Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kb azt, hogy ennél az időnél nem nagyon lesz jobb, márpedig a 7. helyen jutott döntőbe.Höri
Értem. Reméljük 400-on majd jobb lesz, pedig kellene tőle a jó eredmény, mert a női csapatból mástól nem tudok elképzelni dobogót.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kb azt, hogy ennél az időnél nem nagyon lesz jobb, márpedig a 7. helyen jutott döntőbe.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szegény lyányoknak ez nem jött össze.
a Katka interjú nem volt túl bíztató.
Gyurtától szép munka a döntő.Höri
Mit mondott? Eurosporton néztem és ott nem mutatták természetesen. A fantasztikus Dara Esztert mondjuk nem nagyon értem miért kell mindig kivinni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szegény lyányoknak ez nem jött össze.
a Katka interjú nem volt túl bíztató.
Gyurtától szép munka a döntő.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Franciák a régiek. Bernard megint kapott vagy egy másodpercet Magnussentől. 😂
Kurva jó volt az ausztrál váltó, nagyon örültem nekik.Schleck
És jövőre már a Torpedó lesz az uccsó ember 😊)

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Franciák a régiek. Bernard megint kapott vagy egy másodpercet Magnussentől. 😂
Kurva jó volt az ausztrál váltó, nagyon örültem nekik.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaaaaaaj szegény felpsz... jaaaaaaaj szegény felpsz 😀 😀 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nah, kezdődik. 😊
Az sajnálom kicsit, hogy nincs Szabó Gábor, de a mostani páros sem rossz. Jó világbajnokságot mindenkinek!Schleck
Ő majd gondolom a döntőkre elő fog majd kerülni.iktriad
lassan már csak a 100gy döntőre...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nah, kezdődik. 😊
Az sajnálom kicsit, hogy nincs Szabó Gábor, de a mostani páros sem rossz. Jó világbajnokságot mindenkinek!Schleck
Ő majd gondolom a döntőkre elő fog majd kerülni.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, kezdődik. 😊
Az sajnálom kicsit, hogy nincs Szabó Gábor, de a mostani páros sem rossz. Jó világbajnokságot mindenkinek!

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hoppá, Csucsu 3. lett 25 km-en 😐 Nem gyenge. Le a kalappal.szaba
Nem semmi eredmény. Már annak is minden tiszteletem, aki leúszik egy ilyet, de ilyen eredménnyel pláne.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hoppá, Csucsu 3. lett 25 km-en 😐 Nem gyenge. Le a kalappal.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Na, a kissé meggyengített montenegróiak ellen egy kemény meccsen nyertünk, a védekezés ingadozik de a fórok elég szépek. Indulásnak nem rossz.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, csak az utolsó napot számoltam össze, 14 kizárás.... Hihetetlen... 4 nap tuti összejött az 50...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ide írom, bár nem nagy hírérték. Serdülő ob volt hétvégén. Szerintem rekord számú kizárás történt, nem számoltam végig, de legalább 50 alkalommal került sor diszkvalifikációra a versenyhétvégén.

Viszonyítás képpen, felnőtt ob-n sztem max 10 esetben történt ez meg. Ebből egyszer én voltam direkt a tettes, hogy ne kelljen visszalépési díjat fizetni. Nem tudom mi történt a kicsiknél, de vmit nagyon elnézett a versenybíró bizottság...szaba
De mik voltak most? Beugrások vagy szabálytalan úszások/fordulók?Schleck
Hát ahogy néztem, kb. 20-25 hibás rajt volt, 10-15 forduló, meg még jópár úszás is. Egyszerűen érthetetlen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ide írom, bár nem nagy hírérték. Serdülő ob volt hétvégén. Szerintem rekord számú kizárás történt, nem számoltam végig, de legalább 50 alkalommal került sor diszkvalifikációra a versenyhétvégén.

Viszonyítás képpen, felnőtt ob-n sztem max 10 esetben történt ez meg. Ebből egyszer én voltam direkt a tettes, hogy ne kelljen visszalépési díjat fizetni. Nem tudom mi történt a kicsiknél, de vmit nagyon elnézett a versenybíró bizottság...szaba
De mik voltak most? Beugrások vagy szabálytalan úszások/fordulók?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ide írom, bár nem nagy hírérték. Serdülő ob volt hétvégén. Szerintem rekord számú kizárás történt, nem számoltam végig, de legalább 50 alkalommal került sor diszkvalifikációra a versenyhétvégén.

Viszonyítás képpen, felnőtt ob-n sztem max 10 esetben történt ez meg. Ebből egyszer én voltam direkt a tettes, hogy ne kelljen visszalépési díjat fizetni. Nem tudom mi történt a kicsiknél, de vmit nagyon elnézett a versenybíró bizottság...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az igen - Hosszú Katinka is ESPY-ra van jelőlve! (BEST COLLEGE FEMALE ATHLETE) http://espn.go.com/espys/#!/voting/iktriad
Látszik, hogy nem vagy fb ismerősöm. 😉Schleck
Ezen ne múljon. Majd igazolj vissza 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az igen - Hosszú Katinka is ESPY-ra van jelőlve! (BEST COLLEGE FEMALE ATHLETE) http://espn.go.com/espys/#!/voting/iktriad
Látszik, hogy nem vagy fb ismerősöm. 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az igen - Hosszú Katinka is ESPY-ra van jelőlve! (BEST COLLEGE FEMALE ATHLETE) http://espn.go.com/espys/#!/voting/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szaba, 4x100 gyorsváltóba van esélyed beférni világversenyen?somoskovig
Az a helyzet, hogy nem indítanak a vébén 4x100as gyors váltót, mivel Makány Balázs idén nem foglalkozott az úszással, így nincs 4 olyan ember, akivel érdemes lenne odaállni, mert lehetne olimpiai szintet úszni. Sajnos így Londonban sem fog indulni ez a váltó, pedig a nagyobb ráció abban lenne. De hát nem lehet válogatni, 4x200-at dobott a gép, arra kell rámenni. Azért egy szezon alatt sikerült 3 mp-et javulnom 200-on, ami nem kevés, főleg hogy én nem hosszabb távból jövök le, hanem rövidebből megyek fel. Most szurkolok/unk a vébén a 200as váltónak, hogy ússzon olimpiai szintet, aztán utána meg elkezdünk edzeni mint az állat. Nagy lesz a tumultus, szerintem 6, de akár 7 embert is visznek, mert kellhetnek tartalékok programbeli ütközések miatt. Ahhoz, hogy 4x100as gyors váltóban számoljanak velem, úgy 50 mp körül kéne úszni. Nem lehetetlen, de több a realitása egy 1.50-es 200-nak.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Szaba, 4x100 gyorsváltóba van esélyed beférni világversenyen?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát nem sokat lehetett ő tlátni a suliban az utsó években, de radnótis volt, a Gulácsi osztálytársa 😀 most ha jól tudom Floridában úszik egyetemen, asszem a USF-en.Rajna
Nem, FAU.

1. Grat az éremhez!
2. Azonnal képet a csajról!
3. Risztov miért tért vissza? Abbahagyta már a szombatonkénti irgalmatlan berugásokat? Párat volt szerencsém látni...Bazzani
Jelenleg én nem tudok képet dobni róla, de ne tudd meg. 😀 Kösz a gratulációt. Risztov meg már 2-3 éve edz Vajda Tamásnál, csak idén tért vissza medencébe, mert eddig nyílt vízen nyomult. De nagyon jól megy neki. Azt, hogy mennyire alkoholizál, nem tudom.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ejnye szaba, tisztességtelen eszközökhöz nem kell nyúlni 😛

Mellesleg az eredmények közben látom, hogy volt iskolatársam 100 női mellet nyert, kellemes meglepetés.Rajna
Nem mondod, hogy egy suliba jártál vele!? :o Igazából olyan hátsórésszel van megáldva, hogy nem túlzok, az egész uszoda őt nézi 😀szaba
1. Grat az éremhez!
2. Azonnal képet a csajról!
3. Risztov miért tért vissza? Abbahagyta már a szombatonkénti irgalmatlan berugásokat? Párat volt szerencsém látni...

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hát nem sokat lehetett ő tlátni a suliban az utsó években, de radnótis volt, a Gulácsi osztálytársa 😀 most ha jól tudom Floridában úszik egyetemen, asszem a USF-en.