Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
0 jó megmozdulás az egész meccsen, a végén meg lő egyet. Pedig ha nem ez a név lenne a hátán már bő fél órája minimum nem játszana.

Liverpool Fc
10 hónapja
Hat nem akarok getzi lenni, de itt a gol elott mar megint masodpercekig feltartott kezzel kerte Szobo a labdat Szalahtol, de tole tenyleg csak orokolni lehet.
10 hónapja
Tegnap fikáztam Petrást, két perccel később tizit fogott.Akkor 5 számot fixre tudunk hogy nem húznak ki. 😅
Most értetlenül álltam Chiesa előtt hogy mit keres ez Poolban?
Egy perc múlva gólt lőtt.
Holnap veszek egy lottót
JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
Szalah nyilván nem passzol

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
csak ott a Salah gól! Hihetetlen 😀
10 hónapja
Az már a csere után volt, akkor már nem ott volt.Nem, mindosszesen adott egy golpasszt az ellenfelnek. 😀Hat amugy szegeny Szobo nem a mai jatekaval szoritja ki Gravenberchet a kpn, ha egyszer visszater.Amíg 6 os volt nem volt para.
Stez
Nomac
Stez
10 hónapja
Tegnap fikáztam Petrást, két perccel később tizit fogott.Most értetlenül álltam Chiesa előtt hogy mit keres ez Poolban?
Egy perc múlva gólt lőtt.
Holnap veszek egy lottót
10 hónapja
Nem, mindosszesen adott egy golpasszt az ellenfelnek. 😀Hat amugy szegeny Szobo nem a mai jatekaval szoritja ki Gravenberchet a kpn, ha egyszer visszater.Amíg 6 os volt nem volt para.
Stez
Nomac
10 hónapja
Úgy látom olyan lesz a Pool idén mint a Paks. Mehet minden meccsükre majd a gólszám over 2.5😊
10 hónapja
Hat amugy szegeny Szobo nem a mai jatekaval szoritja ki Gravenberchet a kpn, ha egyszer visszater.Amíg 6 os volt nem volt para.
Stez
10 hónapja
Gravenbach nagyon hiányzik. Pillanhatok alatt átrohannak a poolon.
10 hónapja
Hat amugy szegeny Szobo nem a mai jatekaval szoritja ki Gravenberchet a kpn, ha egyszer visszater.
10 hónapja
Frimpong jobb szélső Salah helyett, és akkor ki lesz a jobb-bekk?Ekitiké jónak tűnik. Frimpongból ha jobb szélsőt csinál, akkor ő is jó lehet. Kerkeznek nehéz, ilyen társak mellett... Wirtz-nek meg úgy tűnik nem találja még a helyét Slot. Lesz munkája bővenSocial medián fel voltak hypolva a Liverpool átigazolásai (Wirtz, Frimpong, Kerkez, Etikite (95M??)), de persze nem azok nyomták akik értenek hozzáMajdnem írtam, hogy jó ez a Liverpool keret aztán azóta 2-2 heheez a Pool rohadt szar, tavaly minden összejött, idén Top 4 se lesz meg, ha nem jön erősítés 😀
Lehet végre idén az ágyúsok évé?
ManLikeBK5
Toto21
ManLikeBK5
Toto21
Nekem az nem áll össze, hogy a középpályát, hogy fogja összerakni plusz balszél/csatár. Wirtz, Etikite, Szobi, Gakpo mind több posztra jók
10 hónapja
Robertson és Kerkez ég és föld..Robo nagyon gyenge
10 hónapja
ellenIktriadingAntiiktriadingNah bejött a megváltó.És tényleg!
Sixo
iktriad
Sixo

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
EllenIktriad, de az már Löfli titulusa.AntiiktriadingNah bejött a megváltó.És tényleg!
Sixo
iktriad
Sixo
10 hónapja
FEDEEEEERICOOOOOOOOO
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
Ha Szalah passzol Szoboszlainak ma, abból valahol gól lesz. 😀
10 hónapja
Na ez a kerekesszékes csávónál is meglepőbb
10 hónapja
Nah bejött a megváltó.És tényleg!
Sixo
10 hónapja
ki más? 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!