Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lol, kicsiGyurta harmadik 😀Rajna
Elég zorall volt Gege 😛 Legalább lesz pénze, még úgyis lóg egy fülhallgatóval 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Lol, kicsiGyurta harmadik 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chad Le Clost Biczó még megverte nyáron, most meg rövidpályás világbajnok. 😛 Wu Peng rulz. 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Cseh Laci a legjobb idővel került be a 200 pillangó döntőjébe.
Evelyn pedig 6. idővel megy a 200 gyors döntőbe.

Sajna a mai döntőket nem tudom nézni 😕Höri
Én sem tudok. Pont a vonaton leszek közben. És az eurosport nem nagyon szereti ismételni az úszást sajnos...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cseh Laci a legjobb idővel került be a 200 pillangó döntőjébe.
Evelyn pedig 6. idővel megy a 200 gyors döntőbe.

Sajna a mai döntőket nem tudom nézni 😕

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát azért várható volt hogy ez a VB nem lesz olyan sikeres. Amellett hogy ai nem Európai totálisan erre a VB-re észült úgy jó néhány Európai is inkább a VB-t látta fontosnak míg mi érthető módon a hazai EB-t.
Mellesleg ez rövid pályás VB ahol sokkal fontosabbak a fordulók ebben pedig elvagyunk maradva az amcsiktól. Pl. Dani simán fogja verni hosszú pályán ezt a japánt.
Én büszke vagyok hogy legalább ott vagyunk top 6ban a legtöbb helyen még így is.Toca
persze, csak megint egy no-name kínai tett alá Katinkának néhány tizeddel és ez lelombozott kissé.Höri
De legalább Katinka tud fordulni. A végére persze elfáradt, mert láthatólag megviseli az átállás, de jó volt nézni egy magyart, aki nem maradt le minden fordulónál.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Hát azért várható volt hogy ez a VB nem lesz olyan sikeres. Amellett hogy ai nem Európai totálisan erre a VB-re észült úgy jó néhány Európai is inkább a VB-t látta fontosnak míg mi érthető módon a hazai EB-t.
Mellesleg ez rövid pályás VB ahol sokkal fontosabbak a fordulók ebben pedig elvagyunk maradva az amcsiktól. Pl. Dani simán fogja verni hosszú pályán ezt a japánt.
Én büszke vagyok hogy legalább ott vagyunk top 6ban a legtöbb helyen még így is.Toca
persze, csak megint egy no-name kínai tett alá Katinkának néhány tizeddel és ez lelombozott kissé.Höri
Igen , dehát ahol ennyi versenyző van és annyira támogatják a versenysportot int USA-ban Japánban vagy Kínában indig feltűnnek nonamek.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát azért várható volt hogy ez a VB nem lesz olyan sikeres. Amellett hogy ai nem Európai totálisan erre a VB-re észült úgy jó néhány Európai is inkább a VB-t látta fontosnak míg mi érthető módon a hazai EB-t.
Mellesleg ez rövid pályás VB ahol sokkal fontosabbak a fordulók ebben pedig elvagyunk maradva az amcsiktól. Pl. Dani simán fogja verni hosszú pályán ezt a japánt.
Én büszke vagyok hogy legalább ott vagyunk top 6ban a legtöbb helyen még így is.Toca
persze, csak megint egy no-name kínai tett alá Katinkának néhány tizeddel és ez lelombozott kissé.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Hát azért várható volt hogy ez a VB nem lesz olyan sikeres. Amellett hogy ai nem Európai totálisan erre a VB-re észült úgy jó néhány Európai is inkább a VB-t látta fontosnak míg mi érthető módon a hazai EB-t.
Mellesleg ez rövid pályás VB ahol sokkal fontosabbak a fordulók ebben pedig elvagyunk maradva az amcsiktól. Pl. Dani simán fogja verni hosszú pályán ezt a japánt.
Én büszke vagyok hogy legalább ott vagyunk top 6ban a legtöbb helyen még így is.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megint 4. hely 😕

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
200 vegyesen Verrasztó 2., Hosszú 5. helyen került döntőbe délelőtt.

