NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
USA Trials ma kezdődött. Lochte benyitott délelőtt egy 4.10-es 400 vegyessel. 😀 Lesznek itt fájó idők.szaba
Éjjel 1:45-től első döntő ma este, lehet megvárom... hátha Clary megtréfálja Phelpset (0.1%)Igor
Igazából Phelps trollkodhat rá Claryre, ha itt is meg 200 háton is megelőzi, akkor Tylernek asszem annyi London jut, mint nekem. 😀szaba
4*200 gyorsváltó? :o 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
USA Trials ma kezdődött. Lochte benyitott délelőtt egy 4.10-es 400 vegyessel. 😀 Lesznek itt fájó idők.szaba
Éjjel 1:45-től első döntő ma este, lehet megvárom... hátha Clary megtréfálja Phelpset (0.1%)Igor
Igazából Phelps trollkodhat rá Claryre, ha itt is meg 200 háton is megelőzi, akkor Tylernek asszem annyi London jut, mint nekem. 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
USA Trials ma kezdődött. Lochte benyitott délelőtt egy 4.10-es 400 vegyessel. 😀 Lesznek itt fájó idők.szaba
Éjjel 1:45-től első döntő ma este, lehet megvárom... hátha Clary megtréfálja Phelpset (0.1%)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
USA Trials ma kezdődött. Lochte benyitott délelőtt egy 4.10-es 400 vegyessel. 😀 Lesznek itt fájó idők.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Hát ennek a szabálynak aztán semmi értelme nincsen, így a nem nagyhatalmaknál elég szar váltók jönnek majd össze, nemtom mire jó ez, minek mélyítik a különbségeket a válogatottak között.Rajna
Mondjuk 4 éve nem volt még ilyen szabály, és akkor meg is csinálta a magyar szövetség, hogy 6 tartalékot nevezett váltónként... Hát hiába, ez van, ezt kell elfogadni.

szerk: mondjuk azt nem értem, hogy rohadt jól edzettem az utóbbi 2-3 hónapban, és gyakorlatilag semmi eredménye a versenyen... kelleni fog egy hosszabb kihagyás
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát ennek a szabálynak aztán semmi értelme nincsen, így a nem nagyhatalmaknál elég szar váltók jönnek majd össze, nemtom mire jó ez, minek mélyítik a különbségeket a válogatottak között.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Na ez a mai ment nem tűnt rossznak, gondolom Madarassyt még meg tudod fogni.Rajna
Ja, bár az a baj, hogy sokra nem megyek vele... a B szint esélytelen, anélkül meg maximum úsztam egy jót, ami valljuk be, kevés... Kell tartanom egy kis szünetet majd, mert nagyon bele vagyok fásulva már, szerintem.szaba
Miért, akkor ki lesz benne a váltóban? Kozma-Takács-Cseh gondolom alap, de a 4-5. ember ki lesz?Rajna
Cseh nem lesz, Takács és Bernek lesz, ha a 200 miatt nem tud úszni, akkor Kozma sem. De csak olyan ember nevezhető be egy váltóba, akinek van az adott távon B szintje, vagy A szinttel jutott ki. Így pl. Kis Gergő van beírva tartaléknak, Bohus Ricsi meg Balog Gábor... Sztem amúgy Hős Petinek meg lehet még talán a B szint, mert ma állítólag nagyot rontott a rajtnál, és amiatt nem is nyomta, nem tudom. Én már annak örülnék, ha holnap 51 eleje körül tudnék jönni...
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na ez a mai ment nem tűnt rossznak, gondolom Madarassyt még meg tudod fogni.Rajna
Ja, bár az a baj, hogy sokra nem megyek vele... a B szint esélytelen, anélkül meg maximum úsztam egy jót, ami valljuk be, kevés... Kell tartanom egy kis szünetet majd, mert nagyon bele vagyok fásulva már, szerintem.szaba
Miért, akkor ki lesz benne a váltóban? Kozma-Takács-Cseh gondolom alap, de a 4-5. ember ki lesz?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Na ez a mai ment nem tűnt rossznak, gondolom Madarassyt még meg tudod fogni.Rajna
Ja, bár az a baj, hogy sokra nem megyek vele... a B szint esélytelen, anélkül meg maximum úsztam egy jót, ami valljuk be, kevés... Kell tartanom egy kis szünetet majd, mert nagyon bele vagyok fásulva már, szerintem.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már azt hittem valaki itt kezdte el követni az ukrán-franciát 😛Wyatt
Ha már erre az elképesztően fontos kommentre szántad el magad, akkor talán egy "hajrá szaba" is belefért volna. 😉

