Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Stez írt róla. B-felvidéken bulizott Szobo meg Szappanos, miközben Jotának volt a temetése, és az asszony már nagyon az utolsó napokat töltötte a gyerekkel. Csajokat varrtak le és elég bunkón viselkedtek, a tulajnak kellett kidobni őket és ezt ki is posztolta. De aztán beindult a gépezet és mindenhonnan szedték le a sztorit.
NB2
Nem mindenhonnan, ha kis útbaigazítással most is meg lehet találni a sztorit. Már csak arra vagyok valamennyire kiváncsi kik voltak a szintén közismert aranyásó lányok. Gondolom már nem Dr. Zimány és társai mert ő már elég idős Domihoz (bár Szappanoshoz mondjuk nem, ki gondolta volna, hogy ekkora spanok SZD-vel).
iktriad
Náluk tényleg igaz, hogy a szar szart vonz 😃 együtt nyaralnak, F@szpanosék járnak Pool meccsekre a boxba, cumizzák is egymást, ahol csak lehet. Ha kettejük ossz IQ-ja eléri a 80-at, már sokat mondok. De sebaj, a Carpatian Brigade mindent megbocsájt! Csakafidesz
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Már csak arra vagyok valamennyire kiváncsi kik voltak a szintén közismert aranyásó lányok. Gondolom már nem Dr. Zimány és társai mert ő már elég idős Domihoz (bár Szappanoshoz mondjuk nem, ki gondolta volna, hogy ekkora spanok SZD-vel).
iktriad
Novothny Soma exfelesége
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Megszületett a legkisebb Szoboszlai.
Sixo
Mar jo ideje, de ne kerdezd, miert most jelentettek csak be. Vagyis a nevezetes balhe miatt van tippek, de nem tudom, az valoban igy van e. Amugy 2-3 hete megszuletett mar.
Stez
Milyen balhé?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
A Balaton-felvidéki apartmanból kidobós, luvnyás Jota temetése idején.
szaba
Erről lemaradtam....
Link esetleg van?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Utána néztem....no comment
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Dióhéjban leírnád mi volt ez a balhé?
iktriad
 www.reddit.com/r/talk_hunfluencers/comments/1ltbbqs/szoboszlaibadacsonyjota_temet%C3%A9s/

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stez írt róla. B-felvidéken bulizott Szobo meg Szappanos, miközben Jotának volt a temetése, és az asszony már nagyon az utolsó napokat töltötte a gyerekkel. Csajokat varrtak le és elég bunkón viselkedtek, a tulajnak kellett kidobni őket és ezt ki is posztolta. De aztán beindult a gépezet és mindenhonnan szedték le a sztorit.
NB2
Nem mindenhonnan, ha kis útbaigazítással most is meg lehet találni a sztorit. Már csak arra vagyok valamennyire kiváncsi kik voltak a szintén közismert aranyásó lányok. Gondolom már nem Dr. Zimány és társai mert ő már elég idős Domihoz (bár Szappanoshoz mondjuk nem, ki gondolta volna, hogy ekkora spanok SZD-vel).
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon offseason van már, úgy látom. 😀
Mikey
Mennyeiben, NB II-ben, meg a német másod, meg az angol harmadosztályban (= az igazán fontos bajnokságokban) már megy az alapszakasz.
10 hónapja
NB2 New England Patriots 29 066 — nabege2@yahoo.com
Megszületett a legkisebb Szoboszlai.
Sixo
Mar jo ideje, de ne kerdezd, miert most jelentettek csak be. Vagyis a nevezetes balhe miatt van tippek, de nem tudom, az valoban igy van e. Amugy 2-3 hete megszuletett mar.
Stez
Milyen balhé?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
A Balaton-felvidéki apartmanból kidobós, luvnyás Jota temetése idején.
szaba
Erről lemaradtam....
Link esetleg van?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Utána néztem....no comment
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Dióhéjban leírnád mi volt ez a balhé?
iktriad
Stez írt róla. B-felvidéken bulizott Szobo meg Szappanos, miközben Jotának volt a temetése, és az asszony már nagyon az utolsó napokat töltötte a gyerekkel. Csajokat varrtak le és elég bunkón viselkedtek, a tulajnak kellett kidobni őket és ezt ki is posztolta. De aztán beindult a gépezet és mindenhonnan szedték le a sztorit.
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Nagyon offseason van már, úgy látom. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megszületett a legkisebb Szoboszlai.
Sixo
Mar jo ideje, de ne kerdezd, miert most jelentettek csak be. Vagyis a nevezetes balhe miatt van tippek, de nem tudom, az valoban igy van e. Amugy 2-3 hete megszuletett mar.
Stez
Milyen balhé?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
A Balaton-felvidéki apartmanból kidobós, luvnyás Jota temetése idején.
szaba
Erről lemaradtam....
Link esetleg van?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Utána néztem....no comment
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Dióhéjban leírnád mi volt ez a balhé?
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Megszületett a legkisebb Szoboszlai.
Sixo
Mar jo ideje, de ne kerdezd, miert most jelentettek csak be. Vagyis a nevezetes balhe miatt van tippek, de nem tudom, az valoban igy van e. Amugy 2-3 hete megszuletett mar.
Stez
Milyen balhé?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
A Balaton-felvidéki apartmanból kidobós, luvnyás Jota temetése idején.
szaba
Erről lemaradtam....
Link esetleg van?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Utána néztem....no comment

