Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
fú de gyenge ez a Loki meg MTK
petey
szerintem annyira nem volt rossz, volt 30 loves, majdnem 20 kaput is talalt, sok helyzet, favagas, benazas, etc. de legalabb valami tortent

11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
fú de gyenge ez a Loki meg MTK

11 hónapja
YoungZeeZee 9 848
Én azt hittem, hogy eléggé képben vagyok a zsidó dolgokkal, de erről most hallottam először ennek az igazolásnak köszönhetően

 telex.hu/belfold/2024/04/11/zsido-vallas-eruv-szombat-zsinor-budapest
r.baggio
a sabat alap.
en dolgoztam zsido etteremben.koser cuccok. pl minden reggel a aposa moshatta meg a zoldsegeket koser. minden szeparalva volt.
11 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Én azt hittem, hogy eléggé képben vagyok a zsidó dolgokkal, de erről most hallottam először ennek az igazolásnak köszönhetően

 telex.hu/belfold/2024/04/11/zsido-vallas-eruv-szombat-zsinor-budapest


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 432 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Ketlem, hogy ezt mondta a menedzsere, mert az elozo csapataiban is rendre jatszott es most is fog. Bullshit,
Stez
patrik roa hagyta abba a focit vallas miatt..aztan visszatert
YoungZeeZee
Ő hokikapus volt az nhl-ben 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.

Sixo
egy ujabb gyonyoru tortenet a Bayern elmult 5 atigazolasaibol.
eskuszom jovo heten osszegyujtom ...
csebi
Ez a csávó mit tud? Nekem úgy rémlik egy egyszerű favágó, vagy rosszul tudom? Nem értem minek kellett.
Duff
akkor pont beleillik a csirekek keretébe, 😮
legfeljebb meg kell küzdenie a posztért a fiatal svéd gyerekkel.
slowmotion
Bergvall AM/CM, ez a csávó meg echte 6-os.

Mondjuk akkor egyszerre is pályán lehetnek. Az egyik lerúgja majd a wirtzet, a másik meg a salaht. Jó lesz mégiscsak.
Duff
Bold prediction, hogy Idén a Hotspurs kiesik a PL-ből. A jelenlegi keret hulla gyenge, tele túlárazott töltelék kaliberrel. Ha az edző összerak valami munkás robotfocit akkor kijohet a lépés nekik is (jó pár ilyen csapat van azért) de ez irtó karcsú eddig. All-int kéne toljanak az ilyen Rodrygo, Xavi Simmons, Barella, Bastoni, Adeyemi, Frenki de Jong polcról válogatva.
FLZOLI
Nem bold, hogy nem, es nem azert, mert a keret szar, mert amugy szvsz egyaltalan nem szar, viszont Thomas Frank szerintem egy rohadt jo edzo es benne bizom, hogy osszerak egy olyan jatekot, amivel nem top12 meg 15 kornyeken lesz a Spurs.

11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Ketlem, hogy ezt mondta a menedzsere, mert az elozo csapataiban is rendre jatszott es most is fog. Bullshit,
Stez
patrik roa hagyta abba a focit vallas miatt..aztan visszatert
YoungZeeZee
Mármint Carlos Roa, aki szerint 99-ben felesleges lett volna a MU-ba szerződnie a világvége miatt

 www.givemesport.com/what-happened-to-carlos-roa-after-he-rejected-man-united/
11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Sixo
egy ujabb gyonyoru tortenet a Bayern elmult 5 atigazolasaibol.
eskuszom jovo heten osszegyujtom ...
csebi
Ez a csávó mit tud? Nekem úgy rémlik egy egyszerű favágó, vagy rosszul tudom? Nem értem minek kellett.
Duff
akkor pont beleillik a csirekek keretébe, 😮
legfeljebb meg kell küzdenie a posztért a fiatal svéd gyerekkel.
slowmotion
Bergvall AM/CM, ez a csávó meg echte 6-os.

Mondjuk akkor egyszerre is pályán lehetnek. Az egyik lerúgja majd a wirtzet, a másik meg a salaht. Jó lesz mégiscsak.
Duff
Bold prediction, hogy Idén a Hotspurs kiesik a PL-ből. A jelenlegi keret hulla gyenge, tele túlárazott töltelék kaliberrel. Ha az edző összerak valami munkás robotfocit akkor kijohet a lépés nekik is (jó pár ilyen csapat van azért) de ez irtó karcsú eddig. All-int kéne toljanak az ilyen Rodrygo, Xavi Simmons, Barella, Bastoni, Adeyemi, Frenki de Jong polcról válogatva.

11 hónapja
YoungZeeZee 9 848
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Ketlem, hogy ezt mondta a menedzsere, mert az elozo csapataiban is rendre jatszott es most is fog. Bullshit,
Stez
patrik roa hagyta abba a focit vallas miatt..aztan visszatert
11 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539

Sixo
egy ujabb gyonyoru tortenet a Bayern elmult 5 atigazolasaibol.
eskuszom jovo heten osszegyujtom ...
csebi
Ez a csávó mit tud? Nekem úgy rémlik egy egyszerű favágó, vagy rosszul tudom? Nem értem minek kellett.
Duff
akkor pont beleillik a csirekek keretébe, 😮
legfeljebb meg kell küzdenie a posztért a fiatal svéd gyerekkel.
slowmotion
Bergvall AM/CM, ez a csávó meg echte 6-os.

