bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Fontos győzelem, de sajnos a többi meccs többségén nem alakultak túl jól az eredmények. Muszáj lesz jövő héten Igort is leverni 😊
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
103 pont hátrány...
Nyilvános helyen szopom le magamat ha ezt megfordítom 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Nekem is, grat clbass!!!



több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Hát ez rendes mélytorokkal körített bukkake lesz a számomra...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
40 pontos hátrányban.... ha ledolgozom az maga lesz a csoda
ThundersNFL
Picit "javult" a helyzet. 😊 Mondjuk Fuller eléggé vezéráldozat, kezdem unni az IR-listámat.
somoskovig
73-1 oda bekap6od😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
40 pontos hátrányban.... ha ledolgozom az maga lesz a csoda
ThundersNFL
Picit "javult" a helyzet. 😊 Mondjuk Fuller eléggé vezéráldozat, kezdem unni az IR-listámat.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
40 pontos hátrányban.... ha ledolgozom az maga lesz a csoda

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
a kutyaütő Millernek ez volt az első és valszeg utolsó jó meccse idén.
Jakehomer
Jah, ezt is szeretném megköszönni 😊

Nagyon kezdenek összeállni a dolgok idén (a sok sérülést leszámítva), kicsit korán van még ehhez...
Igor
Ha nem ellenem van, nem annyira zavar 😊 Drake is újabb season high 😛
Jakehomer
Majdnem kidobtam a tv-t az Amendola passz után.
zinedine5
Amikor igazán fontos akkor összejön neki😊 azt hittem Amendola is ellened tolta, úgy lett volna az igazi
Szesze
Akkor nem csak majdnem lett volna
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Broki helyett lehet jobb lenne Amendolát kezdetni QB-ként...



több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
a kutyaütő Millernek ez volt az első és valszeg utolsó jó meccse idén.
Jakehomer
Jah, ezt is szeretném megköszönni 😊

Nagyon kezdenek összeállni a dolgok idén (a sok sérülést leszámítva), kicsit korán van még ehhez...
Igor
Ha nem ellenem van, nem annyira zavar 😊 Drake is újabb season high 😛
Jakehomer
Majdnem kidobtam a tv-t az Amendola passz után.
zinedine5
Amikor igazán fontos akkor összejön neki😊 azt hittem Amendola is ellened tolta, úgy lett volna az igazi
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
a kutyaütő Millernek ez volt az első és valszeg utolsó jó meccse idén.
Jakehomer
Jah, ezt is szeretném megköszönni 😊

Nagyon kezdenek összeállni a dolgok idén (a sok sérülést leszámítva), kicsit korán van még ehhez...
Igor
Ha nem ellenem van, nem annyira zavar 😊 Drake is újabb season high 😛
Jakehomer
Majdnem kidobtam a tv-t az Amendola passz után.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Fuller saját lábán ment le, lehet megússza... Nálam is van egy másik fantasyben. Nem lenne jó, ha IR lenne.
Kájzerszóze
Nagyon ACL-szakadásról szólnak a hírek.
somoskovig
Na igen, de még korai ez. Estére biztosan lesz konkrétabb. Ha IR az a másik csapatomban gáz, itt nem annyira, mert még játszunk egymással...



több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
a kutyaütő Millernek ez volt az első és valszeg utolsó jó meccse idén.
Jakehomer
Jah, ezt is szeretném megköszönni 😊

Nagyon kezdenek összeállni a dolgok idén (a sok sérülést leszámítva), kicsit korán van még ehhez...
Igor
Ha nem ellenem van, nem annyira zavar 😊 Drake is újabb season high 😛

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
a kutyaütő Millernek ez volt az első és valszeg utolsó jó meccse idén.
Jakehomer
Jah, ezt is szeretném megköszönni 😊

Nagyon kezdenek összeállni a dolgok idén (a sok sérülést leszámítva), kicsit korán van még ehhez...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Fuller saját lábán ment le, lehet megússza... Nálam is van egy másik fantasyben. Nem lenne jó, ha IR lenne.
Kájzerszóze
Nagyon ACL-szakadásról szólnak a hírek.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Fuller saját lábán ment le, lehet megússza... Nálam is van egy másik fantasyben. Nem lenne jó, ha IR lenne.



több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Kezd picit sok lenni a sérülés, Fournette volt az első körös pickem, sokat játszott idén, Schobert is meccsek óta pihen (4. kör), most Fuller is ment a lecsóba (10. kör), így azért nehézkes lesz a PO...

