Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.
csebi
Én az ilyen faultokra, ahol láthatóan nem is gondolkozik abban, hogy a labdát játssza meg, simán pirosat adnék amúgy
slowmotion
Ezt már fel sem akartam vetni de így gondolom. Csak az a baj h akkor ilyenkor odacsusznak mintha labdára mennének és az meg sérülés veszélyesebb

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!


11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 232 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Robertson válla kiugrott a tegnapi spanyol-skót meccsen, nagyon kellett ez az amúgy is jó egészségügyi állapotban lévő védelemnek.
Mikey
De legalább megkaptuk a szombat 12:30-as meccset.
Ebben a szezonban kb örökre.
slowmotion
Én azt nem értem, miért nem flexelitek este 8-ra, mert azt elvileg lehet. Nem meglepő hogy a 12:30 jutott, a Sky a londoni meccset választotta, és bár a City Brighton jobban hangzik, mégis csak egy Merseyside derby jön.
Heisman nádor
Szerinted a Liverpool dönti el hogy ők 12:30-kor akarnak játszani?
Mikey
Be lehet adni kérelmet hogy flexeljék a meccset.
Heisman nádor
nem hinném, hogy ne próbálta volna meg a klub a halasztást. szerda hajnal ötkor (angol idő szerint) végződik Peruban az utolsó meccs, amin Liverpool-játékos érdekelt. jó esetben csütörtök délelőttre lehet a kontingens angol földön, fosfáradt állapotban, 48 órával a meccs előtt.
slowmotion
Ennek örömére a Man City elleni meccs is válogatott szünet után szombat 12:30-ra lett téve.
Mióta Klopp a menedzser, ez lesz a 14. ilyen meccs. A következő csapatnak 6 ilyenje van ugyanennyi idő alatt.
Kétlem hogy Klopp kérné, mert mindig nagyon kritizál emiatt mindenkit is.
Mikey
Erre elfelejtettem válaszolni. Most azért nem tudnak flexelni, mert a Sky már élt ezzel és a Sheffield United MU meccs lesz este. Mondjuk aki kitalálta hogy a MU alapból vasárnap játszon úgy BL-Ben vannak azzal is elbeszélgetnék.
A City meccs azért érdekes, mert az Skyos meccs, és nem tudom milyen sport miatt nem 17:30-kor kezdődik. Alapból a beef a BT/TNT-vel van és volt. Alapvetően a Pool Klopp érkezése óta egy elég sikeres klub, nem meglepő hogy a napi két meccsben általában benne voltak, főleg hogy a BL miatt vasárnap nem is játszhattak sok alkalommal amikor ez kezdődött.
Ez viszont a csapat diplomáciájának a hiánya, én elhiszem hogy már direkt választják amellett hogy sok nézőt hoz. Amióta élőben vitatkozott, nem hiszem hogy sok embert meg tudott nyerni maga mellé. Az angolok amúgy is teljesen idióták a PL meccsek közvetítésében, 56%-ot láthatod évi 1000 fontért, igazi gittegylet. A konzervatizmusuk elképesztően magas ahelyett hogy kitalálnának egy mindenki számára működő rendszert, amiben fenn akarnak tartani 92 profi klubbot.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.
csebi
Nekem is ez volt az első gondolatom.
Sixo
Legkesobb az eb donto utan amit Chiellini csinalt Sakaval be kellett volna vezetni. Egyszeruen karos az hogy egyes szituaciokban ajandek a sarga, en a 10 perces kiallitasnak is híve lennék amúgy.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.
csebi
Nekem is ez volt az első gondolatom.

11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.
csebi
Én az ilyen faultokra, ahol láthatóan nem is gondolkozik abban, hogy a labdát játssza meg, simán pirosat adnék amúgy
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

Sixo
Mondjuk 2-2nel ez egy valid technikai fault.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
A MU kapusának A. Onananának annyira nem megy a játék mostanság, hogy ma beküldték a kamerunit a belgák az osztrákok elleni meccsen a középpályára. A 78. percben kiállították.

