Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 733
Öcsém, ennyi embert szelfizni more. Meccsről meg mennek haza🤣
11 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Dibusz
Szalai-Lang-Fiola
Kerzez-Styles-Nagy-Nego
Sallai-Szoboszlai
Varga B


Hát a védelemtől összeszarom magam
ThundersNFL a Jobbágy
Az a Lang-Fiola kettős számomra is izzadós.
Kampman
Btts gyanús, 1.95ös odds

Raktam egy magyar győzelem+btts+ Szobo gól+ Sallai gól

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
Eddig mintha egy azariah koncerten lennenk😃
Kenny
Az milyen?
Kampman
Nem tudom. Jo esellyel soha nem fogom megtudni.

11 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Eddig mintha egy azariah koncerten lennenk😃
Kenny
Az milyen?
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
Eddig mintha egy azariah koncerten lennenk😃

11 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Dibusz
Szalai-Lang-Fiola
Kerzez-Styles-Nagy-Nego
Sallai-Szoboszlai
Varga B


Hát a védelemtől összeszarom magam
ThundersNFL a Jobbágy
Az a Lang-Fiola kettős számomra is izzadós.
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279

Sixo
Törölközöfejű barátunk is szereti a dzsihádot
 www.thetimes.co.uk/article/qatar-funnelled-millions-of-dollars-to-nusra-front-terrorists-in-syria-x5rnbsr3l
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Dibusz
Szalai-Lang-Fiola
Kerzez-Styles-Nagy-Nego
Sallai-Szoboszlai
Varga B


Hát a védelemtől összeszarom magam

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

11 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 599
Sesko komolyan nyomja, két gól eddig a finnek ellen 30 perc alatt. szlovénok ott lehetnek az EB-n, utoljára 2000-ben sikerült nekik, akkor jó meccseket csináltak (jugók elleni 3-3).

choose life
11 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Ukranok milyen golt lottek vazze

De jo meccs lesz az utolso forduloban az ukran olasz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Közben a franciák, belgák, portugálok kijutottak.
warr_b
3 nap múlva már mi is kint lehetünk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Robertson válla kiugrott a tegnapi spanyol-skót meccsen, nagyon kellett ez az amúgy is jó egészségügyi állapotban lévő védelemnek.
Mikey
De legalább megkaptuk a szombat 12:30-as meccset.
Ebben a szezonban kb örökre.
slowmotion
Én azt nem értem, miért nem flexelitek este 8-ra, mert azt elvileg lehet. Nem meglepő hogy a 12:30 jutott, a Sky a londoni meccset választotta, és bár a City Brighton jobban hangzik, mégis csak egy Merseyside derby jön.
Heisman nádor
Szerinted a Liverpool dönti el hogy ők 12:30-kor akarnak játszani?
Mikey
Be lehet adni kérelmet hogy flexeljék a meccset.
Heisman nádor
nem hinném, hogy ne próbálta volna meg a klub a halasztást. szerda hajnal ötkor (angol idő szerint) végződik Peruban az utolsó meccs, amin Liverpool-játékos érdekelt. jó esetben csütörtök délelőttre lehet a kontingens angol földön, fosfáradt állapotban, 48 órával a meccs előtt.
slowmotion
Ennek örömére a Man City elleni meccs is válogatott szünet után szombat 12:30-ra lett téve.
Mióta Klopp a menedzser, ez lesz a 14. ilyen meccs. A következő csapatnak 6 ilyenje van ugyanennyi idő alatt.
Kétlem hogy Klopp kérné, mert mindig nagyon kritizál emiatt mindenkit is.
Mikey
Erre elfelejtettem válaszolni. Most azért nem tudnak flexelni, mert a Sky már élt ezzel és a Sheffield United MU meccs lesz este. Mondjuk aki kitalálta hogy a MU alapból vasárnap játszon úgy BL-Ben vannak azzal is elbeszélgetnék.
A City meccs azért érdekes, mert az Skyos meccs, és nem tudom milyen sport miatt nem 17:30-kor kezdődik. Alapból a beef a BT/TNT-vel van és volt. Alapvetően a Pool Klopp érkezése óta egy elég sikeres klub, nem meglepő hogy a napi két meccsben általában benne voltak, főleg hogy a BL miatt vasárnap nem is játszhattak sok alkalommal amikor ez kezdődött.
Ez viszont a csapat diplomáciájának a hiánya, én elhiszem hogy már direkt választják amellett hogy sok nézőt hoz. Amióta élőben vitatkozott, nem hiszem hogy sok embert meg tudott nyerni maga mellé. Az angolok amúgy is teljesen idióták a PL meccsek közvetítésében, 56%-ot láthatod évi 1000 fontért, igazi gittegylet. A konzervatizmusuk elképesztően magas ahelyett hogy kitalálnának egy mindenki számára működő rendszert, amiben fenn akarnak tartani 92 profi klubbot.
Heisman nádor
Amúgy az idei szezonban háromból három az arány, ami azért minimum fura. Nem tudom kinek a hibája ez, valószínűleg mindkét oldalé. De mondjuk ez nem is érdekel, engem bosszant bárki is a felelős.
Mikey
Lehet az a baj, hogy
1, az egyik legnépszerűbb klub Ausztráliában és
2, mivel idén EL-ben vagyunk, ezért sokszor eleve csak vasárnap lehet meccsünk.

