Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Győr-Újpest: fel nem fogom, hogy egygólos különbségnél, öt perccel a vége előtt miért indulnak haza nézők.
nagylaza, főpohárnok
Nem reménykednek, illetve nem szeretik azt a szituációt, amikor sokáig tart kijutni meccs után a parkolóból.
Kampman
10 ezrek zarándokolnak ilyenkor biztos az utakon😊 Kár hogy nem tudtuk már behúzni, főleg 10 emberrel, viszont így jött a mixemen a mindkettő rúg legalább!😊

Szerkesztette: zavi27
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Győr-Újpest: fel nem fogom, hogy egygólos különbségnél, öt perccel a vége előtt miért indulnak haza nézők.
nagylaza, főpohárnok
Ők is tudják hogy az MLSZ meg akarja nyerhetni az Újpesttel!
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Győr-Újpest: fel nem fogom, hogy egygólos különbségnél, öt perccel a vége előtt miért indulnak haza nézők.
nagylaza, főpohárnok
Nem reménykednek, illetve nem szeretik azt a szituációt, amikor sokáig tart kijutni meccs után a parkolóból.
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Győr-Újpest: fel nem fogom, hogy egygólos különbségnél, öt perccel a vége előtt miért indulnak haza nézők.
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
egesz evben ilyen fosmakos csapat lesz az ujpest😃
Kenny
nem
Kampman
lesz baj a lilakkal, mert amugy nem rossz a foci amit csinalnak.
de Fiola nem lehet mar bajnok.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
egesz evben ilyen fosmakos csapat lesz az ujpest😃
Kenny
Nice jynx
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
egesz evben ilyen fosmakos csapat lesz az ujpest😃
Kenny
nem
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
egesz evben ilyen fosmakos csapat lesz az ujpest😃

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Azt. A. Kurva
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja és a Kispest vezeti 2 forduló után az NB II-t. STOP THE COUNT!!!
(A másik még 100%-os csapat mindössze két forduló után a másodosztályban a Csákvár, ahogy gondolom mindenki várta.)
10 hónapja
nk12 Philadelphia Eagles 74
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Ez nem igaz, miért ne tudnák eladni? Boja meg Felix is már el lett adva például, pedig mind a két játékos besült. A Chelsea-nél meg mostanában nincsenek magas fizuk. Hato egy nagyon jó fiatal játékos. Nem értem miért lenne ez egy ostoba döntés.
nk12
Felixet arabok vittek, azt is erdemes volna vizsgalni h tulajnak nincs-e ott erdekeltsege penzmosasban. Epelmeju csapat nem ad ennyiert Felixert, igazabol semmit sem.
Beki
Arabok megvesznek mindenkit aki hajlandó menni oda. Nem értem mindig mi a gondod a 32-es lejárattal, ha nem válik be nem fog itt ragadni, egy ilyen játékost simán eladnak. Egyébként meg mostanában nem igazol rosszul csapat. Már más intézi ezt, nem az aki az első éves ámokfutást
10 hónapja
Beki New York Jets 2 899
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Ez nem igaz, miért ne tudnák eladni? Boja meg Felix is már el lett adva például, pedig mind a két játékos besült. A Chelsea-nél meg mostanában nincsenek magas fizuk. Hato egy nagyon jó fiatal játékos. Nem értem miért lenne ez egy ostoba döntés.
nk12
Felixet arabok vittek, azt is erdemes volna vizsgalni h tulajnak nincs-e ott erdekeltsege penzmosasban. Epelmeju csapat nem ad ennyiert Felixert, igazabol semmit sem.
10 hónapja
Beki New York Jets 2 899
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Pont az a lényeg, hogy nem magas fizukat adnak, és geci sokáig tudják amortizációval könyvelni.
Ezekkel nincs is baj, cserébe az 50 fős kerettel.
zacknorb
Amortizacio oke, de ffp szempontbol asszem max 5 evig szamit. Tekintve h legtobb igazolasuk besult, miert akarjak ennyi evig fizetni oket 5 even tul?!
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Kispest-meccs eddig gyász, csak ne kapjunk Irapuatót.
Dzsokijuing
Mondjuk a 3 Honvéd gólból 2-nél óriási Budafok helyzet utáni kontrából jött a találat. Tujvelnek nagy érdemei vannak, hogy idén még nem kaptunk gólt - 40+ évesen ziccereket védett.
Ugyanitt a kis Szamosi és Zuigeber is már 2-2 gólnál jár idén.
iktriad
A kapufa és a legjobbunk, a kapus megment minket.
Dzsokijuing
De legalább maradt a 3-0, nem lett belőle 6.
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Ez a gyori palya milyen allapotban van? Harmadosztaly szint.
Stez
megfigyeltem nagyon sok nb-es palya fos allapotban van.
Es tobbnyire gombas fertozes nyomait
mutatjak ami eleg gaz ilyen szinten.

ez piros. szevasz lila.
Kenny
Jah, csak ha gombas, azon nem szabadna jatszani, mert ott tobb honapos kezeles kell, ami miatt nem szabad a palyara menni addig.

