Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
az nájsz
 www.nemzetisport.hu/uszas/kis-gergo-ajkarol-dubaira-valt-2164667

mondjuk engem is egy kérdés feszeget: ha továbbra is magyar színekben fog versenyezni, akkor ez rajta kívül kinek éri meg?jjncaa
Pont ezen gondolkodtam én is. Ha az ajkai klub és a magyar válogatott tagja marad akkor...?
Csak ki ne derüljön a végén, hogy ő is a dubajozás másik formáját választotta.kittli
Ez szerintem honosítást jelenthet. Máshogy nem tudom elképzelni az egész dolgot.Schleck
Az újságban bővebb interjú van:
"-A dubai klubnak mi abban az üzlet, hogy ajkai marad?
- Ők végig azt mondták, nekik megtiszteltetés, ha én ott edzem"Pálca
Szép, szép, de még mindig nem tiszta nekem sem, hogy ez miért éri meg az araboknak. Nem tudod az egész interjút bemásolni esetleg?Schleck
Én erről már 2 hónapja tudok. 😛 A világkupákon várnak eredményeket majd tőle, ami azért hozhat nekik hasznot, meg egy angol edző van ott, aki nagyon akart a csapatba egy hardworker-t. 😊
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Az 'ajkai srác' számukra csak egy kis hal aki segít bevonzani a nagyobb halakat is akik lehet, hogy csupán edzőtáborozni jönnek vagy oda is költöznek, de mindenképp fizetik a szállást az edzéseket és népszerűsítik a régióban a sportot és a régió sportlétesítményeit a világon.
Legalábbis ez az én véleményem és a tapasztalatom is az ilyen edzőközpontokkal kapcsolatban.


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Szép, szép, de még mindig nem tiszta nekem sem, hogy ez miért éri meg az araboknak. Nem tudod az egész interjút bemásolni esetleg?Schleck
túl hosszú😊
Angolul akar tanulni, angol edzője lesz, Stjepanovic lesz az úszótársa, más érdekes nem nagyon van benne.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 139 — Steelers fan
az nájsz
 www.nemzetisport.hu/uszas/kis-gergo-ajkarol-dubaira-valt-2164667

mondjuk engem is egy kérdés feszeget: ha továbbra is magyar színekben fog versenyezni, akkor ez rajta kívül kinek éri meg?jjncaa
Pont ezen gondolkodtam én is. Ha az ajkai klub és a magyar válogatott tagja marad akkor...?
Csak ki ne derüljön a végén, hogy ő is a dubajozás másik formáját választotta.kittli
Ez szerintem honosítást jelenthet. Máshogy nem tudom elképzelni az egész dolgot.Schleck
Az újságban bővebb interjú van:
"-A dubai klubnak mi abban az üzlet, hogy ajkai marad?
- Ők végig azt mondták, nekik megtiszteltetés, ha én ott edzem"Pálca
Szép, szép, de még mindig nem tiszta nekem sem, hogy ez miért éri meg az araboknak. Nem tudod az egész interjút bemásolni esetleg?Schleck
Végül is pénzük megvan hozzá. Ha nagyon belegondolok havi ezret nekem is lehet megérné, hogy elmondjam van egy olimpikon+világbajnoki érmes úszóm. És ha az arányokat nézzük nem is kerülne ezerbe, csak 50 forintba. Annyiért meg jó.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
az nájsz
 www.nemzetisport.hu/uszas/kis-gergo-ajkarol-dubaira-valt-2164667

mondjuk engem is egy kérdés feszeget: ha továbbra is magyar színekben fog versenyezni, akkor ez rajta kívül kinek éri meg?jjncaa
Pont ezen gondolkodtam én is. Ha az ajkai klub és a magyar válogatott tagja marad akkor...?
Csak ki ne derüljön a végén, hogy ő is a dubajozás másik formáját választotta.kittli
Ez szerintem honosítást jelenthet. Máshogy nem tudom elképzelni az egész dolgot.Schleck
Az újságban bővebb interjú van:
"-A dubai klubnak mi abban az üzlet, hogy ajkai marad?
- Ők végig azt mondták, nekik megtiszteltetés, ha én ott edzem"Pálca
Szép, szép, de még mindig nem tiszta nekem sem, hogy ez miért éri meg az araboknak. Nem tudod az egész interjút bemásolni esetleg?

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
az nájsz
 www.nemzetisport.hu/uszas/kis-gergo-ajkarol-dubaira-valt-2164667

mondjuk engem is egy kérdés feszeget: ha továbbra is magyar színekben fog versenyezni, akkor ez rajta kívül kinek éri meg?jjncaa
Pont ezen gondolkodtam én is. Ha az ajkai klub és a magyar válogatott tagja marad akkor...?
Csak ki ne derüljön a végén, hogy ő is a dubajozás másik formáját választotta.kittli
Ez szerintem honosítást jelenthet. Máshogy nem tudom elképzelni az egész dolgot.Schleck
Az újságban bővebb interjú van:
"-A dubai klubnak mi abban az üzlet, hogy ajkai marad?
- Ők végig azt mondták, nekik megtiszteltetés, ha én ott edzem"
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
az nájsz
 www.nemzetisport.hu/uszas/kis-gergo-ajkarol-dubaira-valt-2164667

mondjuk engem is egy kérdés feszeget: ha továbbra is magyar színekben fog versenyezni, akkor ez rajta kívül kinek éri meg?jjncaa
Pont ezen gondolkodtam én is. Ha az ajkai klub és a magyar válogatott tagja marad akkor...?
Csak ki ne derüljön a végén, hogy ő is a dubajozás másik formáját választotta.kittli
Ez szerintem honosítást jelenthet. Máshogy nem tudom elképzelni az egész dolgot.