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Szerintem ez a trade messze nem egyenrangú... Kennard , Jackson és Godwin megy és R. Smith, D.King, valamint Snead a csere??? Ez a Cannonballs felé nagyon erős
Toto21
Ennyire bízol Kennardban? 😊

Ugye mennyire megváltozott a leányzó fekvése (pláne h az elmúlt két héten King 41, Jackson 26.5...)
Igor
Szokásos Igor trade, kaptam egy csomó szart. 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem ez a trade messze nem egyenrangú... Kennard , Jackson és Godwin megy és R. Smith, D.King, valamint Snead a csere??? Ez a Cannonballs felé nagyon erős
Toto21
Ennyire bízol Kennardban? 😊

Ugye mennyire megváltozott a leányzó fekvése (pláne h az elmúlt két héten King 41, Jackson 26.5...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ja, Nickersonnál nem figyeltem, nyilván Evanst kellett volna felvenni. A Ross/Samuel dilemma meccs előtt nem volt olyan egyértelmű, mert Rossban is benne van a hosszú TD (meg az is, hogy lesérül 😊 ), Samuelt meg ugye múlt héten okos Ron pályára se küldte...

Én a te playoffodért aggódom, nem a sajátomért 😛

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Oké, fair enough 😊 végre van egy kis banter.

Szerintem a 20-25 kicsit erős (mert ugye mondjuk a DL szart se csinált, meg Gaines is underachiever volt), én azt mondanám inkább 12-14 pont kb, bár ugye kb a fő kérdés, hogy Mahomes-nál mit tekintünk átlagnak....
Szerintem ez nem volt hatalmas túlteljesítés a csapattól (ez a negyedik 240+ hetem, illetve volt még kettő 220 körüli), max pici.. inkább te teljesítettél alul.

Mindegy, ettől függetlenül akkor is Nickerson/Ross miatt kaptál ki 😛
Ha bejutsz a PO-ba, és újra összefutunk ott, majd kielemezzük ugyanezt a második vereséged után is 😉

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Igor mit mákolsz ma I am not even mad
Jakehomer
???
240-250 ponttal nyerni miota makolas?
Igor
Ennyi fluke overperformance ritkán jön össze egy héten.

Cam/Rivers (vigyázat, utóbbi bye weeken van!) továbbra is eladó, elit LB, esetleg S érdekel mindenekelőtt.
Jakehomer
Mondja ezt az akinél két futó is tizessel lőtte túl a projectiont, season hight csinálva és Shepard annyi yardot hoz, mint az előző 3 héten, és akkora luxusban él hogy telik két 13 pontos kickerre, meg head coachra. 😛

Tyrell W, Mitchell... kb ennyit látok - előbbi boom or bust, uccsónál meg az INT volt bónusz, az 6.5 pont.
Közben meg mondjuk az egész front seven-öm, de legaláb min. 4-5 ember erős bustot tolt...
Igor
Hát igen, a projection nagyon releváns, és mind2 egy ponttal lett season high 😊 Hunt amúgy hetek óta fantasztikus, Drake-nek meg volt egy nagy playe, arra azért néha jó (míg Peterson abszolút dominált a földön, de pontokban ez annyira nem jött ki). Nálad egy híján mindenki csinált TD-t, amit nem érzek reálisnak, a kutyaütő Millernek ez volt az első és valszeg utolsó jó meccse idén. A DL mindig kicsit szerencse kérdése is, Cox pl szopatta a falunkat három negyeden át, de pontot nemigen hozott, Casey is jobban játszott, mint amennyit fel tud mutatni érte.

Mindegy, ez a h2h, rotóban átvettem a vezetést, az a lényeg 😊
Jakehomer
Aha, én csináltam 5 TD-t, te meg 4-et... az 6 pont.

Hunt pl lehet hetek ota fantasztikus, így a három TD teljesen elfogadható és átlagos... meg az is, ha valaki 6 rushból csinál 17 pontot.
Eközben Cohen, Coleman vagy Williams 1-1 TD-je fluke overperformance, ignoráljuk azt hogy a playcalling módosult/több szerepet kapnak/több szerepet kapnak, ergo az ő prospectjetik/lehetőségeik nem javulhattak... ugyan. Swoope dettó, ráadásul ő on pace volt 510 yard/30 TD-re, és megsérült 😛
És mondjuk az, hogy a red zone touchok/TD számok tekintetében Millernél is jött egy apró korrekció, az szerinted nagyobb fluke mint Hunt vagy Drake.

Rendkívül érdekes elmezés...

Amúgy meg mindegy, mert nem is itt ment el, hanem QB, S és LB poszton is kikaptál, egy olyan csapattól akinek 7 hét alatt összesen 3 db 15+ pontos LB teljesítménye volt 😛
Igor
Szóval kezdjük ott, hogy este fél 10 körül írtam (Colemanre pl egy szavam nincs), amikor nálad az akkor játszó összes O skill playa hozott TD-t. Ja igen, Swoope fluke catch/TD arányát nem is mondtam 😛 Az, hogy Miller kéthavonta hoz egy TD-t nyilván benne van, attól hadd érezzem már pechnek, hogy pont ellenem csinált annyi pontot, mint az előző három meccsén összesen. Ahogy te is érezheted pechnek Drake-et, attól még tény, hogy Drake-ben benne van a nagy play, de neki nem ez volt az első idén, és az 1 pontos season hight felemlegetni elég vicces. Meg a hat carryt is ami pont ugyanannyi, amennyit Cohent kapott, de nyilván nála figyelembe veszed, hogy elkapó rb, Drake-nél meg nem (megjegyzem, Drake sokkal többet van pályán, mint Cohen). Egyébként volt majdnem egy hosszú elkapott TD-je is, amikor Broki túldobta, bele se merek gondolni, mit szóltál volna hozzá 😊

