Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Ludohoz képest igenKurvára más káveház ez a QarabaghKoszonjuk.
petey
Kenny
10 hónapja
Ez eddig nagyon potens, sorozatban a második BL meccsen Keane-től
10 hónapja
Varga az utóbbi évek egyik legjobb igazolása. Gyuri says hello Kubi 😆A Paks az FTC fiókcsapata. Vagy izé..
JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
Gundel hadar és indokolatlanul ordibál.Pozitívum viszont, hogy az angol szpíker egészen tisztán mondja, hogy "Ferencváros".
Nem ismeri fel a játékosokat, meg egy csomó felesleges faszságot mond.
Más gondom nincs.
Willie Parker
Amúgy pont gól előtt akartam írni, hogy szerintem ezt be fogja húzni a Fagyi. Nagyon drukkolok, mert nem bírnám elviselni, ha Kubi szomorú lenne.
10 hónapja
Ha valamelyik közepes sztár lő egy ilyen profi gólt valamelyik jegyzett csapatban, hetekig ömlengene róla a nemzetközi sajtó.
10 hónapja
illegal blindside block
10 hónapja
Varga az utóbbi évek egyik legjobb igazolása. Gyuri says hello Kubi 😆
10 hónapja
Gundel hadar és indokolatlanul ordibál.Nem ismeri fel a játékosokat, meg egy csomó felesleges faszságot mond.
Más gondom nincs.
10 hónapja
Kurvára más káveház ez a QarabaghÉs tényleg 😊
petey
10 hónapja
Ezaz Barna
10 hónapja
Sport1 is adjaKi is nyomtam a streemet… bár ennek a csapatnak magas lenne a BL..Benny Hill gól a Rangers ellen 😂Lol, 6 perc alatt 0-2, JC eret vàg
warr_b
warr_b
JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
Befizettem az MVM-es villanyszámlát, hátha ösztönzőleg hat.
10 hónapja
Teljesen szèt van szakadva a pálya kèrdès meddig bírja a kèt csapat az iramot 😏
10 hónapja
Már három 😆Ki is nyomtam a streemet… bár ennek a csapatnak magas lenne a BL..Benny Hill gól a Rangers ellen 😂Lol, 6 perc alatt 0-2, JC eret vàg
warr_b
warr_b
JC6 (Mr. Miele)

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Rangers gyorsan kicheckol
10 hónapja
Ki is nyomtam a streemet… bár ennek a csapatnak magas lenne a BL..Benny Hill gól a Rangers ellen 😂Lol, 6 perc alatt 0-2, JC eret vàg
warr_b
warr_b
10 hónapja
Több is.Van...🙄A Real szezonnyitó nem tért ki a fagyi előlNem baj, nem nagyon van itt olyan aki egyszerre fagyi meg Margit drukker 😂
ozibozi
warr_b
zemanla
10 hónapja
Van...🙄A Real szezonnyitó nem tért ki a fagyi előlNem baj, nem nagyon van itt olyan aki egyszerre fagyi meg Margit drukker 😂
ozibozi
warr_b



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
10 hónapja
A Real szezonnyitó nem tért ki a fagyi előlNem baj, nem nagyon van itt olyan aki egyszerre fagyi meg Margit drukker 😂
ozibozi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
A Real szezonnyitó nem tért ki a fagyi elől
10 hónapja
Szemre picit mintha más fokozatban játszana a Karabag.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 hónapja
Lesz külön Fradi Digitális Polgári Kör szurkolói csoport?saját szektoruk is lehetne
nagylaza, főpohárnok