Szóval az auszi piac miatt 7-10 óra eltérés van, szóval az angol szombat 12:30 is már 22:30 a legnépesebb ausztrál városokban (ADE, MEL, SYD; Perthben 19:30).
Egyszerűen máskor nem látják élőben a csapatot.

Ki tudja.
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben a franciák, belgák, portugálok kijutottak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
YoungZeeZee 8 412


Sixo
Volt olyan ismerosom aki odds maker volt egy nagy kulfoldi cegnel.kirugtak mert fogadott...sajat kartyaval fizetett...bazz ha az akkori bnojenek a kartyajaval jatszik semmi baja nem lett volna.
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
 www.origo.hu/sport/futball/20231012-itt-van-dzsudzsak-balazs-uj-luxusautoja-kepek.html
NB2
hát ezt nagyon nem nevezném luxusautónak.
Kenny
Jah, olcsó vacak.
Mikey
ezt irtam?

11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Robertson válla kiugrott a tegnapi spanyol-skót meccsen, nagyon kellett ez az amúgy is jó egészségügyi állapotban lévő védelemnek.
Mikey
De legalább megkaptuk a szombat 12:30-as meccset.
Ebben a szezonban kb örökre.
slowmotion
Én azt nem értem, miért nem flexelitek este 8-ra, mert azt elvileg lehet. Nem meglepő hogy a 12:30 jutott, a Sky a londoni meccset választotta, és bár a City Brighton jobban hangzik, mégis csak egy Merseyside derby jön.
Heisman nádor
Szerinted a Liverpool dönti el hogy ők 12:30-kor akarnak játszani?
Mikey
Be lehet adni kérelmet hogy flexeljék a meccset.
Heisman nádor
nem hinném, hogy ne próbálta volna meg a klub a halasztást. szerda hajnal ötkor (angol idő szerint) végződik Peruban az utolsó meccs, amin Liverpool-játékos érdekelt. jó esetben csütörtök délelőttre lehet a kontingens angol földön, fosfáradt állapotban, 48 órával a meccs előtt.
slowmotion
Ennek örömére a Man City elleni meccs is válogatott szünet után szombat 12:30-ra lett téve.
Mióta Klopp a menedzser, ez lesz a 14. ilyen meccs. A következő csapatnak 6 ilyenje van ugyanennyi idő alatt.
Kétlem hogy Klopp kérné, mert mindig nagyon kritizál emiatt mindenkit is.
Mikey
Erre elfelejtettem válaszolni. Most azért nem tudnak flexelni, mert a Sky már élt ezzel és a Sheffield United MU meccs lesz este. Mondjuk aki kitalálta hogy a MU alapból vasárnap játszon úgy BL-Ben vannak azzal is elbeszélgetnék.
A City meccs azért érdekes, mert az Skyos meccs, és nem tudom milyen sport miatt nem 17:30-kor kezdődik. Alapból a beef a BT/TNT-vel van és volt. Alapvetően a Pool Klopp érkezése óta egy elég sikeres klub, nem meglepő hogy a napi két meccsben általában benne voltak, főleg hogy a BL miatt vasárnap nem is játszhattak sok alkalommal amikor ez kezdődött.
Ez viszont a csapat diplomáciájának a hiánya, én elhiszem hogy már direkt választják amellett hogy sok nézőt hoz. Amióta élőben vitatkozott, nem hiszem hogy sok embert meg tudott nyerni maga mellé. Az angolok amúgy is teljesen idióták a PL meccsek közvetítésében, 56%-ot láthatod évi 1000 fontért, igazi gittegylet. A konzervatizmusuk elképesztően magas ahelyett hogy kitalálnának egy mindenki számára működő rendszert, amiben fenn akarnak tartani 92 profi klubbot.
Heisman nádor
Amúgy az idei szezonban háromból három az arány, ami azért minimum fura. Nem tudom kinek a hibája ez, valószínűleg mindkét oldalé. De mondjuk ez nem is érdekel, engem bosszant bárki is a felelős.
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Estére HUN- SRB 1:4
SZívesen Rossi kapitány 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.
csebi
Én az ilyen faultokra, ahol láthatóan nem is gondolkozik abban, hogy a labdát játssza meg, simán pirosat adnék amúgy
slowmotion
Ezt már fel sem akartam vetni de így gondolom. Csak az a baj h akkor ilyenkor odacsusznak mintha labdára mennének és az meg sérülés veszélyesebb

