Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Csori Gera. Lehet többet kellene imádkozni
JC6 (Mr. Miele)
vagy szakmát cserélni. Bár szerintem 2 éven belül az M4 stúdiójában fogjuk látni
10 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Csori Gera. Lehet többet kellene imádkozni
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
STOP THE COUNT!
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Rado golt fog ma loni!!!
Toto21
Jah, mert olyan remekül szokott menni a Kecsó ellen 😊
Bár most Gera az edzőjük, szóval bármi lehet...
warr_b
Mondom en. KTE Geraval nagyobb pancser, mint ti!!! Ma nagyon nyerni fogtok! En szoltam. 2M Euro ment a Vasas W-re. 😘
Toto21
Elég lett volna 2 ezer...
nagylaza, főpohárnok
kis pénz nem pénz! 😊
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
WARRszerencse

Szerkesztette: ozibozi
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Rado golt fog ma loni!!!
Toto21
Jah, mert olyan remekül szokott menni a Kecsó ellen 😊
Bár most Gera az edzőjük, szóval bármi lehet...
warr_b
Mondom en. KTE Geraval nagyobb pancser, mint ti!!! Ma nagyon nyerni fogtok! En szoltam. 2M Euro ment a Vasas W-re. 😘
Toto21
Elég lett volna 2 ezer...
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Rado golt fog ma loni!!!
Toto21
Jah, mert olyan remekül szokott menni a Kecsó ellen 😊
Bár most Gera az edzőjük, szóval bármi lehet...
warr_b
Mondom en. KTE Geraval nagyobb pancser, mint ti!!! Ma nagyon nyerni fogtok! En szoltam. 2M Euro ment a Vasas W-re. 😘
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rado golt fog ma loni!!!
Toto21
Jah, mert olyan remekül szokott menni a Kecsó ellen 😊
Bár most Gera az edzőjük, szóval bármi lehet...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Radó gec mi a faszért kezd???
zacknorb
Tudod te miért.


warr_b
Rado golt fog ma loni!!!
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Radó gec mi a faszért kezd???
zacknorb
Tudod te miért.



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Radó gec mi a faszért kezd???
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Pécsi véd a második félidőben.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
James Maddison egy komolynak látszó sérülést szedett össze a Castle elleni barátságos meccsen. Frank Thomas azt nyilatkozta róla, hogy nagyon komoly. Hivatalos közlemény nincs róla, annyit lehetett látni ,hogy Elanga belépője után hordágyon kellett levinni. A szurkolók között 2 lehetséges opció merült fel: ACL vagy hamstring. Egyik jobb, mint a másik. Pláne, hogy Morgan Gibbs-Whitetot nem sikerült leigazolni, aki kiválthatta volna.
Sixo
Látva a sérülést, tippre szerintem kb. jövő tavasszal térhet vissza leghamarabb.

Mindenképp kell így igazolni egy kreatív TKP-t, mert egy se maradt. Anélkül meg nagyon csúnya lenne a szezon.
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ngumoha nagyon nagy játékos lesz, ha okosan építi fel Slot.
Mikey
Hat perc után 1+1. 🙂
Mikey
Srácot idén fel kell építeni, tömni a lehetőséggel.
Nomac
 www.nytimes.com/athletic/6526981/2025/08/01/rio-ngumoha-liverpool-arne-slot/

