Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Chiesa!!! 😀
10 hónapja
Na jó😆😆😆😆😆😆😆😆😆
10 hónapja
na a tavalyi kupa-specialista Bielefeld idén is gyűjti a skalpokat, most a Werder Brémát ejtették kiRemélem zúgott a nézőtérről a "Was ist grün und stinkt nach Fisch? Werden Bremen!"
Löfli
10 hónapja
Chiesa amúgy hogy kerül Poolba?😃
10 hónapja
na a tavalyi kupa-specialista Bielefeld idén is gyűjti a skalpokat, most a Werder Brémát ejtették ki

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Negri hibàja, nem sütött pizzátNah és? Löfli fosni szokott egész este ha VB döntő van.Egész este csuklik szegényNah bejött a megváltó.Szivacski?
Sixo
Löfli
😆
JC6 (Mr. Miele)
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Elég szarul játszott a Honvéd ellen múlt vasárnap a Szentlőrincben. His signiture move.Egész este csuklik szegényNah bejött a megváltó.Szivacski?
Sixo
Löfli
😆
JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
Ő nem lenne szar, ha nem védőként játszatnák, amikor nem az.DoktoricsNah bejött a megváltó.Szivacski?
Sixo
Löfli
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Amúgy rohadt jó meccs, kegyetlen ez az iram
10 hónapja
Nah és? Löfli fosni szokott egész este ha VB döntő van.Egész este csuklik szegényNah bejött a megváltó.Szivacski?
Sixo
Löfli
😆
JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
Iyimbor!Nah bejött a megváltó.Szivacski?
Sixo
Löfli

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
DoktoricsNah bejött a megváltó.Szivacski?
Sixo
Löfli
10 hónapja
A genovai Szivacsky.Nah bejött a megváltó.Szivacski?
Sixo
Löfli
10 hónapja
Egész este csuklik szegényNah bejött a megváltó.Szivacski?
Sixo
Löfli
😆
10 hónapja
Ekitiké jónak tűnik. Frimpongból ha jobb szélsőt csinál, akkor ő is jó lehet. Kerkeznek nehéz, ilyen társak mellett... Wirtz-nek meg úgy tűnik nem találja még a helyét Slot. Lesz munkája bővenSocial medián fel voltak hypolva a Liverpool átigazolásai (Wirtz, Frimpong, Kerkez, Etikite (95M??)), de persze nem azok nyomták akik értenek hozzáMajdnem írtam, hogy jó ez a Liverpool keret aztán azóta 2-2 heheez a Pool rohadt szar, tavaly minden összejött, idén Top 4 se lesz meg, ha nem jön erősítés 😀
Lehet végre idén az ágyúsok évé?
ManLikeBK5
Toto21
ManLikeBK5
10 hónapja
az is nem tudom minek, teljesen felesleges.de legalább lesz szép új stadionNa jólvan, akkor szokás szerint ennyi elég is volt az idei bajnokság nézésből megint a szokásos lelkesítések, bebuzdulások után.varos szelen lassan felrakhatjak a majd jovore lemezt ujra.Örökzöld sláger az a IV. kerületben. 😀
Kenny
iktriad
zavi27
Löfli
10 hónapja
Nah bejött a megváltó.Szivacski?
Sixo

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Azért nagyon durva volt hogy három vendég játékos totál sprintben nyomta a 16-ostól és a végén 4 a 2 volt, baloldalt csont üresen ketten..Van Dijk tetulassu, Robertson kurva rossz lett mostanra, Gomez jo ideje lassu, Szobo egy sorral elorebb ment, a helyen Endo szur, akinel lassabb jatekos szerintem alig letezhet, tehat egy kontranal fingja nem lesz semmirol, Szalah a kisujjat nem hajlando megmozditani, de Konate sem szakad meg szerzodes hijan. Kibaszottul szarul cserelt bele Slot a meccsbe, lelassitotta a sajat csapatat.
JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
es a portugal kvota is teljesitve van.de legalább lesz szép új stadionNa jólvan, akkor szokás szerint ennyi elég is volt az idei bajnokság nézésből megint a szokásos lelkesítések, bebuzdulások után.varos szelen lassan felrakhatjak a majd jovore lemezt ujra.Örökzöld sláger az a IV. kerületben. 😀
Kenny
iktriad
zavi27
Löfli
10 hónapja
Szerinted?Iktriad te vagy az? 😄Lemegy Kerkez, Semenyo egyből betalál. Véletlen lenne?Khm.
iktriad
iktriad
warr_b
10 hónapja
de legalább lesz szép új stadionNa jólvan, akkor szokás szerint ennyi elég is volt az idei bajnokság nézésből megint a szokásos lelkesítések, bebuzdulások után.varos szelen lassan felrakhatjak a majd jovore lemezt ujra.Örökzöld sláger az a IV. kerületben. 😀
Kenny
iktriad
zavi27

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Social medián fel voltak hypolva a Liverpool átigazolásai (Wirtz, Frimpong, Kerkez, Etikite (95M??)), de persze nem azok nyomták akik értenek hozzáMajdnem írtam, hogy jó ez a Liverpool keret aztán azóta 2-2 heheez a Pool rohadt szar, tavaly minden összejött, idén Top 4 se lesz meg, ha nem jön erősítés 😀
Lehet végre idén az ágyúsok évé?
ManLikeBK5
Toto21
Szerkesztette: ManLikeBK5
10 hónapja
Na jólvan, akkor szokás szerint ennyi elég is volt az idei bajnokság nézésből megint a szokásos lelkesítések, bebuzdulások után.varos szelen lassan felrakhatjak a majd jovore lemezt ujra.Örökzöld sláger az a IV. kerületben. 😀
Kenny
iktriad
Szerkesztette: zavi27