor.
Sorry
JC6 - a zsidó
Ez van akkor, ha a hétköznapokban is bunkón és igénytelenül viselkedő emberek kimennek levezetni a felgyülemlett feszültséget. Válogatott meccsekre néha kimennék, de mivel mindenhol azt olvasom hogy gyakorlatilag lehetetlen elkerülni az alja módon viselkedőket, meg sem fordul a fejemben komolyan, hogy menjek.
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
Valaki Katát mentse ki az NB1-ből. Ez a gyerek kurva jó lesz.

11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 733
Én gyerekkel voltam nagyon tetszett neki. Sok gyerekest lattam, szerintem mindnek tetszett. Vannam parasztok? Vannak, miként a társadalom minden részében, kimész az utcára, felszállsz egy közlekedési eszközre, bemész egy boltba, biztos találkozol tulokkal. De ettől még ha a jó részére figyelsz akkor hatalmas élmény.
gabokocka
Az a baj, hogy hiába akarod kizárni ezeket, ha melletted történnek. Egyszerűen nem tudok a meccsre koncentrálni mert arra figyelek, mikor kell a sörtől/takonytól/hányástól bármi mástól elhajolni. Ki a pöcsöm találta ki ezt a félig tele poharat jól előre dobom dolgot? A saját szememmel láttam ahogy fejbe kapott egy gyereket. És ugye ez nem papír hanem műanyag pohár, van súlya.
A másik annyira részeg volt, hogy előre akarta dobni és saját magát locsolta le…
Az előttem ülő sorban volt egy házaspár (kb 50 körüliek, 15-16 éves forma sráccal). Ők konkrétan felálltak és kimentek, mert a mellettük ülő vállalhatatlan volt.
De hat tudjuk, a magyar kultúra jelenik meg ilyenkor.
Sorry
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Egy picit csalódottan jöttem haza. Régi meccsrejáró vagyok, de egy darabig nem fogok menni. Egyszerűen vállalhatatlan emberek tömkelege.
Hiába kiabálják, hogy megb****** az összes f****ó balkáni csapatot, a lelátói kulturánk ugyan az a balkáni fos.

- kifütyülik az ellenfél himnuszát
- dobálják az ellenfelet
- háttal állnak az ellenfél himnusza alatt és a középső ujjukat mutogatják
- félig teli sörös poharakat dobálnak többen előre, amely nem egy gyereket fejbekapott ma is
- mellettem egy köcsög 25 éves forma kivett a zacskóból 2 percenként egy marék szotyit és dobálta vele a többi szurkolótársát, a kis idióta barátnője meg röhögcsélt mellette. Utána összeszedett vagy 20 db üres poharat és azt akarta előre dobni, akkor fogtam le a kezét és elküldtem a szerbekhez, hogy velük keméykedjen
- köpödnek egymásra, nem csak nyálat, taknyot is és közben jókat nevetnek
- iszonyat sok az alkesz, részeg állat
- gyerekek előtt olyan szinten káromkodnak, hogy én, aki futballpályán szocializálódott, belepirulok. Utána pár perccel kesőbb a kisgyerek bammegol...

A többi hirtelen most eszembe sem jut. Legalja söpredék. Hányingerem van... nem is tudtam élvezni a meccet. Volt olyan pár, akik előttek vagy 100 szelfit. Emberek 2 percenként álltak fel és mentek ki... nem is értem, minek járnak? Agybe-főbe videóznak, fotóznak, nem is a meccset nézik, megy a face meg az insta. Szánalmas.
Szerintem Montenegro ellen zártkapu lesz.

Nagyot csalódtam..
JC6 - a zsidó
Kellene egy kifejezetten családi szektor ahova csak olyanok mehetnek be akik mondjuk 12-14 év alatti gyerekkel mennek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondjuk azt nem hiszem el, hogy a szögletzászlók körzete elé nem lehet felhúzni egy hálót, ami megállítja a papír söröspoharakat...

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

11 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Én gyerekkel voltam nagyon tetszett neki. Sok gyerekest lattam, szerintem mindnek tetszett. Vannam parasztok? Vannak, miként a társadalom minden részében, kimész az utcára, felszállsz egy közlekedési eszközre, bemész egy boltba, biztos találkozol tulokkal. De ettől még ha a jó részére figyelsz akkor hatalmas élmény.

Amúgy ahol mi voltunk (pont a szerbek alatt) ment a mutogatás felfele, de pl a himnusz nem volt kifulyulve (akkor volt nagy futtykoncert amikor bemondtak hogy a szerb himnusz jon), es a vegen meg is tapsoltak. Ennyi szerintem belefer. Sztem a dobalozas volt gaz...

