bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nálunk meg komplett paralimpia, 134-134, és nálam még Succop van vissza. Átszámolás után lehet, hogy kiveszem, ha vezetek. 😊

több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
ellenem Hunt 3 TD, curtis samuel szezon csúcs, 30 pont körüli corner..alapból sem voltam esélyes, de így no chance

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
nálam teljes betli + sérülések, Igornál meg gála.. sokat nem kellett izgulni.
grat
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
espn projection: 202,5-202,4 ide, sima 😊
amúgy orbitális nagy baromságokat szokott előrejelezni az espn
Szesze
Várjál, beteszem Lee-t Lee helyett, és akkor 7-tel több pontom lesz 😛

Szerintem nem vészes amúgy... ha több oldal projectjeit összemérnéd, szerintem a jobbak közt lenne.
Csak hát majd 20 játékos, szóval elég nagy a variancia...

Nézd meg mondjuk Tyrell Williams, klasszikus binary játékos.
Vagy 0-5 pontot hoz vagy 15+... szóval őt hogyan projecteled? (szerintem pont ezért kevés nála a 4.5)

Szerintem Mahomes, Coleman, T. Williams, M. Lee, King és Peppers sokkal jobb lesz, Adams, Gronk, Griffen és Roquan viszont alul fogja múlni..
Igor
Kíváncsi leszek mit hoz a párharc, csalódott leszek ha nem jön össze a győzelem, mert absz jó passzban van a csapatom, alig van gyenge láncszem jelenleg, ráadásul baromira fontos lenne a győzelem is.

Amúgy az megvan, hogy most először játszunk egymással alapszakasz meccset? 😀 azért ez durva. (Rájátszásban 2-0 ide, szóval a veretlenség megőrzése is a cél a héten 😊 )

Szerkesztette: Szesze
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
espn projection: 202,5-202,4 ide, sima 😊
amúgy orbitális nagy baromságokat szokott előrejelezni az espn
Szesze
Várjál, beteszem Lee-t Lee helyett, és akkor 7-tel több pontom lesz 😛

Szerintem nem vészes amúgy... ha több oldal projectjeit összemérnéd, szerintem a jobbak közt lenne.
Csak hát majd 20 játékos, szóval elég nagy a variancia...

Nézd meg mondjuk Tyrell Williams, klasszikus binary játékos.
Vagy 0-5 pontot hoz vagy 15+... szóval őt hogyan projecteled? (szerintem pont ezért kevés nála a 4.5)

Szerintem Mahomes, Coleman, T. Williams, M. Lee, King és Peppers sokkal jobb lesz, Adams, Gronk, Griffen és Roquan viszont alul fogja múlni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
espn projection: 202,5-202,4 ide, sima 😊
amúgy orbitális nagy baromságokat szokott előrejelezni az espn
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
19/20. helyen a lb-ekre már rá se megyek 😊 Három-négy claimből ha egy jön, mint most LaFell, akkor már jó napom volt.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Általában heti 10 waiver claimem van. A sor végén erre sincs szinte semmi esély, ma még a kicker sem sikerült.

Hat w után zacsi jött, jön mégegy most, aztán talán még lesz siker is és PO is. A kiesést talán már megúsztam, cél kipipálva!

További jó hárorúzást mindenkinek!



több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Ma egyet se, mert valamiért nem jegyezte meg egyetlen egy waiver-emet se... Pedig Whitehead Volt a Nr. 1 emberem akit kivalasztottam... Istenem ez a szezon ugy szar ahogy van... -_-

Pedig direkt ki is dobtam playereket, hogy bench-re betehessem a Q jatekosokat...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csak kíváncsiságból, ki hány embert szokott a heti waiverlistára rakni / hányat tud elvinni? (a szokásos K/P/HC nélkül...)

Whitehead-ben és Dorian O'Daniel-ben reménykedtem picit hogy lecsúsznak 😕 viszont LB-ből még így is kimaradt 2 név így is, aki már nem fért be, mert túl sokan lettek volna...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
1. Igaz, veled nem kellett volna számolni, úgyis vesztesz 4 meccset gyorsan és nem jutsz PO-ba. 😊
somoskovig
Az a gond mester, hogy velem utoljára 2007-ben(!!) történt ilyen, hogy alapszakaszban 5-ből 4-meccset buktam....

