Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Montenegróval játszunk az elődöntőben.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Komjádiban?szaba
Frászt, itt voltak Kecskeméten.gerle
Tényleg, most már training camp szezon van. Krisz meg délafrikában nyomul. 😊 Az a komoly, hogy első válogatott-szintű külföldi edzőtábora...szaba
Már csak kocaúszóként tevékenykedem, de megpróbáltam velük tartani a lépést, legalább csak a bemelegítés során. Eszembe juttatott mindent, amiért abbahagytam az úszást, mondjuk néha meg rohadtul hiányzik...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Tegnap reggel Gyurtáékkal úsztam 😛gerle
Komjádiban?szaba
Frászt, itt voltak Kecskeméten.gerle
Tényleg, most már training camp szezon van. Krisz meg délafrikában nyomul. 😊 Az a komoly, hogy első válogatott-szintű külföldi edzőtábora...
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Tegnap reggel Gyurtáékkal úsztam 😛gerle
Komjádiban?szaba
Frászt, itt voltak Kecskeméten.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 19 346 — Giants fan
na akkor legalább ezt ki kéne szurkolni 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Tegnap reggel Gyurtáékkal úsztam 😛gerle
Komjádiban?
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Tegnap reggel Gyurtáékkal úsztam 😛

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na a görögök is kipipálva!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Közben megtudtam, hogy Gyurta G. eléggé sáros volt az ügyet illetően, szóval annyira nem volt indokolatlan Dávid tette. 😛
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
JSanyo huga? 😮Höri
sajnos nem... illetve annyira nem sajnos, mert így akár meg is lehet egyszer (szerk: valóban annyira nem szép azért), csak nehogy a volt osztálytársam, Verrasztó Péter megverjen érte 😀JSanyo
Azért ilyen már tényleg nincs, hogy mindenkinek van valakije, aki érintett az ügyben, ha más nem, névileg. 😀szaba
jah, kicsi a világ 😀 mondjuk nem tudom melyik név ritkább

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Joó Sára volt elvileg, ha nem ismerné valaki, egy 16 éves lánykáról van szó. 😀Schleck
JSanyo huga? 😮Höri
sajnos nem... illetve annyira nem sajnos, mert így akár meg is lehet egyszer (szerk: valóban annyira nem szép azért), csak nehogy a volt osztálytársam, Verrasztó Péter megverjen érte 😀JSanyo
Azért ilyen már tényleg nincs, hogy mindenkinek van valakije, aki érintett az ügyben, ha más nem, névileg. 😀
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Joó Sára volt elvileg, ha nem ismerné valaki, egy 16 éves lánykáról van szó. 😀Schleck
JSanyo huga? 😮Höri
sajnos nem... illetve annyira nem sajnos, mert így akár meg is lehet egyszer (szerk: valóban annyira nem szép azért), csak nehogy a volt osztálytársam, Verrasztó Péter megverjen érte 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt írják mindenhol, hogy valami úszócsaj miatt baszott be Gyurtának. 😀 Vajon melyik ikonunk lehet, aki így körbe vándorol a sporttársak között? 😀
Mondjuk hogy mi az igazság, azt szabától kell kérdezni, az Ő kokszos haverjairól van szó. 😀 De nyilván alap, hogy nem voltak józanok, pedig ezt sem írják sehol. 😊Stez
Joó Sára volt elvileg, ha nem ismerné valaki, egy 16 éves lánykáról van szó. 😀Schleck
Aki enyhén szólva sem szép.

