Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
4x100 m-es ffi gyors váltóban 10 csapat indul, ebből remélem sikerül bejutni a döntőbe a fiúknak. Aztán ott meg hozhatnának egy kvótát, hogy megkönnyítsék a dolgom, és ne csak 200-ra kelljen majd gyúrni. 😊szaba
Ha jól számolom, akkor már a délelőtti úszásnak is jónak kéne lennie a kvótához, de egy fél-1 mp-es javulás tuti jó lenne.szaba
Pontosan mi is kell a kvótához? Hely/idő/valamiféle számolgatósdi?Igor
Top4-es időt kell úszni azok közül, akik nem kvailifikálták magukat a vébéről.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
4x100 m-es ffi gyors váltóban 10 csapat indul, ebből remélem sikerül bejutni a döntőbe a fiúknak. Aztán ott meg hozhatnának egy kvótát, hogy megkönnyítsék a dolgom, és ne csak 200-ra kelljen majd gyúrni. 😊szaba
Ha jól számolom, akkor már a délelőtti úszásnak is jónak kéne lennie a kvótához, de egy fél-1 mp-es javulás tuti jó lenne.szaba
Pontosan mi is kell a kvótához? Hely/idő/valamiféle számolgatósdi?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
4x100 m-es ffi gyors váltóban 10 csapat indul, ebből remélem sikerül bejutni a döntőbe a fiúknak. Aztán ott meg hozhatnának egy kvótát, hogy megkönnyítsék a dolgom, és ne csak 200-ra kelljen majd gyúrni. 😊szaba
Ha jól számolom, akkor már a délelőtti úszásnak is jónak kéne lennie a kvótához, de egy fél-1 mp-es javulás tuti jó lenne.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
4x100 m-es ffi gyors váltóban 10 csapat indul, ebből remélem sikerül bejutni a döntőbe a fiúknak. Aztán ott meg hozhatnának egy kvótát, hogy megkönnyítsék a dolgom, és ne csak 200-ra kelljen majd gyúrni. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Ment PM.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kell vkinek bérlet a debreceni ebére? Mert lehet tudok 2-t szerválni, még nem tudom mennyiért...szaba
Hm, lehet, hogy majd érdekel, attól függ, mennyibe fáj.Rajna
Megkérdem. Krisztián vette, csak utána szóltak neki, hogy kapni fog 2 akreditációt a rokonok miatt.szaba
Majd nekem is megírnád, hogy kb. mennyi? Mert erősen gondolkozok rajta. 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Kell vkinek bérlet a debreceni ebére? Mert lehet tudok 2-t szerválni, még nem tudom mennyiért...szaba
Hm, lehet, hogy majd érdekel, attól függ, mennyibe fáj.Rajna
Megkérdem. Krisztián vette, csak utána szóltak neki, hogy kapni fog 2 akreditációt a rokonok miatt.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kell vkinek bérlet a debreceni ebére? Mert lehet tudok 2-t szerválni, még nem tudom mennyiért...szaba
Hm, lehet, hogy majd érdekel, attól függ, mennyibe fáj.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Kell vkinek bérlet a debreceni ebére? Mert lehet tudok 2-t szerválni, még nem tudom mennyiért...
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
a magyar válogatott kapusa, Bolonyai Flóra fémjelezte USC bejutott az NCAA döntőbe, ahol a Stanforddal találkoznak

