NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Mondjuk az új, 34 fős eb keret annyira nem szimpatikus...szaba
Kire gondolsz, az OB-n nem indulókra, vagy mondjuk a neve alapján enyhén puncsosnak tűnő, bár eredményt nem nagyon felmutató Gyárfás Bencére?Schleck
😀 inkább a másodikra, ennyi erővel egy 100 gy-t vállaltam volna. Hős Peti úgy veri, ahogy akarja és mégsem indul.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mondjuk az új, 34 fős eb keret annyira nem szimpatikus...szaba
Kire gondolsz, az OB-n nem indulókra, vagy mondjuk a neve alapján enyhén puncsosnak tűnő, bár eredményt nem nagyon felmutató Gyárfás Bencére?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Mondjuk az új, 34 fős eb keret annyira nem szimpatikus...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
És meg is van: http://www.youtube.com/watch?v=I7HrUFVZ4WU&

Verrasztó Dave mit hülyéskedett megint, hihetetlen 😀 Amúgy azt sajnálom, hogy ezen a felvételen a váltásom nincs meg, de meglesz az is. Óriási kicentizés volt. 😀szaba
Erre a bevonulásra még gyúrni kell 😛Rajna
Hát hallod, ilyen még nem volt velem/velünk. Még a hátúszónk úszott, mind3an a röhögéstől sírtunk, hogy bevonultunk a kőbánya helyett. Beállításnál se volt tiszta, de vmiért mi lettünk az 5-ös pálya, pedig a 3-as kellett volna nekünk. Erre bemondták a Kőbányát a 3-asra, Dave meg ott kiabál, hogy DuMaferr mehet. 😀 Hát hallod, megyünk be, erre halljuk, 5-ösön Dunaferr. Na ott kezdtünk el sírva röhögni, hisz amúgy is direkt pózolva vonultunk be, de hogy mindezt a Kőbánya helyén tettük meg, hát az aztán végképp kihozta belőlünk a röhögőgörcsöt. 😀 Televan arcokkal ez a magyar úszósport, de hogy a miénknél nincs állatabb csapat, az garantált. 😀

szerk: sikerült megkapni a reakcióidőket, én váltásom 0.06 lett 😀 Mellúszónké 0.53, gyorsúszónké meg 0.36. Igazából jó váltásokkal húzhattuk volna, de legalább nem rajtam múlott. 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
És meg is van: http://www.youtube.com/watch?v=I7HrUFVZ4WU&

Verrasztó Dave mit hülyéskedett megint, hihetetlen 😀 Amúgy azt sajnálom, hogy ezen a felvételen a váltásom nincs meg, de meglesz az is. Óriási kicentizés volt. 😀szaba
Erre a bevonulásra még gyúrni kell 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
És meg is van: http://www.youtube.com/watch?v=I7HrUFVZ4WU&

Verrasztó Dave mit hülyéskedett megint, hihetetlen 😀 Amúgy azt sajnálom, hogy ezen a felvételen a váltásom nincs meg, de meglesz az is. Óriási kicentizés volt. 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
http://youtu.be/jgP-4HZVTww

Epik hajrá. 😛 Majd megpróbálom megszerezni a vegyes váltót is, de az még időbe telik, és ott sajnos a szerv rossz végére is kerültünk. 😛szaba
Mondjuk az utolsó öt méterből pont semmit nem látni a kameramozgás miatt 😀 de szép volt, a Szántó miért nem pofázott valamit rólatok is közben? Végig csak a válogatott promója ment, pedig őket kb. elég lett volna a végén megemlíteni, a verseny nem ott volt sem hivatalosan, sem reálisan.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
http://youtu.be/jgP-4HZVTww