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Zale annyira gyökér volt, h saját magára fogadott. Sárgákra fogadott és kapott is a 94.percben, gondolom 1 hiányzott! Ez a teória megy a neten!
steelwolf

11 hónapja
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Utánpótlás béka segge alatt megint, aláznak a skótok!
Stoki
Majd honositunk valakit.
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 232 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Négy ország válthatja meg a jegyét az EB-re.
- A franciák már vezetnek a hollandok ellen és ha a görögök nem nyernek biztosan kint lesznek.
- Portugália megszerezte a vezetést a szlovákok ellen, nekik az kell hogy Luxemburg ne nyerjen.
- A belga-osztrák meccs győztese akármi lesz kijut, ott vezet Belgium.

Mivel oda-vissza verték a hollandokat a franciák, nem kellett a görögnek X-elniük. A portugálok is nyertek, valamint Belgium is, ők az első 3 ország akik a selejtezőből jutottak ki és csatlakoznak a házigazda németekhez.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 777 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Utánpótlás béka segge alatt megint, aláznak a skótok!
Stoki
viszont most adtunk 570 milliót a szlovén másodosztályú Nafta Lendava futballakadémiájára, majd onnan záporoznak a tehetségek.
deyell
Mint felcsútról...
11 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 599
Utánpótlás béka segge alatt megint, aláznak a skótok!
Stoki
viszont most adtunk 570 milliót a szlovén másodosztályú Nafta Lendava futballakadémiájára, majd onnan záporoznak a tehetségek.

choose life
11 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Utánpótlás béka segge alatt megint, aláznak a skótok!
Stoki
múltkor valamelyik U csapat Litvániat vagy Lettországot nem tudta megverni

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
11 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 777 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Utánpótlás béka segge alatt megint, aláznak a skótok!
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
 www.origo.hu/sport/futball/20231012-itt-van-dzsudzsak-balazs-uj-luxusautoja-kepek.html
NB2
Kb a nagy büdös semmiért.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
 www.origo.hu/sport/futball/20231012-itt-van-dzsudzsak-balazs-uj-luxusautoja-kepek.html
NB2
hát ezt nagyon nem nevezném luxusautónak.
Kenny
Jah, olcsó vacak.
11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 733
 www.origo.hu/sport/futball/20231012-itt-van-dzsudzsak-balazs-uj-luxusautoja-kepek.html
NB2
hát ezt nagyon nem nevezném luxusautónak.
Kenny
Hol a szemüveged? Lexusautó
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
 www.origo.hu/sport/futball/20231012-itt-van-dzsudzsak-balazs-uj-luxusautoja-kepek.html
NB2
hát ezt nagyon nem nevezném luxusautónak.

11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/futball/20231012-itt-van-dzsudzsak-balazs-uj-luxusautoja-kepek.html
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Nekem a témában Tim Donaghy a kedvencem, aki szerint hiába fogadott azon meccsekre amin ő bíráskodott, de hát az semmilyen befolyással nem volt a fújásaira, nem fújt másképpen mintha nem fogadott volna rá.
Sixo
A saját accountjával fogadott a neten?!
Nem volt egyetlen barátja sem, aki fogadott volna, aztán risztelnek?
Családtag, barát, ismerős fogadhat?
Őszentsége Sobri Jóska
90es évek vége, 2000es évek, milyen accountról beszélünk azokban az időben. Személyesen ment a bukikhoz.
Sixo
Én ezeket az arcokat nem ismerem, azért kérdezem.
És nem értem, hogy lehet lebukni illegális sportfogadással.
Ha te lennél játékvezető, játékos, akkor személyesen intéznéd a fogadásaidat, pláne ha tudnád, hogy tilos?
Nincsen ezeknek rokonaik, barátaik?
Tényleg nem értem.
Őszentsége Sobri Jóska
Ha van időd és netflixed vagy ncoreod, meg tudod nézni az erről készült dokumentum filmet, ott választ kapsz arra, hogy hogyan is bukott le.
 www.youtube.com/watch?v=7E5crppxBn8