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Megszületett a legkisebb Szoboszlai.
Sixo
Mar jo ideje, de ne kerdezd, miert most jelentettek csak be. Vagyis a nevezetes balhe miatt van tippek, de nem tudom, az valoban igy van e. Amugy 2-3 hete megszuletett mar.
Stez
Milyen balhé?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
A Balaton-felvidéki apartmanból kidobós, luvnyás Jota temetése idején.
szaba
Erről lemaradtam....
Link esetleg van?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 907
Megszületett a legkisebb Szoboszlai.
Sixo
Mar jo ideje, de ne kerdezd, miert most jelentettek csak be. Vagyis a nevezetes balhe miatt van tippek, de nem tudom, az valoban igy van e. Amugy 2-3 hete megszuletett mar.
Stez
Milyen balhé?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
A Balaton-felvidéki apartmanból kidobós, luvnyás Jota temetése idején.
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Megszületett a legkisebb Szoboszlai.
Sixo
Mar jo ideje, de ne kerdezd, miert most jelentettek csak be. Vagyis a nevezetes balhe miatt van tippek, de nem tudom, az valoban igy van e. Amugy 2-3 hete megszuletett mar.
Stez
Milyen balhé?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Megszületett a legkisebb Szoboszlai.
Sixo
Mar jo ideje, de ne kerdezd, miert most jelentettek csak be. Vagyis a nevezetes balhe miatt van tippek, de nem tudom, az valoban igy van e. Amugy 2-3 hete megszuletett mar.

10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Megszületett a legkisebb Szoboszlai.

10 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Ez a magyar szabály hogy van? A szezon végére kell meglenni átlagba?
Fradi előny birtokában simán hozhatna be magyarokat, hogy növelje ilyenkor a magyar perceket.
Nomac
Jelen állás szerint két részből áll:

Az egyik, az MLSZ ajánlás, 500 millió jár érte. Eszerint 5 magyar játékosnak mindig pályán kell lennie. Ebből 1 játékosnak 2005-ösnek vagy fiatalabbnak kell lennie, ez 175 millió az 500-ból, ezt már bukta a Fradi a mai kezdővel. Ha több magyar van, azért nem jár semmi.

A másik a minisztériumi szabály a kiemelt akadémiáknak. Eszerint szintén kell az 5 magyar játékos, valamint a szezon során legalább 7000 játékpercet pályán kell lennie 2005-ös vagy fiatalabb játékosoknak. Ebből 2000 percet teljesíthet 2004-es születésű játékos is. Ebbe beleszámítanak a nemzetközi kupameccsek is, ráadásul kétszeres szorzóval.

Ezek alapján jobban megéri Tóth Alexet a kupában játszatni többet. A mai kezdőből Gruber 2004-es, a többiek öregebbek. Szó van róla, hogy Lisztes visszajön kölcsönbe, akkor több variációs lehetőség lesz.

Aztán majd hetente úgyis átalakítják az egészet, tavaszra talán kiderül, hogy mi a végleges szabály.
Shilkor
Lisztes jon es azzal megoldodnak a 2005-os problemak.
Kenny
HA fejben ott tud lenni, és HA emiatt egészséges tud maradni… 🤪

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Friss transzferek:

Lois Diony (francia, cs) Angers -> Manisa ingyé
Callum Wilson (angol, cs) Newcastle -> West Ham ingyé
Paulino de la Fuente (spanyol, cs) Oviedo -> Zaragoza ingyé
Shavy Babicka (gaboni, cs) Toulouse -> Crvena Zvezda 4 millió EUR
Aaron Ramsdale (angol, kapus) Southampton -> Newcastle kölcsönbe
Jakub Piotrowski (lengyel, kp) Ludogorets -> Udinese 3 millió EUR
David Stückler (dán, cs) Cremonese -> Vicenza kölcsönbe


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Mennyi volt eddig a legkevesebb ponttal kieső csapat “rekord”? Ez a Barcika 10 pontot nem fog elérni
sajtospingvin
Chatgpt szerint:
Legalacsonyabb ténylegesen megszerzett pontszám büntetés nélkül: 10 pont, Tatabánya 2007/08-ban.