a meccs maholnap éjszaka 2:15-től lesz, az ncaa.com-n közvetítik majd, lehet drukkolni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Most nem azért, de én már szánalmasnak tartom ezt a szintet márha igaz. Jegyzőkönyvbe is elvileg beírta,hogy ezt a gyógyszert szedi ezen szőrszálhasogatni hogy doppingol van benne x egységnyi a szerből. Mondják meg,hogy nem lehet szedni innentől nem fogja ,de ezért büntetni...Toca
Hú, hát akkor elég sokan eljátszanák ezt a történetet, szóval hiba ide vagy oda, ezt büntetni kell. 😛
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Most nem azért, de én már szánalmasnak tartom ezt a szintet márha igaz. Jegyzőkönyvbe is elvileg beírta,hogy ezt a gyógyszert szedi ezen szőrszálhasogatni hogy doppingol van benne x egységnyi a szerből. Mondják meg,hogy nem lehet szedni innentől nem fogja ,de ezért büntetni...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valamelyik pólósunk megbukott a doppingteszten..
Nevet egyelőre nem írnak, de a Szeged-Honvéd meccs után voltak ellenőrzések.Stez
"- Török Bélának egy éve magas a vérnyomása, erre szed gyógyszert. Sajnos nagyon figyelmetlen volt, mert azt a gyógyszert használta, amelyik vízhajtót is tartalmaz, és így rajta van a doppinglistán, nem pedig a vízhajtó nélkülit - mondta Kemény Dénes szövetségi kapitány az origo.hu-nak."

Mondjuk számomra teljesen értelmezhetetlen, hogy profi sportolók csak úgy találomra szedik a gyógyszereket. Miért nem lehet megkérdezni valami csapatorvost, vagy bármilyen hozzáértőt mielőtt beveszi a cuccot? (Ez arra vonatkozik, ha Kemény sztorija megállja a helyét.)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 254 — Whoops, looks like something went wrong.
Valamelyik pólósunk megbukott a doppingteszten..
Nevet egyelőre nem írnak, de a Szeged-Honvéd meccs után voltak ellenőrzések.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Csak számomra új, hogy Phelps az olimpia után visszavonul?Deny
Nem volt még hivatalos, de ő már régóta mondta, hogy London után abbahagyja. Nem meglepő, nagyon nincs, ami motiválhatná már.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csak számomra új, hogy Phelps az olimpia után visszavonul?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na közben sorsoltak a pólóra, egy kivételével mindig az erősebb ellenfelet kaptuk, de ez szerintem nem baj. Nyolcba jutni kötelező, és így a negyeddöntőben talán könnyebb ellenfelünk lesz (a szerbek és a crnagorácok legalábbis semmiképp nem jönnek majd szembe). Szerintem kikapunk tőlük a csoportkörben, de nem is baj, hadd bízzák el magukat, aztán a kieséses szakaszban zúhatunk majd.

A nőknél nem kaptuk meg a briteket szóval ott is szívás van, rajtuk kívül nyilván hét nagyon erős csapat van kinn. A spanyolok még pozitívumnak látszanak. De ez mindegy, mert úgyis mind a nyolc csapat ott van a negyeddöntőben, meg kell nyerni a csoportot és az elődöntőt jelent. Ha nem nyerjük meg, akkor a negyeddöntő kemény lesz.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
most olvasom csak 😕 egyik kedvencem volt...főleg azért amit a terrortámadás után művelt 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.nemzetisport.hu/london_2012/uszas-edzotaborozas-kozben-elhunyt-gyurta-daniel-norveg-rivalisa-2128268
Jézusom. Ezt nem tudom elhinni. Nyugodjon békében! 😕Schleck
Most olvastam a hírt. Ez borzasztó. Ez nem igaz... :/ 😕 😕 😕 😕

Nyugodjék békében.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
http://www.nemzetisport.hu/london_2012/uszas-edzotaborozas-kozben-elhunyt-gyurta-daniel-norveg-rivalisa-2128268
Jézusom. Ezt nem tudom elhinni. Nyugodjon békében! 😕Schleck
😕 Erre nincsenek szavak.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/london_2012/uszas-edzotaborozas-kozben-elhunyt-gyurta-daniel-norveg-rivalisa-2128268
Jézusom. Ezt nem tudom elhinni. Nyugodjon békében! 😕

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok a Vasasnak, óriási meccs volt, hatalmas diadal!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
honvéd 2 negyed alatt 1 gól, nice job 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
go vasas, a mixem múlik rajtatok!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez most csak poén ugye? Mármint a 120 kiló...
http://olimpia.origo.hu/london/kajak-kenu/20120413-dusevjanics-natasa-negy-honapos-portugaliai-edzotaborozas-van-tul-es-kovacs.htmlJayB
Megfelelő és bőséges táplálkozás. 😊