Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
http://youtu.be/jgP-4HZVTww

Epik hajrá. 😛 Majd megpróbálom megszerezni a vegyes váltót is, de az még időbe telik, és ott sajnos a szerv rossz végére is kerültünk. 😛szaba
Mondjuk az utolsó öt méterből pont semmit nem látni a kameramozgás miatt 😀 de szép volt, a Szántó miért nem pofázott valamit rólatok is közben? Végig csak a válogatott promója ment, pedig őket kb. elég lett volna a végén megemlíteni, a verseny nem ott volt sem hivatalosan, sem reálisan.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
http://youtu.be/jgP-4HZVTww

Epik hajrá. 😛 Majd megpróbálom megszerezni a vegyes váltót is, de az még időbe telik, és ott sajnos a szerv rossz végére is kerültünk. 😛
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
fene bánja, ezt nem írta a pénteki NS 😀Höri
Az NS szereti rágni a bélsarat ilyen téren. Amúgy ezüstöt akartak nekünk adni, csak edzőm kireklamálta, hogy nehogy megszívjuk 😀 Így lett az, hogy a válogatott meg mi is aranyat kaptunk, de könyvelésnél majd a mi aranyunk számít csak persze.szaba
Utólag is nagy gratula Szaba.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
fene bánja, ezt nem írta a pénteki NS 😀Höri
Az NS szereti rágni a bélsarat ilyen téren. Amúgy ezüstöt akartak nekünk adni, csak edzőm kireklamálta, hogy nehogy megszívjuk 😀 Így lett az, hogy a válogatott meg mi is aranyat kaptunk, de könyvelésnél majd a mi aranyunk számít csak persze.szaba
ha nem rakom át a DB licitet, ez nem sikerülhetett volna, szóval enyém a győzelem érdemi része.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
fene bánja, ezt nem írta a pénteki NS 😀Höri
Az NS szereti rágni a bélsarat ilyen téren. Amúgy ezüstöt akartak nekünk adni, csak edzőm kireklamálta, hogy nehogy megszívjuk 😀 Így lett az, hogy a válogatott meg mi is aranyat kaptunk, de könyvelésnél majd a mi aranyunk számít csak persze.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
fene bánja, ezt nem írta a pénteki NS 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Az olimpiára akarnak szintet úszni, de nem jött össze. Dave eléggé eltrollkodta 😀 Meg mindenki gyengét jött. De még eb-n neki mennek. Ha Dave a Jövőben úszik esélyünk nincs, így is comeback win volt Krisztiántól, majd feldobom a videót, nagyon kemény 😀 😀 Ja, 100 döntőt sajnáltam, de ahhoz képest, hogy majd' 1.5 hónap kimaradt a kéztörésem miatt, szóval rövid felkészülésből majdnem legjobbamat úsztam 100 gy-n, nyárra remélem sikerül felpumpálni magam, meg a 200-at is megtolni jól.
több mint 12 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
gratulálok én is!

"Szerintem azért indultak így, hogy gyakorolják a váltásokat a várható váltóemberek"

igen, főleg azért. meg az olimpiai kvalifikáció szempontjából fontos minél jobb időt menni, és bár valószínű volt, hogy nem fognak nagyot durrantani most, érdemes minden lehetőséget kihasználni
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
Egyébként miért indult a válogatott már most így? Mert ugyan tényleg nagy grat nektek, de kérdés, hogy a jövő SC-t Verrasztóval is vertétek-e volna.Rajna
Szerintem azért indultak így, hogy gyakorolják a váltásokat a várható váltóemberek.
- Szabának gratula az aranyhoz, bár a 100-as döntő is meglehetett volna talán, és akkor még királyabb lett volna. 😀
- Bogi miatt viszont kicsit szomorú vagyok, úszott már ennél jobb időket is. Nah, de majd az EB-n meg az olimpián. 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
Egyébként miért indult a válogatott már most így? Mert ugyan tényleg nagy grat nektek, de kérdés, hogy a jövő SC-t Verrasztóval is vertétek-e volna.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
grat szaba!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Köszi!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
helyes szaba. arany ember vagy h nem akartad oket megalazni 😀 nagyfel es grat az eredmenyhez !
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
grat szabának a csapatezüsthöz