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!


11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 231 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Robertson válla kiugrott a tegnapi spanyol-skót meccsen, nagyon kellett ez az amúgy is jó egészségügyi állapotban lévő védelemnek.
Mikey
De legalább megkaptuk a szombat 12:30-as meccset.
Ebben a szezonban kb örökre.
slowmotion
Én azt nem értem, miért nem flexelitek este 8-ra, mert azt elvileg lehet. Nem meglepő hogy a 12:30 jutott, a Sky a londoni meccset választotta, és bár a City Brighton jobban hangzik, mégis csak egy Merseyside derby jön.
Heisman nádor
Szerinted a Liverpool dönti el hogy ők 12:30-kor akarnak játszani?
Mikey
Be lehet adni kérelmet hogy flexeljék a meccset.
Heisman nádor
nem hinném, hogy ne próbálta volna meg a klub a halasztást. szerda hajnal ötkor (angol idő szerint) végződik Peruban az utolsó meccs, amin Liverpool-játékos érdekelt. jó esetben csütörtök délelőttre lehet a kontingens angol földön, fosfáradt állapotban, 48 órával a meccs előtt.
slowmotion
Ennek örömére a Man City elleni meccs is válogatott szünet után szombat 12:30-ra lett téve.
Mióta Klopp a menedzser, ez lesz a 14. ilyen meccs. A következő csapatnak 6 ilyenje van ugyanennyi idő alatt.
Kétlem hogy Klopp kérné, mert mindig nagyon kritizál emiatt mindenkit is.
Mikey
Erre elfelejtettem válaszolni. Most azért nem tudnak flexelni, mert a Sky már élt ezzel és a Sheffield United MU meccs lesz este. Mondjuk aki kitalálta hogy a MU alapból vasárnap játszon úgy BL-Ben vannak azzal is elbeszélgetnék.
A City meccs azért érdekes, mert az Skyos meccs, és nem tudom milyen sport miatt nem 17:30-kor kezdődik. Alapból a beef a BT/TNT-vel van és volt. Alapvetően a Pool Klopp érkezése óta egy elég sikeres klub, nem meglepő hogy a napi két meccsben általában benne voltak, főleg hogy a BL miatt vasárnap nem is játszhattak sok alkalommal amikor ez kezdődött.
Ez viszont a csapat diplomáciájának a hiánya, én elhiszem hogy már direkt választják amellett hogy sok nézőt hoz. Amióta élőben vitatkozott, nem hiszem hogy sok embert meg tudott nyerni maga mellé. Az angolok amúgy is teljesen idióták a PL meccsek közvetítésében, 56%-ot láthatod évi 1000 fontért, igazi gittegylet. A konzervatizmusuk elképesztően magas ahelyett hogy kitalálnának egy mindenki számára működő rendszert, amiben fenn akarnak tartani 92 profi klubbot.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.
csebi
Nekem is ez volt az első gondolatom.
Sixo
Legkesobb az eb donto utan amit Chiellini csinalt Sakaval be kellett volna vezetni. Egyszeruen karos az hogy egyes szituaciokban ajandek a sarga, en a 10 perces kiallitasnak is híve lennék amúgy.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.
csebi
Nekem is ez volt az első gondolatom.

11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.
csebi
Én az ilyen faultokra, ahol láthatóan nem is gondolkozik abban, hogy a labdát játssza meg, simán pirosat adnék amúgy
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.