bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Brian Hill (ATL RB) vagy L. Murray elado LB-ert
schuldid
Küldtem egy offert.

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Brian Hill (ATL RB) vagy L. Murray elado LB-ert
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sz*r minden... 4. legtöbb pontot szereztem a héten, ezzel sikerült kiszívni, nyilván a Panthers a szezonbeli legtöbb pontját szerezte, 3. hét óta először volt 205 pont felett...

Nem vicces kb. 3.legtöbb szerzett ponttal lassan a kiesés ellen küzdeni.

Egyébként a Hubbard-Garrett duó bekaphatja az 5 pontjával, Karl Joseph ment IR-re, Copeland is lesérült meccs közben, elátkozott szezon ez...
somoskovig
És akkor én mit szóljak? 😊 Gyakorlatilag ki is estem..
Szesze
Csak van köztünk 300 szerzett pont különbség, ehhez képest 1,5 győzelemmel tudok többet felmutatni...
somoskovig
jah, hát tény, hogy neked se alakult túl szerencsésen eddig, viszont a 6. helyezett is egy meccsen belül van, szóval ebből még teljesen reálisan lehet felsőházi PO, absz nem kizárt hogy két győzelem is elég hozzá, ha az nincs meg akkor meg úgyis mindegy.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tőlem újabb betli, Zizou-nál meg persze kiszakadt a zsák megint (mondjuk Mahomes nélkül semmi extra nem lenne, de Igornak is kb egyedül nyerte meg tavaly a bajnokságot), egyetlen előny hogy így legalább nem kell az esti meccseket végigszevednem. Grat!
Szesze
Mondjuk egy átlagos QB teljesítménnyel is nyertem volna, de azért köszi ezt a fura gratulációt.
zinedine5
Így van, kissé elgurult a gyógyszer éppen amikor azt írtam, sorry. Ez az év katasztrófa (volt) teljesen, igazság szerint eléggé megutáltam most az egész nfl-t úgy ahogy van😊
Grat, és nyerd meg idén.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Jöttem fel... De nem lett elég...
Hólyag meg szarjon sünt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na remek, az 5-ből végül 3 csapat nyert... már a 8-1-es csapatokban sem bízhat az ember, pfuj.. 😛
Igor
Mindig sírtam, amikor pechem volt, úgyhogy úgy korrekt, ha most rögzítjük, hogy ez a w röfögött erősen a héten. Egyébként vicces, hogy Zinedine is 7-0 volt, amikor sikerült megcsípni, szóval az éllovasoknak rossz ómen ellenünk játszani 😊
Jakehomer
Mindig a mócsing a legrágósabb 😊

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na remek, az 5-ből végül 3 csapat nyert... már a 8-1-es csapatokban sem bízhat az ember, pfuj.. 😛
Igor
Mindig sírtam, amikor pechem volt, úgyhogy úgy korrekt, ha most rögzítjük, hogy ez a w röfögött erősen a héten. Egyébként vicces, hogy Zinedine is 7-0 volt, amikor sikerült megcsípni, szóval az éllovasoknak rossz ómen ellenünk játszani 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy nem az alsóházi PO-ban dől el ki esik ki? Vagy ott már nem játszik mindenki, hogy van ez?
FLZOLI
Alapszakasz 19/20 fix kieső... és rajtuk kívül a PO végén a két legalacsonyabban végző csapat. Első/második PO kör után van liftezés, a harmadik után nincs.

Ez már esetfüggő... de aki az első PO körben a 17/18 helyezett meccsen kikap, az általában nagy bajban van. Vagy a 15/16 meccs vesztese, aki ha bukja a második PO kört, azzal ő is fix kieső.

A 9-12 hely biztonságot jelent, és 13/14-ről elég nehéz kiesni, míg a 15-18 közötti helyeken lévők vannak nagy bajban.

Mondjuk illene szabályokkal tisztában lenni, bár úgy könnyű hogy nem érint a dolog, ez tény 😛
Igor
Jó, hát az alsóbb ligákban nincs ennyi csapat, ott mások voltak a szabályok, és mindenki nyomta a PO-ban 😊

Hát ha már az elején a bent maradást tűzi ki célul az ember régen rossz.
Én előzetesen egy az utolsó fordulóig PO helyekért küzdő szezonnal is elégedett lennék.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amúgy nem az alsóházi PO-ban dől el ki esik ki? Vagy ott már nem játszik mindenki, hogy van ez?
FLZOLI
Alapszakasz 19/20 fix kieső... és rajtuk kívül a PO végén a két legalacsonyabban végző csapat. Első/második PO kör után van liftezés, a harmadik után nincs.

Ez már esetfüggő... de aki az első PO körben a 17/18 helyezett meccsen kikap, az általában nagy bajban van. Vagy a 15/16 meccs vesztese, aki ha bukja a második PO kört, azzal ő is fix kieső.

A 9-12 hely biztonságot jelent, és 13/14-ről elég nehéz kiesni, míg a 15-18 közötti helyeken lévők vannak nagy bajban.

Mondjuk illene szabályokkal tisztában lenni, bár úgy könnyű hogy nem érint a dolog, ez tény 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
QB továbbra is eladó, Fogászoknak, Cápáknak, bárkinek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Sz*r minden... 4. legtöbb pontot szereztem a héten, ezzel sikerült kiszívni, nyilván a Panthers a szezonbeli legtöbb pontját szerezte, 3. hét óta először volt 205 pont felett...