Mondjuk akkor egyszerre is pályán lehetnek. Az egyik lerúgja majd a wirtzet, a másik meg a salaht. Jó lesz mégiscsak.
11 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Ketlem, hogy ezt mondta a menedzsere, mert az elozo csapataiban is rendre jatszott es most is fog. Bullshit,
Stez
csukja be a szemét, és akkor Isten sem látja. vagy a Jehova.
vagy ez csak a muszlimok - Allah - pia háromszögben érvényesül?
slowmotion
Van ez a régi vicc:

Egy hívő mesél a rabbija csodatetteiről:
- A mi rabbink egy nap elutazott, és az esernyőjét otthon felejtette. Szörnyű idő támadt, zuhogni kezdett az eső. Mit tett a mi rabbink? Intett a bal kezével, intett a jobb kezével, és esett balról, esett jobbról, de középen, ahol a rabbi ment, az út száraz maradt.
- Ez is csoda? - gúnyolódott a hallgatók egyike. - Elmesélem, mit tett a mi rabbink, meglátjátok, milyen is a csoda. A rabbink egyszer, egy pénteki napon úton volt, amikor is rátört az alkonyat. Mit tegyen? Hamarosan ráköszönt a szombat, és egy zsidónak tilos szombaton utaznia. Intett ekkor a mi rabbink jobbra, intett balra, és a csoda megtörtént: jobbra szombat volt, balra szombat volt, de középen, ahol a rabbi ment, péntek volt!

Majd így lesz Kanikovszkival is.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezt a viccet szombaton földön heverő pénztárcával ismerem, erősítendő az izraelita hangulatot.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan

Sixo
egy ujabb gyonyoru tortenet a Bayern elmult 5 atigazolasaibol.
eskuszom jovo heten osszegyujtom ...
csebi
Ez a csávó mit tud? Nekem úgy rémlik egy egyszerű favágó, vagy rosszul tudom? Nem értem minek kellett.
Duff
akkor pont beleillik a csirekek keretébe, 😮
legfeljebb meg kell küzdenie a posztért a fiatal svéd gyerekkel.
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Mondjuk tavaly is játszott szombaton, nyilván a naplemente a kulcs, utána lehet mert az már vasárnap.
zacknorb
Akkor péntek este ne játszanak😉
ozibozi
Látom lelki szemeim előtt az MLSZ határozatot: vallási okokból elhalasztották a Ferencváros péntek esti mérkőzését.
Az új időpont: jövő péntek 21 óra
11 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539

Sixo
egy ujabb gyonyoru tortenet a Bayern elmult 5 atigazolasaibol.
eskuszom jovo heten osszegyujtom ...
csebi
Ez a csávó mit tud? Nekem úgy rémlik egy egyszerű favágó, vagy rosszul tudom? Nem értem minek kellett.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Ketlem, hogy ezt mondta a menedzsere, mert az elozo csapataiban is rendre jatszott es most is fog. Bullshit,
Stez
pssszt...
vegre lesz meg egy indok hogy miert kell halasztanunk osszel 😉

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott

Sixo
egy ujabb gyonyoru tortenet a Bayern elmult 5 atigazolasaibol.
eskuszom jovo heten osszegyujtom ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Ketlem, hogy ezt mondta a menedzsere, mert az elozo csapataiban is rendre jatszott es most is fog. Bullshit,
Stez
csukja be a szemét, és akkor Isten sem látja. vagy a Jehova.
vagy ez csak a muszlimok - Allah - pia háromszögben érvényesül?
slowmotion
Van ez a régi vicc:

Egy hívő mesél a rabbija csodatetteiről:
- A mi rabbink egy nap elutazott, és az esernyőjét otthon felejtette. Szörnyű idő támadt, zuhogni kezdett az eső. Mit tett a mi rabbink? Intett a bal kezével, intett a jobb kezével, és esett balról, esett jobbról, de középen, ahol a rabbi ment, az út száraz maradt.
- Ez is csoda? - gúnyolódott a hallgatók egyike. - Elmesélem, mit tett a mi rabbink, meglátjátok, milyen is a csoda. A rabbink egyszer, egy pénteki napon úton volt, amikor is rátört az alkonyat. Mit tegyen? Hamarosan ráköszönt a szombat, és egy zsidónak tilos szombaton utaznia. Intett ekkor a mi rabbink jobbra, intett balra, és a csoda megtörtént: jobbra szombat volt, balra szombat volt, de középen, ahol a rabbi ment, péntek volt!

Majd így lesz Kanikovszkival is.

11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Ketlem, hogy ezt mondta a menedzsere, mert az elozo csapataiban is rendre jatszott es most is fog. Bullshit,
Stez
csukja be a szemét, és akkor Isten sem látja. vagy a Jehova.
vagy ez csak a muszlimok - Allah - pia háromszögben érvényesül?
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Ketlem, hogy ezt mondta a menedzsere, mert az elozo csapataiban is rendre jatszott es most is fog. Bullshit,

11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 679 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2025/08/01/melyen-vallasos-a-fradi-izraeli-jatekosa-de-tobbszor-jatszott-mar-sabbatnapon/
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 679 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Mondjuk tavaly is játszott szombaton, nyilván a naplemente a kulcs, utána lehet mert az már vasárnap.
zacknorb
Akkor péntek este ne játszanak😉
ozibozi
Nemzetközi kupa miatt amúgy se fognak max március után. Péntek naplementétől szombat naplementéig nem fog.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

11 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Mondjuk tavaly is játszott szombaton, nyilván a naplemente a kulcs, utána lehet mert az már vasárnap.
zacknorb
Akkor péntek este ne játszanak😉
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 432 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Szegény b-közép meg kl-szektor, nem volt elég nekik a sok négus 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 679 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Fradi most tényleg igazolt egy kóser askenázi játékost? Óriási 😂
szaba
Zseniális, most mondja a menedzsere hogy a srác egy szombati meccsen sem fog pályára lépni 😆😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Mondjuk tavaly is játszott szombaton, nyilván a naplemente a kulcs, utána lehet mert az már vasárnap.