Lehet hogy nálatok a tavalyi 18. hely betette a kaput egy picit, de a Hanogver Boyz táján ilyen leolvadások nem szoktak megtörténni... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Brutál szoros ez a szezon, 12 csapat áll majd 6-2 és 4-4-es mérleg között a forduló után, ha jól néztem.
somoskovig
Az hagyján, de ebből min 10 (lehet hogy 11, ha Jake kikap - kicsi az esély rá persze..) 6-2 és 5-3-as mérleggel... pedig már kezdtem viszonylag jól érezni magam rájátszásszempontból 😕
Igor
az a baj, h nekem kb 80-100 pontos hátrányom van minden riválissal szemben a szar kezdés miatt, szóval csak több győzelemmel tudok előrébb végezni a többieknél. Tehát valószínű nekem nem lesz elég a tervezett 8-5 a bejutáshoz, hanem 9-4 kéne az meg jelenleg nem tűnik túl reálisnak.. (bár kezd jó formába kerülni a csapat, csak a sorsolásom is nehéz)
Szesze
Mondok még jobbat, Igor 1801 pontja és zinedine 1729 pontja között, vagyis 70 ponton belül van 7 csapat, akiket ma. 2 meccs választ el egymástól (pl. clbass, Rajna és az én csapatom egyaránt 5-3-as mérleggel 5 ponton belül van egymáshoz képest). A top 10-ben két kakukktojás van, akiknél a szerzett pontok elég alacsonyak, így 1-2 vereséggel erősen lecsúszhatnak (Pécs Panthers, Szolnok City Patriots), a top 2 meg picit ellépni látszik. Vagyis szerintem összességében a mostani top 12-ből még bárki bemehet egy pici szerencsével, viszont a mostani 13-tól lefelé nem nagyon van olyan, aki akár 5 nyert meccsel beférhet.
somoskovig
1) (én 40 pontra vagyok a 2. helyezett mögött), viszont 34-gyel a 4. helyezett előtt.. szóval inkább a 4-9. hely között van igazi tobzódás.
2) Amúgy elég egy 260-as kör, és egyből fel lehet ugrani, szerintem itt még nincsenek nagyon nagy különbségek

+1) amúgy Bruschinak lenne elég pontja... csak hát a pech, 0.5 pontos L, 1.5 pontos L (261-262.5, ouch), 7 pontos L, 17 pontos L, 25 pontos L (a másik kettő elég sima volt)
Igor
1. Igaz, veled nem kellett volna számolni, úgyis vesztesz 4 meccset gyorsan és nem jutsz PO-ba. 😊

2. Pont ezt mondom én is, hogy annyira szoros a dolog, hogy 1-1 jól sikerült meccs 2-3-4 helyet is jelenthet pluszban.

+1. Igen, vele azért nem kalkuláltam, mert a mérlege miatt nem kérdés a PO...

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Brutál szoros ez a szezon, 12 csapat áll majd 6-2 és 4-4-es mérleg között a forduló után, ha jól néztem.
somoskovig
Az hagyján, de ebből min 10 (lehet hogy 11, ha Jake kikap - kicsi az esély rá persze..) 6-2 és 5-3-as mérleggel... pedig már kezdtem viszonylag jól érezni magam rájátszásszempontból 😕
Igor
az a baj, h nekem kb 80-100 pontos hátrányom van minden riválissal szemben a szar kezdés miatt, szóval csak több győzelemmel tudok előrébb végezni a többieknél. Tehát valószínű nekem nem lesz elég a tervezett 8-5 a bejutáshoz, hanem 9-4 kéne az meg jelenleg nem tűnik túl reálisnak.. (bár kezd jó formába kerülni a csapat, csak a sorsolásom is nehéz)
Szesze
Mondok még jobbat, Igor 1801 pontja és zinedine 1729 pontja között, vagyis 70 ponton belül van 7 csapat, akiket ma. 2 meccs választ el egymástól (pl. clbass, Rajna és az én csapatom egyaránt 5-3-as mérleggel 5 ponton belül van egymáshoz képest). A top 10-ben két kakukktojás van, akiknél a szerzett pontok elég alacsonyak, így 1-2 vereséggel erősen lecsúszhatnak (Pécs Panthers, Szolnok City Patriots), a top 2 meg picit ellépni látszik. Vagyis szerintem összességében a mostani top 12-ből még bárki bemehet egy pici szerencsével, viszont a mostani 13-tól lefelé nem nagyon van olyan, aki akár 5 nyert meccsel beférhet.
somoskovig
1) (én 40 pontra vagyok a 2. helyezett mögött), viszont 34-gyel a 4. helyezett előtt.. szóval inkább a 4-9. hely között van igazi tobzódás.
2) Amúgy elég egy 260-as kör, és egyből fel lehet ugrani, szerintem itt még nincsenek nagyon nagy különbségek