ez az athletic cikk körbejárja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Ngumoha nagyon nagy játékos lesz, ha okosan építi fel Slot.
Mikey
Hat perc után 1+1. 🙂
Mikey
Srácot idén fel kell építeni, tömni a lehetőséggel.
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Ngumoha nagyon nagy játékos lesz, ha okosan építi fel Slot.
Mikey
Hat perc után 1+1. 🙂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Ngumoha nagyon nagy játékos lesz, ha okosan építi fel Slot.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Ez nem igaz, miért ne tudnák eladni? Boja meg Felix is már el lett adva például, pedig mind a két játékos besült. A Chelsea-nél meg mostanában nincsenek magas fizuk. Hato egy nagyon jó fiatal játékos. Nem értem miért lenne ez egy ostoba döntés.
nk12
Felixet arabok vittek, azt is erdemes volna vizsgalni h tulajnak nincs-e ott erdekeltsege penzmosasban. Epelmeju csapat nem ad ennyiert Felixert, igazabol semmit sem.
Beki
Arabok megvesznek mindenkit aki hajlandó menni oda. Nem értem mindig mi a gondod a 32-es lejárattal, ha nem válik be nem fog itt ragadni, egy ilyen játékost simán eladnak. Egyébként meg mostanában nem igazol rosszul csapat. Már más intézi ezt, nem az aki az első éves ámokfutást
nk12
Az UEFA nem tiltotta meg egyszer már ezeket a hosszútávú szerződéseket, vagy annak végül nem lett semmi konkrétum a vége?
Valahonnan rémlik, hogy ezeket a Chelsea-féle 8-10 éves szerződtetéseket szabálytalannak találták.
Willie Parker
7 évben maximalizálták az fix.
zacknorb
Az atigazolasi osszeg ot evre van limitalva, amig szetosztjak, de a szerzodes nem, az lehet hosszabb is. Szerintem meg het evnel is, de azt nem tudom. Azt igen, hogy ott nincs oteves limit.

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Egy órával az Athletic Club elleni meccs kezdése előtt kiürítették az Anfield Main Stand nevű lelátóját.

Mondjuk a játékosok bemelegítenek már rend szerint, szóval nem értem.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Ez nem igaz, miért ne tudnák eladni? Boja meg Felix is már el lett adva például, pedig mind a két játékos besült. A Chelsea-nél meg mostanában nincsenek magas fizuk. Hato egy nagyon jó fiatal játékos. Nem értem miért lenne ez egy ostoba döntés.
nk12
Felixet arabok vittek, azt is erdemes volna vizsgalni h tulajnak nincs-e ott erdekeltsege penzmosasban. Epelmeju csapat nem ad ennyiert Felixert, igazabol semmit sem.
Beki
Arabok megvesznek mindenkit aki hajlandó menni oda. Nem értem mindig mi a gondod a 32-es lejárattal, ha nem válik be nem fog itt ragadni, egy ilyen játékost simán eladnak. Egyébként meg mostanában nem igazol rosszul csapat. Már más intézi ezt, nem az aki az első éves ámokfutást
nk12
Az UEFA nem tiltotta meg egyszer már ezeket a hosszútávú szerződéseket, vagy annak végül nem lett semmi konkrétum a vége?
Valahonnan rémlik, hogy ezeket a Chelsea-féle 8-10 éves szerződtetéseket szabálytalannak találták.
Willie Parker
7 évben maximalizálták az fix.
10 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Ez nem igaz, miért ne tudnák eladni? Boja meg Felix is már el lett adva például, pedig mind a két játékos besült. A Chelsea-nél meg mostanában nincsenek magas fizuk. Hato egy nagyon jó fiatal játékos. Nem értem miért lenne ez egy ostoba döntés.
nk12
Felixet arabok vittek, azt is erdemes volna vizsgalni h tulajnak nincs-e ott erdekeltsege penzmosasban. Epelmeju csapat nem ad ennyiert Felixert, igazabol semmit sem.
Beki
Arabok megvesznek mindenkit aki hajlandó menni oda. Nem értem mindig mi a gondod a 32-es lejárattal, ha nem válik be nem fog itt ragadni, egy ilyen játékost simán eladnak. Egyébként meg mostanában nem igazol rosszul csapat. Már más intézi ezt, nem az aki az első éves ámokfutást
nk12
Az UEFA nem tiltotta meg egyszer már ezeket a hosszútávú szerződéseket, vagy annak végül nem lett semmi konkrétum a vége?
Valahonnan rémlik, hogy ezeket a Chelsea-féle 8-10 éves szerződtetéseket szabálytalannak találták.
Willie Parker
csinálhatják de amortizációba max 5 évre könyvelhetsz . tehát 80 milliós igazolásnál ha adsz 10 éves szerződés már nem könyvelhetsz 10*8 milliót, mert az 5 a max. A fenti példában ugye 5 évig, évenkénti 16 millió lesz a könyvelésben. Ennyit szabályoztak be.


