Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu

ParádésWyatt
Kiss Gergely: "Széttéptem a fenébe" 😀 😀 😀 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Parádés

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Arcok 😀
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 139 — Steelers fan
Azért az se semmi, hogy a FINA által kiadott díszoklevélen Honduras néven fut Magyarország.
Végül is ha csak az elmúlt 3 olimpiát vesszük alapul már megtanulhatták volna, hogy Hungary nem Honduras.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/vizilabda/2011/08/03/erik_angolna_suhant_hozzajuk_kepest/
A legnagyobbat kihagyni... 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Tény, hogy Cseh Laci felemás teljesítményt nyújtott: 200 vegyesen nagyon jól versenyezve lett harmadik, 400-on viszont olyan történt vele, amire senki sem számított. Kifogta a vb legrosszabb időjárású napját, s ő, aki köztudottan asztmás, a rendkívül magas páratartalom miatt súlyos légzési nehézségekkel küzdött, ezért lett csak a 22., de már az is csoda, hogy ilyen állapotban végigúszta a távot előfutamában.

Lacibácsi sztem egész Mo-t nézi hülyének....szaba
Főnök neked nem kéne nyilatkozgatni.. hátha valaki olvassa a honlapot az úszószövetségből, aztán megszívod a végén 😉Igor
sőt, szerintem semmihez se szólj hozzá, az a tuti 😀Höri
Igazatok van. Laci a király. 😊 Egy hős.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tény, hogy Cseh Laci felemás teljesítményt nyújtott: 200 vegyesen nagyon jól versenyezve lett harmadik, 400-on viszont olyan történt vele, amire senki sem számított. Kifogta a vb legrosszabb időjárású napját, s ő, aki köztudottan asztmás, a rendkívül magas páratartalom miatt súlyos légzési nehézségekkel küzdött, ezért lett csak a 22., de már az is csoda, hogy ilyen állapotban végigúszta a távot előfutamában.

Lacibácsi sztem egész Mo-t nézi hülyének....szaba
Főnök neked nem kéne nyilatkozgatni.. hátha valaki olvassa a honlapot az úszószövetségből, aztán megszívod a végén 😉Igor
sőt, szerintem semmihez se szólj hozzá, az a tuti 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Tény, hogy Cseh Laci felemás teljesítményt nyújtott: 200 vegyesen nagyon jól versenyezve lett harmadik, 400-on viszont olyan történt vele, amire senki sem számított. Kifogta a vb legrosszabb időjárású napját, s ő, aki köztudottan asztmás, a rendkívül magas páratartalom miatt súlyos légzési nehézségekkel küzdött, ezért lett csak a 22., de már az is csoda, hogy ilyen állapotban végigúszta a távot előfutamában.

Lacibácsi sztem egész Mo-t nézi hülyének....szaba
Főnök neked nem kéne nyilatkozgatni.. hátha valaki olvassa a honlapot az úszószövetségből, aztán megszívod a végén 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Tény, hogy Cseh Laci felemás teljesítményt nyújtott: 200 vegyesen nagyon jól versenyezve lett harmadik, 400-on viszont olyan történt vele, amire senki sem számított. Kifogta a vb legrosszabb időjárású napját, s ő, aki köztudottan asztmás, a rendkívül magas páratartalom miatt súlyos légzési nehézségekkel küzdött, ezért lett csak a 22., de már az is csoda, hogy ilyen állapotban végigúszta a távot előfutamában.

Lacibácsi sztem egész Mo-t nézi hülyének....
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Gergőnek grat, megérdemli. Remélem az üzenetét vették Kisslaciék (nem te slekk)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kíváncsiságból írtam egy levelet a feröeri úszószövetségnek, hogy miért nem tagjai a NOB-nak és hogy ezen akarnak-e változtatni. Válaszoltak is nagyon készségesen. Itt a két mail, hát nem most lett szimpatikus a NOB:

"Dear Lászlo

Sadly Faroe Islands have not been admitted as member of IOC, even though we've had an application for membership in since 1984. Faroe Islands are full member of several international federation, including Fina the International Swimming Federation. The Farose NOC feels wery badly treated by IOC, and feel it obviousl that we should be full member of IOC!

Faroe Islands is a selfgoverned part of the Danish Kingdom, and the Faroese have dual nationality Faroese and Danish.

The solution that faroese swimmers compete for Denmark in the Olympics are not a situation we want og like, its a pragmatic solution we have to live with, if we do not want our swimmers to change their Nationality to Danish, to participate in the olympic.

Thank you for your question, if you have any other question, please let me know."

"Dear László,

just one very important point I forgot in the first mail. The Faroese application for IOC membership, is fully supported by the Danish, and the other Nordic Countries."

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kösz a háttérinfót Schleck! 😊