Amúgy meg okádhatnékom van,ha a két Verrasztót meglátom a képernyőn.
Gusztustalan ilyet kimondani,de remélem semmit nem nyernek az olimpián.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Amúgy lehet tippelni, mi Dávid kedvenc sportja? 😀 Ketrecharc, óriási UFC rajongó 😀szaba
Ezt vállalja is, a MÚSZ.hu-n a példakép rovatban egy név szerepel: Fedor Emalianenko 😀Schleck
Múltkor beosztott engem, hogy Rampage-et bírom. Aztán mondtam, hogy a másik kedvencem Jon Jones, akkor már nem volt nagy a pofája. 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy lehet tippelni, mi Dávid kedvenc sportja? 😀 Ketrecharc, óriási UFC rajongó 😀szaba
Ezt vállalja is, a MÚSZ.hu-n a példakép rovatban egy név szerepel: Fedor Emalianenko 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Amúgy lehet tippelni, mi Dávid kedvenc sportja? 😀 Ketrecharc, óriási UFC rajongó 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mit adtok, ha megverem Dave-et? 😀szaba
rules of engagement, Jeff és Adam elmennek bebaszni. Sikerül is nekik, amikor elkövetkezik az alábbi párbeszéd:

- mit adsz ha egyben lenyomom ezt az erőspaprikát?
- semmit.
- jó!

😀

Joó Sára volt elvileg, ha nem ismerné valaki, egy 16 éves lánykáról van szó. 😀Schleck
JSanyo huga? 😮

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Mit adtok, ha megverem Dave-et? 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt írják mindenhol, hogy valami úszócsaj miatt baszott be Gyurtának. 😀 Vajon melyik ikonunk lehet, aki így körbe vándorol a sporttársak között? 😀
Mondjuk hogy mi az igazság, azt szabától kell kérdezni, az Ő kokszos haverjairól van szó. 😀 De nyilván alap, hogy nem voltak józanok, pedig ezt sem írják sehol. 😊Stez
Joó Sára volt elvileg, ha nem ismerné valaki, egy 16 éves lánykáról van szó. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt írják mindenhol, hogy valami úszócsaj miatt baszott be Gyurtának. 😀 Vajon melyik ikonunk lehet, aki így körbe vándorol a sporttársak között? 😀
Mondjuk hogy mi az igazság, azt szabától kell kérdezni, az Ő kokszos haverjairól van szó. 😀 De nyilván alap, hogy nem voltak józanok, pedig ezt sem írják sehol. 😊

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Az EB utáni banketten a részeg Verrasztó Dávid megverte Gyurta Gergőt és Virth Balázs is kapott egyet. Nagyszerű ez a csapatszellem így London előtt...Dzsokijuing
ez mióta csapatsport? 😛

kis extra motivációHöri
Csak szóljanak Verrasztónak, hogy London előtt kart-lábat ne törjön el, mert a medencében annyival mi sem vagyunk jobbak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az EB utáni banketten a részeg Verrasztó Dávid megverte Gyurta Gergőt és Virth Balázs is kapott egyet. Nagyszerű ez a csapatszellem így London előtt...Dzsokijuing
ez mióta csapatsport? 😛

kis extra motiváció

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Az EB utáni banketten a részeg Verrasztó Dávid megverte Gyurta Gergőt és Virth Balázs is kapott egyet. Nagyszerű ez a csapatszellem így London előtt...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Tudnám mitől. 2 hetes edzőtábort végigvitte 30 perces edzésekkel... Nevetséges.szaba
ez most komoly? ennyire nyíltan mennek az "ilyen" dolgok?
ez most a csúcs lehetett, vagy csak az előszele a duel-nek?lucy liu
Annyira nyílt, hogy Laci még Battán összeveszett Gyuri bával, azóta nem beszélnek. Azóta nem is edz rendesen.
Sztem inkább ez volt a csúcs, mint a Duel. Ha nem, akkor komolyan fontolóra veszem, hogy abbahagyom a fenébe.
több mint 12 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Tudnám mitől. 2 hetes edzőtábort végigvitte 30 perces edzésekkel... Nevetséges.szaba
ez most komoly? ennyire nyíltan mennek az "ilyen" dolgok?
ez most a csúcs lehetett, vagy csak az előszele a duel-nek?