Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com

NB2
most akartam belinkelni 😀 ....ilyen szépet rég láttam! 🤗
bogjosi
Ez biztosan fake
csebi
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/535702397_24324047527236758_8962784636351066125_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1600x1067&ctp=p600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=8M9ai5h4uKIQ7kNvwESlEyc&_nc_oc=AdrlJFL4n1nIwkQBPUxIhqlSqx5qIGuJI8wC8yZJI0aOKvC6wwmprlkoxeefEydaSAE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=xqxUvYQvkokhduQkg8xhSA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af874CZbe1sfHS8KxPWZftqnhaF4-OYjxGFi3uyMuHAw_Q&oe=6A3ED895
Gáspár Győző
Barát az aki akkor is melletted van, amikor máshol kellene lennie ✍️
10 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding

NB2
most akartam belinkelni 😀 ....ilyen szépet rég láttam! 🤗
bogjosi
Összenő, ami összetartozik 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott

NB2
most akartam belinkelni 😀 ....ilyen szépet rég láttam! 🤗
bogjosi
Ez biztosan fake

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296

NB2
most akartam belinkelni 😀 ....ilyen szépet rég láttam! 🤗

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
10 hónapja
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
10 hónapja
YoungZeeZee 9 845
Állítólag a fradi megy Pululu-ért, a Jagellonia (állítólag...) eladná már 2.5M-ért. Brutál jó vétel lenne, Franculino mellett a kedvenc "noname" csatárom Európában 🙂
davemayer
utóbbi évek legjobb igazolása lenne.
Kenny
ki o?
ilyeneket honnan ismertek?
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Felix Afena-Gyan (ghánai, cs) Cremonese -> Amed SK kölcsönbe
empty taxi
Amióta edzésen eltörte Wijnaldum lábát csak lefele megy a karrierje. Pedig mennyire ígéretesnek tűnt eleinte a Romaban. Most meg Serie C-ből igazolt török2-be.
Sixo
Cremonese nem Serie B élmezőny? Nekem úgy rémlik, mintha az utóbbi években folyamatosan a promo playoffban, vagy annak környékén lettek volna

Szerk: most nézem, annyira élmezőny, hogy idén már az A-ban játszanak
slowmotion
Tavaly előtt játszott a Cremoban, akkor Serie B. Tavaly kölcsönben volt végig a Juve Next Gen, az Serie Csi.

10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 986 — The Mathematician
Arsenal Havertz sérülése után meg kipakolt egy 60M fontos ajánlatot Eze-ért... kurva beteg ami PL-ben zajlik...
Beki
 www.nytimes.com/athletic/6565048/2025/08/20/eberechi-eze-arsenal-transfer-agreement/
68 szal inkább 70 és meg is van a megegyezés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Felix Afena-Gyan (ghánai, cs) Cremonese -> Amed SK kölcsönbe
empty taxi
Amióta edzésen eltörte Wijnaldum lábát csak lefele megy a karrierje. Pedig mennyire ígéretesnek tűnt eleinte a Romaban. Most meg Serie C-ből igazolt török2-be.
Sixo
Cremonese nem Serie B élmezőny? Nekem úgy rémlik, mintha az utóbbi években folyamatosan a promo playoffban, vagy annak környékén lettek volna

Szerk: most nézem, annyira élmezőny, hogy idén már az A-ban játszanak

Szerkesztette: slowmotion
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Felix Afena-Gyan (ghánai, cs) Cremonese -> Amed SK kölcsönbe
empty taxi
Amióta edzésen eltörte Wijnaldum lábát csak lefele megy a karrierje. Pedig mennyire ígéretesnek tűnt eleinte a Romaban. Most meg Serie C-ből igazolt török2-be.

10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Állítólag a fradi megy Pululu-ért, a Jagellonia (állítólag...) eladná már 2.5M-ért. Brutál jó vétel lenne, Franculino mellett a kedvenc "noname" csatárom Európában 🙂
davemayer
utóbbi évek legjobb igazolása lenne.

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Friss transzferek:

Michael Gregoritsch (osztrák, cs) Freiburg -> Bröndby 1.5 millió EUR
Michael Zetterer (német, kapus) Werder Bremen -> Eintracht Frankfurt 5 millió EUR
Leon Bailey (jamaicai, cs) Aston Villa -> AS Roma kölcsönbe
Nobel Mendy (szenegáli, v) Betis -> Rayo Vallecano kölcsönbe
Marko Stamenic (új-zélandi, kp) Nottingham Forest -> Swansea átigazolási ár nem nyilvános
Mamadou Sangaré (mali, kp) Rapid Wien -> Lens 8 millió EUR
Felix Afena-Gyan (ghánai, cs) Cremonese -> Amed SK kölcsönbe
Nadir Zortea (olasz, kp) Cagliari -> Bologna 7.5 millió EUR
Nikola Krstovic (montenegrói, cs) Lecce -> Atalanta 25 millió EUR
Ibrahima Kébé (mali, kp) Girona -> Penafiel ingyé
Kevin Van Den Kerkhof (algériai, v) Metz -> Charleroi kölcsönbe


