Tenisz
15 feliratkozó
több mint 1 éve
Az alcaraz ag egy nagy fos, van egy musetti akinek ellene zero eselye van, kb eselytelen vagy legalabbis az oriasi csalodas lenne ha innen nem jutna be a dontobe. KB beirhato neki a GS, bar valoszinuleg evekig a piros piszkon.
több mint 1 éve
Alcaraz elrontotta az olasz duplát, bedarálta Sinnert.
több mint 1 éve
Paul űrteniszt hoz, nem is értem honnan jött ez. 😀Sinner mit művel?Ezt most ismét fel lehet tenni 😳
KeyG
Duff
több mint 1 éve
Sinner mit művel?
KeyG
Pope Leo XIV: “I want to meet with sinners, as Jesus commanded”
— Nicholas 🎨❤️🔥 (@nickpumper) May 14, 2025
Vatican admin: “Holy Father, you’re not gonna believe who we found” https://t.co/c3naoDyvY5
több mint 1 éve
Sinner mit művel?lehet kapott a pápától taktikai tanácsot
KeyG
több mint 1 éve
Sinner mit művel?
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Ez gyors volt
több mint 1 éve
2 éve itt verte Alcaraz-t Marozsán. Lehet kedvenc pálya. Bár tavaly gyorsan kipottyant. Mensik-el még nem játszott, de a cseh tenisz most elég erős.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 1 éve
ez egy szép győzelem volt Marozsántól
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
Be is húzta Ruud. Örülünk, Vincent!
több mint 1 éve
Hopp az első szett Casperé. Meglehetősen jól játszik magához képest, ráadásul sokkal bátrabban, támadóbban, mint szokott. Igyekszik minimalizálni annak az esélyét, hogy Draper beleálljon egy jó tenyeresbe. Drapernek meg nem jönnek úgy a szervái. Nagyon jó meccs eddig szerintem.
több mint 1 éve
Draper tenisze nem igazán salak kompatibilis.Én simán látom Draperben, hogy RG-n is tud menetelni. Alcaraz megint sérült, illetve idén hektikus, Sinner épp visszajön, rajtuk kívül senkiben nem érzem, hogy annyira oda tud érni a végén. Draperben igen.Nem. TF 4815, Draper meg 4790 lesz ha nyer, bar ruud nak fekszik a palya, de ez a legkevesbbe salakos palya. Es fontos lenne a 4. hely RG-ra bar ott nem latom hogy barmelyiknak lenne eselye.Fritz nem veszít annyi pontot, hogy őt is előzze? Tavaly elődöntős volt.Én is nagyon bírom Ruudot, de Draper valami eszméletlen formában van hónapok óta. Egyszerűen nem látom, hogy ne ő nyerjen holnap. Ha jól számoltam, győzelemmel 4. helyre jön fel a világranglistán.Nem 5. lesz ha nyer, ha veszit.
szaba
no
szaba
no
szaba
Madrid nem hagyományos salak pálya, emiatt megtévesztő, hogy itt jó.
több mint 1 éve
Én simán látom Draperben, hogy RG-n is tud menetelni. Alcaraz megint sérült, illetve idén hektikus, Sinner épp visszajön, rajtuk kívül senkiben nem érzem, hogy annyira oda tud érni a végén. Draperben igen.Nem. TF 4815, Draper meg 4790 lesz ha nyer, bar ruud nak fekszik a palya, de ez a legkevesbbe salakos palya. Es fontos lenne a 4. hely RG-ra bar ott nem latom hogy barmelyiknak lenne eselye.Fritz nem veszít annyi pontot, hogy őt is előzze? Tavaly elődöntős volt.Én is nagyon bírom Ruudot, de Draper valami eszméletlen formában van hónapok óta. Egyszerűen nem látom, hogy ne ő nyerjen holnap. Ha jól számoltam, győzelemmel 4. helyre jön fel a világranglistán.Nem 5. lesz ha nyer, ha veszit.
szaba
no
szaba
no
több mint 1 éve
Nem. TF 4815, Draper meg 4790 lesz ha nyer, bar ruud nak fekszik a palya, de ez a legkevesbbe salakos palya. Es fontos lenne a 4. hely RG-ra bar ott nem latom hogy barmelyiknak lenne eselye.Fritz nem veszít annyi pontot, hogy őt is előzze? Tavaly elődöntős volt.Én is nagyon bírom Ruudot, de Draper valami eszméletlen formában van hónapok óta. Egyszerűen nem látom, hogy ne ő nyerjen holnap. Ha jól számoltam, győzelemmel 4. helyre jön fel a világranglistán.Nem 5. lesz ha nyer, ha veszit.