több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 139 — Steelers fan
az nájsz
 www.nemzetisport.hu/uszas/kis-gergo-ajkarol-dubaira-valt-2164667

mondjuk engem is egy kérdés feszeget: ha továbbra is magyar színekben fog versenyezni, akkor ez rajta kívül kinek éri meg?jjncaa
Pont ezen gondolkodtam én is. Ha az ajkai klub és a magyar válogatott tagja marad akkor...?
Csak ki ne derüljön a végén, hogy ő is a dubajozás másik formáját választotta.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
az nájsz
 www.nemzetisport.hu/uszas/kis-gergo-ajkarol-dubaira-valt-2164667

mondjuk engem is egy kérdés feszeget: ha továbbra is magyar színekben fog versenyezni, akkor ez rajta kívül kinek éri meg?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
miért?a.kacsa
mert jó playa és szegedi 😉peach
a szegedi védekezés miatt olyan amilyen, amögött bárki védne 80%al, viktor sokkal jobb nála. mindemellé meg csókos is 😀 és idegesítő a hangja. túl van sztárolva, nem szeressema.kacsa
naív vagyok, de tán a válogatott védekezése nem sokkal gyengébb mint a szegedé :cool:



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas-cseh-laszlo-mindket-vegyes-szamban-nyert-parizsban-2147089
Ennek vajon mi értelme volt a pénzen kívül? Ráadásul elég gyengék az idők is.Schleck
Néha jó megtörni az edzéseket, tud adni lendületet.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszas-cseh-laszlo-mindket-vegyes-szamban-nyert-parizsban-2147089
Ennek vajon mi értelme volt a pénzen kívül? Ráadásul elég gyengék az idők is.

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ejjj, pedig de örültem volna ha baksa utazik...

http://www.nemzetisport.hu/london_2012/kemeny-keret-ok-13-an-utaznak-londonba-2145801peach
miért?a.kacsa
mert jó playa és szegedi 😉peach
a szegedi védekezés miatt olyan amilyen, amögött bárki védne 80%al, viktor sokkal jobb nála. mindemellé meg csókos is 😀 és idegesítő a hangja. túl van sztárolva, nem szeressem
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Agnel mit csinált, 1:48:52-t úszott 400-on, aztán belefulladt a medencébe 200 és 250 között 😂Igor
Úgy megállt? 😀 😀 Mondjuk 1.48-ra nem illik 400-at kezdeni 😀szaba
2:03:xx-et úszott második kétszázra, de úgy, hogy 200-250 közt nyomott egy Moussambani-féle 33-34 másodperces hosszt, kábé..Igor
Erőt merített a hajrára... 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Agnel mit csinált, 1:48:52-t úszott 400-on, aztán belefulladt a medencébe 200 és 250 között 😂Igor
Úgy megállt? 😀 😀 Mondjuk 1.48-ra nem illik 400-at kezdeni 😀szaba
2:03:xx-et úszott második kétszázra, de úgy, hogy 200-250 közt nyomott egy Moussambani-féle 33-34 másodperces hosszt, kábé..
És úszott egy 49.08-at ezek után 30 perccel... 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Agnel mit csinált, 1:48:52-t úszott 400-on, aztán belefulladt a medencébe 200 és 250 között 😂Igor
Úgy megállt? 😀 😀 Mondjuk 1.48-ra nem illik 400-at kezdeni 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Agnel mit csinált, 1:48:52-t úszott 400-on, aztán belefulladt a medencébe 200 és 250 között 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
ejjj, pedig de örültem volna ha baksa utazik...

http://www.nemzetisport.hu/london_2012/kemeny-keret-ok-13-an-utaznak-londonba-2145801peach
miért?a.kacsa
mert jó playa és szegedi 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ejjj, pedig de örültem volna ha baksa utazik...

http://www.nemzetisport.hu/london_2012/kemeny-keret-ok-13-an-utaznak-londonba-2145801peach
miért?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://youtu.be/1U7rtZXkuaQ
Muszáj volt bemásolnom. 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.Schleck
mi is ki tudnánk nevelni egy Dara Torres-t, csak el kéne hozzá venni Torres Daninak Dara Esztert. Sőt, ha biztosra akarunk menni akkor a gyerek kapja a Dara-Torres Bernard nevet, aztán ki se áll ellene senki.Höri
😂
Betehetnéd magad az aranyköpésekbe is!Schleck
megelégszem azzal a dicsőséggel, amit Szaba üzenőfala jelent!

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
ejjj, pedig de örültem volna ha baksa utazik...

http://www.nemzetisport.hu/london_2012/kemeny-keret-ok-13-an-utaznak-londonba-2145801



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.Schleck
mi is ki tudnánk nevelni egy Dara Torres-t, csak el kéne hozzá venni Torres Daninak Dara Esztert. Sőt, ha biztosra akarunk menni akkor a gyerek kapja a Dara-Torres Bernard nevet, aztán ki se áll ellene senki.Höri
😂
Betehetnéd magad az aranyköpésekbe is!

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Amúgy Phelpsék csak 'Mom'-nak hívják Torrest. 😀 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.Schleck
mi is ki tudnánk nevelni egy Dara Torres-t, csak el kéne hozzá venni Torres Daninak Dara Esztert. Sőt, ha biztosra akarunk menni akkor a gyerek kapja a Dara-Torres Bernard nevet, aztán ki se áll ellene senki.