Liverpool Fc
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Ez nem igaz, miért ne tudnák eladni? Boja meg Felix is már el lett adva például, pedig mind a két játékos besült. A Chelsea-nél meg mostanában nincsenek magas fizuk. Hato egy nagyon jó fiatal játékos. Nem értem miért lenne ez egy ostoba döntés.
nk12
Felixet arabok vittek, azt is erdemes volna vizsgalni h tulajnak nincs-e ott erdekeltsege penzmosasban. Epelmeju csapat nem ad ennyiert Felixert, igazabol semmit sem.
Beki
Arabok megvesznek mindenkit aki hajlandó menni oda. Nem értem mindig mi a gondod a 32-es lejárattal, ha nem válik be nem fog itt ragadni, egy ilyen játékost simán eladnak. Egyébként meg mostanában nem igazol rosszul csapat. Már más intézi ezt, nem az aki az első éves ámokfutást
nk12
Az UEFA nem tiltotta meg egyszer már ezeket a hosszútávú szerződéseket, vagy annak végül nem lett semmi konkrétum a vége?
Valahonnan rémlik, hogy ezeket a Chelsea-féle 8-10 éves szerződtetéseket szabálytalannak találták.
Willie Parker
Én aztán utálom a cselszkit, de ettől függetlenül mi a szabálytalan egy 8-10 éves szerződésben? Attól hogy nem általános, jogilag mi a gond vele?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Official, confirmed. Jorrel Hato joins Chelsea on €43m deal from Ajax.

Contract until June 2032 for the defender.

2032... Chelsea-nél még mindig idióták dolgoznak, nincsenek jobb szavaim.
Beki
Miért? Egy fiatal jó és fiatal játékos, az, hogy meddig tart a szerződése nem sokat számít, ha el akarják majd adni, eladják
nk12
Persze... ha besül egy fiatal túlértékelt fostartály, akkor 7 évig fizethetik neki a magas fizut... eladják... max kölcsönbe dobálják állandóan, mint a Juve Arthurt.
Beki
Ez nem igaz, miért ne tudnák eladni? Boja meg Felix is már el lett adva például, pedig mind a két játékos besült. A Chelsea-nél meg mostanában nincsenek magas fizuk. Hato egy nagyon jó fiatal játékos. Nem értem miért lenne ez egy ostoba döntés.
nk12
Felixet arabok vittek, azt is erdemes volna vizsgalni h tulajnak nincs-e ott erdekeltsege penzmosasban. Epelmeju csapat nem ad ennyiert Felixert, igazabol semmit sem.
Beki
Arabok megvesznek mindenkit aki hajlandó menni oda. Nem értem mindig mi a gondod a 32-es lejárattal, ha nem válik be nem fog itt ragadni, egy ilyen játékost simán eladnak. Egyébként meg mostanában nem igazol rosszul csapat. Már más intézi ezt, nem az aki az első éves ámokfutást
nk12
Az UEFA nem tiltotta meg egyszer már ezeket a hosszútávú szerződéseket, vagy annak végül nem lett semmi konkrétum a vége?
Valahonnan rémlik, hogy ezeket a Chelsea-féle 8-10 éves szerződtetéseket szabálytalannak találták.
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Jorrel Hato has become Chelsea's 49th incoming signing in the last 4 years 🤯

49 signings ago for Manchester United was Ander Herrera in June 2014 😳
49 signings ago for Liverpool was Nathaniel Clyne in July 2015 😱

Azért ez vicc bazdmeg amit csinál a Chelsea... Ugyan olyan komikus lassan mint a Barcelona ténykedése, hogy ezt engedhetik.
alatriste
Farm system, nincs itt semmi látnivaló.
És szépen visszatérünk a Top4-be.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jorrel Hato has become Chelsea's 49th incoming signing in the last 4 years 🤯

49 signings ago for Manchester United was Ander Herrera in June 2014 😳
49 signings ago for Liverpool was Nathaniel Clyne in July 2015 😱

Azért ez vicc bazdmeg amit csinál a Chelsea... Ugyan olyan komikus lassan mint a Barcelona ténykedése, hogy ezt engedhetik.


Liverpool Fc