Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
még két vagy három éve nyomtam egy jó versenyt Korotyiskinnel szlovéniában 100 gyorson -> meglett a hatása. Amúgy rajt/forduló elég szar a magyaroknak általában - kivéve akit usa megtanít - és ezért sem szeretjük a rövidpályás versenyeket.szaba
😀
De rajtolni miért nem tudunk megtanulni? Nem tűnik így kívülről annyira bonyolultnak az. És mindig a magyar versenyző ugrik utoljára a vízbe, ez olyan hihetetlen nekem.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
még két vagy három éve nyomtam egy jó versenyt Korotyiskinnel szlovéniában 100 gyorson -> meglett a hatása. Amúgy rajt/forduló elég szar a magyaroknak általában - kivéve akit usa megtanít - és ezért sem szeretjük a rövidpályás versenyeket.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sajnos ez volt a várható... Legalább a WR maradt volna meg.

szerk: Szar ez a rövidpálya, nekem laikusként sokkal szebbnek tűnt Lacourt úszása, erre simán kikap ő is. Sőt még ki is zárják.

szerk2: Pff, ez a szervezés.. Egyébként lehet kéne twitter és ott talán jobban lehetne eredménykövetni. 😀

szerk3: Ezek a színes ausztrálok hogy honnan jöttek? Nagyon durvák. Rajtolni persze még mindig nem tudunk.

szerk4: Fuentes doktor formában van.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
bebizonyosodott, hogy nem lehet egyszerre amerikai és közel-keleti időzóna szerint élni, szóval holnaptól a selejtezőket ki kell hagynom különben elalszom állva. 😐Höri
Ugye. Katkának biztos jó lehet...szaba
De erről nincs valami belsős infód, hogy ezt ő szerette volna, vagy tényleg a MÚSZ volt ilyen spúr?F.Schleck
Állítólag még vizsgázott múlthéten. Én nem tudom, csak azt, hogy a Tensi tours így tudott járatot biztosítani, és ők a MÚSZ partnere.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ne spoilerezz 😛Höri
Azt sem tudtam, hogy aktív vagy ilyenkor. 😛
Egyébként ma jöttem rá, hogy nem indul Kapás Bogi, a sztrájkolás határán vagyok.

szerk: A hipervad közönséget hogy lecseszte már a hangosbemondó. 😀

szerk2: Így látva a futamot is, már nem tűnt olyan rossznak Laci ússzása. 😊 Bár ha tippelnem kéne, most 4. helyet mondanék neki.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ne spoilerezz 😛

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Laci 6. Dave 5. idővel döntős 400 vegyesen. Háát.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Ennél szarabb napot bazzeg...
-Szerintem nem lesz aranyérmünk.
-A szervezés atomfos
-A hangulat atomfos
-Kínai űrlények lealáznak mindenkit...
-És igen, valóban hihetetlen fontos volt ezért a váltóért beáldozni Katinkát és Jakabost.
szerk:
-Jah, és a lúzer franciák váltót nyernek.
-Hosszú Katinkának annyira bejött ez a rövid átállás, hogy a váltóban Dara Eszter szintű időt úszott...F.Schleck
na na na... azért...khm-khm... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bebizonyosodott, hogy nem lehet egyszerre amerikai és közel-keleti időzóna szerint élni, szóval holnaptól a selejtezőket ki kell hagynom különben elalszom állva. 😐Höri
Ugye. Katkának biztos jó lehet...szaba
😀

ez nem jutott eszembe, de valóban hasonló gondjaink vannak 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bebizonyosodott, hogy nem lehet egyszerre amerikai és közel-keleti időzóna szerint élni, szóval holnaptól a selejtezőket ki kell hagynom különben elalszom állva. 😐Höri
Ugye. Katkának biztos jó lehet...szaba
De erről nincs valami belsős infód, hogy ezt ő szerette volna, vagy tényleg a MÚSZ volt ilyen spúr?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
bebizonyosodott, hogy nem lehet egyszerre amerikai és közel-keleti időzóna szerint élni, szóval holnaptól a selejtezőket ki kell hagynom különben elalszom állva. 😐Höri
Ugye. Katkának biztos jó lehet...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bebizonyosodott, hogy nem lehet egyszerre amerikai és közel-keleti időzóna szerint élni, szóval holnaptól a selejtezőket ki kell hagynom különben elalszom állva. 😐