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Na, ha az előzetes rajtlista marad, 100 m pillangón a regnáló világkupa-győztes mellett úszhatok reggel. 😀 Remek.szaba
Csapj neki oda 😛 egyébként ő ugye nem lehet bajnok? 😀Rajna
Nem tudom, hogy csinálják majd meg. Belgiumban tavaly az open úgy volt, hogy ha külföldi volt dobogós, akkor beleszámolták, de a hazaiak legjobbjai is megkapták az érmet. Tehát ha LeClos nyer, Laci 2., akkor LeClos is meg Laci is aranyat kap - a belga minta alapján legalábbis. Mondjuk örülök, hogy 100 gyorson az életemet ki kell tennem, hogy döntőbe jussak. Viszont 100 pillén ha minden összejön, 4. legjobb magyar lehetek. 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Na, ha az előzetes rajtlista marad, 100 m pillangón a regnáló világkupa-győztes mellett úszhatok reggel. 😀 Remek.szaba
Csapj neki oda 😛 egyébként ő ugye nem lehet bajnok? 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Na, ha az előzetes rajtlista marad, 100 m pillangón a regnáló világkupa-győztes mellett úszhatok reggel. 😀 Remek.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/sport/2012/03/26/rakonczay_kikotott_antiguan/
Ezeknek az embereknek az agyában valami biztosan fordítva van bekötve, de minden tiszteletem a teljesítményének. Bevallom, én már nem nagyon hittem benne.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Magnussen jött egy 47.10-s 100 gyorsot. Ok...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
nem ígérem biztosra, de a héten igyekszem a női úszóbajnokság és az indoor t&f összefoglalóját, illetve a férfi úszóbajnokság beharangozóját megszülnilucy liu
írsz amennyit bírsz 😊 mondjuk engem ez érdekelne első körben a legjobban, hogy ezeknek a versenyeknek hol is a "helye" az élsportban, világszinten nézve, de ez csak magánvélemény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
nem ígérem biztosra, de a héten igyekszem a női úszóbajnokság és az indoor t&f összefoglalóját, illetve a férfi úszóbajnokság beharangozóját megszülni
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem akarsz majd írni az NCAA-s blogomra vagy az NCAA hungary facebook oldalra?
http://jjncaa.blogspot.com/
http://www.facebook.com/NcaaHungaryjjncaa
köszi, megtisztelsz!
azt azért nem árt, ha tudod, hogy annyira nem vagyok jártas egyikben sem, mint teszem azt, Te a football-ban. az ncaa egy olyan -bizonyos értelemben- izolált területet jelent, amely valamilyen szinten megkerülhetetlen egy, az atlétika és az úszás világa irányában érdeklődő számára, de korántsem feneketlen mélységekig. tehát, mivel e 2 sportág engem globálisan érdekel, az ncaa mindegyik divíziójának minden rezdülésével nem foglalkozom.
ha megfelelő számodra, hogy írok a bajnoki, konferencia döntőkről, illetve a szezonok elején, esetleg közben az erőviszonyokról, alkalomadtán 1-1 nagyobb versenyről, akkor benne vagyok (első osztály, természetesen).lucy liu
Huuh, ez nagyon király lenne szerintem. 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
nem akarsz majd írni az NCAA-s blogomra vagy az NCAA hungary facebook oldalra?
http://jjncaa.blogspot.com/
http://www.facebook.com/NcaaHungaryjjncaa
köszi, megtisztelsz!
azt azért nem árt, ha tudod, hogy annyira nem vagyok jártas egyikben sem, mint teszem azt, Te a football-ban. az ncaa egy olyan -bizonyos értelemben- izolált területet jelent, amely valamilyen szinten megkerülhetetlen egy, az atlétika és az úszás világa irányában érdeklődő számára, de korántsem feneketlen mélységekig. tehát, mivel e 2 sportág engem globálisan érdekel, az ncaa mindegyik divíziójának minden rezdülésével nem foglalkozom.
ha megfelelő számodra, hogy írok a bajnoki, konferencia döntőkről, illetve a szezonok elején, esetleg közben az erőviszonyokról, alkalomadtán 1-1 nagyobb versenyről, akkor benne vagyok (első osztály, természetesen).lucy liu
a blogomon úgyis más ncaa-s sportokkal is akartam foglalkozni a foci mellett, csak se kapacitásom, se affinitásom nincs hozzá, így kifejezetten örülnék, ha - többek között - úszással és atlétikával bővíthetném profilomat (blogbejegyzést meg talán könnyebb megosztani akárhol, mint egy fórumos hozzászólást) 😊

küldök meghívót


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
nem akarsz majd írni az NCAA-s blogomra vagy az NCAA hungary facebook oldalra?
http://jjncaa.blogspot.com/
http://www.facebook.com/NcaaHungaryjjncaa
köszi, megtisztelsz!
azt azért nem árt, ha tudod, hogy annyira nem vagyok jártas egyikben sem, mint teszem azt, Te a football-ban. az ncaa egy olyan -bizonyos értelemben- izolált területet jelent, amely valamilyen szinten megkerülhetetlen egy, az atlétika és az úszás világa irányában érdeklődő számára, de korántsem feneketlen mélységekig. tehát, mivel e 2 sportág engem globálisan érdekel, az ncaa mindegyik divíziójának minden rezdülésével nem foglalkozom.
ha megfelelő számodra, hogy írok a bajnoki, konferencia döntőkről, illetve a szezonok elején, esetleg közben az erőviszonyokról, alkalomadtán 1-1 nagyobb versenyről, akkor benne vagyok (első osztály, természetesen).