szaba
no
szaba
több mint 1 éve
Fritz nem veszít annyi pontot, hogy őt is előzze? Tavaly elődöntős volt.Én is nagyon bírom Ruudot, de Draper valami eszméletlen formában van hónapok óta. Egyszerűen nem látom, hogy ne ő nyerjen holnap. Ha jól számoltam, győzelemmel 4. helyre jön fel a világranglistán.Nem 5. lesz ha nyer, ha veszit.
szaba
no
több mint 1 éve
Én is nagyon bírom Ruudot, de Draper valami eszméletlen formában van hónapok óta. Egyszerűen nem látom, hogy ne ő nyerjen holnap. Ha jól számoltam, győzelemmel 4. helyre jön fel a világranglistán.Nem 5. lesz ha nyer, ha veszit.
szaba
több mint 1 éve
Hogy a magyarokról is legyen egy kis szó: Gálfi Dalma egymás után kettő tornát behúzott.Múlt héten Portugáliában, ma pedig egy spanyol challenger versenyt húzott be. Utolsó 15 meccséből 14-et megnyert. Az idei 125-ös tornák közül Dalma nyerte a legtöbbet (2), és ő volt legtöbbet döntőben (3), az eddigi 11 ilyen tornából, ráadásul 6 torna fedte egymást időpontilag.
Persze nem a legnagyobb kvalitású tornák ezek, de egy jó felkészülés, ráhangolódás a salakos szezonra. Hátha valami WTA tornán is tovább jut mint 1-2. forduló. Az azért több pénzt hoz a konyhára.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 1 éve
Öhm van egy 4x GS győztes srác, aki mindkettőnél fiatalabb és akinek mindkettővel szemben pozitív a mérlege, illetve vezeti az idei világranglistát.Én is nagyon bírom Ruudot, de Draper valami eszméletlen formában van hónapok óta. Egyszerűen nem látom, hogy ne ő nyerjen holnap. Ha jól számoltam, győzelemmel 4. helyre jön fel a világranglistán.Mondjuk jah, amit láttam eddig Draperből az a csávó egy gép.
szaba
Amit idén Indian Wellsben letolt, az alapján simán első számú kihívója lehet Sinnernek hosszú távon, ha sikerül konzisztensnek maradnia.
Duff
több mint 1 éve
Én is nagyon bírom Ruudot, de Draper valami eszméletlen formában van hónapok óta. Egyszerűen nem látom, hogy ne ő nyerjen holnap. Ha jól számoltam, győzelemmel 4. helyre jön fel a világranglistán.Mondjuk jah, amit láttam eddig Draperből az a csávó egy gép.
szaba
Amit idén Indian Wellsben letolt, az alapján simán első számú kihívója lehet Sinnernek hosszú távon, ha sikerül konzisztensnek maradnia.
több mint 1 éve
Én is nagyon bírom Ruudot, de Draper valami eszméletlen formában van hónapok óta. Egyszerűen nem látom, hogy ne ő nyerjen holnap. Ha jól számoltam, győzelemmel 4. helyre jön fel a világranglistán.
több mint 1 éve
Nem erős Ruud se, de erősebb, nem láttam a meccset de statisztikát megnézve Cerundolo valószínű jobb volt játékban salakon ha a bréklabdákat nézzük dupla-annyi volt neki mint Ruudnak és szettet sem nyert. És most nem 2 meg 4 bréklabdáról beszélünk hanem 9-18.Igazad lett, az az ápolási szünet rosszabbul nézett ki, de így remélhetőleg semmi komoly.Casper Ruudnál szerethetőbb figurát én még nem láttam a tenisz világában, mióta követem. Szerintem még egy ekkora esélye nem lesz 1000-est nyerni, mint most. Nincs elődöntőben Sinner, Zverev, Djoko, Alcaraz, de még Tsitsipas se, itt a lehetőség.Cerundolo fejben gyenge, nem bírja elviselni ha az esélyesség terhe nyomja még salakon se. Lásd Shelton ellen Münchenben.
Mondjuk most kért ápolást, valszeg ki fog cummantani Cerundolo ellen.
Duff
KeyG
Mondjuk a norvég sem arról híres, hogy fejben erős lenne, ha már szóba jött 😀 .
Duff
Szerkesztette: KeyG
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!