Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 471 — #NoStress
xdd
 m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2025/07/23/az-nsmi-nehany-nappal-a-fizz-liga-rajtja-elott-szigoritott-a-fiatalszabalyon-a-kiemelt-akademias-kluboknal/
zacknorb
Nem tudom eldönteni, hogy ez vicc vagy komoly?
Van itthon 40-50 olyan U-21 játékos, aki elfér az NB1 keretekben?
Mert eddig 4-5 sem volt…
Elnézve az U-21 idei 4 zsacskóját, biztos az Ő cseréjük-cseréjének a cseréje NB1 szint?
Vagy van aki ezt komolyan gondolja?
Mert az is veszélyes… 🤷🙈
Sinisa
Ha minden csapatba kell, akkor az ugyanaz, mintha sehova se kellene, vagyis érdemben nem változtat a jelenlegi arányokon, szinten.
Mintha kötelező lenne csapatonként három női focista. Vagy három 60 feletti öregfiú.
Oké, egyikük sem az a szint, mint a guszonéves férfi nb1-es focistáké, de ha mindenhova kell, akkor "szint" szempontjából irreleváns, és mindenhol ugyanúgy elférnenek, mint most az U21-esek.
Őszentsége Sobri Jóska
Épp ezaz, hogy nem mindenkire ugyanaz vonatkozik ezzel az új módosítással. Ami konkrétan kb 3 nappal a szezonkezdet előtt jött ki.
zacknorb
Dehogynem.
Az akadémiás csapatok (DVTK, DVSC, ETO, FTC, Kisvárda, MTK, PAFC) ha akarnak pluszpénzt, akkor azért kapnak plusz "feladatot". Márpedig aki fizet az rendeli a zenét.
De a szabály mindenkire nézve ugyanaz.

11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 717 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
xdd
 m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2025/07/23/az-nsmi-nehany-nappal-a-fizz-liga-rajtja-elott-szigoritott-a-fiatalszabalyon-a-kiemelt-akademias-kluboknal/
zacknorb
Nem tudom eldönteni, hogy ez vicc vagy komoly?
Van itthon 40-50 olyan U-21 játékos, aki elfér az NB1 keretekben?
Mert eddig 4-5 sem volt…
Elnézve az U-21 idei 4 zsacskóját, biztos az Ő cseréjük-cseréjének a cseréje NB1 szint?
Vagy van aki ezt komolyan gondolja?
Mert az is veszélyes… 🤷🙈
Sinisa
Ha minden csapatba kell, akkor az ugyanaz, mintha sehova se kellene, vagyis érdemben nem változtat a jelenlegi arányokon, szinten.
Mintha kötelező lenne csapatonként három női focista. Vagy három 60 feletti öregfiú.
Oké, egyikük sem az a szint, mint a guszonéves férfi nb1-es focistáké, de ha mindenhova kell, akkor "szint" szempontjából irreleváns, és mindenhol ugyanúgy elférnenek, mint most az U21-esek.
Őszentsége Sobri Jóska
Épp ezaz, hogy nem mindenkire ugyanaz vonatkozik ezzel az új módosítással. Ami konkrétan kb 3 nappal a szezonkezdet előtt jött ki.
11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 471 — #NoStress
xdd
 m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2025/07/23/az-nsmi-nehany-nappal-a-fizz-liga-rajtja-elott-szigoritott-a-fiatalszabalyon-a-kiemelt-akademias-kluboknal/
zacknorb
Nem tudom eldönteni, hogy ez vicc vagy komoly?
Van itthon 40-50 olyan U-21 játékos, aki elfér az NB1 keretekben?
Mert eddig 4-5 sem volt…
Elnézve az U-21 idei 4 zsacskóját, biztos az Ő cseréjük-cseréjének a cseréje NB1 szint?
Vagy van aki ezt komolyan gondolja?
Mert az is veszélyes… 🤷🙈
Sinisa
Ha minden csapatba kell, akkor az ugyanaz, mintha sehova se kellene, vagyis érdemben nem változtat a jelenlegi arányokon, szinten.
Mintha kötelező lenne csapatonként három női focista. Vagy három 60 feletti öregfiú.
Oké, egyikük sem az a szint, mint a guszonéves férfi nb1-es focistáké, de ha mindenhova kell, akkor "szint" szempontjából irreleváns, és mindenhol ugyanúgy elférnenek, mint most az U21-esek.

