Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
"Gratulálunk a Qarabagnak, ma nekik minden bejött. De mi az a csapat vagyunk, aki sosem adja fel! Mindörökké Ferencváros!" (Netuddki)
10 hónapja
Makkrecskás egy gyoker volt mindig is. Mellette esze sincs.Dibusztól kérdezném hogy az ötösön csúsztatták meg a labdát a második gól előtt, nem lett volna kedve lépni négyet és öklözni?
Hajnal te pöcs, amit Kadyval csináltál, frappáns választ kaptál, hogy kapnád be.
Félelmetesen gyengék voltunk. Nincs hozzászokva a csapat ennyi futáshoz…
Az a 28-as a második gól előtt elesett a saját lábában vagy fejjel akart a földön tisztázni, nem láttam pontosan, de “vicces” volt.
Öröm az ürömben amioor a kormányszóvivő gyoker buzi Menczer köcsög tenyerbemaszo retek kiírja hogy Irány a BL…
Sutyerák.
Remelem a telekom meg az MVM utal még pár milliárdot hogy Hajnal kedvére koltekezzen.
Joseph vagy ki vagy! Zavar a labda öreg!
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
basszatok meg, hogy a csomagdijat tudjatok emelni, de egy normalis kibaszott mikrofont nem tudtok venni.Wizzair?
Kenny
10 hónapja
basszatok meg, hogy a csomagdijat tudjatok emelni, de egy normalis kibaszott mikrofont nem tudtok venni.
10 hónapja
Ne sírj, Kubi! Lesz még (zöld) szőlő, lesz még lágy (fehér) kenyér!
10 hónapja
Keane nagy kín....(Hogy ezen mennyitn"gondolkodtam" 😎)....Te nem érzed ezt a Keane-t
dande2
Nem voltál fradista soha
Nincs benned semmi küszködés
Ha az azeri ér BL-ben oda
10 hónapja
Saldanhat nem lehet utalni. Egy 7 eves kislany ikujaval vetekvo Firminho-klon mindenki vagya.O nekem az Misidjian es a nagy SaldanhaHajnal nezi a meccset. Kady Borges-t lehet le kene igazolnia, tehetseges sracnak tunik.Az egyik leggyűlöltebb Fradi játékos ever. Mármint nekem.
Toto21
vpi
Toto21
10 hónapja
Szerintem kene meg költeni par milliot a csapatra. De leginkabb kene egy kapus!De előtte egy elnök, egy FO és egy edző.
Toto21
10 hónapja
Bukakke partyvagy a kiscsaj mindenkinekremélem a dpk megy a könnyeket törölgetniMajd kiverik egymásnak
Negritis, a vajda
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Negritis, a vajda
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
vagy a kiscsaj mindenkinekremélem a dpk megy a könnyeket törölgetniMajd kiverik egymásnak
Negritis, a vajda
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
remélem a dpk megy a könnyeket törölgetniMajd kiverik egymásnak
Negritis, a vajda
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Legalabb KG megint nagy arccal ment a meccsnek, vagy ezt a hibat most nem kovette el?nincs más hátra, építeni kell egy csapatot a nemzetközire meccsekre is.
Stez
remélem most gratulálni fog Csányi, hogy megtrollkodja ezt a remek embert 😊
10 hónapja
Szerintem kene meg költeni par milliot a csapatra. De leginkabb kene egy kapus!
10 hónapja
Levitol megkerdezitek majd hova a picsaba rugdossa a labdakat?
10 hónapja
O nekem az Misidjian es a nagy SaldanhaHajnal nezi a meccset. Kady Borges-t lehet le kene igazolnia, tehetseges sracnak tunik.Az egyik leggyűlöltebb Fradi játékos ever. Mármint nekem.
Toto21
vpi
10 hónapja
Levi baszod
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
10 hónapja
Hajnal nezi a meccset. Kady Borges-t lehet le kene igazolnia, tehetseges sracnak tunik.Az egyik leggyűlöltebb Fradi játékos ever. Mármint nekem.
Toto21
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
10 hónapja
Egész első félidőben azt csinált a Fradi jobboldalon amit csak akart.szanaszet szopatnak egesz meccsen a ket szelen minket. gyakorlatilag nincs megnyert parharc ott, maximum szabalytalansag aran, wyscoutban megnezem majd.ezt a meccset is a szeleken buktuk el.?
Kenny
Egy rögzített szitus gól volt, ez meg full közepén ment át.
Ami azért fura, mert a 3-5-2-ben pont a középső területek lezárása a cél
zacknorb
Kenny
10 hónapja
szanaszet szopatnak egesz meccsen a ket szelen minket. gyakorlatilag nincs megnyert parharc ott, maximum szabalytalansag aran, wyscoutban megnezem majd.ezt a meccset is a szeleken buktuk el.?
Kenny
Egy rögzített szitus gól volt, ez meg full közepén ment át.
Ami azért fura, mert a 3-5-2-ben pont a középső területek lezárása a cél
zacknorb
10 hónapja
remélem a dpk megy a könnyeket törölgetni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Hajnal nezi a meccset. Kady Borges-t lehet le kene igazolnia, tehetseges sracnak tunik.