A védelemben Mitchellt te is elismerted, és nekem volt egy kis pechem a lb problémáimmal, de ez benne van, meg az is, hogy Smith kap egy ajándék sacket a Patstől. Olyan 20-25 ponttal felülteljesített a csapatod, de még anélkül is nyertél volna, és meg is érdemeltem a vereséget, mert elkövettem egy cardinal sint azzal, hogy Samuelt padon hagytam. 😊

Az meg, hogy Hunt nagy meccsét szerencsésnek érzed olyan, mint én Mahomes nagy meccsét érezném máknak... A Bengals D ellen mindkettőre nagy esély volt.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor mit mákolsz ma I am not even mad
Jakehomer
???
240-250 ponttal nyerni miota makolas?
Igor
Ennyi fluke overperformance ritkán jön össze egy héten.

Cam/Rivers (vigyázat, utóbbi bye weeken van!) továbbra is eladó, elit LB, esetleg S érdekel mindenekelőtt.
Jakehomer
Mondja ezt az akinél két futó is tizessel lőtte túl a projectiont, season hight csinálva és Shepard annyi yardot hoz, mint az előző 3 héten, és akkora luxusban él hogy telik két 13 pontos kickerre, meg head coachra. 😛

Tyrell W, Mitchell... kb ennyit látok - előbbi boom or bust, uccsónál meg az INT volt bónusz, az 6.5 pont.
Közben meg mondjuk az egész front seven-öm, de legaláb min. 4-5 ember erős bustot tolt...
Igor
Hát igen, a projection nagyon releváns, és mind2 egy ponttal lett season high 😊 Hunt amúgy hetek óta fantasztikus, Drake-nek meg volt egy nagy playe, arra azért néha jó (míg Peterson abszolút dominált a földön, de pontokban ez annyira nem jött ki). Nálad egy híján mindenki csinált TD-t, amit nem érzek reálisnak, a kutyaütő Millernek ez volt az első és valszeg utolsó jó meccse idén. A DL mindig kicsit szerencse kérdése is, Cox pl szopatta a falunkat három negyeden át, de pontot nemigen hozott, Casey is jobban játszott, mint amennyit fel tud mutatni érte.

Mindegy, ez a h2h, rotóban átvettem a vezetést, az a lényeg 😊
Jakehomer
Aha, én csináltam 5 TD-t, te meg 4-et... az 6 pont.

Hunt pl lehet hetek ota fantasztikus, így a három TD teljesen elfogadható és átlagos... meg az is, ha valaki 6 rushból csinál 17 pontot.
Eközben Cohen, Coleman vagy Williams 1-1 TD-je fluke overperformance, ignoráljuk azt hogy a playcalling módosult/több szerepet kapnak/több szerepet kapnak, ergo az ő prospectjetik/lehetőségeik nem javulhattak... ugyan. Swoope dettó, ráadásul ő on pace volt 510 yard/30 TD-re, és megsérült 😛
És mondjuk az, hogy a red zone touchok/TD számok tekintetében Millernél is jött egy apró korrekció, az szerinted nagyobb fluke mint Hunt vagy Drake.

Rendkívül érdekes elmezés...

Amúgy meg mindegy, mert nem is itt ment el, hanem QB, S és LB poszton is kikaptál, egy olyan csapattól akinek 7 hét alatt összesen 3 db 15+ pontos LB teljesítménye volt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Szerintem ez a csere oké.
Carrt a héten még elcserélik 😀



több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ata,
Azért 156 ponttal nyerni pofátlanság 😛
clbass
Szégyellem is magamat érte 😀
atapapa
Ata: érdekelhet az ajánlat amit küldtem vagy passzolod?
Szesze
Ez mi akar lenni? Egy, a negyedik hét óta 10 pont alatt hozó DT vs egy kezdő QB?
Rajna
Ez azért elég sarkított értelmezés.. a másik oldalról egy olyan Top10-es eddig 10 pont körül átlagoló DT aki egy sokat védekező csapatban a snapek 90%-ában fent volt eddig vs egy csere QB akire nekem már nincs szükségem, mert bármilyen matchup esetén is Staffordot játszatnám helyette.
Mellesleg Igor Nkemdiche-ért adta nekem anno Carrt, aki Ogunjobi szintje alatt van/volt/lesz(?) (más kérdés, h sok köszönetem nem volt benne😊 ).
Amúgy szívesebben elcseréltem volna veled Chandler Jones-ért, de azt annyira nem éreztem reálisnak😊

Szerkesztette: Szesze