Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Beki New York Jets 2 899
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.
FLZOLI
nem tudod az egész keretet egy szezon alatt feljavítani. Védelem megoldja, ha jönnek elöl a gólok. Dorgu szépen fejlödik. Talán most már 3 védönk lesz, akik együtt végig tudnak játszani egy szezonon keresztül.

Onana-n meg 3 meccs fog elmenni. Ezzel is meg lesz a Top 7 😀
Toto21
Fúúú nem tudom. Én valahogy félek Seskotól. Szerintem be fog sülni.
dugo93
Nem ertem miert nem inkabb Watkinsra mennek. O mar tapasztaltabb, bizonyitott a PL-ben. Oke, hogy Watkins lower risk/lower reward, de siman lehet, hogy ez a Sesko lesz az uj Hojlund/Zirkzee.
Duff
ha egy az egyben sikerül elcserélni Hojlundot Seskora, akkor csináljuk. Vagy Hojlund + 15M
Toto21
Nagyon messze van Hojlund értéke, max 25-30M de csak a kora miatt.
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Egyébként jól érzékelem, hogy senkit nem adtunk el? Sancho, Antony, Garnacho, Hojlund még mind Manchesterben rohadnak. Rashford is csak ilyen himi-humi kölcsön szerzödéssel van távol
Toto21
Antony tán csak betis

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Egyébként jól érzékelem, hogy senkit nem adtunk el? Sancho, Antony, Garnacho, Hojlund még mind Manchesterben rohadnak. Rashford is csak ilyen himi-humi kölcsön szerzödéssel van távol
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.
FLZOLI
nem tudod az egész keretet egy szezon alatt feljavítani. Védelem megoldja, ha jönnek elöl a gólok. Dorgu szépen fejlödik. Talán most már 3 védönk lesz, akik együtt végig tudnak játszani egy szezonon keresztül.

Onana-n meg 3 meccs fog elmenni. Ezzel is meg lesz a Top 7 😀
Toto21
Fúúú nem tudom. Én valahogy félek Seskotól. Szerintem be fog sülni.
dugo93
Nem ertem miert nem inkabb Watkinsra mennek. O mar tapasztaltabb, bizonyitott a PL-ben. Oke, hogy Watkins lower risk/lower reward, de siman lehet, hogy ez a Sesko lesz az uj Hojlund/Zirkzee.
Duff
ha egy az egyben sikerül elcserélni Hojlundot Seskora, akkor csináljuk. Vagy Hojlund + 15M
Toto21
Most küldtünk egy 85 misis ajánlatot 😀
dugo93
Melyik nagyobb rizikó szerintetek: Sesko 85-90M-ért, Gyökeres 66M-ért vagy Isak 150-160 M-ért?
Willie Parker
Ott van ekitike is 90ert

Amúgy valszeg mi rizikoztunk nagyobbat, aztán Sesko
Negritis, a vajda
mind1 kevesebb, mint Hojlund volt!

Egyébként én Openda-t hoznám el. Ö jobban tetszett Lipcsében
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.
FLZOLI
nem tudod az egész keretet egy szezon alatt feljavítani. Védelem megoldja, ha jönnek elöl a gólok. Dorgu szépen fejlödik. Talán most már 3 védönk lesz, akik együtt végig tudnak játszani egy szezonon keresztül.

Onana-n meg 3 meccs fog elmenni. Ezzel is meg lesz a Top 7 😀
Toto21
Fúúú nem tudom. Én valahogy félek Seskotól. Szerintem be fog sülni.
dugo93
Nem ertem miert nem inkabb Watkinsra mennek. O mar tapasztaltabb, bizonyitott a PL-ben. Oke, hogy Watkins lower risk/lower reward, de siman lehet, hogy ez a Sesko lesz az uj Hojlund/Zirkzee.
Duff
ha egy az egyben sikerül elcserélni Hojlundot Seskora, akkor csináljuk. Vagy Hojlund + 15M
Toto21
Most küldtünk egy 85 misis ajánlatot 😀
dugo93
Melyik nagyobb rizikó szerintetek: Sesko 85-90M-ért, Gyökeres 66M-ért vagy Isak 150-160 M-ért?
Willie Parker
Ott van ekitike is 90ert

Amúgy valszeg mi rizikoztunk nagyobbat, aztán Sesko

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.
FLZOLI
nem tudod az egész keretet egy szezon alatt feljavítani. Védelem megoldja, ha jönnek elöl a gólok. Dorgu szépen fejlödik. Talán most már 3 védönk lesz, akik együtt végig tudnak játszani egy szezonon keresztül.