+1) amúgy Bruschinak lenne elég pontja... csak hát a pech, 0.5 pontos L, 1.5 pontos L (261-262.5, ouch), 7 pontos L, 17 pontos L, 25 pontos L (a másik kettő elég sima volt)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Elméletileg most jön a schedule kevésbé brutál része, az eddigi 8 meccsen egy most negatív mérlegű csapattal játszottam (az is 3-5 jelenleg), az eddigi ellenfelek összesített mérlege 8 forduló után 38 győzelem, 26 vereség (59%-os mutató), a visszalévő 5 meccsen 18-22 (45%-os mutató), ráadásul ez úgy jön össze, hogy van két 6-2-es csapat benne, de abból az egyiknél 170 ponttal szereztem többet eddig, meg a két legkevesebb pontot szerző csapat. 3 win minimum kell még, erre azért van esély, főleg, ha ezt a hetet túlélem (Luck, Telvin Smith bye), és visszajön Fournette és Schobert 1-2 meccsen belül.

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Brutál szoros ez a szezon, 12 csapat áll majd 6-2 és 4-4-es mérleg között a forduló után, ha jól néztem.
somoskovig
Az hagyján, de ebből min 10 (lehet hogy 11, ha Jake kikap - kicsi az esély rá persze..) 6-2 és 5-3-as mérleggel... pedig már kezdtem viszonylag jól érezni magam rájátszásszempontból 😕
Igor
az a baj, h nekem kb 80-100 pontos hátrányom van minden riválissal szemben a szar kezdés miatt, szóval csak több győzelemmel tudok előrébb végezni a többieknél. Tehát valószínű nekem nem lesz elég a tervezett 8-5 a bejutáshoz, hanem 9-4 kéne az meg jelenleg nem tűnik túl reálisnak.. (bár kezd jó formába kerülni a csapat, csak a sorsolásom is nehéz)
Szesze
Mondok még jobbat, Igor 1801 pontja és zinedine 1729 pontja között, vagyis 70 ponton belül van 7 csapat, akiket ma. 2 meccs választ el egymástól (pl. clbass, Rajna és az én csapatom egyaránt 5-3-as mérleggel 5 ponton belül van egymáshoz képest). A top 10-ben két kakukktojás van, akiknél a szerzett pontok elég alacsonyak, így 1-2 vereséggel erősen lecsúszhatnak (Pécs Panthers, Szolnok City Patriots), a top 2 meg picit ellépni látszik. Vagyis szerintem összességében a mostani top 12-ből még bárki bemehet egy pici szerencsével, viszont a mostani 13-tól lefelé nem nagyon van olyan, aki akár 5 nyert meccsel beférhet.

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Idén azért meglepően sok poszton van 1-1 kiugró ember (egyelőre) - Mahomes, Gurley, Leonard, etc
Bezzeg Gronk te milyen krva jó pick voltál... de ha a PO-ban tolsz 3 db 20-25 pontos meccset, meg lesz bocsátva...

Bár most jön 3 db 5-3-as csapat... lehet inkább erre kéne fókuszálni előbb,
Jó lenne Gordon a héten még pihenne, ha már odaát 0 db bye-os ember van...
Igor
Biztos nem fog pihenni, már a bye week előtt is bevethető állapotú volt állítólag, szóval ne reménykedj 😊
Elég bye-osom meg sérültem volt eddig, ideje már kvázi teljes csapattal nyomni egy fordulót.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Idén azért meglepően sok poszton van 1-1 kiugró ember (egyelőre) - Mahomes, Gurley, Leonard, etc
Bezzeg Gronk te milyen krva jó pick voltál... de ha a PO-ban tolsz 3 db 20-25 pontos meccset, meg lesz bocsátva...

Bár most jön 3 db 5-3-as csapat... lehet inkább erre kéne fókuszálni előbb,
Jó lenne Gordon a héten még pihenne, ha már odaát 0 db bye-os ember van...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Volt pár tv veszélyeztető TD-nk tegnap is 😊
Jakehomer
Úgyhogy hacsak nem lesz Bradynek karriernapja (amit kétlek), nincs más hátra mint gratulálni.
zinedine5
És igazodva a hétvégéhez. Jött Brady első TD nélküli meccse. Fasza. Kb. semmi sem jött össze.