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 060 — The Mathematician
Fabrizio Romano (X): Alexander Isak közölte a Newcastle United vezetőségével, hogy szeretne ezen a nyáron távozni. Miután klubja tudomást szerzett a játékos szándékáról, most mérlegelik, hogyan lépjenek tovább.
Nomac
Akkor Isak Juve.
Sixo
sztem nem akar visszalépni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 060 — The Mathematician
Fabrizio Romano (X): Alexander Isak közölte a Newcastle United vezetőségével, hogy szeretne ezen a nyáron távozni. Miután klubja tudomást szerzett a játékos szándékáról, most mérlegelik, hogyan lépjenek tovább.
Nomac
nyilván az ekitike igazolás után 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Fabrizio Romano (X): Alexander Isak közölte a Newcastle United vezetőségével, hogy szeretne ezen a nyáron távozni. Miután klubja tudomást szerzett a játékos szándékáról, most mérlegelik, hogyan lépjenek tovább.
Nomac
Akkor Isak Juve.

11 hónapja
Nomac New England Patriots 4 556 — balazs.t85@gmail.com
Fabrizio Romano (X): Alexander Isak közölte a Newcastle United vezetőségével, hogy szeretne ezen a nyáron távozni. Miután klubja tudomást szerzett a játékos szándékáról, most mérlegelik, hogyan lépjenek tovább.
11 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
xdd
 m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2025/07/23/az-nsmi-nehany-nappal-a-fizz-liga-rajtja-elott-szigoritott-a-fiatalszabalyon-a-kiemelt-akademias-kluboknal/
zacknorb
Nem tudom eldönteni, hogy ez vicc vagy komoly?
Van itthon 40-50 olyan U-21 játékos, aki elfér az NB1 keretekben?
Mert eddig 4-5 sem volt…
Elnézve az U-21 idei 4 zsacskóját, biztos az Ő cseréjük-cseréjének a cseréje NB1 szint?
Vagy van aki ezt komolyan gondolja?
Mert az is veszélyes… 🤷🙈

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 717 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
xdd
 m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2025/07/23/az-nsmi-nehany-nappal-a-fizz-liga-rajtja-elott-szigoritott-a-fiatalszabalyon-a-kiemelt-akademias-kluboknal/
11 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Friss transzferek:
Ashley Young (angol, v) Everton FC -> Ipswich ingyé
Maat Daniel Caprini (olasz, cs) Fiorentina -> Mantova kölcsönbe
Johannes Eggestein (német, cs) St. Pauli -> Austria Wien ingyé
Marc Pubill (spanyol, v) Almería -> Atlético Madrid 16 millió EUR
Chidozie Awaziem (nigériai, v) Colorado Rapids -> Nantes 850k EUR
Simone Scuffet (olasz, kapus) Cagliari -> Pisa 900k EUR
Jean-Charles Castelletto (kameruni, v) Nantes -> Al-Duhail 4 millió EUR
Otávio (brazil, v) FC Porto -> Paris FC 17 millió EUR
Marcus Rashford (angol, cs) Manchester United -> FC Barcelona kölcsönbe
Samuel Mbangula (belga, cs) Juventus -> Werder Bremen 10 millió EUR
Rázvan Marin (román, kp) Cagliari -> AEK Athén 1.7 millió EUR
Hugo Ekitiké (francia, cs) Eintracht Frankfurt -> Liverpool FC 95 millió EUR
Jesper Lindström (dán, cs) Napoli -> Wolfsburg kölcsönbe
Saúl Níguez (spanyol, kp) Atlético Madrid -> Flamengo ingyé
Carlos Vinícius (brazil, cs) Fulham -> Grémio ingyé
Thomas Gillier (chilei, kapus) Bologna -> CF Montreal kölcsönbe
Nicolás Fernández Mercau (argentin, kp) Elche -> New York City FC 8 millió EUR
Jeffrey Schlupp (ghánai, kp) Crystal Palace -> Norwich ingyé


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
11 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 092 — Saturday Night Lights
"Pintér Filip távozhat a Vasastól – NB I-es klubnál folytathatja
Zuhanyhírek szerint Pintér Filip elhagyhatja a Vasas FC-t, és az élvonalban folytathatja pályafutását. A 19 éves támadó iránt több NB I-es csapat is érdeklődik, köztük a ZTE FC Zalaegerszeg is. Jelenleg azonban a Kisvárda FC tűnik a legesélyesebbnek a megszerzésére."