Nem vicces kb. 3.legtöbb szerzett ponttal lassan a kiesés ellen küzdeni.

Egyébként a Hubbard-Garrett duó bekaphatja az 5 pontjával, Karl Joseph ment IR-re, Copeland is lesérült meccs közben, elátkozott szezon ez...
somoskovig
És akkor én mit szóljak? 😊 Gyakorlatilag ki is estem..
Szesze
Csak van köztünk 300 szerzett pont különbség, ehhez képest 1,5 győzelemmel tudok többet felmutatni...

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Tőlem újabb betli, Zizou-nál meg persze kiszakadt a zsák megint (mondjuk Mahomes nélkül semmi extra nem lenne, de Igornak is kb egyedül nyerte meg tavaly a bajnokságot), egyetlen előny hogy így legalább nem kell az esti meccseket végigszevednem. Grat!
Szesze
Mondjuk egy átlagos QB teljesítménnyel is nyertem volna, de azért köszi ezt a fura gratulációt.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy nem az alsóházi PO-ban dől el ki esik ki? Vagy ott már nem játszik mindenki, hogy van ez?

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sz*r minden... 4. legtöbb pontot szereztem a héten, ezzel sikerült kiszívni, nyilván a Panthers a szezonbeli legtöbb pontját szerezte, 3. hét óta először volt 205 pont felett...

Nem vicces kb. 3.legtöbb szerzett ponttal lassan a kiesés ellen küzdeni.

Egyébként a Hubbard-Garrett duó bekaphatja az 5 pontjával, Karl Joseph ment IR-re, Copeland is lesérült meccs közben, elátkozott szezon ez...
somoskovig
És akkor én mit szóljak? 😊 Gyakorlatilag ki is estem..
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Sz*r minden... 4. legtöbb pontot szereztem a héten, ezzel sikerült kiszívni, nyilván a Panthers a szezonbeli legtöbb pontját szerezte, 3. hét óta először volt 205 pont felett...

Nem vicces kb. 3.legtöbb szerzett ponttal lassan a kiesés ellen küzdeni.

Egyébként a Hubbard-Garrett duó bekaphatja az 5 pontjával, Karl Joseph ment IR-re, Copeland is lesérült meccs közben, elátkozott szezon ez...

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ezt nem hittem volna, mikor a kezdő QB- NO1 RB párosom 18 pontot hozott, a LB sorom másodszor betlizett egymás után......
Szerencsére Slayton és a DB sorom (meg hogy Rodgers is fos volt számszakilag) kihúzott a kakiból.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Mason Rudolphot most már tényleg vigyétek már el tőlem plííz. 😛
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
fél pont előny... hát az még nem biztos az átszámolásig.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az 5-4-es csapatok mind kikaptak, viszont a 6-3-asok mind nyertek, így 3 körrel a vége előtt nagyjából az a helyzet, hogy az első 5 hely elkelt PO-ra...

Viszont jo sok 5-5-ös csapat fog verekedni a maradék 3 helyért.. esetleg meg a ket legerosebb 4-6-os is eleg jo esellyel beleszolhat, de nekik lehet hogy win out kell innentol...

BKV Conductors - 2130
TGW - 2130
Szekszard - 2000
SBB - 1980
Kapos Sharks - 1980
Pecs Panthers - 1840
----------------
Cannonballs - 2180
Hidegburkolok - 2090
Waiver Warriors - 2010
SZCP - 1980


És úgy látom 7-6 kelleni fog sajnos, szóval Szesze pont elütött a PO-tól az iksszel 😕 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerencsére végül úgy tűnik a 2db LB nem bosszulta meg magát és sikerült tartani a lépést a Volt fesztiválos cápákkal 😊
Jó persze ehhez kellett, hogy Ryan CB poszton megint LB számokat hozzon...

*Ui. : Szesze ha már elengedted a szezont és rádkenték az utolsó kenetet is, Minkah-t visszavásárolnám 😊

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Durva hogy a győzelemhez még QB sem kellett volna, lehet nagy ára lesz ennek...
Göbi
Azért még így is az új jatekosaid hozták össze a pontjaid harmadát... 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na remek, az 5-ből végül 3 csapat nyert... már a 8-1-es csapatokban sem bízhat az ember, pfuj.. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Durva hogy a győzelemhez még QB sem kellett volna, lehet nagy ára lesz ennek...

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Barron mindig akkor hasít, amikor padon hagyom.
Ez az LJ-CMC páros nem igazán sportszerű 😊
Jakehomer
Sportszerűségből kidobtam az összes használható LB-m, többek között Barront is. 😀
Amúgy meg nagyon nem vicces folyamat hátul lenni waiveren, teljesen elfogytam, ezen a 2 emberen múlik minden meccs. Gratulálok!
caminoi
Köszi, Rudiba szépen belenyúltam.

Ők hozták most is magukat, de a védelmed tényleg romokban és még peched is volt, hogy a jó játékosok nem hozták a pontokat (pedig pl Z Smith dominálta a Panthers T-ket).

Perception is reality.
több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Barron mindig akkor hasít, amikor padon hagyom.
Ez az LJ-CMC páros nem igazán sportszerű 😊
Jakehomer
Sportszerűségből kidobtam az összes használható LB-m, többek között Barront is. 😀
Amúgy meg nagyon nem vicces folyamat hátul lenni waiveren, teljesen elfogytam, ezen a 2 emberen múlik minden meccs. Gratulálok!