Epik hajrá. 😛 Majd megpróbálom megszerezni a vegyes váltót is, de az még időbe telik, és ott sajnos a szerv rossz végére is kerültünk. 😛
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
fene bánja, ezt nem írta a pénteki NS 😀Höri
Az NS szereti rágni a bélsarat ilyen téren. Amúgy ezüstöt akartak nekünk adni, csak edzőm kireklamálta, hogy nehogy megszívjuk 😀 Így lett az, hogy a válogatott meg mi is aranyat kaptunk, de könyvelésnél majd a mi aranyunk számít csak persze.szaba
Utólag is nagy gratula Szaba.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
fene bánja, ezt nem írta a pénteki NS 😀Höri
Az NS szereti rágni a bélsarat ilyen téren. Amúgy ezüstöt akartak nekünk adni, csak edzőm kireklamálta, hogy nehogy megszívjuk 😀 Így lett az, hogy a válogatott meg mi is aranyat kaptunk, de könyvelésnél majd a mi aranyunk számít csak persze.szaba
ha nem rakom át a DB licitet, ez nem sikerülhetett volna, szóval enyém a győzelem érdemi része.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
fene bánja, ezt nem írta a pénteki NS 😀Höri
Az NS szereti rágni a bélsarat ilyen téren. Amúgy ezüstöt akartak nekünk adni, csak edzőm kireklamálta, hogy nehogy megszívjuk 😀 Így lett az, hogy a válogatott meg mi is aranyat kaptunk, de könyvelésnél majd a mi aranyunk számít csak persze.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
fene bánja, ezt nem írta a pénteki NS 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Az olimpiára akarnak szintet úszni, de nem jött össze. Dave eléggé eltrollkodta 😀 Meg mindenki gyengét jött. De még eb-n neki mennek. Ha Dave a Jövőben úszik esélyünk nincs, így is comeback win volt Krisztiántól, majd feldobom a videót, nagyon kemény 😀 😀 Ja, 100 döntőt sajnáltam, de ahhoz képest, hogy majd' 1.5 hónap kimaradt a kéztörésem miatt, szóval rövid felkészülésből majdnem legjobbamat úsztam 100 gy-n, nyárra remélem sikerül felpumpálni magam, meg a 200-at is megtolni jól.
több mint 12 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
gratulálok én is!

"Szerintem azért indultak így, hogy gyakorolják a váltásokat a várható váltóemberek"

igen, főleg azért. meg az olimpiai kvalifikáció szempontjából fontos minél jobb időt menni, és bár valószínű volt, hogy nem fognak nagyot durrantani most, érdemes minden lehetőséget kihasználni
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
Egyébként miért indult a válogatott már most így? Mert ugyan tényleg nagy grat nektek, de kérdés, hogy a jövő SC-t Verrasztóval is vertétek-e volna.Rajna
Szerintem azért indultak így, hogy gyakorolják a váltásokat a várható váltóemberek.
- Szabának gratula az aranyhoz, bár a 100-as döntő is meglehetett volna talán, és akkor még királyabb lett volna. 😀
- Bogi miatt viszont kicsit szomorú vagyok, úszott már ennél jobb időket is. Nah, de majd az EB-n meg az olimpián. 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
Egyébként miért indult a válogatott már most így? Mert ugyan tényleg nagy grat nektek, de kérdés, hogy a jövő SC-t Verrasztóval is vertétek-e volna.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
grat szaba!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Köszi!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛szaba
helyes szaba. arany ember vagy h nem akartad oket megalazni 😀 nagyfel es grat az eredmenyhez !
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
grat szabának a csapatezüsthözHöri
Micsoda? 😛 Aranyat kaptunk a 200-as váltóban, mert a válogatott vert meg minket. Szóval magyar bajnok lettem 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
grat szabának a csapatezüsthöz

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Na, ha az előzetes rajtlista marad, 100 m pillangón a regnáló világkupa-győztes mellett úszhatok reggel. 😀 Remek.szaba
Csapj neki oda 😛 egyébként ő ugye nem lehet bajnok? 😀Rajna
Nem tudom, hogy csinálják majd meg. Belgiumban tavaly az open úgy volt, hogy ha külföldi volt dobogós, akkor beleszámolták, de a hazaiak legjobbjai is megkapták az érmet. Tehát ha LeClos nyer, Laci 2., akkor LeClos is meg Laci is aranyat kap - a belga minta alapján legalábbis. Mondjuk örülök, hogy 100 gyorson az életemet ki kell tennem, hogy döntőbe jussak. Viszont 100 pillén ha minden összejön, 4. legjobb magyar lehetek. 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na, ha az előzetes rajtlista marad, 100 m pillangón a regnáló világkupa-győztes mellett úszhatok reggel. 😀 Remek.szaba
Csapj neki oda 😛 egyébként ő ugye nem lehet bajnok? 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Na, ha az előzetes rajtlista marad, 100 m pillangón a regnáló világkupa-győztes mellett úszhatok reggel. 😀 Remek.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/sport/2012/03/26/rakonczay_kikotott_antiguan/
Ezeknek az embereknek az agyában valami biztosan fordítva van bekötve, de minden tiszteletem a teljesítményének. Bevallom, én már nem nagyon hittem benne.