NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tenisz

16 feliratkozó

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 413 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De szépen összeöltöztek.
Jó hogy legalább a gyík a szokásos nyomi baseballsapkájában, Nadal meg a kirohadó haját felfogó fejpántjában játszik 😊
warr_b
Szerencsere a mozgasuk alapjan meg fekete-feher kozvetitesben is megismerhetoek lennenek
no
Amúgy igen.
Sima lesz ez sajnos 😕
warr_b
Ha láttad Nadalt Fucso ellen, tudhattad volna, hogy még top 100 szintet is alig tud
szaba
Egy részét láttam, de az enber mindig reménykedik...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 435
De szépen összeöltöztek.
Jó hogy legalább a gyík a szokásos nyomi baseballsapkájában, Nadal meg a kirohadó haját felfogó fejpántjában játszik 😊
warr_b
Szerencsere a mozgasuk alapjan meg fekete-feher kozvetitesben is megismerhetoek lennenek
no
Amúgy igen.
Sima lesz ez sajnos 😕
warr_b
Ha láttad Nadalt Fucso ellen, tudhattad volna, hogy még top 100 szintet is alig tud
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 413 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De szépen összeöltöztek.
Jó hogy legalább a gyík a szokásos nyomi baseballsapkájában, Nadal meg a kirohadó haját felfogó fejpántjában játszik 😊
warr_b
Szerencsere a mozgasuk alapjan meg fekete-feher kozvetitesben is megismerhetoek lennenek
no
Amúgy igen.
Sima lesz ez sajnos 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
no Baltimore Ravens 7 007
De szépen összeöltöztek.
Jó hogy legalább a gyík a szokásos nyomi baseballsapkájában, Nadal meg a kirohadó haját felfogó fejpántjában játszik 😊
warr_b
Szerencsere a mozgasuk alapjan meg fekete-feher kozvetitesben is megismerhetoek lennenek
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 413 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De szépen összeöltöztek.
Jó hogy legalább a gyík a szokásos nyomi baseballsapkájában, Nadal meg a kirohadó haját felfogó fejpántjában játszik 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
no Baltimore Ravens 7 007
Let's the battle commence!!!
1 hónapja
no Baltimore Ravens 7 007
Nadalnak drukkoltam, de FM nagyon beszari volt es volt eselye is.

Nadal-Djoko epic lehet. Moya egy kivalo edzo es a terdre mennek a helyukben.
1 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 244 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nadal-Djoko a 2.körben.
1 hónapja
no Baltimore Ravens 7 007
Alcaraz - Nadal páros fun volt 😀
Toca
Kevés egyben vicces és valahol szomorú dolog van annál, mikor éppen összeállt egyes játékosok megverik az ilyen párosokat.

Ez a páros, akiket ma két szettben vertek idén nyert 250-es és 500-as versenyt , tavaly meg az RG-n és a US Openen is negyeddöntőig mentek.
Jughead
Mondjuk az egyik valaha élt legjobb salak játékos a másik meg a jelenlegi legjobb. Tőlük ki lehet kapni 😊
Toca
ki lehet de alapvetoen nem kellene. De azert ok nem a parosok kremjei, ami egy kicsi szelet, de ok viszont egyutt jatszanak. De irto gyengek voltak taktikailag es amit egyenileg kell belerakni ott viszont fenyevek vannak koztuk. Fejben meg verhetetlen lesz spain. De vannak jo parosok is itt akik erosebbek sokkal az Argentinoknal.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
Alcaraz - Nadal páros fun volt 😀
Toca
Kevés egyben vicces és valahol szomorú dolog van annál, mikor éppen összeállt egyes játékosok megverik az ilyen párosokat.

Ez a páros, akiket ma két szettben vertek idén nyert 250-es és 500-as versenyt , tavaly meg az RG-n és a US Openen is negyeddöntőig mentek.
Jughead
Mondjuk az egyik valaha élt legjobb salak játékos a másik meg a jelenlegi legjobb. Tőlük ki lehet kapni 😊
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 888
Alcaraz - Nadal páros fun volt 😀
Toca
Kevés egyben vicces és valahol szomorú dolog van annál, mikor éppen összeállt egyes játékosok megverik az ilyen párosokat.