Gratula!
zinedine5
Köszi!

A CMC elkapott TD volt egyébként a legnagyobb pofátlanság az egész fordulóban egyébként 😊 sima pick kellett volna legyen

Perception is reality.
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Volt pár tv veszélyeztető TD-nk tegnap is 😊
Jakehomer
Úgyhogy hacsak nem lesz Bradynek karriernapja (amit kétlek), nincs más hátra mint gratulálni.
zinedine5
És igazodva a hétvégéhez. Jött Brady első TD nélküli meccse. Fasza. Kb. semmi sem jött össze.

Gratula!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Megint egy makos W

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Brutál szoros ez a szezon, 12 csapat áll majd 6-2 és 4-4-es mérleg között a forduló után, ha jól néztem.
somoskovig
Az hagyján, de ebből min 10 (lehet hogy 11, ha Jake kikap - kicsi az esély rá persze..) 6-2 és 5-3-as mérleggel... pedig már kezdtem viszonylag jól érezni magam rájátszásszempontból 😕
Igor
az a baj, h nekem kb 80-100 pontos hátrányom van minden riválissal szemben a szar kezdés miatt, szóval csak több győzelemmel tudok előrébb végezni a többieknél. Tehát valószínű nekem nem lesz elég a tervezett 8-5 a bejutáshoz, hanem 9-4 kéne az meg jelenleg nem tűnik túl reálisnak.. (bár kezd jó formába kerülni a csapat, csak a sorsolásom is nehéz)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Brutál szoros ez a szezon, 12 csapat áll majd 6-2 és 4-4-es mérleg között a forduló után, ha jól néztem.
somoskovig
Az hagyján, de ebből min 10 (lehet hogy 11, ha Jake kikap - kicsi az esély rá persze..) 6-2 és 5-3-as mérleggel... pedig már kezdtem viszonylag jól érezni magam rájátszásszempontból 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Volt pár tv veszélyeztető TD-nk tegnap is 😊
Jakehomer
Volt egy pár perc, amíg azt gondoltam van esélyem - annak ellenére, hogy az O-m csúfosan leszerepelt -, de aztán jött az AP TD és összeomlott a kártyavár.

Hunt TD-je is vicc volt (mármint a Denver D részéről), a Baltimore D is most omlott össze. És akkor arról nem is beszélve, hogy, hogy a bánatba lehet az, hogy egy csapat két kezdő safety-je közül az egyik 7 tackle-t csinál a másik meg menekül az ütközés elől.

Örülnék, ha egyszer két meccset meg tudnék nyerni egymás után, de erre még várni kell.

Úgyhogy hacsak nem lesz Bradynek karriernapja (amit kétlek), nincs más hátra mint gratulálni.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
a kutyaütő Millernek ez volt az első és valszeg utolsó jó meccse idén.
Jakehomer
Jah, ezt is szeretném megköszönni 😊

Nagyon kezdenek összeállni a dolgok idén (a sok sérülést leszámítva), kicsit korán van még ehhez...
Igor
Ha nem ellenem van, nem annyira zavar 😊 Drake is újabb season high 😛
Jakehomer
Majdnem kidobtam a tv-t az Amendola passz után.
zinedine5
Amikor igazán fontos akkor összejön neki😊 azt hittem Amendola is ellened tolta, úgy lett volna az igazi
Szesze
Akkor nem csak majdnem lett volna
zinedine5
Volt pár tv veszélyeztető TD-nk tegnap is 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
103 pont hátrány...
Nyilvános helyen szopom le magamat ha ezt megfordítom 😂😂😂
ThundersNFL
Azért ez a veszély talán nem fenyeget. 😊

Az esti meccsek első felében volt egy kis megtorpanás, de aztán kb. 10 percen belül Goodwin elszaladt egy 55 yardos TD-re, Luck megtalálta Doyle-t (remélem, egészséges marad, és akkor van végre TE-em is), meg Donald is hozott két sacket, onnantól már pici kérdés sem maradt.

Brutál szoros ez a szezon, 12 csapat áll majd 6-2 és 4-4-es mérleg között a forduló után, ha jól néztem.