Onana-n meg 3 meccs fog elmenni. Ezzel is meg lesz a Top 7 😀
Toto21
Fúúú nem tudom. Én valahogy félek Seskotól. Szerintem be fog sülni.
dugo93
Nem ertem miert nem inkabb Watkinsra mennek. O mar tapasztaltabb, bizonyitott a PL-ben. Oke, hogy Watkins lower risk/lower reward, de siman lehet, hogy ez a Sesko lesz az uj Hojlund/Zirkzee.
Duff
ha egy az egyben sikerül elcserélni Hojlundot Seskora, akkor csináljuk. Vagy Hojlund + 15M
Toto21
Most küldtünk egy 85 misis ajánlatot 😀
dugo93
Melyik nagyobb rizikó szerintetek: Sesko 85-90M-ért, Gyökeres 66M-ért vagy Isak 150-160 M-ért?
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.
FLZOLI
nem tudod az egész keretet egy szezon alatt feljavítani. Védelem megoldja, ha jönnek elöl a gólok. Dorgu szépen fejlödik. Talán most már 3 védönk lesz, akik együtt végig tudnak játszani egy szezonon keresztül.

Onana-n meg 3 meccs fog elmenni. Ezzel is meg lesz a Top 7 😀
Toto21
Fúúú nem tudom. Én valahogy félek Seskotól. Szerintem be fog sülni.
dugo93
Nem ertem miert nem inkabb Watkinsra mennek. O mar tapasztaltabb, bizonyitott a PL-ben. Oke, hogy Watkins lower risk/lower reward, de siman lehet, hogy ez a Sesko lesz az uj Hojlund/Zirkzee.
Duff
ha egy az egyben sikerül elcserélni Hojlundot Seskora, akkor csináljuk. Vagy Hojlund + 15M
Toto21
Most küldtünk egy 85 misis ajánlatot 😀

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.
FLZOLI
nem tudod az egész keretet egy szezon alatt feljavítani. Védelem megoldja, ha jönnek elöl a gólok. Dorgu szépen fejlödik. Talán most már 3 védönk lesz, akik együtt végig tudnak játszani egy szezonon keresztül.

Onana-n meg 3 meccs fog elmenni. Ezzel is meg lesz a Top 7 😀
Toto21
Fúúú nem tudom. Én valahogy félek Seskotól. Szerintem be fog sülni.
dugo93
Nem ertem miert nem inkabb Watkinsra mennek. O mar tapasztaltabb, bizonyitott a PL-ben. Oke, hogy Watkins lower risk/lower reward, de siman lehet, hogy ez a Sesko lesz az uj Hojlund/Zirkzee.
Duff
ha egy az egyben sikerül elcserélni Hojlundot Seskora, akkor csináljuk. Vagy Hojlund + 15M
10 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.
FLZOLI
nem tudod az egész keretet egy szezon alatt feljavítani. Védelem megoldja, ha jönnek elöl a gólok. Dorgu szépen fejlödik. Talán most már 3 védönk lesz, akik együtt végig tudnak játszani egy szezonon keresztül.

Onana-n meg 3 meccs fog elmenni. Ezzel is meg lesz a Top 7 😀
Toto21
Fúúú nem tudom. Én valahogy félek Seskotól. Szerintem be fog sülni.
dugo93
Nem ertem miert nem inkabb Watkinsra mennek. O mar tapasztaltabb, bizonyitott a PL-ben. Oke, hogy Watkins lower risk/lower reward, de siman lehet, hogy ez a Sesko lesz az uj Hojlund/Zirkzee.

Szerkesztette: Duff
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.
FLZOLI
nem tudod az egész keretet egy szezon alatt feljavítani. Védelem megoldja, ha jönnek elöl a gólok. Dorgu szépen fejlödik. Talán most már 3 védönk lesz, akik együtt végig tudnak játszani egy szezonon keresztül.

Onana-n meg 3 meccs fog elmenni. Ezzel is meg lesz a Top 7 😀
Toto21
Fúúú nem tudom. Én valahogy félek Seskotól. Szerintem be fog sülni.

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.
FLZOLI
nem tudod az egész keretet egy szezon alatt feljavítani. Védelem megoldja, ha jönnek elöl a gólok. Dorgu szépen fejlödik. Talán most már 3 védönk lesz, akik együtt végig tudnak játszani egy szezonon keresztül.