Ez a páros, akiket ma két szettben vertek idén nyert 250-es és 500-as versenyt , tavaly meg az RG-n és a US Openen is negyeddöntőig mentek.

Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
Alcaraz - Nadal páros fun volt 😀
1 hónapja
no Baltimore Ravens 7 007
Akkor is megvartak volna ha megnyeri a tornat, teljesen megszokott. Ahogy Musetti es Cerundulo is meg lesz vrva.

Amugy most ertem utol magam. EAlcaraz es Djoko ellenfele. Olimpia es a top verseny beszelgetes nevetsegesse valt egy fel nap alatt.
1 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 757 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Közben Fábi hozta az első szettet az idegbajos rublev ellen.
Reméljük neki nem lesz a kriptonitja, mint Marcinak.
Egyébként 07.27-re van kiírva meccse az olimpián, akkor hiába jutna tovább vissza kell lépnie?
Stoki
Ezen se kell gondolkodni sajnos.
MC12
Nem sajna
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 030
Közben Fábi hozta az első szettet az idegbajos rublev ellen.
Reméljük neki nem lesz a kriptonitja, mint Marcinak.
Egyébként 07.27-re van kiírva meccse az olimpián, akkor hiába jutna tovább vissza kell lépnie?
Stoki
Ezen se kell gondolkodni sajnos.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
1 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 757 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Közben Fábi hozta az első szettet az idegbajos rublev ellen.
Reméljük neki nem lesz a kriptonitja, mint Marcinak.
Egyébként 07.27-re van kiírva meccse az olimpián, akkor hiába jutna tovább vissza kell lépnie?

Szerkesztette: Stoki
1 hónapja
no Baltimore Ravens 7 007
Amugy szamomra nem kerdes hogy Nadalnak fogok drukkolni es az also ag szinte elkepesztoen gyenge, de ha ez egy 1000 torna akkor kb nem is jatszhatna szoval oruljunk hogy a fotablan van, de ha mar ott van akkor az also ag sokkal jobb lett volna. A Kotov- Wawrinkara kivancsi leszek.

amugy Nadal talan verheto es utana djoko is. Bar ezekhez hibatlan jatek kellene es orult fizikai kitetel, de ha jol tudom arra buszke szoval djoko ellen nem kellene hogy gond legyen, Nadal ellen meg a spanyol a legjobb eselye, mert egyszeruen nem konzisztens, de itt dob kocsi-lovat es fizikailag mar ok. Bar az elozo heti teljesitmenye arulkodo de akkor is csak egy kis torna volt konkretan felkeszulesnek szanva.
no
Te mit szívtál? 😀
Toca
Teljesen eselytelennek gondolom, de az eleteben eloszor nem negativ szammal fejezheto ki az eselye ellenuk. Es djokonak a terde es a fizikai allapota salakon egy kerdes ( valoszinuleg ezt nem FM fogja feltenni ) es Nadal elozo heten pont olyan ellenfelek ellen amit FM is tud kepviselni olyan hullamzo volt hogy meg akar el is verheti sajat magat. Az elozo heten egy Navone ellen 4 oras!!!! meccsen gyozott, egy tiz evvel ( 3) ezelotti Nadal ennyi ido alatt egy ilyen szintu tornat osszidoben nyert volna meg. Ma az emlitett hibajuk ellenere sem gondolom hogy FM tud nyerni de egy hangyafasznyi eselye van annak hogy a sajat allapotuk miatt kikapnak. 😊

Remelem igy erthjeto volt, bar azt sem gondoltam hogy az elozo pozitiv ( a nagy minuszhoz kepest a kis minuszt is lehet pozitvnak tekinteni )

