Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ejnye szaba, tisztességtelen eszközökhöz nem kell nyúlni 😛

Mellesleg az eredmények közben látom, hogy volt iskolatársam 100 női mellet nyert, kellemes meglepetés.Rajna
Nem mondod, hogy egy suliba jártál vele!? :o Igazából olyan hátsórésszel van megáldva, hogy nem túlzok, az egész uszoda őt nézi 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ejnye szaba, tisztességtelen eszközökhöz nem kell nyúlni 😛

Mellesleg az eredmények közben látom, hogy volt iskolatársam 100 női mellet nyert, kellemes meglepetés.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Köszi mégegyszer mindenkinek 😊

100 gyors döntőhöz csak annyit, hogy agyaltam sokat, milyen taktikát alkalmazzak, végül amellett tettem le a voksomat, hogy külön versenyt kell vívni a bronzért, tehát abszolút nem foglalkoztam a két 'naggyal'. Elég lassan kezdtük, talán emiatt is, de 50 és 75 m között nagyon durva etapot nyomtam, ott még hoztam Kozmán is valamennyit. Az utolsó 10 m talán emiatt is sikerült elég szenvedősre, de végülis a célt elértem, mert az idő annyira már nem érdekelt, csak legyen meg az a rohadt egyéni érem. Hát meglett. Amúgy ez a Debreceni közeg nagyon profi volt, szerintem ez volt minden idők legnívósabb magyar bajnoksága. A közönség is fantasztikus volt, hála Risztov Évának is, akit nagyon megszerettettek a várossal.
Magamra nézve azonban rá kellett jönnöm, hogy még mindig van hová fejlődni. És a 'rejtett tartalékok' leginkább két dologban vannak: erőnléti edzés és kox. Alighanem elkezdek majd TRX-el erősíteni, azt mondják az nagyon durván tud segíteni. Koxolni is el kell kezdeni egy magasabb szinten, mert kegyetlenül hülyén néz ki, hogy mindenki tol már vmit szinte, csak mi nem... Kell az a londoni jegy, szóval minden követ mozdítani fogunk.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt szaba!!! Óriási gratula!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szaba a legjobb!!! Majdnem!!!

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
gratula szaba az egész hetes teljesítményedért. Le a kalappal!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagy grat... ha már nyilvánosan felvállaltam a szurkolást, ez a minimum! 😊
Aztán valóban elvárjuk a hosszú beszámolót!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Grat-grat 😉
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kösz fiúk. Holnap mesélek.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Gratula! 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Szép volt Szaba 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
az kemény,kár,hogy nem tudtam elmenni...
grat szaba! 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megvan a bowl.hu első magyar bajnoki dobogósa! És stílszerűen a legnépszerűbb úszószámban, a 100 gyorson. Grat szaba! 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
100 m-en harmadik idővel döntős szaba. Az első kettő, Takács Krisztián és Kozma Dominik nem hiszem, hogy fogható, de a dobogóhoz sok szerencsét holnapra!

És Biczó Bence jó nagy időt úszott. Mondjuk ezek után nem nagyon értem, hogy miért nyilatkozza azt az edzője, hogy neki idén az ifi eb a főversenye.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szép volt szaba. Csak így tovább. Még lehet hogy a többiek is abbahagyják a savazásodat OB után egy időre. 😊iktriad
Azt ugyan nem, a két dolog (a jogos fórumos savazás, és a kiváló úszóteljesítmény) nem függ össze 😛

Ettől függetlenül grat, és legalább ilyen jó eredményt százra is.
http://www.youtube.com/watch?v=TylvUGJIi_w

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi fiúk, jól esik a bíztatás 😊 Sajna nem lett meg egyéni bronz, de nem bánom, majd 100on remélem kárpótólnak a századok. 😛szaba
Mit rákentek a századok, lemossuk a gyalázatot!Höri
Ha tehetném, ezt most rögtön beraknám az aranyköpések rovatba.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi fiúk, jól esik a bíztatás 😊 Sajna nem lett meg egyéni bronz, de nem bánom, majd 100on remélem kárpótólnak a századok. 😛szaba
Mit rákentek a századok, lemossuk a gyalázatot!

