Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
A svédeknél van egy -0.01-es váltás, azért nincs kizárás? :o Nem pici lenne egy izlandi érem váltóban 😀

szerk: Britta Steffen, 52.74.. bazz.

Uppsz, nálunk is volt egy -0.01 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
wow, 400 gyorson Pellegrini nem jutott döntőbe, Risztov és Kapás viszont 1-4. helyen 😊Höri
Mindjárt jön Bogi újra. Hajráá! 😊

És vezessék már be a 4*200 m-es vegyes váltót a fiúknál, a gyorson kívül minden számban kurva jók lennénk.Schleck
Amcsiktól/japánoktól úgyis szívnánk, még ha bevezetik is (amire nem nagyon van sansz) 😕Igor
De a dobogó meg lehetne, amire a létező váltószámok közül nem nagyon látok esélyt. Persze teljesen sansztalan a dolog, de a gondolattal jó eljátszadozni.

Bogi egy hangyányit maradt el az egyéni csúcsától, így az utolsó nap, délelőtt selejtezőt úszva. Szép volt! 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
wow, 400 gyorson Pellegrini nem jutott döntőbe, Risztov és Kapás viszont 1-4. helyen 😊Höri
Mindjárt jön Bogi újra. Hajráá! 😊

És vezessék már be a 4*200 m-es vegyes váltót a fiúknál, a gyorson kívül minden számban kurva jók lennénk.Schleck
Amcsiktól/japánoktól úgyis szívnánk, még ha bevezetik is (amire nem nagyon van sansz) 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
wow, 400 gyorson Pellegrini nem jutott döntőbe, Risztov és Kapás viszont 1-4. helyen 😊Höri
Mindjárt jön Bogi újra. Hajráá! 😊

És vezessék már be a 4*200 m-es vegyes váltót a fiúknál, a gyorson kívül minden számban kurva jók lennénk.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wow, 400 gyorson Pellegrini nem jutott döntőbe, Risztov és Kapás viszont 1-4. helyen 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Jó nagy kretén az operatőr...Schleck
Vagy sváb. 😀 De ez szép volt a fiúktól. Oroszoknak jár egy vodka, hogy ilyen fos csapatot raktak össze. 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem tudom miért nézik le a németeket, az hogy Colupaev/Wallburger nagyot tud menni, azért egyértelmű volt... az is nagyon szép, hogy a belgákat megvertük szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó nagy kretén az operatőr...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Az komoly hogy a Magyar tv elkapcsol a Magyar rendezésü EB utolsó 2 számáról mert Lottóhúzás jön ??? VICCToca
Igen. Mondjuk nem nagy, de éremesély 200-as váltóban, de szerencse szombat. Nyomorultak.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szegény litván kislány 2:24-e elég csúnya volt egy EB elődöntőben. Az utolsó 50-en 41.24-et ment.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Az komoly hogy a Magyar tv elkapcsol a Magyar rendezésü EB utolsó 2 számáról mert Lottóhúzás jön ??? VICC
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amennyire jófejek a fiaink annyira unszimpatikusak a lány úszóink számomra.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Belmonte szörpjéből csak egy kortyok kérnék. 1500 gyors után 200 pillén ilyen hajrát kivágni.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már megint a 9. hely. Szegény Krisztián. 😕

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Min gondolkoztál abban a negyedórában ami az elmúlt 15percben eltelt?"

Gyönyörű kérdés Risztov Évához.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Köszönöm.
Engem már az is meglepett, hogy ment az EBre. Gondolom ez amiatt van, hogy több versenyzőt nevezhettünk.Bazzani
Nem tudom mi miatt van. 😊 Elég érdekesek ezek a magyar EB-indítási elméletek.szaba
Te semmiképpen nem indulhattál volna?Bazzani
Engem jegelnek Londonra. 😛 (Így utólag azt mondom, de, csak a kéztörésem miatt annyira nem jött össze az OB, és jobb is, hogy nem indultam, így tudok a Bp Openre készülni, és ott kiharcolhatom az olimpiát.)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jaja, de kb. fél mp-et javított, szóval megtette, ami tőle várható volt. 😊szaba
Köszönöm.
Engem már az is meglepett, hogy ment az EBre. Gondolom ez amiatt van, hogy több versenyzőt nevezhettünk.Bazzani
Nem tudom mi miatt van. 😊 Elég érdekesek ezek a magyar EB-indítási elméletek.szaba
Te semmiképpen nem indulhattál volna?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Szaba! A mi fiúnk kiesett? Mert néztem de nem volt az elődöntőben.Bazzani
Jaja, de kb. fél mp-et javított, szóval megtette, ami tőle várható volt. 😊szaba
Köszönöm.
Engem már az is meglepett, hogy ment az EBre. Gondolom ez amiatt van, hogy több versenyzőt nevezhettünk.Bazzani
Nem tudom mi miatt van. 😊 Elég érdekesek ezek a magyar EB-indítási elméletek.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szaba! A mi fiúnk kiesett? Mert néztem de nem volt az elődöntőben.Bazzani
Jaja, de kb. fél mp-et javított, szóval megtette, ami tőle várható volt. 😊szaba
Köszönöm.
Engem már az is meglepett, hogy ment az EBre. Gondolom ez amiatt van, hogy több versenyzőt nevezhettünk.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Nevetséges ez az ismétlés a Eurosporton... 0:57-kor kezdik mindenféle idióta Le Mans-i magazinok meg egyéb baromságok miatt csúsztatni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratula Kis Gergő!!!JC6
Az ezüstökhöz miért nem gratuláltál neki? 😊szaba
Gratula az ezüstökhöz Kis Gergő!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Gratula Kis Gergő!!!JC6
Az ezüstökhöz miért nem gratuláltál neki? 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Szaba! A mi fiúnk kiesett? Mert néztem de nem volt az elődöntőben.Bazzani
Jaja, de kb. fél mp-et javított, szóval megtette, ami tőle várható volt. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szaba! A mi fiúnk kiesett? Mert néztem de nem volt az elődöntőben.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratula Kis Gergő!!!