Ez volt Kisvardan es Ujpesten is. De hat nezd meg, a gyep is fos teljesen, tele a palya a kifordult fold darabokkal.
Stez
Groupama is libalegelo volt.
szaradas tuti nem, mert korlatlan vizuk van ugye mas nem lehet csak gomba.
vagy nem mentek ki idoben a nyari kaliumos
tapanyagok, de ezt megint ketlem mert az amator lenne.

Szerkesztette: Kenny

10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Ez a Kispest-meccs eddig gyász, csak ne kapjunk Irapuatót.
Dzsokijuing
Mondjuk a 3 Honvéd gólból 2-nél óriási Budafok helyzet utáni kontrából jött a találat. Tujvelnek nagy érdemei vannak, hogy idén még nem kaptunk gólt - 40+ évesen ziccereket védett.
Ugyanitt a kis Szamosi és Zuigeber is már 2-2 gólnál jár idén.
iktriad
A kapufa és a legjobbunk, a kapus megment minket.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a gyori palya milyen allapotban van? Harmadosztaly szint.
Stez
megfigyeltem nagyon sok nb-es palya fos allapotban van.
Es tobbnyire gombas fertozes nyomait
mutatjak ami eleg gaz ilyen szinten.

ez piros. szevasz lila.
Kenny
Jah, csak ha gombas, azon nem szabadna jatszani, mert ott tobb honapos kezeles kell, ami miatt nem szabad a palyara menni addig.

Ez volt Kisvardan es Ujpesten is. De hat nezd meg, a gyep is fos teljesen, tele a palya a kifordult fold darabokkal.

10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Ez a gyori palya milyen allapotban van? Harmadosztaly szint.
Stez
megfigyeltem nagyon sok nb-es palya fos allapotban van.
Es tobbnyire gombas fertozes nyomait
mutatjak ami eleg gaz ilyen szinten.

ez piros. szevasz lila.

10 hónapja
nk12 Philadelphia Eagles 74
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Viszont hosszabb szerzodessel kevesbe nyomjak meg a fair playt es amugy pitianer penzekert irnak ala ezek a fiatalok topligas szinten, 2-3 millio eurokat keresnek szerintem, ami kifejezetten keves nemzetkozileg, max eladjak majd 20 millioert. Nagy bukta ebbol nem nagyon lehet szvsz.

Itt a nagy bukta nem ezekben van, hanem peldaul az ukran hulyegyerekben, aki nem eleg, hogy egy fos, de meg el is meszeltek valami doppingteszten.
Stez
Ez igaz, Mudryk egy gigantikus bukta volt, nem is tetszett az az igazolás
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Pont az a lényeg, hogy nem magas fizukat adnak, és geci sokáig tudják amortizációval könyvelni.
Ezekkel nincs is baj, cserébe az 50 fős kerettel.
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a gyori palya milyen allapotban van? Harmadosztaly szint.

10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Viszont hosszabb szerzodessel kevesbe nyomjak meg a fair playt es amugy pitianer penzekert irnak ala ezek a fiatalok topligas szinten, 2-3 millio eurokat keresnek szerintem, ami kifejezetten keves nemzetkozileg, max eladjak majd 20 millioert. Nagy bukta ebbol nem nagyon lehet szvsz.

Itt a nagy bukta nem ezekben van, hanem peldaul az ukran hulyegyerekben, aki nem eleg, hogy egy fos, de meg el is meszeltek valami doppingteszten.

Szerkesztette: Stez

10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Kispest-meccs eddig gyász, csak ne kapjunk Irapuatót.
Dzsokijuing
Mondjuk a 3 Honvéd gólból 2-nél óriási Budafok helyzet utáni kontrából jött a találat. Tujvelnek nagy érdemei vannak, hogy idén még nem kaptunk gólt - 40+ évesen ziccereket védett.
Ugyanitt a kis Szamosi és Zuigeber is már 2-2 gólnál jár idén.

Szerkesztette: iktriad
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Ez a Kispest-meccs eddig gyász, csak ne kapjunk Irapuatót.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
nk12 Philadelphia Eagles 74
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Ez nem igaz, miért ne tudnák eladni? Boja meg Felix is már el lett adva például, pedig mind a két játékos besült. A Chelsea-nél meg mostanában nincsenek magas fizuk. Hato egy nagyon jó fiatal játékos. Nem értem miért lenne ez egy ostoba döntés.