Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én most ilyen esetben nem a bírókkal foglalkoznék, hanem egy kicsit magunkba kellene nézni. Folyamatosan 3-4 góllal vezettünk és a 4. negyedre meg szétesünk? Ezt igenis illet volna min. 1 góllal megnyerni rendes játékidőben.
Amúgy elismerem az egész vb-n szarok a bírók és amiket fújnak, de most nem velük kellene foglalkozni főleg.
Ilyen kiváló játékot, húzásokat, bejátszásokat rég láttam a válogatottól tétmeccsen (és főleg a szerbek ellen), erre tessék ez lesz belőle.
Én nem tudom de se vb-n, se eb-n nem tudunk eljutni a csúcsra. De ezek után az olimpiának meg kell lennie.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez most pech volt. A két középső ember elgondolkodhat - főleg Katka -, hogy mit rontottak el.szaba
Hát azért annyira sok nem múlott rajta. A franciákat megfogtuk volna, de szerintem a kínaiakat egy jó Katinkával és Evelinnel sem előzhettük volna meg.
Egyébként tőled, mint úszótól kérdem, a reakció idő függhet a formától? Mert Ági és Zsuzsi tökéletesen reagált, de a két rosszabb formában lévő emberünktől a 0.42 és 0.38 elég kevésnek tűnik.
És a másik, hogy az nem lehet, hogy Saloék Katinkát az NCAA bajnokságra élezték ki? Ha szándékosan csinálták így, akkor én azonnal ott hagynám őket.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez most pech volt. A két középső ember elgondolkodhat - főleg Katka -, hogy mit rontottak el.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Uh. Franklintől ez meg mi volt? Fél másodperccel jobb idő, mint Pellegrini 200-as ideje. És helyette ilyen Morgan Scroggyk indultak az usák csapatban. Gyerünk Zsuuu!

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó, hogy elkiabáltam... :/Schleck
Várható volt. Legalábbis én vártam 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó, hogy elkiabáltam... :/

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez a Lochte már fájdalmasan pofátlan 😀
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Gratulálok a görög bírónak, hogy életben tartotta 2 negyeden át a szerbeket :mad:
Hihetetlen, hogy milyen mélyről tudnak visszajönni és rajtunk meg kijön a szokásos magyar "betegség"
Nem baj, ha ez a vereség kell az londoni olimpiai aranyért akkor legyen így!
Azért szép volt Fiúk az eddigi teljesítményért le a kalappal!
Hajrá Magyarok!!

Grat Lacinak is a bronzért!Bruschi85
tényleg nyomták a szerbeket a bírók!
végig a meccsen és hosszabbításban is többet voltak előnyben asszem..

de még ez is belefért volna ha + 4-nél nem lőnek néhány potyaszagút távolról...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kitajima nagyon erős. Lefürödte az utolsó 50-et kb.szaba
Legalább a másik japán nem lesz ott. Egyébként ma eddig mindenki szépen hozza magát. Ha kicsit gonosz lennék, meg lehetne jegyezni, hogy látszik, hogy nem úszott eddig senki a Verrasztó teamből.Schleck
Aszittem, hogy Tomita csak sunnyog, de most elég szar volt. Daninak az ezüst kötelező, az arany bravúr sztem.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kitajima nagyon erős. Lefürödte az utolsó 50-et kb.szaba
Legalább a másik japán nem lesz ott. Egyébként ma eddig mindenki szépen hozza magát. Ha kicsit gonosz lennék, meg lehetne jegyezni, hogy látszik, hogy nem úszott eddig senki a Verrasztó teamből.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kitajima nagyon erős. Lefürödte az utolsó 50-et kb.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Grat. Lacinak. Lemaradtam róla. Nekem csak az eredményhírdetés maradt.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Magnussen fullra a hoogenbandi vonalat hozza azzal, hogy a mezőnyből képes nyerni a 100-at.
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a görög bírónak, hogy életben tartotta 2 negyeden át a szerbeket :mad:
Hihetetlen, hogy milyen mélyről tudnak visszajönni és rajtunk meg kijön a szokásos magyar "betegség"
Nem baj, ha ez a vereség kell az londoni olimpiai aranyért akkor legyen így!
Azért szép volt Fiúk az eddigi teljesítményért le a kalappal!
Hajrá Magyarok!!

Grat Lacinak is a bronzért!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez volt a vébé eddigi legjobb versenye, nem kérdés. WR meg a kandírozott cseresznye a tejszínhabon.szaba
Basszus, én már nem is nagyon figyeltem Lacit az utolsó 50-en, csak a végén láttam, hogy jött mint az állat. 😀
Lochte pedig nem normális formában van, jelenleg szerintem messze a világ legjobb úszója.Schleck
Messze nem, mondjuk annyival jobb Phelpsnél, amennyivel elverte. Ennyit jelent, hogy kiben milyen tartalékok vannak. Lochte 2005-ig csak hátúszó volt, teljesen más felkészülést csinált, utána váltott vegyesre, és gyorsra. Nyilván egy 200 pillangós Phelps, aki 16 évesen vb-t nyert már, kicsit jobban el van "kopva".
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez volt a vébé eddigi legjobb versenye, nem kérdés. WR meg a kandírozott cseresznye a tejszínhabon.szaba
Basszus, én már nem is nagyon figyeltem Lacit az utolsó 50-en, csak a végén láttam, hogy jött mint az állat. 😀
Lochte pedig nem normális formában van, jelenleg szerintem messze a világ legjobb úszója.

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Pont ettől féltem. Elején, hogy elhúztunk mondom csak nehogy elhiggyük magunkról mert ezek a szerbek nem adják fel.
Az utolsó negyedben meg a hosszabításban összesen lőttünk két gólt. Kevés.
Na mindegy. Ez van.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez volt a vébé eddigi legjobb versenye, nem kérdés. WR meg a kandírozott cseresznye a tejszínhabon.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
innen kikapni
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Most vagy soha!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
van rádió ami adja a mostani meccset?davemayer
Talán Petőfi, ők szoktak Sanghajból jelentkezni.szaba
az a baj hogy nem adják, ezért gondoltam rákérdezek, hátha. Ilyen meccset nem adni... Munkahelyen nem jön be az M1 online :mad:davemayer
exploreren jött be nekem és most kezdőik a hosszabítás
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
igennagy meccs...jáccik a csapat!

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
van rádió ami adja a mostani meccset?davemayer
Talán Petőfi, ők szoktak Sanghajból jelentkezni.szaba
az a baj hogy nem adják, ezért gondoltam rákérdezek, hátha. Ilyen meccset nem adni... Munkahelyen nem jön be az M1 online :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
van rádió ami adja a mostani meccset?davemayer
Talán Petőfi, ők szoktak Sanghajból jelentkezni.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
van rádió ami adja a mostani meccset?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal