NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
alig aludtam délután, így nehéz helyesen írni, de igen, Grubbsra gondoltam
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
bruggs?Szegecs
jaja, ő Ben Grubbs és Lance Briggs eltitkolt fia.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
bruggs?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jaja en is ezert kurtam be thomasnak vmi 8 misi kornyeken h na akkor itt az ideje ezen valtoztatni 😀Fake
peters 5.5, herremans, grubbs 5, jövőre többek között staley, cole, wells és long is új szerződést kap valszeg szal itt lesz a lehetőség emeleni 😉
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaja én is azért nyomtam fel őt 😀 Illett volna még jobban, de ahogy mondod, iránynak ez jó már 😊

btw Deny-nek jelezném, hogy az alábbi mondata már nem igazán érvényes 😀 (Azért 1-2 hétig igaz volt 😀)

Terrence Newman, CB - Nem mai gyerek, nem is a legolcsóbb, de még egy darabig biztosan kezdő lesz a Cowboysban. Így pedig már fizuja sem olyan vészes. Sim szerint liga leggyorsabb játékosa...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jaja en is ezert kurtam be thomasnak vmi 8 misi kornyeken h na akkor itt az ideje ezen valtoztatni 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
köszi a válaszokat.

kár hogy a szabályok nem teszik lehetővé, hogy míg a világ emeljem Celek első éves fizuját :S így csak 4,9-et keres szegény. 😀

szerk.: amúgy jó úton halad a liga Thomas 8 millás fizujával, az OL-ek is megkapják lassan ami jár nekik 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én egyébként a PS határát is feljebb tolnám egy kicsit, úgy emlékszem az tavaly is 600 volt, de lassan már senki nem keres ennyit.

Amúgy én igyekeztem az általam alulfizetettnek vélt posztokon javítani, csak volt ahol nem olyan egyszerű. Pl. OL és DL esetén nehéz pl. 8 millát megállapítani valakinek, mikor a közelében nincsenek ennek az összegnek a többiek. Szóval ez szerintem 2-4 év alatt tud érdemben változni, hogy ne legyen az, hogy a top3 OL ember 3-5 millákkal többet keres mint a következők.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
az az 1,2M ameddig még csak 10% a bünti nem fog soha nőni? IRL nem tudom hogyan működnek ezek, csak érdekelne.eaglesmcnabb
az 1.2 az mar egy olyan szam ami meglett emelve. eredetileg 1 misi volt asszem a hatar.Fake
Sztem jövőre lehetne még egyet emelni rajta majd megint, mondjuk 1.4-ig... vagy esetleg 1.5-ig bár az talán már sok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ja, tavaly lett emelve 1,2 millára

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az az 1,2M ameddig még csak 10% a bünti nem fog soha nőni? IRL nem tudom hogyan működnek ezek, csak érdekelne.eaglesmcnabb
az 1.2 az mar egy olyan szam ami meglett emelve. eredetileg 1 misi volt asszem a hatar.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nagyjabol egyetértek.. de sztem ez változni fog, még ha szép lassan is.
Pl néhány évi a TE poszt volt mocskosul olcsó (igaz IRL is, de nálunk pláne), mostanra viszont.. hát, sztem elég drága lett, mégha egyesik itt örömködnek itt... ezért downgradeltem Pettigrewra, pedig Vernon nagy király volt, de hatalmas az árkülönbözet.

A CB szerintem kezd felnőni/feldrágállani (bár Grimes-szal én talán megúsztam, van azért jó néhány CB, aki annyi dohányt kapott, hogy én a felét nem adnám neki.. 😛), és az OT valóban olcsó... csak aztán várjuk ki mi lesz egy év múlva ilyenkor majd 😊

Amúgy ami feltűnő/említésre érdemes még... nálunk a capbünti számok szintén jóval nagyobb részét teszik ki a capnek mint IRL 😀 (van akinél 10 milla fölött pl? az elég durva..)Igor
az az 1,2M ameddig még csak 10% a bünti nem fog soha nőni? IRL nem tudom hogyan működnek ezek, csak érdekelne.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Nagyjabol egyetértek.. de sztem ez változni fog, még ha szép lassan is.
Pl néhány évi a TE poszt volt mocskosul olcsó (igaz IRL is, de nálunk pláne), mostanra viszont.. hát, sztem elég drága lett, mégha egyesik itt örömködnek itt... ezért downgradeltem Pettigrewra, pedig Vernon nagy király volt, de hatalmas az árkülönbözet.

