Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Azért nagyon durva volt hogy három vendég játékos totál sprintben nyomta a 16-ostól és a végén 4 a 2 volt, baloldalt csont üresen ketten..
10 hónapja
Majdnem írtam, hogy jó ez a Liverpool keret aztán azóta 2-2 heheez a Pool rohadt szar, tavaly minden összejött, idén Top 4 se lesz meg, ha nem jön erősítés 😀
Lehet végre idén az ágyúsok évé?
ManLikeBK5
10 hónapja
Kerekesszékes csávó biztos kivan 😀
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Megjegyzem, Van Dijk tiz meteren at hatralt az ellenfel elott, pont addig, hogy total uresen lohessen. Erthetetlen.
10 hónapja
Iktriad te vagy az? 😄Lemegy Kerkez, Semenyo egyből betalál. Véletlen lenne?Khm.
iktriad
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Majdnem írtam, hogy jó ez a Liverpool keret aztán azóta 2-2 heheLehet végre idén az ágyúsok éve?
Szerkesztette: ManLikeBK5
10 hónapja
Lemegy Kerkez, Semenyo egyből betalál. Véletlen lenne?Khm.
iktriad
10 hónapja
Egyszer passzol Szalah Szoboszlainak, abból is az ellen lő gólt

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Szalah végre passzol Szobonak, elcsúszik, erre a kontrából egyenlítenek lol 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
igen most már tényleg1 gólos előnyre ráülni? Az azért kemény.A legveszélyesebb eredményen már túl vagyunk.
Sixo
warr_b
10 hónapja
Szalah geci szo szerint tobbet art, mint hasznal.
10 hónapja
Salah szép volt 😃
10 hónapja
1 gólos előnyre ráülni? Az azért kemény.A legveszélyesebb eredményen már túl vagyunk.
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
igen nekem is így tűnik, most már második éles meccsen.Rövid lesz ez a pad idén Liverpoolban. Meg úgy tűnik az öregedő kulcsjátékosoknál idén pukkad ki a lufiMaradjunk annyiban, hogy Van Dijken ranezesre kezd erzodni a kor, onmagahoz kepest kifejezetten fosul mozog es helyezkedik, illetve tobbszor is rosszul valt az emberre.
Toto21
Szalah viszont a 25-30 goljat ugyanugy meg fogja rugni, nem azert, mert jo, hanem mert szarra tomik labdakkal es minden meccsen lesz ugyis 3-5 helyzete, amikbol egykettot be fog rugdosni.
Stez
De nézd meg az egész Pool védelmet:
Frimpong - na ő rá ne számíts védekezésben
Konaté - sérülékeny és fejben már máshol van
Van Dijk - úgy tűnik kifogyott a tank
Kerzkez - új közeg, új társak, bele kell szoknia
Nehéz lesz az idénykezdet és rohadtul kell ide Guehi, meg egy támadó bal oldalra és csatár posztra
10 hónapja
Érdekes csere. Endo, Curtis Jones szűrő, Szobi előrement tavalyi helyére, Wirtz meg beállt csatárnak.
10 hónapja
Rövid lesz ez a pad idén Liverpoolban. Meg úgy tűnik az öregedő kulcsjátékosoknál idén pukkad ki a lufiMaradjunk annyiban, hogy Van Dijken ranezesre kezd erzodni a kor, onmagahoz kepest kifejezetten fosul mozog es helyezkedik, illetve tobbszor is rosszul valt az emberre.
Toto21
Szalah viszont a 25-30 goljat ugyanugy meg fogja rugni, nem azert, mert jo, hanem mert szarra tomik labdakkal es minden meccsen lesz ugyis 3-5 helyzete, amikbol egykettot be fog rugdosni.
Szerkesztette: Stez
10 hónapja
varos szelen lassan felrakhatjak a majd jovore lemezt ujra.Örökzöld sláger az a IV. kerületben. 😀
Kenny
10 hónapja
Rövid lesz ez a pad idén Liverpoolban. Meg úgy tűnik az öregedő kulcsjátékosoknál idén pukkad ki a lufi
10 hónapja
varos szelen lassan felrakhatjak a majd jovore lemezt ujra.
10 hónapja
Salahnak fölös ma passzolni. Pláne amikor BP üresen volt balon.
10 hónapja
De az lesz. Foleg, hogy elmegy hetekre majd afrika kupazni.Jolvan, nem ezen a nyaron tanult meg passzolni Szalah. A kontrak nagyjabol elhalnak rajta.sajnos rá fog a Pool fázni arra, hogy hosszabbítottak vele. 😕
Stez
Bold prediction: év végén már több meccsen nem lesz kezdő
Toto21
De konkretan szerintem harom ertelmes megmozdulasa nem volt a meccsen, elveszitett labdak tomkelege.
10 hónapja
Nagy butaság volt ez a sarkazás
10 hónapja
Lemegy Kerkez, Semenyo egyből betalál. Véletlen lenne?Jah, Szobi adott neki egy gólpasszt.
iktriad