jó lenne 2 érmet behúzni

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt Dani! Sajnos úgy tűnik, hogy aranyunk nem lesz, de ez nagyszerű úszás volt. Kitajima pedig lehet, hogy azért nem versenyez, mert már tanít japánban. 😀F.Schleck
Japán nagyon érzik a mellúszást. Sztem tőlük úgy 5 úszó befért volna a döntőbe ha arról van szó. Nagy verseny volt, tényleg jó volt Dani. Lochte mekkora arc, olyat nyilatkozott, hogy csak szórakozni jött Dubaiba 😀szaba
Rogan sem rossz: "Mindenben meg tudom verni, kivéve pillén, háton, mellen és gyorson" - Markus Rogan Ryan Lochtéról.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szép volt Dani! Sajnos úgy tűnik, hogy aranyunk nem lesz, de ez nagyszerű úszás volt. Kitajima pedig lehet, hogy azért nem versenyez, mert már tanít japánban. 😀F.Schleck
Japán nagyon érzik a mellúszást. Sztem tőlük úgy 5 úszó befért volna a döntőbe ha arról van szó. Nagy verseny volt, tényleg jó volt Dani. Lochte mekkora arc, olyat nyilatkozott, hogy csak szórakozni jött Dubaiba 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt Dani! Sajnos úgy tűnik, hogy aranyunk nem lesz, de ez nagyszerű úszás volt. Kitajima pedig lehet, hogy azért nem versenyez, mert már tanít japánban. 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Laci sztem visszalép majd holnaptól betegségre hivatkozva. Nagyon gyenge... Szabó G már csak 100 gy-re szokott megjelenni 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
napról-napra szarabb a közvetítés.
Höri
Akkor nem kár, hogy nem keltem fel. A kommentátorok voltak szarok, vagy a franciák kavartak összevissza? F.Schleck
utóbbi.
10.05-ig tartott a műsor, Gyurta versenyszámából 1 futam se fért bele!

a többit mondjuk jól megvágták, dehát ez akkor is dühítő, hogy a végéről szimplán elkapcsolnak a biatlonra.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
napról-napra szarabb a közvetítés.

legalább Efimova és Pellegrini ügyes volt.
és Jakabos is döntőzik, elégedett vagyok.Höri
Akkor nem kár, hogy nem keltem fel. A kommentátorok voltak szarok, vagy a franciák kavartak összevissza? Egyébként Szabó Gábor a döntőkön lehetne már.

Arra kíváncsi leszek, hogy Gyurta ellenfelei is javulnak-e két másodperceket a döntőre, mint a többi számban. Örülnék azért egy ilyen gyorsított magyar himnusznak. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
napról-napra szarabb a közvetítés.

legalább Efimova és Pellegrini ügyes volt.
és Jakabos is döntőzik, elégedett vagyok.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Popov mas allatfaj volt, es akkoriban meg mindenki ketlabassal ugrott... es sztem kb. ott maradtunk le, amikor (talan 5-6-8 eve) a valtott labas ugrasra elkezdtek atallni az elso fecskek (AUS/USA), aztan szep lassan szinte mindenki... kiveve a magyarok.
Akkor nekem ugy tunt kivulrol, hogy a magyaroknak erre nem volt kulon embere/penze/tecnhnikaja, szoval maradtunk a tradicionalis ketlabasnal.. pedig sztem a valtott labas "sokkal" gyorsabb (es a legtobb amcsi uszo eskudozik arra, hogy eroteljesebb is - egy dolgot mennyi vagy a levegoben sztem, de utana is gyorsabb azt mondtak.)