A CB szerintem kezd felnőni/feldrágállani (bár Grimes-szal én talán megúsztam, van azért jó néhány CB, aki annyi dohányt kapott, hogy én a felét nem adnám neki.. 😛), és az OT valóban olcsó... csak aztán várjuk ki mi lesz egy év múlva ilyenkor majd 😊

Amúgy ami feltűnő/említésre érdemes még... nálunk a capbünti számok szintén jóval nagyobb részét teszik ki a capnek mint IRL 😀 (van akinél 10 milla fölött pl? az elég durva..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem szeretek Fakkel egyetérteni de ebben van valami.

QB RB WR azok már mennek, reprezentatív összegek.
De pl a tavalyi Withworth 5.52?
IRL az OL igencsak komoly összegért ír alé, ugyanez egy kiemelkedő edge rusgernél szintén megvan.
Avagy Revis Island? Nem olcsó hely.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ok koszi h leirtad. az elso bekezdes utan felfogtam 😀 van ebben igazsag de en inkabb azt latom h egyes posztok
kollektive vannak alul- mig mas posztok tulertekelve az irl trendekhez kepest. pl ebben a ligaban siman hozzacsapunk irlnyi penzmennyiseget egy wrhez v rbhez mert un latvanyos posztok. latszik a belejuk fektetett penz. mig egy ot v cb eseteben csak azt latja az -aki nem kepes kicsit sem elvonatkoztatni a szubjektiv velemenyetol- h vkin sacket kapnak, elbassza a blokkot, lerazza magarol a wr, labdat kapnak el mellette stb. es erre nem "igazsagos" ugyanannyit fizetni mint arra aki ugyan lehet h evente 10 meccsen lelkiekben ki sem jon az alagutbol ellenben a maradek 6on meg olyan labdakat kap el, olyan tamadosorozatokat tart eletben amik amugy doglottek lennenek nelkule. tehat sztem ez a laikussag ara arra h igy elmentek egy iranyba a penzek. kulonben senki sem tudja nekem megmagyarazni h egy ike taylor hogyan igazol le egy solid wr penzenek a 70-80 %aert anelkul h tesztelne a piacot.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
nem ujdonsag. ot-cb ugyben ez megy evek ota de meg idesorolnam a de-olb posztot is ami rendesen alulvan fizettetve.Fake
Nem vártam, hogy te is beleesel a csapdába.... akkor lenne jogos az összehasonlítás, majd ha veteránfizut is 70%-ra visszük, pláne ha mindenki keretében van egy tucat ember általában aki mondjuk milla alatt keres (sőt!), és a cap legalább 15-20%-a azért vetfizuból jön össze.Igor
ezt esku nem ertem onnet fogva h plane. magyarazd mar el legyszives h mire gondolsz.Fake
Arra gondolok, hogy mindenhol 70-75%-ot mérünk.. kivéve a veteránfizuknál, amiket egy az egybe veszünk át - ha viszont a veteránoknak relatíve többet fizetünk a caphez mérve.. akkor a sztároknak kevesebb "marad."

NFL cap (egyszerűség kedvéért 100 milla) = mondjuk 80% sztárokra, 20% veteránokra megy el.
GM cap (legyen 75 millió) = ha nálunk a veterán fizu ugyanúgy 20 mill, ergó nagyobb százalékot vesz el a capből. Csak 55 milla marad sztárokra -> a GM játékbeli sztárokra 55 misi jut, IRL pedig 80 -> ez már csak 68.75%, nem 75%.