Ilyen almodozosban akar SF-ban lehet Marozsan, bar o sem az elmult idok mutatott jateka miatt. De mar az pozitiv lesz ha Humbert 2.szervajat nem szopja be taktikailag
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
Amugy szamomra nem kerdes hogy Nadalnak fogok drukkolni es az also ag szinte elkepesztoen gyenge, de ha ez egy 1000 torna akkor kb nem is jatszhatna szoval oruljunk hogy a fotablan van, de ha mar ott van akkor az also ag sokkal jobb lett volna. A Kotov- Wawrinkara kivancsi leszek.

amugy Nadal talan verheto es utana djoko is. Bar ezekhez hibatlan jatek kellene es orult fizikai kitetel, de ha jol tudom arra buszke szoval djoko ellen nem kellene hogy gond legyen, Nadal ellen meg a spanyol a legjobb eselye, mert egyszeruen nem konzisztens, de itt dob kocsi-lovat es fizikailag mar ok. Bar az elozo heti teljesitmenye arulkodo de akkor is csak egy kis torna volt konkretan felkeszulesnek szanva.
no
Te mit szívtál? 😀
1 hónapja
no Baltimore Ravens 7 007
Amugy szamomra nem kerdes hogy Nadalnak fogok drukkolni es az also ag szinte elkepesztoen gyenge, de ha ez egy 1000 torna akkor kb nem is jatszhatna szoval oruljunk hogy a fotablan van, de ha mar ott van akkor az also ag sokkal jobb lett volna. A Kotov- Wawrinkara kivancsi leszek.

amugy Nadal talan verheto es utana djoko is. Bar ezekhez hibatlan jatek kellene es orult fizikai kitetel, de ha jol tudom arra buszke szoval djoko ellen nem kellene hogy gond legyen, Nadal ellen meg a spanyol a legjobb eselye, mert egyszeruen nem konzisztens, de itt dob kocsi-lovat es fizikailag mar ok. Bar az elozo heti teljesitmenye arulkodo de akkor is csak egy kis torna volt konkretan felkeszulesnek szanva.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 888
Hát reméljük Nadal legyőzi Fucsovicsot, mert jó lenne egy Djoko-Nadalt látni, lehet utoljára.

Alcaraz sorsolása amúgy annyira jó, hogy kb. illene ezt a nyarat egy olimpiai címmel megkoronáznia.
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 030
Azért Marcinak karrier szinten nincs szerencséje a sorsolásokkal 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 823
Zverev “emberségére” nincsenek szavak.
KeyG
Zverev “emberségére” nincsenek szavak.
KeyG
Mit tett?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Szerinte a sima vonalon lévő labda az kint van balhé emiatt végig.
Nem tetszett neki hogy Fils ütött egy alsó szervát.
Dumált neki ülve amikor Fils sétált vissza a szerinte nem pont miatt.
A végén amikor megnyerte Fils flegma oda nem nézős kézfogás közben másfele mormogott magába, ahogy ment le a bírónak is dumált.
KeyG
...és a végén megünnepelte Filst.

 www.instagram.com/reel/C9scTImCuId/?igsh=MWoyOHh0Y3N2cjExYQ==
steelwolf
Szóval higgadtan már tudta, hogy mit kell csinálnia. Higgadtan azt is tudja, hogy nem szabad megvernie a barátnőjét, csak hát nem mindig higgadt se a pályán, se otthon. :/
Jughead
Ruhellem Zverevet, de utalom ezt a túltolást. Felcseszte magát amíg nem nyugodott le addig paraszt volt. Gondolom megbeszélte Fils-szel ahogy tűnik. Ez alapján nyilván nem egy Nadal vagy Fed illem terén de azért most megint elővenni…
Örüljön neki minden Anti Zverev fan így ki is kapott.
Toca
Nem vagyok Anti Zverev fan, pár napja azt is leírtam, hogy Hugo Gastón te csaló, ezt most nem írtam Zverevre de egyértelmű bent lévő labdán kezdett nyafogni.
Sok volt a viselkedése de láthatod másképp.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 888
Zverev “emberségére” nincsenek szavak.
KeyG
Zverev “emberségére” nincsenek szavak.
KeyG
Mit tett?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Szerinte a sima vonalon lévő labda az kint van balhé emiatt végig.
Nem tetszett neki hogy Fils ütött egy alsó szervát.
Dumált neki ülve amikor Fils sétált vissza a szerinte nem pont miatt.
A végén amikor megnyerte Fils flegma oda nem nézős kézfogás közben másfele mormogott magába, ahogy ment le a bírónak is dumált.
KeyG
...és a végén megünnepelte Filst.

