Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Legalabb KG megint nagy arccal ment a meccsnek, vagy ezt a hibat most nem kovette el?
10 hónapja
ezt a meccset is a szeleken buktuk el.?
Kenny
Egy rögzített szitus gól volt, ez meg full közepén ment át.
Ami azért fura, mert a 3-5-2-ben pont a középső területek lezárása a cél
10 hónapja
eskü azt hittem mellé. de kurva szép támadás volt meg kell hagyni
10 hónapja
Bye bye BL
10 hónapja
az az 5 perc oké,adom 😀Szekely szvsz nem gaz, kiveve, amikor elkezd oriasi hazafi lenni. Knezy mas, vele nem hasonlitom, mert o nalam egy olyan polcon van, amin senki mas. 🤣Gundirol, mint kommentator, allandoan a jatek hatarok nelkul jut eszembe. Mondjuk az is az o szintjeszerintem abszolút nem lóg ki a Székely/Knézy vonalból. inkább akkor Gundi.
Stez
petey
Stez
10 hónapja
Nem veretes,az tény. De nem ott van a legnagyobb baj.A vedelem a bajnoksagban is egy fos. Ahol papiron nem kene, meg egy kozeppalyassal sem.Ez a védelem egy fos. De ez már az örmények ellen is látszott.Egyszemélyes a középpálya, ami mögött előbb-utóbb jönnek a hibák.
Burkus
SBL
Stez
10 hónapja
Szekely szvsz nem gaz, kiveve, amikor elkezd oriasi hazafi lenni. Knezy mas, vele nem hasonlitom, mert o nalam egy olyan polcon van, amin senki mas. 🤣Gundirol, mint kommentator, allandoan a jatek hatarok nelkul jut eszembe. Mondjuk az is az o szintjeszerintem abszolút nem lóg ki a Székely/Knézy vonalból. inkább akkor Gundi.
Stez
petey
10 hónapja
Gundirol, mint kommentator, allandoan a jatek hatarok nelkul jut eszembe. Mondjuk az is az o szintjeszerintem abszolút nem lóg ki a Székely/Knézy vonalból. inkább akkor Gundi.
Stez
10 hónapja
Meccs előtt döntetlent tippeltem, az első félidőben Fradi W-t, a szünetben megint döntetlent, most pedig nem tudom.
10 hónapja
Gundirol, mint kommentator, allandoan a jatek hatarok nelkul jut eszembe. Mondjuk az is az o szintjeHalljunk egy cseh csatakiáltást, miközben a mieink jokereznek ebben a futamban!
Stez
10 hónapja
Ebből sajna csak EL lesz az idén is.
10 hónapja
Gundirol, mint kommentator, allandoan a jatek hatarok nelkul jut eszembe. Mondjuk az is az o szintje
10 hónapja
OFF Furi, hogy nincs telt ház.
10 hónapja
A vedelem a bajnoksagban is egy fos. Ahol papiron nem kene, meg egy kozeppalyassal sem.Ez a védelem egy fos. De ez már az örmények ellen is látszott.Egyszemélyes a középpálya, ami mögött előbb-utóbb jönnek a hibák.
Burkus
SBL
10 hónapja
Ez a védelem egy fos. De ez már az örmények ellen is látszott.Egyszemélyes a középpálya, ami mögött előbb-utóbb jönnek a hibák.
Burkus
10 hónapja
Csopi serulese odabasz a magyar kvotanak is, Gruber legalabb kezdeni fog.
10 hónapja
Ez a védelem egy fos. De ez már az örmények ellen is látszott.
10 hónapja
Elfáradtunk
10 hónapja
Akkor a helyünkre kerülünk lassan....?😥nem kell nekunk a BL.
dande2
10 hónapja
Akkor a helyünkre kerülünk lassan....?😥
10 hónapja
baloldalon(nem úúúgy) csináltak bohócot?A jobb oldalból bohócot csinálnak az azeriekElső félidő én meg pont fordítva volt.
petey
zacknorb