Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Áh, lemaradtam Kapás Boglárka ezüstjéről. De természetesen óriási gratulációm neki!F.Schleck
Átadom 😀 Dave elég nagyot úszott 400 vegyesen, vébén is tud vmi hasonlót, ott is jó lehet. Úgy 1-6-ba minimum.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, lemaradtam Kapás Boglárka ezüstjéről. De természetesen óriási gratulációm neki!

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Addig nézhető az úszás, amig nem kezdődik a thxgivin'.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
soccer USA-ban női sport 😛 😀konqueror
meg portugáliábanHöri
miilann meg ne lássa ezt, mert sírni fogkonqueror
esküszöm nem szoktam ebbe a topikba járni, nem is tudom milyen indíttatásból nyitottam most meg 😀
mindenesetre

/cry

child please!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
a west coaston a soccer is népszerű, mégis lebuzizza Buddy Garrity aki azt játssza 😀 😀Höri
soccer USA-ban női sport 😛 😀konqueror
meg portugáliábanHöri
miilann meg ne lássa ezt, mert sírni fog
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez nem teljesen igaz, mert Amerikában a nyugati parton viszonylag népszerű a vízilabdaJJ Tiller
a west coaston a soccer is népszerű, mégis lebuzizza Buddy Garrity aki azt játssza 😀 😀Höri
soccer USA-ban női sport 😛 😀konqueror
meg portugáliában

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ez is arra példa, hogy mi sajnos azokban a sportágakban vagyunk jók amit a tengerentúlon lefosnak, és a médiában se hoz nagy nézettséget (vízilabda, kajakkenu, öttusa stb...)

látványsportokban meg labdába sem rúgunkkonqueror
ez nem teljesen igaz, mert Amerikában a nyugati parton viszonylag népszerű a vízilabdaJJ Tiller
a west coaston a soccer is népszerű, mégis lebuzizza Buddy Garrity aki azt játssza 😀 😀Höri
soccer USA-ban női sport 😛 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez is arra példa, hogy mi sajnos azokban a sportágakban vagyunk jók amit a tengerentúlon lefosnak, és a médiában se hoz nagy nézettséget (vízilabda, kajakkenu, öttusa stb...)

látványsportokban meg labdába sem rúgunkkonqueror
ez nem teljesen igaz, mert Amerikában a nyugati parton viszonylag népszerű a vízilabdaJJ Tiller
a west coaston a soccer is népszerű, mégis lebuzizza Buddy Garrity aki azt játssza 😀 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
ez is arra példa, hogy mi sajnos azokban a sportágakban vagyunk jók amit a tengerentúlon lefosnak, és a médiában se hoz nagy nézettséget (vízilabda, kajakkenu, öttusa stb...)

látványsportokban meg labdába sem rúgunkkonqueror
ez nem teljesen igaz, mert Amerikában a nyugati parton viszonylag népszerű a vízilabda


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ez is arra példa, hogy mi sajnos azokban a sportágakban vagyunk jók amit a tengerentúlon lefosnak, és a médiában se hoz nagy nézettséget (vízilabda, kajakkenu, öttusa stb...)

látványsportokban meg labdába sem rúgunk
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.origo.hu/sport/vizilabda/20100930-meg-fog-halni-a-vizilabda-farago-tamas.htmlJJ Tiller
Őszinte leszek. Ez engem egyáltalán nem lepne meg.F.Schleck
ez menthetetlen, mivel a világ (európa) igen kis részét érdekli a sport, abból is a volt-jugó országok teszik ki az élmezőny felét, akik sportdiplomáciailag nem igen vannak előttünk.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.origo.hu/sport/vizilabda/20100930-meg-fog-halni-a-vizilabda-farago-tamas.htmlJJ Tiller
Őszinte leszek. Ez engem egyáltalán nem lepne meg.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
http://www.origo.hu/sport/vizilabda/20100930-meg-fog-halni-a-vizilabda-farago-tamas.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ettől a magyar csapattól ez nagyon szép teljesítmény. Ha egy kicsit jobban koncentrálnak talán meglehetett volna, de már a végén megint azok a köcsög bírók, komolyan mondom, csak velünk merik megcsinálni 😕
Mondjuk az olaszok életük egyik legjobb meccsét játszották, ha nem a legjobbat.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezen a meccsen a magyar csapat saját magát verte meg.. 😕Seventh Son
Így van s olvastam az NSO fórumon a sok károgót jól fel is bosszantottak, muszáj volt kiosztani őket nem mintha érne valamit, de legalább kiírtam magamból. Ha vernénk a szerbeket akkor sztem nem számítana ez a dolog. A lényeg, hogy formálódni látszik az utánpótlás. Így tovább!

deee
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Ezen a meccsen a magyar csapat saját magát verte meg.. 😕
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Az olaszoknak minden bejött ma. Védekezésben eleve jók, de ma támadásban is sokkal jobbak voltak, mint mi ami azért fájó.Szesze
Sajnos tényleg jobban játszottak, megérdemelték a győzelmet. Tanulnunk kell a hibákból, ellenfelek stílusaiból. Ja és persze be kell lőni az 5 métereseket.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Az olaszoknak minden bejött ma. Védekezésben eleve jók, de ma támadásban is sokkal jobbak voltak, mint mi ami azért fájó.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen gyengén is ritkán játszunk, mint tegnap....tüsi91
Remélem legalább túl vagyunk a gyenge napunkon, a x-l még így is fórban vagyunk a csoportelsősséggel kapcsolatban. Bízom benne ma verjük mi is a ruszkikat.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ilyen gyengén is ritkán játszunk, mint tegnap....
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a magyar csapatnak!!

"Hat arany-, öt ezüst- és egy bronzéremmel zárta a poznani világbajnokságot a magyar válogatott. Ez jobb eredmény, mint amit tavaly Kanadában elért a magyar csapat."

Így van grat nekik is meg az úszó EB-n szerepelteknek is és azóta a vizilabdás fiúknak és lányoknak is. Bezzeg a fociban amiben finoman fogalmazva sincs sikerünk prög a duma (részemről is 😊 itt meg a sikerekről szóló topicban néma csönd. Jellemző... Na a továbbiakban tessék ide is figyelni (nekem is 😛 ) Remélem holnap a fiúk verik a görögöket (ha velük játszanak most nem tudom pontosan) is és a lányok pedig tartják a formát nem hullámvasutaznak.

Hajrá Magyarok, Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Grat a magyar csapatnak!!

"Hat arany-, öt ezüst- és egy bronzéremmel zárta a poznani világbajnokságot a magyar válogatott. Ez jobb eredmény, mint amit tavaly Kanadában elért a magyar csapat."

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
úszás, kajak/kenu stb