Onana-n meg 3 meccs fog elmenni. Ezzel is meg lesz a Top 7 😀
10 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
Beki
Értem én, hogy kell előre 3 új ember, de a kp és a védelem konkrétan Championship szint vagy olyan fiatalokból áll akik még nem tudtak huzamosabb ideig egészségesek maradni.... És akkor még nem beszéltünk Onanaról.

10 hónapja
Beki New York Jets 2 899
🚨🧨 Manchester United submit formal bid for Benjamin Šeško worth €85m package, add-ons included.

The bid has been received by RB Leipzig today, as BILD reported.

Man United move follows Newcastle €90m package bid on Monday.

The player has decision in his hands.

Meg h MUnal nincs penz... Sesko remelem messze elkeruli oket.
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Friss transzferek:

Ola Solbakken (norvég, cs) AS Roma -> Nordsjaelland 1 millió EUR
Martin Erlic (horvát, v) Bologna -> Midtjylland 5 millió EUR
Tuta (brazil, v) Eintracht Frankfurt -> Al-Duhail 15 millió EUR
Nelson Deossa (kolumbiai, kp) Monterrey -> Betis 11.7 millió EUR
Tom Poully (francia, v) Lens -> Pau FC ingyé
Abdoulaye Ndiaye (szenegáli, v) Troyes -> Parma 6.5 millió EUR
Pavel Sulc (cseh, kp) Viktoria Plzen -> Lyon 7.5 millió EUR
Goncalo Guedes (portugál, cs) Wolverhampton -> Real Sociedad 4 millió EUR
Simon Sohm (svájci, kp) Parma -> Fiorentina 15 millió EUR


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Köszi VASAS! Holnap Steak lesz ebédre! 😀
Toto21
Egyik spanom tette 10k-val az 1X-et ebédpénz címszóval xdd.
zacknorb
nem ért hozzá én 20k-val a Vasas W-t és 20K-val a 2,5 over és Vasas W-t 😊
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Köszi VASAS! Holnap Steak lesz ebédre! 😀
Toto21
Egyik spanom tette 10k-val az 1X-et ebédpénz címszóval xdd.
zacknorb
Ylinbor is arra játszott a végén tuti
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Egy sima win és azonnal a felsőházba kerültek az aranylábúak.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Köszi VASAS! Holnap Steak lesz ebédre! 😀
Toto21
Egyik spanom tette 10k-val az 1X-et ebédpénz címszóval xdd.
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Köszi VASAS! Holnap Steak lesz ebédre! 😀
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kecsó már rég egalizálhatott volna. Totál sehol nincs a Vasas.
petey
altatnak, mielőtt bevágják a 3.-ik gólt majd 😉
Toto21
Iktriad te vagy az? 😅
petey
Nem, de itt vagyok én is. Katasztrófaturistaként. 😀
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon tudnék röhögni, ha a Kecsó ezt X-r mentené. 😀

Radó gec mi a faszért kezd???
zacknorb
Most miért szidod? Milyen beadása volt a 2. Steelers gól előtt? Vagy csak jinxelni próbáltál így padawan? Rafkós, ha így volt.
iktriad
Szivacsot is elzavarta, emiatt el is ment a feljutás😂✌️
ozibozi
Szivacski most Szentlőrincen van, vasárnap remélem Feczkóék írnak rá pár figurát.😀

Szerkesztette: iktriad
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Kecsó már rég egalizálhatott volna. Totál sehol nincs a Vasas.
petey
altatnak, mielőtt bevágják a 3.-ik gólt majd 😉
Toto21
Iktriad te vagy az? 😅
petey
be is védtem magam félidőben 1X-et is megtettem. 😀
Toto21
2-0
Veri déndzsörász eredmény

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Kecsó már rég egalizálhatott volna. Totál sehol nincs a Vasas.
petey
altatnak, mielőtt bevágják a 3.-ik gólt majd 😉
Toto21
Iktriad te vagy az? 😅
petey
be is védtem magam félidőben 1X-et is megtettem. 😀
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Kecsó már rég egalizálhatott volna. Totál sehol nincs a Vasas.
petey
altatnak, mielőtt bevágják a 3.-ik gólt majd 😉
Toto21
Iktriad te vagy az? 😅

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Nagyon úgy néz ki hogy Szobo új szerepe érdekes lesz, ő fogja felvenni a labdákat, és átveszi kicsit Trent szerepét, eddig volt pár szép labdája.
Nomac
Számomra sokkal érdekesebb hogy a bal oldalon játszik. Nem teljesen a szélen mert ott van Gakpo, de egyértelműen a bal oldalon.

Kerkez viszont nagyon inaktív eddig.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May