Lol, ki az a debil idióta, aki egy forintot is ad érte? Hát egyetlen épkézláb megmozdulása nem volt a gyereknek 😂🤣
De legyen így, és vigye el akárki, akárhová!
warr_b
Kölcsön lesz végül.
Bukta is megy Budafokra kölcsön.
zacknorb
Bukta még együtt tolta Szobóval Salzburgban, aztán neki sikerült.
Dzsokijuing
Az egyiknek sikerült, a másik meg Bukta.
Willie Parker
Ez vicces, de elvileg erősítésnek hoztuk, szóval erős a bizodalmam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
11 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 558
Vicces gól a női EB elődöntőjében
11 hónapja
YoungZeeZee 9 849
 www.youtube.com/watch?v=tPTstmjId-s
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Hivatalos Ekitiké érkezése is. Lassan annyi új érkező lesz, hogy ettől a szezontól semmit nem szabad majd várni, mert az összeszokás lesz a cél. 😀
Mikey
Az eddigi legerthetetlenebb igazolas. Ekitike semmivel sem jobb, mint volt Nunez, amikor hasonlo korban erkezett. Annyi, hogy az egyiknek Bundes-, a masiknak portugaliai tapasztalata volt. De amugy mindketto kvazi mobilis tamado, akik visszamozognak es kevesbe hatekony befejezok. Raadasul nem akarok getzi lenni, de Ekitike semmivel sem ugyesebb labbal, mint Darwin – nyilvan az o eseteben nehezebb is, leven 190 centi, teljesen mashol van a sulypontja, mas a mozgasa is, a koordinacioja, nehezebb dolga is van.

Mindegy, meglatjuk, en annyira nem csipazom Ekitiket, az eseteben is ugy gondolom, legalabb 30-40 millioval tobbet fizettek a potencial miatt, de amugy a felet eri realisan. Persze ha bejon, leszarja mindenki, mennyi volt.
Stez
hahahahaha
őszintén, melyiküket nem láttad még soha játszani?
slowmotion
hahahahaha

11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 170 — Cowboys fan
Hivatalos Ekitiké érkezése is. Lassan annyi új érkező lesz, hogy ettől a szezontól semmit nem szabad majd várni, mert az összeszokás lesz a cél. 😀
Mikey
Az eddigi legerthetetlenebb igazolas. Ekitike semmivel sem jobb, mint volt Nunez, amikor hasonlo korban erkezett. Annyi, hogy az egyiknek Bundes-, a masiknak portugaliai tapasztalata volt. De amugy mindketto kvazi mobilis tamado, akik visszamozognak es kevesbe hatekony befejezok. Raadasul nem akarok getzi lenni, de Ekitike semmivel sem ugyesebb labbal, mint Darwin – nyilvan az o eseteben nehezebb is, leven 190 centi, teljesen mashol van a sulypontja, mas a mozgasa is, a koordinacioja, nehezebb dolga is van.

Mindegy, meglatjuk, en annyira nem csipazom Ekitiket, az eseteben is ugy gondolom, legalabb 30-40 millioval tobbet fizettek a potencial miatt, de amugy a felet eri realisan. Persze ha bejon, leszarja mindenki, mennyi volt.
Stez
hahahahaha
őszintén, melyiküket nem láttad még soha játszani?
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Hivatalos Ekitiké érkezése is. Lassan annyi új érkező lesz, hogy ettől a szezontól semmit nem szabad majd várni, mert az összeszokás lesz a cél. 😀
Mikey
Az eddigi legerthetetlenebb igazolas. Ekitike semmivel sem jobb, mint volt Nunez, amikor hasonlo korban erkezett. Annyi, hogy az egyiknek Bundes-, a masiknak portugaliai tapasztalata volt. De amugy mindketto kvazi mobilis tamado, akik visszamozognak es kevesbe hatekony befejezok. Raadasul nem akarok getzi lenni, de Ekitike semmivel sem ugyesebb labbal, mint Darwin – nyilvan az o eseteben nehezebb is, leven 190 centi, teljesen mashol van a sulypontja, mas a mozgasa is, a koordinacioja, nehezebb dolga is van.