Ez meg egy erősen ajánlott videó: http://www.youtube.com/watch?v=xior63G4zPQ&feature=player_embedded#at=26 :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi a válaszokat! És Feröerben nem dolgoznak rajta, ha már van egy ilyen remek úszójuk?
Vagy nincs rá keret, lehetőség?Vrijbloed
Nem tudom, de nem nagyon értem ezt a rendszert. Mert a Brit Virgin-szigetek pl. indulhat az olimpián saját zászló alatt, miközben szerintem Feröer van legalább annyira független Dániától, mint ők az Egyesült Királyságtól.
Plusz csavar a sztoriban, hogy közben a paralimpián indulhatnak Feröer-szigetek néven.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Köszi a válaszokat! És Feröerben nem dolgoznak rajta, ha már van egy ilyen remek úszójuk?
Vagy nincs rá keret, lehetőség?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezt nem tudom, azért kérdezem: szóval Joensen miért nem indulhat az Olimpián feröeri színekben? Sejtem egyébként, de kérnék egy megerősítést, aki ezt tudja. 😊
Vrijbloed
Nem tudom, hogy erre gondolsz-e, de annyi van, hogy Feörer szigetek nem tagja a MOB-nak.
Egyébként ha valaki megtalálja videó formájában Gergő nyilatkozatát az linkelje már be, azt írják, elég durván odacsapott a magyar úszó vezetőségnek.Schleck
fura is lenne, ha tagjai lennének a Magyar Olimpiai Bizottságnak 😀Hurka
NOB, MOB de utálom ezeket a rövidítéseket. 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
Ezt nem tudom, azért kérdezem: szóval Joensen miért nem indulhat az Olimpián feröeri színekben? Sejtem egyébként, de kérnék egy megerősítést, aki ezt tudja. 😊
Vrijbloed
Nem tudom, hogy erre gondolsz-e, de annyi van, hogy Feörer szigetek nem tagja a MOB-nak.
Egyébként ha valaki megtalálja videó formájában Gergő nyilatkozatát az linkelje már be, azt írják, elég durván odacsapott a magyar úszó vezetőségnek.Schleck
fura is lenne, ha tagjai lennének a Magyar Olimpiai Bizottságnak 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezt nem tudom, azért kérdezem: szóval Joensen miért nem indulhat az Olimpián feröeri színekben? Sejtem egyébként, de kérnék egy megerősítést, aki ezt tudja. 😊
Vrijbloed
Nem tudom, hogy erre gondolsz-e, de annyi van, hogy Feörer szigetek nem tagja a MOB-nak.
Egyébként ha valaki megtalálja videó formájában Gergő nyilatkozatát az linkelje már be, azt írják, elég durván odacsapott a magyar úszó vezetőségnek.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Ezt nem tudom, azért kérdezem: szóval Joensen miért nem indulhat az Olimpián feröeri színekben? Sejtem egyébként, de kérnék egy megerősítést, aki ezt tudja. 😊
Vrijbloed
A FINA elismeri őket, az IOC nem... pontosan a jogi hátteret meg nem mondom, hogy miért - de a két szervezet másképp ítéli meg őket.

off: most néztem a FINA holnapját.. vannak Masters rekordjaik, még a 100-104 éves korosztályban is, atyaisten :o 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat Gergőnek! 😊 :cool:

Ezt nem tudom, azért kérdezem: szóval Joensen miért nem indulhat az Olimpián feröeri színekben? Sejtem egyébként, de kérnék egy megerősítést, aki ezt tudja. 😊

Ezt egyértelműen Phelps nyerte meg, a végén úgy ment Adrian mint Eric, az angolna Sydney-ben. 😂 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bocsi, de ez full hülyeség.Schleck
úgy kellett volna írnom, hogy nem csak Phelps miatt, de az amerikaiak mintha 3-ként váltottak volna, aztán 100 méterrel a vége előtt lett másfél másodperc előnyük.. Az igaz, hogy Adrian a végén majdnem belefulladt, de az elején pont tudott annyit menni, amivel megtartotta az előnyétHurka
Sztem Biedermann és Magnussen is jobbat úszott nála, szóval ez sem stimmt.. kiegyensúlyozottak voltak 3 számban (Gangloff nudli), ez volt a lényeg. Igazából a hátúszójuk se szopott annyit Irietől mint vártam.

Szurkolok, hogy a japók találjanak valami fiatal gyorsúszót, mekkora lenne, ők nyernék a vegyest Londonban.Igor
És Verschueren is jobbat ment nála. Nem tudom honnan jött ez a 3.-ként váltás. Még az első Nicholas Thoman is megverte az ausztrálokat, de nézve az eredményeket, ez egyértelműen a Phelps-Huegill párharcon dőlt el.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
azért Adrian az első 50-en nagyot úszott, sztem azzal nyerték meg az amerikaiak, nem Phelps miattHurka
Bocsi, de ez full hülyeség.Schleck
úgy kellett volna írnom, hogy nem csak Phelps miatt, de az amerikaiak mintha 3-ként váltottak volna, aztán 100 méterrel a vége előtt lett másfél másodperc előnyük.. Az igaz, hogy Adrian a végén majdnem belefulladt, de az elején pont tudott annyit menni, amivel megtartotta az előnyétHurka
Sztem Biedermann és Magnussen is jobbat úszott nála, szóval ez sem stimmt.. kiegyensúlyozottak voltak 3 számban (Gangloff nudli), ez volt a lényeg. Igazából a hátúszójuk se szopott annyit Irietől mint vártam.

Szurkolok, hogy a japók találjanak valami fiatal gyorsúszót, mekkora lenne, ők nyernék a vegyest Londonban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
azért Adrian az első 50-en nagyot úszott, sztem azzal nyerték meg az amerikaiak, nem Phelps miattHurka
Bocsi, de ez full hülyeség.Schleck
úgy kellett volna írnom, hogy nem csak Phelps miatt, de az amerikaiak mintha 3-ként váltottak volna, aztán 100 méterrel a vége előtt lett másfél másodperc előnyük.. Az igaz, hogy Adrian a végén majdnem belefulladt, de az elején pont tudott annyit menni, amivel megtartotta az előnyét
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
azért Adrian az első 50-en nagyot úszott, sztem azzal nyerték meg az amerikaiak, nem Phelps miattHurka
Bocsi, de ez full hülyeség.

több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Gercsák Csaba bronzát miért nem számolják?

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
azért Adrian az első 50-en nagyot úszott, sztem azzal nyerték meg az amerikaiak, nem Phelps miatt