Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Huh, bazzeg. Hát ez no comment.Schleck
Én fel is készültem, hogy leég megint, erre... ok. És akkor próbálj meg csinálni valamit...szaba
De egy rövidpályás EB-n mi értelme van ennek? Ebben ekkora pénz van?Schleck
Nincs ekkora pénz benne. Gondolom a Duel in Pool előtt kellett vmit villantani. Vagy igazából nem tudom...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tudnám mitől. 2 hetes edzőtábort végigvitte 30 perces edzésekkel... Nevetséges.szaba
Huh, bazzeg. Hát ez no comment.Schleck
Én fel is készültem, hogy leég megint, erre... ok. És akkor próbálj meg csinálni valamit...szaba
De egy rövidpályás EB-n mi értelme van ennek? Ebben ekkora pénz van?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Szép volt nagyon Krisztiántól!

Laci pedig állat formában van, remélem ezt áttudja menteni Londonig. 😊
Schleck
Tudnám mitől. 2 hetes edzőtábort végigvitte 30 perces edzésekkel... Nevetséges.szaba
Huh, bazzeg. Hát ez no comment.Schleck
Én fel is készültem, hogy leég megint, erre... ok. És akkor próbálj meg csinálni valamit...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na, Dunaferr SE-nek megvan az első olyan válogatott úszója, aki világversenyen érmes. 😊szaba
Szép volt nagyon Krisztiántól!

Laci pedig állat formában van, remélem ezt áttudja menteni Londonig. 😊
Schleck
Tudnám mitől. 2 hetes edzőtábort végigvitte 30 perces edzésekkel... Nevetséges.szaba
Huh, bazzeg. Hát ez no comment.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Na, Dunaferr SE-nek megvan az első olyan válogatott úszója, aki világversenyen érmes. 😊szaba
Szép volt nagyon Krisztiántól!

Laci pedig állat formában van, remélem ezt áttudja menteni Londonig. 😊
Schleck
Tudnám mitől. 2 hetes edzőtábort végigvitte 30 perces edzésekkel... Nevetséges.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na, Dunaferr SE-nek megvan az első olyan válogatott úszója, aki világversenyen érmes. 😊szaba
Szép volt nagyon Krisztiántól!

Laci pedig állat formában van, remélem ezt áttudja menteni Londonig. 😊
Jah, és Verrasztó Evelyn továbbra is rettenetesen ellenszenvesnek tűnik a nyilatkozatai alapján.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Na, Dunaferr SE-nek megvan az első olyan válogatott úszója, aki világversenyen érmes. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Lochte szenvedését rossz volt nézni, bár én betudom annak, hogy a felkészülés közepén tart vagy még talán ott sem. Neki végülis majd az olimpián kell csúcsra pörögni (igen a válogatón is, de nem látok olyat aki kitúrná még egy gyengébb teljesítmény esetén sem).
Katinka eredményeiről meg jó hallani 😊 Bízom benne, hogy az olimpián megint nagyon jó formában lesz 😊Mex
Na akkor mégegyszer: ki van a Louisville-nél, akit kérdeztél?
Katinkával kapcsolatban kicsit szkeptikus vagyok, odakinn mindig tarol, várjuk meg az olimpiát én azt mondom.
Lochte: sztem pont leszarta a versenyt, és még van ideje hogy felkészüljön bármire is, egész évben úszó nem lehet csúcsformában.

USA-EU pedig sztem simán hazai, főleg a 25m-es medence fog sokat dobni az amcsikon.szaba
Róla van szó: http://www.uoflsports.com/sports/c-swim/mtt/madarassy_adam00.htmlMex
Ja, Madár. 😊 Peking óta se híre se hamva itthon, én azt se tudtam, hogy még úszik. 😛 Pillangós volt azt tudom, mondjuk nem világmegváltó szint, de magyar mezőnyben olyan top 3 körüli volt 100 pillén.
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Lochte szenvedését rossz volt nézni, bár én betudom annak, hogy a felkészülés közepén tart vagy még talán ott sem. Neki végülis majd az olimpián kell csúcsra pörögni (igen a válogatón is, de nem látok olyat aki kitúrná még egy gyengébb teljesítmény esetén sem).
Katinka eredményeiről meg jó hallani 😊 Bízom benne, hogy az olimpián megint nagyon jó formában lesz 😊Mex
Na akkor mégegyszer: ki van a Louisville-nél, akit kérdeztél?
Katinkával kapcsolatban kicsit szkeptikus vagyok, odakinn mindig tarol, várjuk meg az olimpiát én azt mondom.
Lochte: sztem pont leszarta a versenyt, és még van ideje hogy felkészüljön bármire is, egész évben úszó nem lehet csúcsformában.