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dani hozhatna egy aranyat, rajta kívül nyilvánvaló volt, hogy max vmi überupset arany ha lesz.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennél szarabb napot bazzeg...
-Szerintem nem lesz aranyérmünk.
-A szervezés atomfos
-A hangulat atomfos
-Kínai űrlények lealáznak mindenkit...
-És igen, valóban hihetetlen fontos volt ezért a váltóért beáldozni Katinkát és Jakabost.
szerk:
-Jah, és a lúzer franciák váltót nyernek.
-Hosszú Katinkának annyira bejött ez a rövid átállás, hogy a váltóban Dara Eszter szintű időt úszott...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Elég demoralizáló azért, hogy Kína elküldi az ovi nagycsoportot a vébére. És két érmet hoznak 400 m vegyesen...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem hiszem el, hogy Kapás Bogi nem tudna annyit, mint ez a világtehetség... Ha ennyit tudunk, akkor meg ne fárassza magát váltóban 3 éremesélyesünk.F.Schleck
Daráról van szó? Ő Kőbányás. Ez elég nagy hendikep.szaba
Persze. Oké, legyen rossz úszó, de hogy mindig meghal a második 100 m-re, azt nem értem. Kb. Soni szintű meghalást csinált most is a selejtezőben.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem hiszem el, hogy Kapás Bogi nem tudna annyit, mint ez a világtehetség... Ha ennyit tudunk, akkor meg ne fárassza magát váltóban 3 éremesélyesünk.F.Schleck
Daráról van szó? Ő Kőbányás. Ez elég nagy hendikep.
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
azt mondja meg valaki, hogy hétköznap reggel 8-kor mi a kurva anyjukért kell a kosmodisk relámot 50x leadni ahelyett, hogy végig mutatnák a teljes programot?Höri
Pénz beszél... :/

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt mondja meg valaki, hogy hétköznap reggel 8-kor mi a kurva anyjukért kell a kosmodisk relámot 50x leadni ahelyett, hogy végig mutatnák a teljes programot?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem hiszem el, hogy Kapás Bogi nem tudna annyit, mint ez a világtehetség... Ha ennyit tudunk, akkor meg ne fárassza magát váltóban 3 éremesélyesünk.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma reggel 200 pillangón Hosszú Katinka,100 mellen Gyurta Dani, 100 pillangón Cseh Laci és Verrasztó Dávid, 400 vegyesen Jakabos Zsuzsi és a 4x200 női gyorsváltó is érdekelt lesz

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Holnap kezdődik az úszó vb! Mivel vbről van szó, így a selejtezők is fognak tartogatni vicces pillanatokat gondolom. Pl. van olyan holnap, aki 1:32-vel nevezett férfi 100 mellre. Vagy 2:50-nel férfi 200 gyorsra. "Strandmellet" akarok látni. 😀F.Schleck
Az 1:32 az nem olyan vicces még. 😛 Én is csak 1:15 körül tudok 100 mellen 😀szaba
Hát azért az élmezőny idejének másfélszerese elég durvának tűnik. Azt hiszem 100 m síkfutáson meglenne a 15 mp még nekem is. 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Holnap kezdődik az úszó vb! Mivel vbről van szó, így a selejtezők is fognak tartogatni vicces pillanatokat gondolom. Pl. van olyan holnap, aki 1:32-vel nevezett férfi 100 mellre. Vagy 2:50-nel férfi 200 gyorsra. "Strandmellet" akarok látni. 😀F.Schleck
tedd hozzá a lustáknak, hogy

selejtező 8.30-tól 10.30
(elő)döntők 16.30-tól 18.30

Eurosport

[mikor fogok aludni?]

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Holnap kezdődik az úszó vb! Mivel vbről van szó, így a selejtezők is fognak tartogatni vicces pillanatokat gondolom. Pl. van olyan holnap, aki 1:32-vel nevezett férfi 100 mellre. Vagy 2:50-nel férfi 200 gyorsra. "Strandmellet" akarok látni. 😀F.Schleck
Az 1:32 az nem olyan vicces még. 😛 Én is csak 1:15 körül tudok 100 mellen 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Holnap kezdődik az úszó vb! Mivel vbről van szó, így a selejtezők is fognak tartogatni vicces pillanatokat gondolom. Pl. van olyan holnap, aki 1:32-vel nevezett férfi 100 mellre. Vagy 2:50-nel férfi 200 gyorsra. "Strandmellet" akarok látni. 😀