Viszont volt tobb ezer szerb szurkolo, akik a belvarosban a meccs elott nyugodtan iszogattak, kocsmaztak anelkul hogy akar ok lebontottak volna a fel varost, akar a magyarok talaltak volna be oket, ezt 20 evvel ezelott nem lehetett volna megcsinalni sztem, szoval van fejlodes.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
11 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy picit csalódottan jöttem haza. Régi meccsrejáró vagyok, de egy darabig nem fogok menni. Egyszerűen vállalhatatlan emberek tömkelege.
Hiába kiabálják, hogy megb****** az összes f****ó balkáni csapatot, a lelátói kulturánk ugyan az a balkáni fos.
JC6 - a zsidó
A tévén is gyakran átjön. Gondolom hogy milyen lehet akkor a helyszínen... Nagy kár, mert ezek a meccsélmények azért egy gyereknek életre szólóak tudnak lenni, kár, hogy elrontják ezek a tuskók. Mondjuk emlékszem, hogy gyerekkoromban - akkor rengeteget jártam meccsre - is sok volt a barom, és túléltem, úgyhogy talán a legjobb megpróbálni nem észrevenni őket, úgy kevésbé rontják az élményt.

Egyébként Rossi valamit nagyon tud. Hogy szakmailag-e vagy más módon azt nem tudom, de ebből a csapatból most már évek óta többet hoz ki, mint ami reálisan benne van. Ritka ez a képesség.

Ja, és tudja valaki, hogy miért lett magyar állampolgár? Azt hallom hogy mondja, hogy jól érzi itt magát, de önmagában emiatt nem szoktak állampolgárságot felvenni. Esetleg a családja is ide telepedett?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
JC6 amin facen megy az is legalja....van egy kimondottan jó sorozatunk erre annyi alpári patkány mászott elő a lyukból....
Nem tudunk normálisan viselkedni....
Nem csoda ,hogy kinéznek bennünket....aki meg lemeri írni véleményét és egy kicsit szembe megy tömeggel a hazaáruló legkisebb sértés....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Nalunk meg, a 309 szektorbol, ledobaltak a soros poharakat. A 209ben ulokkel jol elaztunk...
beltazor
109be is jutott 🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
11 hónapja
ozibozi New York Giants 16 608
Betiltják a sört a nyomik miatt,
11 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 687 — Pfizer & Moderna fan
Nalunk meg, a 309 szektorbol, ledobaltak a soros poharakat. A 209ben ulokkel jol elaztunk...

11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 733
Egy picit csalódottan jöttem haza. Régi meccsrejáró vagyok, de egy darabig nem fogok menni. Egyszerűen vállalhatatlan emberek tömkelege.
Hiába kiabálják, hogy megb****** az összes f****ó balkáni csapatot, a lelátói kulturánk ugyan az a balkáni fos.

- kifütyülik az ellenfél himnuszát
- dobálják az ellenfelet
- háttal állnak az ellenfél himnusza alatt és a középső ujjukat mutogatják
- félig teli sörös poharakat dobálnak többen előre, amely nem egy gyereket fejbekapott ma is
- mellettem egy köcsög 25 éves forma kivett a zacskóból 2 percenként egy marék szotyit és dobálta vele a többi szurkolótársát, a kis idióta barátnője meg röhögcsélt mellette. Utána összeszedett vagy 20 db üres poharat és azt akarta előre dobni, akkor fogtam le a kezét és elküldtem a szerbekhez, hogy velük keméykedjen
- köpödnek egymásra, nem csak nyálat, taknyot is és közben jókat nevetnek
- iszonyat sok az alkesz, részeg állat
- gyerekek előtt olyan szinten káromkodnak, hogy én, aki futballpályán szocializálódott, belepirulok. Utána pár perccel kesőbb a kisgyerek bammegol...

A többi hirtelen most eszembe sem jut. Legalja söpredék. Hányingerem van... nem is tudtam élvezni a meccet. Volt olyan pár, akik előttek vagy 100 szelfit. Emberek 2 percenként álltak fel és mentek ki... nem is értem, minek járnak? Agybe-főbe videóznak, fotóznak, nem is a meccset nézik, megy a face meg az insta. Szánalmas.
Szerintem Montenegro ellen zártkapu lesz.

Nagyot csalódtam..
11 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Wow, nagy élmeny volt, Orbán azert hiányzott hátulról. Fiola kész életveszély, Nego viszont szenzációs első félidőt ment, nálam ő volt az MVP.
Dibusz egészen elképesztő kapus, olyan reflexei vannak amivel barmelyik topligában megállná a helyét, de lábbal és a kijöveteleknél konkrétan megye kettes szintű amit nyújt. A végén a szenzációs védésénél is 3 méterről fejeltek neki, hát arra hogy a faszomba nem sikerült kijönni.
Meg kell nyerni a maradék három meccset és akkor első kalapból sorsolnak minket az EB-n, és akár a VB selejtezőn is van sansz az első kalapra. 12 csoportnál nagyon nem mindegy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
11 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
A lényeg az, hogy régen ezeket a meccseket is elbuktuk, elrontottuk mindig, most meg így is, ezt is sikerült behúzni! Élőben még körömrágósabb volt ráadásul.😊
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 230 — Kinek mit intézett a kormánya
Adott esetben az utolsó körben ki is ejthetjük a szerbeket.
Bálesz
Szerintem nem, megyünk az első kalapra az EB-n