USA-EU pedig sztem simán hazai, főleg a 25m-es medence fog sokat dobni az amcsikon.szaba
Róla van szó: http://www.uoflsports.com/sports/c-swim/mtt/madarassy_adam00.html

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szekeres Dorina milyet úszott? Indiana University
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Lochte szenvedését rossz volt nézni, bár én betudom annak, hogy a felkészülés közepén tart vagy még talán ott sem. Neki végülis majd az olimpián kell csúcsra pörögni (igen a válogatón is, de nem látok olyat aki kitúrná még egy gyengébb teljesítmény esetén sem).
Katinka eredményeiről meg jó hallani 😊 Bízom benne, hogy az olimpián megint nagyon jó formában lesz 😊Mex
Na akkor mégegyszer: ki van a Louisville-nél, akit kérdeztél?
Katinkával kapcsolatban kicsit szkeptikus vagyok, odakinn mindig tarol, várjuk meg az olimpiát én azt mondom.
Lochte: sztem pont leszarta a versenyt, és még van ideje hogy felkészüljön bármire is, egész évben úszó nem lehet csúcsformában.

USA-EU pedig sztem simán hazai, főleg a 25m-es medence fog sokat dobni az amcsikon.
több mint 12 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Lochte szenvedését rossz volt nézni, bár én betudom annak, hogy a felkészülés közepén tart vagy még talán ott sem. Neki végülis majd az olimpián kell csúcsra pörögni (igen a válogatón is, de nem látok olyat aki kitúrná még egy gyengébb teljesítmény esetén sem).
Katinka eredményeiről meg jó hallani 😊 Bízom benne, hogy az olimpián megint nagyon jó formában lesz 😊Mex
én egész jót mosolyogtam lochte szereplése kapcsán, nekem jól esett 😊 de az egész gator bagázsra elmondható, hogy nem volt kiélezve erre a versenyre, ezek az eredmények semmit nem jelentenek.
több mint 12 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
folytatódott a leverenz/hosszú show
leverenz a usa bajnokságról jövet, a georgia invitationalre beugorva pöttyintett 2 cal rekordot (100 mell, 400 vegyes - utóbbinál csak julia smit és katinka úszott valaha jobbat)
hosszú pedig 200 pillén is durva volt; 1:51.03 all time 4. idő.
sok minden lehetséges katkával kapcsolatban, lehet találgatni a formaidőzítéssel, másfajta felkészüléssel, könnyített edzésmunkával kapcsolatban a tavalyi szezon eredményeiből is kiindulva, immár az olimpia jegyében, és csak remélni lehet, hogy londonra jön ki belőle a legjobb. a jelenleg brutális formája alapján csodálatosnak ígérkezik a usa-európa csatán.
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Követte valaki a téli USA bajnokságot? Illetve ha van olyan aki képben van az egyetemi úszó csapatokkal (igen itt főleg Szaba a megszólított, de ha más is otthon a témában, akkor szívesen várom az ő válaszát is): A Calnak ennyire jó az úszóprogramja? Mit lehet tudni a Louisville színeiben versenyző magyar srácról? Előre is köszönöm a válaszokat!Mex
született 1-2 vad eredmény. leverenz 2:09.39 200 vegyesen, all-time 10. idő. mögötte pelton is 2:10.02-t úszott. a franciák jól mentek, de 1-2 amerikai sztár abszolút munkából jött (bár franklin így is 1:00.10-et ment 100 háton, trágya rajttal, fordulóval. a duel-en nagyon kinéz neki min. 1 világcsúcs)
az utóbbi napok legnagyobb durranása mégis hosszú volt a texas invite versenyen. 200 vegyesen 1:52.71, 400 vegyesen 3:58.68 (mind a 2 all time 2. idő yardos medencében minden szintet figyelembe véve, természetesen mind a 2 jobb idő, mint amit a tavaszi ncaa döntőn úszott) + összehozott még 200 gyorson egy ncaa a szintes időt.
a cal pedig igen jó. bár a férfiak nagyon meggyengültek (szinte az egész sprint váltójukat elvesztették), de még mindig legalább top 10 (talán top 5) szint, a nők pedig ugyan szintén szenvedtek el veszteségeket (szintén főleg sprint), de az egyik legfőbb esélyesei az ncaa döntőnek.lucy liu
Lochte szenvedését rossz volt nézni, bár én betudom annak, hogy a felkészülés közepén tart vagy még talán ott sem. Neki végülis majd az olimpián kell csúcsra pörögni (igen a válogatón is, de nem látok olyat aki kitúrná még egy gyengébb teljesítmény esetén sem).
Katinka eredményeiről meg jó hallani 😊 Bízom benne, hogy az olimpián megint nagyon jó formában lesz 😊

