Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nekem USÁban tanuló úszó csávó azt mondta, h érkezés után úgy 2-3 napig még nem gáz az eltérés, utána tud nagyon kiütközni.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/uszas-hosszu-katinka-negy-amerikai-bajnoki-cimet-gyujtott-2055428
Katinka kiváló formában van, jóval előrébb tart a felkészülésben, mint tavaly ilyenkor – kommentálta Kiss László szövetségi kapitány itthonról a kiváló eredményeket az MTI-nek. – A fejtörést csupán az okozza, hogy mennyire tudja a csúcsformát átmenteni a december tizenötödikén kezdődő dubaji rövid pályás világbajnokságra, ahová egy nappal a rajt előtt érkezik meg. Márpedig Los Angeles és az Arab Emírségek között tizenhárom óra az időeltolódás, vagyis az átállásra alig marad ideje..."
WTF? Legalább Európába utazná át előtte, de komolyan ilyen van, hogy 13 órás időeltolódásba csak úgy előtte lévő nap megérkezik?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Holnap head to head 100m pillangó Biczó Bencével szfehérváron 😛 Várom a fanokat 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt Zsu, szép vagy Zsu 😛szaba
Szép, szép, de nem a legszebb. 😉

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szép volt Zsu, szép vagy Zsu 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hogy ne számítana, bőven van lehetőség ezt breakout versenynek venni.szaba
Hát én arra gondoltam, hogy a legjobbak nem a vb-re időzítik a formájukat? Az egyéni csúcsok természetesen fantasztikus teljesítmények, csak így azt nehéz értelmeznem, hogy ezek nemzetközi viszonylatban milyen eredménynek számítanak.F.Schleck
Igen. Azért mondom, hogy breakout verseny lehet, mert kevésbé erős a mezőny, és sokak talán nem is itt pörögnek ki igazán.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hogy ne számítana, bőven van lehetőség ezt breakout versenynek venni.szaba
Hát én arra gondoltam, hogy a legjobbak nem a vb-re időzítik a formájukat? Az egyéni csúcsok természetesen fantasztikus teljesítmények, csak így azt nehéz értelmeznem, hogy ezek nemzetközi viszonylatban milyen eredménynek számítanak.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hogy ne számítana, bőven van lehetőség ezt breakout versenynek venni.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként jó nagyon ez a sc úszó eb. Remélem nem csak én nézem. 😊
Bogi végül """csak""" negyedik lett, de mivel Ági lett az első, így nem nagyon zavar. Evelyn óriási versenyzéssel nyerte a 100 vegyest, míg Biczó Bence szintén nagy versenyzéssel, bár egy kicsivel kevesebb szerencsével harmadik lett a 200 pillangón.
Tudom, hogy nem számít sokat egy ilyen EB, de azért mindig jó nézni magyar győzelmeket. 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A program szerint holnap reggel 9:16-tól úszik Bogi, aki tudja nézze és szurkoljon! 😊

szerk: Bár ahogy látom, az es nem adja. Ez szomorú.F.Schleck
A nap egyetlen jó híre, hogy második idővel továbbjutott Bogi.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A program szerint holnap reggel 9:16-tól úszik Bogi, aki tudja nézze és szurkoljon! 😊