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
Nekem a témában Tim Donaghy a kedvencem, aki szerint hiába fogadott azon meccsekre amin ő bíráskodott, de hát az semmilyen befolyással nem volt a fújásaira, nem fújt másképpen mintha nem fogadott volna rá.
Sixo
A saját accountjával fogadott a neten?!
Nem volt egyetlen barátja sem, aki fogadott volna, aztán risztelnek?
Családtag, barát, ismerős fogadhat?
Őszentsége Sobri Jóska
90es évek vége, 2000es évek, milyen accountról beszélünk azokban az időben. Személyesen ment a bukikhoz.
Sixo
Én ezeket az arcokat nem ismerem, azért kérdezem.
És nem értem, hogy lehet lebukni illegális sportfogadással.
Ha te lennél játékvezető, játékos, akkor személyesen intéznéd a fogadásaidat, pláne ha tudnád, hogy tilos?
Nincsen ezeknek rokonaik, barátaik?
Tényleg nem értem.
Őszentsége Sobri Jóska
úgy buknak le hogy az összekötők lebuknak és felnyomják őket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Nekem a témában Tim Donaghy a kedvencem, aki szerint hiába fogadott azon meccsekre amin ő bíráskodott, de hát az semmilyen befolyással nem volt a fújásaira, nem fújt másképpen mintha nem fogadott volna rá.
Sixo
A saját accountjával fogadott a neten?!
Nem volt egyetlen barátja sem, aki fogadott volna, aztán risztelnek?
Családtag, barát, ismerős fogadhat?
Őszentsége Sobri Jóska
90es évek vége, 2000es évek, milyen accountról beszélünk azokban az időben. Személyesen ment a bukikhoz.
Sixo
Én ezeket az arcokat nem ismerem, azért kérdezem.
És nem értem, hogy lehet lebukni illegális sportfogadással.
Ha te lennél játékvezető, játékos, akkor személyesen intéznéd a fogadásaidat, pláne ha tudnád, hogy tilos?
Nincsen ezeknek rokonaik, barátaik?
Tényleg nem értem.

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Nekem a témában Tim Donaghy a kedvencem, aki szerint hiába fogadott azon meccsekre amin ő bíráskodott, de hát az semmilyen befolyással nem volt a fújásaira, nem fújt másképpen mintha nem fogadott volna rá.
Sixo
A saját accountjával fogadott a neten?!
Nem volt egyetlen barátja sem, aki fogadott volna, aztán risztelnek?
Családtag, barát, ismerős fogadhat?
Őszentsége Sobri Jóska
90es évek vége, 2000es évek, milyen accountról beszélünk azokban az időben. Személyesen ment a bukikhoz.

11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Robertson válla kiugrott a tegnapi spanyol-skót meccsen, nagyon kellett ez az amúgy is jó egészségügyi állapotban lévő védelemnek.
Mikey
De legalább megkaptuk a szombat 12:30-as meccset.
Ebben a szezonban kb örökre.
slowmotion
Én azt nem értem, miért nem flexelitek este 8-ra, mert azt elvileg lehet. Nem meglepő hogy a 12:30 jutott, a Sky a londoni meccset választotta, és bár a City Brighton jobban hangzik, mégis csak egy Merseyside derby jön.
Heisman nádor
Szerinted a Liverpool dönti el hogy ők 12:30-kor akarnak játszani?
Mikey
Be lehet adni kérelmet hogy flexeljék a meccset.
Heisman nádor
nem hinném, hogy ne próbálta volna meg a klub a halasztást. szerda hajnal ötkor (angol idő szerint) végződik Peruban az utolsó meccs, amin Liverpool-játékos érdekelt. jó esetben csütörtök délelőttre lehet a kontingens angol földön, fosfáradt állapotban, 48 órával a meccs előtt.
slowmotion
Ennek örömére a Man City elleni meccs is válogatott szünet után szombat 12:30-ra lett téve.
Mióta Klopp a menedzser, ez lesz a 14. ilyen meccs. A következő csapatnak 6 ilyenje van ugyanennyi idő alatt.
Kétlem hogy Klopp kérné, mert mindig nagyon kritizál emiatt mindenkit is.