Hangsulyozom, kifejezetten ez az en laikus benyomasom.. es mar reg volt - de kifejezetten emlekszem erre en is, hogy ha valaki fel testhossz hatranyban rajtolt, az biztos magyar volt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Most mondta Alshammar is a pool talkban h a reakcióidő az adottság. Azt nem tudod kigyakorolni. Én pl 50 m-en alkalmazom csak - néha 100 on - a váltott lábas fejest, azzal 0.65-0.70 a reakcióm. Egymás mellettivel 0.75-0.85. Az lassabb, de nagyobbat lehet ugrani. Popov nyomta úgy mindig, utolsónak jött el a kőről, de jó kiúszással mindig elől jött fel.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A reakciót nem lehet tanulni, vagy benned van - Schoeman - vagy nincs - Gyurta. Ami problémás - kivéve Lacit - az a víz alatti munka. Annak a technikáját kell elsajátítani, és nagyon sokat gyakorolni. Csak sajnos itthon ez nem módi...szaba
Tulajdonképpen akkor itthon mit lehet megtanulni a tempózáson kívül (ált.iskola, alsó tagozat), ha mindenben (fordulók, rajt, vízalatti munka) ilyen ergyák vagyunk?Sobri Jóska
Állóképesség, jó edzővel technikai finomságok. Ezekben vagyunk jók, ezért viszünk killer számokat, mint 400 vegyes vagy 200 pille. És ezért nincs világszintű sprinter. (krisztián pl egy jó rajttal az lehetne...)szaba
Csak mondod, hogy a reakcióidő egyén függő. De nálunk valahogy igen rossz egyének vannak ebből akkor. Mert Dave a legrosszabb RT-vel volt a mai döntőben, Lacié is a vége fele volt. Végül is mindegy, mert 400 m-en nem ez a lényeg. De Evelyn az egész 100 vegyes elődöntőben a legrosszabb reakcióidővel rajtolt. És az ilyenek miatt valahogy kicsit sajnálom a versenyzőinket, mert olyan érzésem van, mintha sokkal több munka kellene tőlük egy nemzetközi szintű eredményhez.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
A reakciót nem lehet tanulni, vagy benned van - Schoeman - vagy nincs - Gyurta. Ami problémás - kivéve Lacit - az a víz alatti munka. Annak a technikáját kell elsajátítani, és nagyon sokat gyakorolni. Csak sajnos itthon ez nem módi...szaba
Tulajdonképpen akkor itthon mit lehet megtanulni a tempózáson kívül (ált.iskola, alsó tagozat), ha mindenben (fordulók, rajt, vízalatti munka) ilyen ergyák vagyunk?Sobri Jóska
Állóképesség, jó edzővel technikai finomságok. Ezekben vagyunk jók, ezért viszünk killer számokat, mint 400 vegyes vagy 200 pille. És ezért nincs világszintű sprinter. (krisztián pl egy jó rajttal az lehetne...)szaba
Állóképességhez azért nem kell szakedző. Ahhoz sok meló, és elszántság kell.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A reakciót nem lehet tanulni, vagy benned van - Schoeman - vagy nincs - Gyurta. Ami problémás - kivéve Lacit - az a víz alatti munka. Annak a technikáját kell elsajátítani, és nagyon sokat gyakorolni. Csak sajnos itthon ez nem módi...szaba
Tulajdonképpen akkor itthon mit lehet megtanulni a tempózáson kívül (ált.iskola, alsó tagozat), ha mindenben (fordulók, rajt, vízalatti munka) ilyen ergyák vagyunk?Sobri Jóska
Állóképesség, jó edzővel technikai finomságok. Ezekben vagyunk jók, ezért viszünk killer számokat, mint 400 vegyes vagy 200 pille. És ezért nincs világszintű sprinter. (krisztián pl egy jó rajttal az lehetne...)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
A reakciót nem lehet tanulni, vagy benned van - Schoeman - vagy nincs - Gyurta. Ami problémás - kivéve Lacit - az a víz alatti munka. Annak a technikáját kell elsajátítani, és nagyon sokat gyakorolni. Csak sajnos itthon ez nem módi...szaba
Tulajdonképpen akkor itthon mit lehet megtanulni a tempózáson kívül (ált.iskola, alsó tagozat), ha mindenben (fordulók, rajt, vízalatti munka) ilyen ergyák vagyunk?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A reakciót nem lehet tanulni, vagy benned van - Schoeman - vagy nincs - Gyurta. Ami problémás - kivéve Lacit - az a víz alatti munka. Annak a technikáját kell elsajátítani, és nagyon sokat gyakorolni. Csak sajnos itthon ez nem módi...