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már azt hittem valaki itt kezdte el követni az ukrán-franciát 😛

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na ez a mai ment nem tűnt rossznak, gondolom Madarassyt még meg tudod fogni.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sajna korábban haza kellett jönnöm Pestről, így nem tudok kimenni egyik nap sem. :/
De ettől függetlenül persze hajrá szaba! 100-on meg kell lennie. 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Ma nemtok menni, de gondolom 100-on is megpróbálod, holnap megyek megint délelőtt-délután. Sok sikert mára!Rajna
Köszi, jól esik tényleg amúgy. 😊 Hát ma 150-ig részidőn belül voltam, de az utolsó 50-et letagadhatom, ilyen behalást nem tudom, látott-e mostanában az uszoda. 😀 Mindenesetre optimista vagyok a 100-at illetően, ha meglesz a sebességem, meg lehet csinálni.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ma nemtok menni, de gondolom 100-on is megpróbálod, holnap megyek megint délelőtt-délután. Sok sikert mára!

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Ej, szaba, ez a délutáni második száz (különösen az utolsó hossz) hogy lett így elmérve? Pedig a délelőtt elég jónak tűnt, mondjuk Rákos Patrik ideje még így is elég erősnek tűnik, nem gondoltam volna, hogy ilyen rövid távon is sikeres tud lenni.

Btw, holnap valaki szabának nem jön ki fankodni?Rajna
Ma nekimegyek még1x a váltóban 1-nek, de most máshogy lesz felépítve.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ej, szaba, ez a délutáni második száz (különösen az utolsó hossz) hogy lett így elmérve? Pedig a délelőtt elég jónak tűnt, mondjuk Rákos Patrik ideje még így is elég erősnek tűnik, nem gondoltam volna, hogy ilyen rövid távon is sikeres tud lenni.

Btw, holnap valaki szabának nem jön ki fankodni?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
De jól néz ki 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bogi a Magyarország, szeretlekben!

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki csórón is nyer, annak minek adnának pénzt? 😀Höri
Pl. mert majd drága politikusaink nagyon buzgón fognak sütkérezni az esetleges érmek olimpiai érmesekkel kb 2 és fél hónap múlva. Igazán fizethetnének valamit bele előre is. De hát OV és brigádja nem szeret úszni (a vízben legalább is nem)...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki csórón is nyer, annak minek adnának pénzt? 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435


"Milliárdok mennek stadionépítésre és fociakadémiákra. Orbán felcsúti fociakadémiája csak idén 3 milliárdot kapott.
Közben az úszók hozták nekünk az éremesőt"

Köszönjük nekik!diverdoc
Kicsit hozzátennék a milliárdos témához: a tavalyi rövidpályás eb prémium kifizetéseit még mindig nem sikerült teljesítenie a NEFMI-nek, pl. Daninak 3 millió forinttal tartoznak. Szégyen.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"Milliárdok mennek stadionépítésre és fociakadémiákra. Orbán felcsúti fociakadémiája csak idén 3 milliárdot kapott.
Közben az úszók hozták nekünk az éremesőt"

Köszönjük nekik!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
A svédeknél van egy -0.01-es váltás, azért nincs kizárás? :o Nem pici lenne egy izlandi érem váltóban 😀

szerk: Britta Steffen, 52.74.. bazz.

Uppsz, nálunk is volt egy -0.01 😊Igor
-0.02-ig jó 😊 Dani amúgy mindig ilyen brutál váltásokat tol. 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
A svédeknél van egy -0.01-es váltás, azért nincs kizárás? :o Nem pici lenne egy izlandi érem váltóban 😀

szerk: Britta Steffen, 52.74.. bazz.

Uppsz, nálunk is volt egy -0.01 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)