szerk: Bár ahogy látom, az es nem adja. Ez szomorú.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Aha. De nem értem miért éri meg amúgy egy BVSC-be nyomni, havi 10k körüli tagdíjjal...szaba
a részleteket nem vágom, hogy mi hol mennyi 😀 egyébként Budapest neki nincs olyan messze, busszal 1h, itt a környéken nem is nagyon tudna úszni ahol. Bár nyilván nem a BVSC az egyetlen egyesület Pesten. fene tudja miért jó így neki...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nekem ő unknown.szaba
nem tartozik az elitbe. inkább csak stabil középmezőny. 😀eaglesmcnabb
Aha. De nem értem miért éri meg amúgy egy BVSC-be nyomni, havi 10k körüli tagdíjjal...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nekem ő unknown.szaba
nem tartozik az elitbe. inkább csak stabil középmezőny. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
sorry ha ez sértő volt számodra 😛 azt hittem, mert beugrott hol láttam a csajt. Unokatesómmal együtt úszik 😊eaglesmcnabb
Ki az unokatesód?szaba
Illés Mátyás. ha jól tudom még mindig ott úszik.eaglesmcnabb
Nekem ő unknown.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
sorry ha ez sértő volt számodra 😛 azt hittem, mert beugrott hol láttam a csajt. Unokatesómmal együtt úszik 😊eaglesmcnabb
Ki az unokatesód?szaba
Illés Mátyás. ha jól tudom még mindig ott úszik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hát ez az esemény nagyon rosszul lett megszervezve. 😛
hálaadás + rivalry week
egy szót se hallottam az egészbőlHöri
Holnap is lesz még, és pont 6-ig fog tartani a port.hu szerint.

eaglesmcnabb: Hát köszi. 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
sorry ha ez sértő volt számodra 😛 azt hittem, mert beugrott hol láttam a csajt. Unokatesómmal együtt úszik 😊eaglesmcnabb
Ki az unokatesód?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ez az esemény nagyon rosszul lett megszervezve. 😛
hálaadás + rivalry week
egy szót se hallottam az egészből

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Az kéne még. Pest, pfejj...szaba
sorry ha ez sértő volt számodra 😛 azt hittem, mert beugrott hol láttam a csajt. Unokatesómmal együtt úszik 😊
Ja. Csak kár hogy van barátja, aki egy hülyegyerek.szaba
hol volt az probléma? 😀 Schleck én drukkolok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Átadom 😀 Dave elég nagyot úszott 400 vegyesen, vébén is tud vmi hasonlót, ott is jó lehet. Úgy 1-6-ba minimum.szaba
Köszi! 😊
Egyébként élőben is olyan aranyos, mint TV-n (és iwiw-en 😀 ) tűnik?F.Schleck
Ja. Csak kár hogy van barátja, aki egy hülyegyerek.szaba
Sejtettem, hogy nem lehet tökéletes. 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Áh, lemaradtam Kapás Boglárka ezüstjéről. De természetesen óriási gratulációm neki!F.Schleck
Átadom 😀 Dave elég nagyot úszott 400 vegyesen, vébén is tud vmi hasonlót, ott is jó lehet. Úgy 1-6-ba minimum.szaba
mintha láttam volna már. Szaba nem a BVSC-ben úszol véletlen? 😀eaglesmcnabb
Az kéne még. Pest, pfejj...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Áh, lemaradtam Kapás Boglárka ezüstjéről. De természetesen óriási gratulációm neki!F.Schleck
Átadom 😀 Dave elég nagyot úszott 400 vegyesen, vébén is tud vmi hasonlót, ott is jó lehet. Úgy 1-6-ba minimum.szaba
mintha láttam volna már. Szaba nem a BVSC-ben úszol véletlen? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Áh, lemaradtam Kapás Boglárka ezüstjéről. De természetesen óriási gratulációm neki!F.Schleck
Átadom 😀 Dave elég nagyot úszott 400 vegyesen, vébén is tud vmi hasonlót, ott is jó lehet. Úgy 1-6-ba minimum.szaba
Köszi! 😊
Egyébként élőben is olyan aranyos, mint TV-n (és iwiw-en 😀 ) tűnik?F.Schleck
Ja. Csak kár hogy van barátja, aki egy hülyegyerek.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, lemaradtam Kapás Boglárka ezüstjéről. De természetesen óriási gratulációm neki!F.Schleck
Átadom 😀 Dave elég nagyot úszott 400 vegyesen, vébén is tud vmi hasonlót, ott is jó lehet. Úgy 1-6-ba minimum.szaba
Köszi! 😊
Egyébként élőben is olyan aranyos, mint TV-n (és iwiw-en 😀 ) tűnik?