több mint 12 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Követte valaki a téli USA bajnokságot? Illetve ha van olyan aki képben van az egyetemi úszó csapatokkal (igen itt főleg Szaba a megszólított, de ha más is otthon a témában, akkor szívesen várom az ő válaszát is): A Calnak ennyire jó az úszóprogramja? Mit lehet tudni a Louisville színeiben versenyző magyar srácról? Előre is köszönöm a válaszokat!Mex
született 1-2 vad eredmény. leverenz 2:09.39 200 vegyesen, all-time 10. idő. mögötte pelton is 2:10.02-t úszott. a franciák jól mentek, de 1-2 amerikai sztár abszolút munkából jött (bár franklin így is 1:00.10-et ment 100 háton, trágya rajttal, fordulóval. a duel-en nagyon kinéz neki min. 1 világcsúcs)
az utóbbi napok legnagyobb durranása mégis hosszú volt a texas invite versenyen. 200 vegyesen 1:52.71, 400 vegyesen 3:58.68 (mind a 2 all time 2. idő yardos medencében minden szintet figyelembe véve, természetesen mind a 2 jobb idő, mint amit a tavaszi ncaa döntőn úszott) + összehozott még 200 gyorson egy ncaa a szintes időt.
a cal pedig igen jó. bár a férfiak nagyon meggyengültek (szinte az egész sprint váltójukat elvesztették), de még mindig legalább top 10 (talán top 5) szint, a nők pedig ugyan szintén szenvedtek el veszteségeket (szintén főleg sprint), de az egyik legfőbb esélyesei az ncaa döntőnek.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Ki van Lajosfalván? A Cal nem volt elit az utóbbi időben, nem tudom mit találtak ki.
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Követte valaki a téli USA bajnokságot? Illetve ha van olyan aki képben van az egyetemi úszó csapatokkal (igen itt főleg Szaba a megszólított, de ha más is otthon a témában, akkor szívesen várom az ő válaszát is): A Calnak ennyire jó az úszóprogramja? Mit lehet tudni a Louisville színeiben versenyző magyar srácról? Előre is köszönöm a válaszokat!

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Akit érdekel (Schleck, stb): péntektől vasárnapig Százhalombattán kerül megrendezésre az országos rövidpályás úszó bajnokság. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Köcsög Krisz, kap egy csomó lóvét 😀
szerk - holtverseny 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A dubai rövidpályás vk. versenyen egész jó hatékonysággal dolgoztunk. Egyetlen magyar résztvevőnk, Takács Krisztián megnyerte az 50 gyorsot holtversenyben Jason Dunforddal. 😊
Nem volt a világ legerősebb mezőnye, de egy világkupa győzelem egy világkupa győzelem. 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.origo.hu/sport/uszas/20110804-interju-gercsak-csabaval-a-sanghaji-vilagbajnoksagon-25-kilometeren-bronzermes-hosszutavuszoval.html

Bevezető gyanánt Csucsu interjújához: 25km alatt 60 liter folyadékot vitt be, 4 kg-ot fogyott.szaba
Hogy őszinte legyek a 4 kg az nem lepett meg, de ez a 60 liter nagyon durván hangzik. Minden tiszteletem azoknak, akik bevállalják ezt.
Jah, és hosszútávúszást a TV-be! 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
http://www.origo.hu/sport/uszas/20110804-interju-gercsak-csabaval-a-sanghaji-vilagbajnoksagon-25-kilometeren-bronzermes-hosszutavuszoval.html

Bevezető gyanánt Csucsu interjújához: 25km alatt 60 liter folyadékot vitt be, 4 kg-ot fogyott.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Digin amcsi úszóbajnokság, jó arra, hogy tanuljam hogy ki melyik egyetemre jár. 😀Schleck
de kár, hogy nálam nincs 😕

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Digin amcsi úszóbajnokság, jó arra, hogy tanuljam hogy ki melyik egyetemre jár. 😀Schleck
WTF. Milyen verseny az?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Digin amcsi úszóbajnokság, jó arra, hogy tanuljam hogy ki melyik egyetemre jár. 😀