Hasracsapott számolgatás.. lehet hogy ennyire nem nagyok a számok, de ugye RFA-ja, meg veteránja mindenkinek van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Ma éjfél előtt kell amúgy az utolsó pillanatos ajánlatokat küldeni?Igor
Jaja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hopp az itt 4.5-öt kérő Terrell Thomas -amit ugye soknak tartottak itt néhányan, hiszen nincs térde vagy mi- IRL 7 milláért írt alá évente, vagyis 5.4-ért itteni összeg szerint 😛

Kétségtelen: puhák voltunk rózi társaim 😛fetomy
nem ujdonsag. ot-cb ugyben ez megy evek ota de meg idesorolnam a de-olb posztot is ami rendesen alulvan fizettetve.Fake
Nem vártam, hogy te is beleesel a csapdába.... akkor lenne jogos az összehasonlítás, majd ha veteránfizut is 70%-ra visszük, pláne ha mindenki keretében van egy tucat ember általában aki mondjuk milla alatt keres (sőt!), és a cap legalább 15-20%-a azért vetfizuból jön össze.Igor
ezt esku nem ertem onnet fogva h plane. magyarazd mar el legyszives h mire gondolsz.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hopp az itt 4.5-öt kérő Terrell Thomas -amit ugye soknak tartottak itt néhányan, hiszen nincs térde vagy mi- IRL 7 milláért írt alá évente, vagyis 5.4-ért itteni összeg szerint 😛

Kétségtelen: puhák voltunk rózi társaim 😛fetomy
csak ti vagytok puhák 😛
engem egy bizonyos, 80+-os szám jellemez 😂

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Ma éjfél előtt kell amúgy az utolsó pillanatos ajánlatokat küldeni?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Hopp az itt 4.5-öt kérő Terrell Thomas -amit ugye soknak tartottak itt néhányan, hiszen nincs térde vagy mi- IRL 7 milláért írt alá évente, vagyis 5.4-ért itteni összeg szerint 😛

Kétségtelen: puhák voltunk rózi társaim 😛fetomy
nem ujdonsag. ot-cb ugyben ez megy evek ota de meg idesorolnam a de-olb posztot is ami rendesen alulvan fizettetve.Fake
Nem vártam, hogy te is beleesel a csapdába.... akkor lenne jogos az összehasonlítás, majd ha veteránfizut is 70%-ra visszük, pláne ha mindenki keretében van egy tucat ember általában aki mondjuk milla alatt keres (sőt!), és a cap legalább 15-20%-a azért vetfizuból jön össze.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nagyon kiváncsi vagyok mennyiért megy el Mario, örülök, h gyakorlatilag az FA kör utolsó posztja front 7, mert sokan rá tartogatják a lóvét, a többiek meg viszik a kezdő játékosokat ócsón 😊braxa88
Az a legjobb, hogy ezért én behúzok most pár jó játékost olcsón, plusz a végén Mariot is 😂

eaglesmcnabb: Igen, ezért itt meg a Bears fanhoz fog kerülni 😛😀fetomy
mintha csak a mi ligankra is ervenyes lenne ez 😀

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=493769#p493769Fake
Ja csak itt én is hozzájövök 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor Wyatt cumizott, nem Rata. Fő, hogy valakinek azért most van egy kis szopás 😂fetomy
Az a lényeg, hogy így tuti korrekt 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nagyon kiváncsi vagyok mennyiért megy el Mario, örülök, h gyakorlatilag az FA kör utolsó posztja front 7, mert sokan rá tartogatják a lóvét, a többiek meg viszik a kezdő játékosokat ócsón 😊braxa88
Az a legjobb, hogy ezért én behúzok most pár jó játékost olcsón, plusz a végén Mariot is 😂

eaglesmcnabb: Igen, ezért itt meg a Bears fanhoz fog kerülni 😛😀fetomy
mintha csak a mi ligankra is ervenyes lenne ez 😀

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=493769#p493769
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hopp az itt 4.5-öt kérő Terrell Thomas -amit ugye soknak tartottak itt néhányan, hiszen nincs térde vagy mi- IRL 7 milláért írt alá évente, vagyis 5.4-ért itteni összeg szerint 😛

Kétségtelen: puhák voltunk rózi társaim 😛fetomy
nem ujdonsag. ot-cb ugyben ez megy evek ota de meg idesorolnam a de-olb posztot is ami rendesen alulvan fizettetve.