Mindegy, meglatjuk, en annyira nem csipazom Ekitiket, az eseteben is ugy gondolom, legalabb 30-40 millioval tobbet fizettek a potencial miatt, de amugy a felet eri realisan. Persze ha bejon, leszarja mindenki, mennyi volt.

11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 717 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hivatalos Ekitiké érkezése is. Lassan annyi új érkező lesz, hogy ettől a szezontól semmit nem szabad majd várni, mert az összeszokás lesz a cél. 😀
Mikey
PL top4
BL top8
Negritis, a vajda
Mivel mindenkinél komoly átalakulások vannak főleg Anglián belül, ez azért egy kicsit alullövés. Ezeknek a csapatoknak mint az Arsenal, Pool, City, amennyiben nem lesz égszakadás-földindulás, bajnoki cím és BL-elődöntő a minimum.
A Top 4-re várhatóan lesz a Chelsea akik egy jó futással lehet beleszólhatnak (hiszem azért ha látom), Newcastle, Villa. Spurs lehet szeretne Top 4-et de hiába jó edző Frank, nem merném ezt bemondani.
Heisman nádor
Elődöntőt nem mernék mondani, csak top8at BL-ben.
Amúgy pedig a City nálam fél polccal lejjebb van, mert a védekezésben és a labda nélküli játékban vannak bajok.
De ez kb 2-3 bajnoki pontot jelent így gondolatban, ami a másik 2 csapattól egy rossz meccs.
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
"Pintér Filip távozhat a Vasastól – NB I-es klubnál folytathatja
Zuhanyhírek szerint Pintér Filip elhagyhatja a Vasas FC-t, és az élvonalban folytathatja pályafutását. A 19 éves támadó iránt több NB I-es csapat is érdeklődik, köztük a ZTE FC Zalaegerszeg is. Jelenleg azonban a Kisvárda FC tűnik a legesélyesebbnek a megszerzésére."

Lol, ki az a debil idióta, aki egy forintot is ad érte? Hát egyetlen épkézláb megmozdulása nem volt a gyereknek 😂🤣
De legyen így, és vigye el akárki, akárhová!
warr_b
Kölcsön lesz végül.
Bukta is megy Budafokra kölcsön.
zacknorb
Bukta még együtt tolta Szobóval Salzburgban, aztán neki sikerült.
Dzsokijuing
Az egyiknek sikerült, a másik meg Bukta.
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ezt az új Fradi módot adom, hogy Kutyatov a saját oldalán jelenti be az új igazolásokat, a Fradi meg csak megosztja.
zacknorb
Elbábozza, hogy saját pènzből költ
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 036 — "Montoya por favor!"
Hivatalos Ekitiké érkezése is. Lassan annyi új érkező lesz, hogy ettől a szezontól semmit nem szabad majd várni, mert az összeszokás lesz a cél. 😀
Mikey
PL top4
BL top8
Negritis, a vajda
Mivel mindenkinél komoly átalakulások vannak főleg Anglián belül, ez azért egy kicsit alullövés. Ezeknek a csapatoknak mint az Arsenal, Pool, City, amennyiben nem lesz égszakadás-földindulás, bajnoki cím és BL-elődöntő a minimum.
A Top 4-re várhatóan lesz a Chelsea akik egy jó futással lehet beleszólhatnak (hiszem azért ha látom), Newcastle, Villa. Spurs lehet szeretne Top 4-et de hiába jó edző Frank, nem merném ezt bemondani.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 717 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Inter Escaldes vezetett Ljubljanaban 0-2-re.
Már hátrányban vannak.
11 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 266 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kedvenc izlandi csapatom utolsó perces góllal egyenlített a Silkeborg ellen a 7-es oddsért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 060 — The Mathematician
Hivatalos Ekitiké érkezése is. Lassan annyi új érkező lesz, hogy ettől a szezontól semmit nem szabad majd várni, mert az összeszokás lesz a cél. 😀
Mikey
PL top4
BL top8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
Hivatalos Ekitiké érkezése is. Lassan annyi új érkező lesz, hogy ettől a szezontól semmit nem szabad majd várni, mert az összeszokás lesz a cél. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
11 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 266 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Qarabag komoly túrát megy Dublinba egy BL selejtezőért, de gondolom nem gyalog


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!