Viccek

51 feliratkozó

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár


Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 www.facebook.com/cukiallatokhungary/videos/1249836501783044/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
 www.youtube.com/watch?v=x8WmPRGFdu0

Esetleg valaki véletlenül nem ismerné... 😀
Vrij6
Egyik haverom csapata "Tetétlen Fantoms" fantasyban 😀

több mint 6 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...
Esetleg valaki véletlenül nem ismerné... 😀
Vrij6
Miért jött ez most fel? Hogy a tetétleniek számára is kiderült végre, hogy a Soros volt?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!


Esetleg valaki véletlenül nem ismerné... 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A tinilány elújságolja az anyjának, hogy nem jött meg neki a menzesze.
A szülők felmérgesedve, zokogva, kétségbeesve kérdik lányukat, hogy melyik disznó tette ezt vele.
A lány felhívja telefonon a pasiját, beszél, majd leteszi.
Fél óra múlva megáll a ház előtt egy vadiúj, tűzpiros Ferrari, kiszáll egy öregedő úriember, drága, elegáns öltönyben, és belép a házba.
Határozottan a nappaliba megy, és leül a szülők és a lány közé.
- Hallom a lányuktól, hogy mi történt. Családi okok miatt nem tudom őt feleségül venni, de ajánlatom a következő.
Amennyiben lánya születne, kap tőlem három üzletet, két házat, tengerparti villát és 1 millió dollárt évente.
Ha fiú lesz, nevére íratom két gyáramat, és ugyanúgy az 1 millió dollárt évente.
Amennyiben ikrek lennének, egy-egy gyár és évi 500.000 dollár lenne az apanázsuk.
Amennyiben a lányuk elvetélne...
Itt az apa kihasználva a lélegzetvételnyi szünetet, közel hajol az emberhez, és halkan azt mondja:
- Akkor megbaszod még egyszer.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Luxemburg - Magyarország 2-1.
JC6
 www.youtube.com/watch?v=XDLiRKF5J0o

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Luxemburg - Magyarország 2-1.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 397 — LIGHTS OUT!
https://napiszar.hu/assets/www/_main/img/nopic.jpg
NAPISZAR.HU - Humoros témák az internetről!
Napiszar - A humor forrása! Nézd minden nap, és fedezd fel a legjobb, legviccesebb képeket, videókat. Mobilbarát weboldal!

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Szőke nő meséli a barátnőjének:
-Képzeld, voltam a múltkor egy reinkarnációs tanfolyamon. Mondjuk elég drága volt, de hát egyszer élünk!

több mint 6 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Az elobb orommel ertesitettek, hogy bar sosem igenyeltem, de kaptam egy USA zoldkartyat! Annyit kellene meg megadnom, hogy lakcim, telefonszam, bankkartyaszam+lejarati ido+CVC kod. Meg a szuletesi ido, vagy a szakmai vegzettsegem se kell. Csak igy mehetek ahova akarok, Miami jo meleg, San Francisco "open mind", szuper nap.
Sajnos mielott megadtam volna a bankkartyam adatait, veletlen megszakitottam a beszlgetest, es blokkoltam a szamot. Igeretes lehetoseg volt pedig.
ulpianus
Nagy-nagy butaság lenne magadni a kártyaszámot, pláne a cvc kóddal együtt. Szerintem csak kérdezd meg, hogy melyik számlaszámra és mennyit utalj! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 twitter.com/jfrumkin/status/926638066080604160
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem feltétlen vicc, de nem tudok melyik lenne ehhez a legfrankóbb topik:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Az elobb orommel ertesitettek, hogy bar sosem igenyeltem, de kaptam egy USA zoldkartyat! Annyit kellene meg megadnom, hogy lakcim, telefonszam, bankkartyaszam+lejarati ido+CVC kod. Meg a szuletesi ido, vagy a szakmai vegzettsegem se kell. Csak igy mehetek ahova akarok, Miami jo meleg, San Francisco "open mind", szuper nap.
Sajnos mielott megadtam volna a bankkartyam adatait, veletlen megszakitottam a beszlgetest, es blokkoltam a szamot. Igeretes lehetoseg volt pedig.
ulpianus
vagy kellett volna velük közölni, hogy a Nemzeti Nyomozó Irodánál dolgozol, és rögzíted a beszélgetést
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az elobb orommel ertesitettek, hogy bar sosem igenyeltem, de kaptam egy USA zoldkartyat! Annyit kellene meg megadnom, hogy lakcim, telefonszam, bankkartyaszam+lejarati ido+CVC kod. Meg a szuletesi ido, vagy a szakmai vegzettsegem se kell. Csak igy mehetek ahova akarok, Miami jo meleg, San Francisco "open mind", szuper nap.
Sajnos mielott megadtam volna a bankkartyam adatait, veletlen megszakitottam a beszlgetest, es blokkoltam a szamot. Igeretes lehetoseg volt pedig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Leekenst kapott a válogatott. Bocs.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Georges Leekens az új szövetségi kapitány.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Menekül a csiga az erdőből. Találkozik a rókával. - Mi van csiga, belőttél, hogy így tepersz? - Á, dehogy! Itt a NAV, vagyonvizsgálat lesz. - Na és? - Hát tudod, nekem is van egy saját házam, az asszonynak is, meg a gyerekeknek is. Gondolhatod! Elgondolkodik a róka, majd ő is futni kezd. Találkoznak a gólyával. Megszólítja a ravaszdit: - Mi van róka, hova futsz ilyen gyorsan? - Nem hallottad? Kiszállt a NAV az erdőbe, vagyonvizsgálatra. - És akkor mi van? - Hát nekem is drága bundám van, az asszonynak is, a gyerekeknek is. Gondolhatod! A gólya nagyon csodálkozik, majd kis gondolkodás után magabiztosan rákezdi: - Hát fiúk nekünk ezen a ronda fészken kívül aztán igazán semmink sincs. Az is mindig össze van szarva, tehát csúnya is, olcsó is - szóra sem érdemes. Mire a csiga loholás közben visszaszól: - Nana gólya! Fél év itthon, fél év külföldön - miből?!!?

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=G9Cn8OgbhAs
eaglesmcnabb
Jó, beraktam politikába is, nem láttam, hogy ide beraktad, de inkább 2 helyen legyen.

Aranyköpés az egész. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv