Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fiúk sem villognak, vagy megint csak az előzetes elvárás volt a túlzó!?Bazzani
Gyurta jó formában van. Kis Gergő is nagyon király volt ma reggel. Cseh formája most már tényleg kérdéses nekem, de azért ez nem általánosítható. Vagy kitől vártál még többet?Schleck
Takács nyeri az 50 gyét, Bernek a 200 hátat és máris elégedett lesz Bazza. 😛szaba
Jaja legyen így. Én nem vagyok elégedetlen.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Huh, a lányok eddig nem nagyon alkottak ezen a vébén..Schleck
Fiúk sem villognak, vagy megint csak az előzetes elvárás volt a túlzó!?Bazzani
Gyurta jó formában van. Kis Gergő is nagyon király volt ma reggel. Cseh formája most már tényleg kérdéses nekem, de azért ez nem általánosítható. Vagy kitől vártál még többet?Schleck
Igazából nem vagyok annyira benne a dolgokban,de az NSben olvastam róla,hogy érmeket várnak a fiúktól. Persze még bármi lehet,de egyeőre nem erre utalnak a jelek.
De mondom én teljesen laikus vagyok ebben.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Huh, a lányok eddig nem nagyon alkottak ezen a vébén..Schleck
Fiúk sem villognak, vagy megint csak az előzetes elvárás volt a túlzó!?Bazzani
Gyurta jó formában van. Kis Gergő is nagyon király volt ma reggel. Cseh formája most már tényleg kérdéses nekem, de azért ez nem általánosítható. Vagy kitől vártál még többet?Schleck
Takács nyeri az 50 gyét, Bernek a 200 hátat és máris elégedett lesz Bazza. 😛
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, a lányok eddig nem nagyon alkottak ezen a vébén..Schleck
Fiúk sem villognak, vagy megint csak az előzetes elvárás volt a túlzó!?Bazzani
Gyurta jó formában van. Kis Gergő is nagyon király volt ma reggel. Cseh formája most már tényleg kérdéses nekem, de azért ez nem általánosítható. Vagy kitől vártál még többet?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Huh, a lányok eddig nem nagyon alkottak ezen a vébén..Schleck
Fiúk sem villognak, vagy megint csak az előzetes elvárás volt a túlzó!?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szegény Biczonak milyen rövid karjai vannak...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
de idegesítenek ezek a kínaiak...Hurka
Engem Cseh Laci formája jobban idegesít. Annyira egyáltalán nem durván jöttek meg a kínaiak, mint várták páran már Pekingben.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de idegesítenek ezek a kínaiak...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Huh, a lányok eddig nem nagyon alkottak ezen a vébén..Schleck
Reálisan nézve ebben semmi meglepő nincs azért.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, a lányok eddig nem nagyon alkottak ezen a vébén..

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem ezt elnézték Phelpsék. Ilyen taktikát kitalálni... Ellenben Lochte tökéletes versenyzést hozott, le a kalappal.szaba
Lochte hihetetlen erősnek tűnt nekem. Szerintem ha más taktikával megy Phelps, akkor is max csak szorosabb lett volna.

De ilyen címeket és cikkeket mégis minek? :/ http://sportgeza.hu/vizilabda/2011/07/26/biczo_megmutatta_miert_felhet_tole_phelps/?rnd=533Schleck
Szenzáciohajhászás. Ennyi...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sztem ezt elnézték Phelpsék. Ilyen taktikát kitalálni... Ellenben Lochte tökéletes versenyzést hozott, le a kalappal.szaba
Lochte hihetetlen erősnek tűnt nekem. Szerintem ha más taktikával megy Phelps, akkor is max csak szorosabb lett volna.

De ilyen címeket és cikkeket mégis minek? :/ http://sportgeza.hu/vizilabda/2011/07/26/biczo_megmutatta_miert_felhet_tole_phelps/?rnd=533

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem ezt elnézték Phelpsék. Ilyen taktikát kitalálni... Ellenben Lochte tökéletes versenyzést hozott, le a kalappal.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megjött Gábor a 200 gy döntőre, érzi hogy most ez lesz A verseny. 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
200-on én nagy versenyt várok. Sztem Phelps nyeri, de Lochte is nagyon erős, azonban Phelpstől holnap várok egy nagy durrantást.

Cielo undoírtó brazil csicska a műsírással együtt...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az megvan amúgy, hogy Hosszú mögött a második európai versenyző ki lett? 😀 Őt is megáldotta a sors rendesen ezzel a tinihülyeséggel 😀Wyatt
😀
Szegényről képet keresni sem egyszerű a google-lel. 😀

Holnap a 200-on pedig hardcore Park szurkolóvá fogok változni, van egy olyan érzésem. 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1 váltó és 1 selejtező/elődöntő alapján én nem nézem ki Phelps-ből, hogy lenyomja Lochte-t, de lehet jön majd csapatutasítás rádión 😀

Gyurta megint jó volt, Katinkának meg olyan szinten nem volt kedve nyilatkozni, hogy én már elmenekültem volna a kérdező srác helyében 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az megvan amúgy, hogy Hosszú mögött a második európai versenyző ki lett? 😀 Őt is megáldotta a sors rendesen ezzel a tinihülyeséggel 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mi ez a Filho ügy?braxa88
Megbukott vízhajtóval. (Ugyanezért kapásból eltiltották a kerékpáros Kolobnevet amúgy.) De kimagyarázták az ügyvédei, hogy ez az orvos hibája volt, mert rossz gyógyszert írt fel, meg amúgy is gyártási hibás volt az és csak ezért került a szervezetébe a tiltott anyag. És a CAS végül felmentette és még semmilyen eredményét sem vette el.
Ezt vesd össze mondjuk azzal, hogy Szepesi Nikit miért tiltották el:
http://www.uszovilag.hu/hatter/1269-kizarolag-szepesi-nikolett-a-felels-a-szoevetseg-szerint
http://www.origo.hu/sport/egyeb/uszas/20110117-szepesi-nikolett-ismet-visszavonul.html

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mi ez a Filho ügy?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szegény Risztov Évi elég nagy choker most is. :/

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
200-on volt kurva jó, ott még Phelpset is elkente bőven 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jaaaaaaj szegény felpsz... jaaaaaaaj szegény felpsz 😀 😀 😀Wyatt
Amúgy elég nagy időt jött ő is, más kérdés, hogy Magnussen vmit komoly betegséggel kűzdhet...

Thorpe be se fog férni szinte ebbe a 4-esbe...szaba
Hát én azért remélem, hogy felküzdi magát arra az alázós szintre, ahol volt 😊Wyatt
Mondjuk így utolag elég gyanús, hogy teljes dresz volt rajta, aztán gyakorlatilag 300 m-t stílusbol úszott le 400-on, majd az utcso 100-on szétszivattyúzta a mezőnyt. Mind1, én szkeptikus vagyok, egyrészt már benne van a korban, másrészt gyors annyira sose volt, hogy egy 100-on odaérjen igazán a legjobbak közé.

Phelpstől én most a 200 gyorsot várom, sztem azon durranthat egy nagyot.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaaaaaaj szegény felpsz... jaaaaaaaj szegény felpsz 😀 😀 😀Wyatt
Amúgy elég nagy időt jött ő is, más kérdés, hogy Magnussen vmit komoly betegséggel kűzdhet...

Thorpe be se fog férni szinte ebbe a 4-esbe...szaba
Hát én azért remélem, hogy felküzdi magát arra az alázós szintre, ahol volt 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jaaaaaaj szegény felpsz... jaaaaaaaj szegény felpsz 😀 😀 😀Wyatt
Amúgy elég nagy időt jött ő is, más kérdés, hogy Magnussen vmit komoly betegséggel kűzdhet...

Thorpe be se fog férni szinte ebbe a 4-esbe...