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Állítólag a fradi megy Pululu-ért, a Jagellonia (állítólag...) eladná már 2.5M-ért. Brutál jó vétel lenne, Franculino mellett a kedvenc "noname" csatárom Európában 🙂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
a kazah legendák miután 5600 km-et utaztak, nem kaptak ki Glasgowban!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Ezé megérte 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Arsenal Havertz sérülése után meg kipakolt egy 60M fontos ajánlatot Eze-ért... kurva beteg ami PL-ben zajlik...
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Nem tudom mi történt a 2.félidoben a fradival, addig teljesen jónak tűntek, akik simán verhetik az azerieket. Csak fel szemmel láttam sajnos, de nekem azért mindenképp meglepetés volt. Az első golert nagy kar, nagyon eltalálta a srác és szerintem addig viszonylag rendben volt a meccs.

Amúgy volt már valami jó Kubaszov interjú? Gratulált már Csányi?
Klaci79
Nem ledolgozhatatlan alapból a két gol, csak amit nem értek hogy ha 36 fős a keret van vagy 10 belső középpályás akkor hogy hogy csak egyedül Ötvös az igazi hatos játékos az egész keretben. Így ha o kidől mehet oda Tóth aki 20 éves és kb 65 kg …
Amúgy már az elsőben is látszott h gond lehet az azeri letamadassal
csebi
Nem Ötvös az egyetlen, csak a többi szintén sérült. Pl Maiga, akinek a Ludo ellen sikerült belesérülnie az időhúzásba a 90. Perc után, 3-0-nál...
Bálesz
+ Romao is
3/3 arról a posztról

Az is árulkodó, hogy Zaki jött be inkább valami nyolcas-szerűbe, mint Keita…
Sinisa
nem tudom mi a nagyobb vaj, hogy elfogytak a hatosok augusztus vegere vagy, hogy gyozike megint megjelent az Ulloin.

10 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Villareal klubrekordot jelentő 29.5M-ért viszi Renato Veigát.
Beki
FM-be vagy karriert szokott befutni általában.
10 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Villareal klubrekordot jelentő 29.5M-ért viszi Renato Veigát.
10 hónapja
Beki New York Jets 2 893


A faszinak 2029ig szóló szerződése van, heti 200.000 fontot keres, 82 M euróért vették meg, és ezért belerakott:
a 22/23 as szezonban 1400 PL játékpercet
a 24/25 ös szezonban 1200 PL játékpercet.
Tony Adams
Igen... erre gondoltam korábban, amikor bíráltam a Chelsea 7-8 éves szerződéseit, de #vankoncepció náluk...
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 986 — The Mathematician
A faszinak 2029ig szóló szerződése van, heti 200.000 fontot keres, 82 M euróért vették meg, és ezért belerakott:
a 22/23 as szezonban 1400 PL játékpercet
a 24/25 ös szezonban 1200 PL játékpercet.
Tony Adams
ez is benne van abban amit a chelsea játékos politika címén tol
nem az első nem is az utolsó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan


A faszinak 2029ig szóló szerződése van, heti 200.000 fontot keres, 82 M euróért vették meg, és ezért belerakott:
a 22/23 as szezonban 1400 PL játékpercet
a 24/25 ös szezonban 1200 PL játékpercet.
10 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Nem tudom mi történt a 2.félidoben a fradival, addig teljesen jónak tűntek, akik simán verhetik az azerieket. Csak fel szemmel láttam sajnos, de nekem azért mindenképp meglepetés volt. Az első golert nagy kar, nagyon eltalálta a srác és szerintem addig viszonylag rendben volt a meccs.

Amúgy volt már valami jó Kubaszov interjú? Gratulált már Csányi?
Klaci79
Nem ledolgozhatatlan alapból a két gol, csak amit nem értek hogy ha 36 fős a keret van vagy 10 belső középpályás akkor hogy hogy csak egyedül Ötvös az igazi hatos játékos az egész keretben. Így ha o kidől mehet oda Tóth aki 20 éves és kb 65 kg …
Amúgy már az elsőben is látszott h gond lehet az azeri letamadassal
csebi
Nem Ötvös az egyetlen, csak a többi szintén sérült. Pl Maiga, akinek a Ludo ellen sikerült belesérülnie az időhúzásba a 90. Perc után, 3-0-nál...
Bálesz
+ Romao is
3/3 arról a posztról

Az is árulkodó, hogy Zaki jött be inkább valami nyolcas-szerűbe, mint Keita…

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
10 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Douglas Luiz -> Nottingham, 30 misi
Beki
51.5ért jött és 1 évvel később 30ért megy el. Ilyent is csak mi tudunk, de legalább elment.
Sixo
Gyanítom, ha még egy évet maradt volna nálunk, akkor Arthur szinten adogathattuk volna folyamat kölcsön. Viszont ha visszatalál AV-s formájához...
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Havertz megsérült. Nem lehet tudni még pontosan mennyire súlyos, de az, hogy elkezdett ezek után az Arsenal új csatárt keresni arra utal, hogy lehet több hónapot is ki kell hagynia.
Sixo
szegények most csúsztak le Franck Boli-ról

Franck Boli -> Wadi Degla ingyen 😕