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt szaba. Csak így tovább. Még lehet hogy a többiek is abbahagyják a savazásodat OB után egy időre. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Köszi fiúk, jól esik a bíztatás 😊 Sajna nem lett meg egyéni bronz, de nem bánom, majd 100on remélem kárpótólnak a századok. 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha mást is érdekel, az előfutamban 24:50 lett, de még van lehetősége szabának úszni bőven, mert ezzel is negyedik lett, így a középdöntő biztos, és ha ott sem javulnak hirtelen az idők és még van benne tartalék, akkor döntő is lehet.
Egyébként, hogy őszinte legyek, kicsit meglep, hogy 24,22 volt a legjobb idő az előfutamok során.Schleck
Szted mennyire érdekelt bárkit is a reggeli úszás? 😀szaba
Tessék fókuszálni akkor a délutánira 😛Igor
Sikerült is ahogy látom. 23:80-nal negyedik lett! És a két kiemelkedő sprinterünkön kívül csak egy ember tudta megelőzni 9 századdal. Gratula szaba! Remélem bowl.hu-s sapkában tolod. 😀

És a váltó harmadik helyhez is grat!

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1.53.8 lett a döntő. Elvitt a szivem az elején, aztán megdöglöttem, mint Horthy lova. 5-en jöttek 1.50-1.51-et, ami elég komoly. Viszont a váltó bronz kaki, mert ezelőtt 3 évig 2.ak voltunk :/ Remélem 100-ra sikerül összekapni magam, mert baromi fáradt vok. Holnap 50, az annyira nem érdekel, csak 24 alá kerüljek.szaba
Ha mást is érdekel, az előfutamban 24:50 lett, de még van lehetősége szabának úszni bőven, mert ezzel is negyedik lett, így a középdöntő biztos, és ha ott sem javulnak hirtelen az idők és még van benne tartalék, akkor döntő is lehet.
Egyébként, hogy őszinte legyek, kicsit meglep, hogy 24,22 volt a legjobb idő az előfutamok során.Schleck
Szted mennyire érdekelt bárkit is a reggeli úszás? 😀szaba
Tessék fókuszálni akkor a délutánira 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1.53.8 lett a döntő. Elvitt a szivem az elején, aztán megdöglöttem, mint Horthy lova. 5-en jöttek 1.50-1.51-et, ami elég komoly. Viszont a váltó bronz kaki, mert ezelőtt 3 évig 2.ak voltunk :/ Remélem 100-ra sikerül összekapni magam, mert baromi fáradt vok. Holnap 50, az annyira nem érdekel, csak 24 alá kerüljek.szaba
Ha mást is érdekel, az előfutamban 24:50 lett, de még van lehetősége szabának úszni bőven, mert ezzel is negyedik lett, így a középdöntő biztos, és ha ott sem javulnak hirtelen az idők és még van benne tartalék, akkor döntő is lehet.
Egyébként, hogy őszinte legyek, kicsit meglep, hogy 24,22 volt a legjobb idő az előfutamok során.Schleck
Szted mennyire érdekelt bárkit is a reggeli úszás? 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
1.53.8 lett a döntő. Elvitt a szivem az elején, aztán megdöglöttem, mint Horthy lova. 5-en jöttek 1.50-1.51-et, ami elég komoly. Viszont a váltó bronz kaki, mert ezelőtt 3 évig 2.ak voltunk :/ Remélem 100-ra sikerül összekapni magam, mert baromi fáradt vok. Holnap 50, az annyira nem érdekel, csak 24 alá kerüljek.szaba
Ha mást is érdekel, az előfutamban 24:50 lett, de még van lehetősége szabának úszni bőven, mert ezzel is negyedik lett, így a középdöntő biztos, és ha ott sem javulnak hirtelen az idők és még van benne tartalék, akkor döntő is lehet.
Egyébként, hogy őszinte legyek, kicsit meglep, hogy 24,22 volt a legjobb idő az előfutamok során.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1.53.8 lett a döntő. Elvitt a szivem az elején, aztán megdöglöttem, mint Horthy lova. 5-en jöttek 1.50-1.51-et, ami elég komoly. Viszont a váltó bronz kaki, mert ezelőtt 3 évig 2.ak voltunk :/ Remélem 100-ra sikerül összekapni magam, mert baromi fáradt vok. Holnap 50, az annyira nem érdekel, csak 24 alá kerüljek.