 www.instagram.com/reel/C9scTImCuId/?igsh=MWoyOHh0Y3N2cjExYQ==
steelwolf
Szóval higgadtan már tudta, hogy mit kell csinálnia. Higgadtan azt is tudja, hogy nem szabad megvernie a barátnőjét, csak hát nem mindig higgadt se a pályán, se otthon. :/
Jughead
Ruhellem Zverevet, de utalom ezt a túltolást. Felcseszte magát amíg nem nyugodott le addig paraszt volt. Gondolom megbeszélte Fils-szel ahogy tűnik. Ez alapján nyilván nem egy Nadal vagy Fed illem terén de azért most megint elővenni…
Örüljön neki minden Anti Zverev fan így ki is kapott.
Toca
Nekem semmi bajom nincs amúgy azzal, hogy ma kibukott, Medvedev és Rublev pl. nagy kedvencem pedig jellemző rájuk, hogy meccs közben kibuknak, én csak arra reagáltam, hogyha KeyG szerint ez nem fért bele, akkor az, hogy higgadtan mit csinált nem fogja megváltoztatni a véleményét.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
Zverev “emberségére” nincsenek szavak.
KeyG
Zverev “emberségére” nincsenek szavak.
KeyG
Mit tett?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Szerinte a sima vonalon lévő labda az kint van balhé emiatt végig.
Nem tetszett neki hogy Fils ütött egy alsó szervát.
Dumált neki ülve amikor Fils sétált vissza a szerinte nem pont miatt.
A végén amikor megnyerte Fils flegma oda nem nézős kézfogás közben másfele mormogott magába, ahogy ment le a bírónak is dumált.
KeyG
...és a végén megünnepelte Filst.

 www.instagram.com/reel/C9scTImCuId/?igsh=MWoyOHh0Y3N2cjExYQ==
steelwolf
Szóval higgadtan már tudta, hogy mit kell csinálnia. Higgadtan azt is tudja, hogy nem szabad megvernie a barátnőjét, csak hát nem mindig higgadt se a pályán, se otthon. :/
Jughead
Ruhellem Zverevet, de utalom ezt a túltolást. Felcseszte magát amíg nem nyugodott le addig paraszt volt. Gondolom megbeszélte Fils-szel ahogy tűnik. Ez alapján nyilván nem egy Nadal vagy Fed illem terén de azért most megint elővenni…
Örüljön neki minden Anti Zverev fan így ki is kapott.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 888
Zverev “emberségére” nincsenek szavak.
KeyG
Zverev “emberségére” nincsenek szavak.
KeyG
Mit tett?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Szerinte a sima vonalon lévő labda az kint van balhé emiatt végig.
Nem tetszett neki hogy Fils ütött egy alsó szervát.
Dumált neki ülve amikor Fils sétált vissza a szerinte nem pont miatt.
A végén amikor megnyerte Fils flegma oda nem nézős kézfogás közben másfele mormogott magába, ahogy ment le a bírónak is dumált.
KeyG
...és a végén megünnepelte Filst.

 www.instagram.com/reel/C9scTImCuId/?igsh=MWoyOHh0Y3N2cjExYQ==
steelwolf
Szóval higgadtan már tudta, hogy mit kell csinálnia. Higgadtan azt is tudja, hogy nem szabad megvernie a barátnőjét, csak hát nem mindig higgadt se a pályán, se otthon. :/