Viccek

51 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
😀 😀 😀
 www.youtube.com/watch?v=ory-wfb6-ZY
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=21vRpOtXKvc

Miért?😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
 www.liveleak.com/view?i=f76_1323277426

😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Soha ne kerülj a gyorsan guruló szalmabála útjába!
 twitter.com/barstoolsports/status/884209212636758016
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
 a.disquscdn.com/get?url=https%3A%2F%2Fimage.prntscr.com%2Fimage%2Fq27fI26mQbyrpsFRETsaVw.png&key=FKh9ttlOd3lBpAeRVNRfgQ&w=600&h=396

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
milyen a táblázat kezelő pap?
excellenciás

---------
Negritis
ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az office táblázatkezelője inkább az access
slowmotion
off
az táblakezelés meg adatbázis, nem?
Negritis
off-off
mondjuk én nem vagyok informatikás, de nekem a kettő ugyanaz
no de mindegy is
slowmotion
Igazából a táblázatkezelő az excel, az semmilyen adatbázis nyelvet nem szeret (mondjuk már lehet bele van integrálva).
Access meg táblázatkezelőnek is jó, de használja azt arra az akinek két anyja van, meg úgy bármire is aki azt használja 2017-ben az elég szomorú ember lehet.
Toca
csakhogy alatamasszam az elmeleted: nem hasznalok access-t es nem vagyok szomoru. ( azert a teljes kep kedveert egy-ket szo kivetelevel nem sokat ertettem ebbol a parbeszedbol. 😊 )
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Tökéletesre fejlesztettem a magyar verzióját, de azt gondolom soha nem fogom úgy előadni, mint Penn.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ma is meleg lesz úgyhogy senki ne felejtse el hűsíteni magát 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
milyen a táblázat kezelő pap?
excellenciás

---------
Negritis
ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az office táblázatkezelője inkább az access
slowmotion
off
az táblakezelés meg adatbázis, nem?
Negritis
off-off
mondjuk én nem vagyok informatikás, de nekem a kettő ugyanaz
no de mindegy is
slowmotion
Igazából a táblázatkezelő az excel, az semmilyen adatbázis nyelvet nem szeret (mondjuk már lehet bele van integrálva).
Access meg táblázatkezelőnek is jó, de használja azt arra az akinek két anyja van, meg úgy bármire is aki azt használja 2017-ben az elég szomorú ember lehet.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
milyen a táblázat kezelő pap?
excellenciás

---------
Negritis
ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az office táblázatkezelője inkább az access
slowmotion
off
az táblakezelés meg adatbázis, nem?
Negritis
off-off
mondjuk én nem vagyok informatikás, de nekem a kettő ugyanaz
no de mindegy is
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
milyen a táblázat kezelő pap?
excellenciás

---------
Negritis
ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az office táblázatkezelője inkább az access
slowmotion
off
az táblakezelés meg adatbázis, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
milyen a táblázat kezelő pap?
excellenciás

---------
Negritis
ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az office táblázatkezelője inkább az access

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
milyen a táblázat kezelő pap?
excellenciás

---------

which bear tells the worst jokes?
punda

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20375822_1594654610555943_3319226513799600016_n.jpg?oh=ceab4da00d50258bfb30031a309a6c7b&oe=5A02B919

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 418 — LIGHTS OUT!
https://napiszar.hu/assets/www/_main/img/nopic.jpg
NAPISZAR.HU - Humoros témák az internetről!
Napiszar - A humor forrása! Nézd minden nap, és fedezd fel a legjobb, legviccesebb képeket, videókat. Mobilbarát weboldal!

több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
https://64.media.tumblr.com/4eab2d9c4044de472329b1b696049b9f/tumblr_otra0cuZam1woro71o1_540.gif
Soros György: Image
Mindannyian a kottámból játszotok!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Ezek után megnézném, hogy ebédre mit ajánlanak . 😀

Greengo
azok a szép napok, amikor még meg lehetett tenni azt, hogy a reggel kávé-cigi kombó után sör-cigi párossal nyissam a hivatalos programot...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Folyekony kenyer, apam mindig mondta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ezek után megnézném, hogy ebédre mit ajánlanak . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 418 — LIGHTS OUT!
https://napiszar.hu/assets/www/_main/img/nopic.jpg
NAPISZAR.HU - Humoros témák az internetről!
Napiszar - A humor forrása! Nézd minden nap, és fedezd fel a legjobb, legviccesebb képeket, videókat. Mobilbarát weboldal!

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 i.imgur.com/DL0V7Im.jpg

ne tessék komolyan venni és akkor nem lesz sértődés 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
 www.facebook.com/9gagwtf/videos/326793794411823/

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
WoT téma. Komoly százalék 3:52-nél.
 www.youtube.com/watch?v=qhZai9hKUZE&t=3m51s
Atari
Nem tudom ki alkotta ezt a gyöngyszemet, de hogy rohadtul nincs élete az tuti. Rosszabb, mint az agyfagyás.
Én hülye meg próbáltam végignézni...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Errol eszembe jutott a komuves haverom, aki mindig "Kinai" szerszamokkal nyomult: Fang-Li, Kartech-Ni, Spak-Lee ...
ulpianus
Amúgy meg chank-yan-chi az eredeti poén 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...