Legalacsonyabb hivatalos pontszám büntetéssel: 4 pont, Békéscsaba 2004/05-ben (15 pont levonásával).
zacknorb
A Szolnokot vagy az Egert tippeltem volna, 12 pont körül
10 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan


10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
így-így, én is főleg a random brazilokra szoktam rámenni,
Löfli
Ez nem a párzási, hanem a soccer topic
10 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
csak en vagyok olyan perverz h pl az eredmenyek.comom megnezem par jatekos eltutjat h mikent kerultek oda ahova es pl mondok vmit moldav csapatban jatszo brazilra,meg argentin,gibraltaron jatszo nemet stb?
YoungZeeZee
hardcore fm userkent ezt teljesen elfogadom es tamogatom😃
Kenny
így-így, én is főleg a random brazilokra szoktam rámenni, orosz meg ilyen random bajnokságokban


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mennyi volt eddig a legkevesebb ponttal kieső csapat “rekord”? Ez a Barcika 10 pontot nem fog elérni
sajtospingvin
Chatgpt szerint:
Legalacsonyabb ténylegesen megszerzett pontszám büntetés nélkül: 10 pont, Tatabánya 2007/08-ban.

Legalacsonyabb hivatalos pontszám büntetéssel: 4 pont, Békéscsaba 2004/05-ben (15 pont levonásával).
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Ez a magyar szabály hogy van? A szezon végére kell meglenni átlagba?
Fradi előny birtokában simán hozhatna be magyarokat, hogy növelje ilyenkor a magyar perceket.
Nomac
Jelen állás szerint két részből áll:

Az egyik, az MLSZ ajánlás, 500 millió jár érte. Eszerint 5 magyar játékosnak mindig pályán kell lennie. Ebből 1 játékosnak 2005-ösnek vagy fiatalabbnak kell lennie, ez 175 millió az 500-ból, ezt már bukta a Fradi a mai kezdővel. Ha több magyar van, azért nem jár semmi.

A másik a minisztériumi szabály a kiemelt akadémiáknak. Eszerint szintén kell az 5 magyar játékos, valamint a szezon során legalább 7000 játékpercet pályán kell lennie 2005-ös vagy fiatalabb játékosoknak. Ebből 2000 percet teljesíthet 2004-es születésű játékos is. Ebbe beleszámítanak a nemzetközi kupameccsek is, ráadásul kétszeres szorzóval.

Ezek alapján jobban megéri Tóth Alexet a kupában játszatni többet. A mai kezdőből Gruber 2004-es, a többiek öregebbek. Szó van róla, hogy Lisztes visszajön kölcsönbe, akkor több variációs lehetőség lesz.

Aztán majd hetente úgyis átalakítják az egészet, tavaszra talán kiderül, hogy mi a végleges szabály.
Shilkor
Lisztes jon es azzal megoldodnak a 2005-os problemak.

10 hónapja
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ez a magyar szabály hogy van? A szezon végére kell meglenni átlagba?
Fradi előny birtokában simán hozhatna be magyarokat, hogy növelje ilyenkor a magyar perceket.
Nomac
Jelen állás szerint két részből áll:

Az egyik, az MLSZ ajánlás, 500 millió jár érte. Eszerint 5 magyar játékosnak mindig pályán kell lennie. Ebből 1 játékosnak 2005-ösnek vagy fiatalabbnak kell lennie, ez 175 millió az 500-ból, ezt már bukta a Fradi a mai kezdővel. Ha több magyar van, azért nem jár semmi.

A másik a minisztériumi szabály a kiemelt akadémiáknak. Eszerint szintén kell az 5 magyar játékos, valamint a szezon során legalább 7000 játékpercet pályán kell lennie 2005-ös vagy fiatalabb játékosoknak. Ebből 2000 percet teljesíthet 2004-es születésű játékos is. Ebbe beleszámítanak a nemzetközi kupameccsek is, ráadásul kétszeres szorzóval.

Ezek alapján jobban megéri Tóth Alexet a kupában játszatni többet. A mai kezdőből Gruber 2004-es, a többiek öregebbek. Szó van róla, hogy Lisztes visszajön kölcsönbe, akkor több variációs lehetőség lesz.

Aztán majd hetente úgyis átalakítják az egészet, tavaszra talán kiderül, hogy mi a végleges szabály.

Szerkesztette: Shilkor
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Közben ránéztem a Fradi keretre, nem is nagyon van a keretben több magyar 😀
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Ez a magyar szabály hogy van? A szezon végére kell meglenni átlagba?
Fradi előny birtokában simán hozhatna be magyarokat, hogy növelje ilyenkor a magyar perceket.