NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hat most h santonio elhuzta a csikot asszem en is mariora fogok ramenni 😀 freeney szerzodese ugyis lejaro utana meg kb nem lesz passrush a csapatban ahogy kinez. ugyh van kb 30-35 mihalyom ra 😀Fake
na az pazar
téged már jól ismerünk, első perc, Mario Williams 15 millió/5 év 😀Stez
irigykedsz ? 😛
santoniot amugy koszond meg legyszives. du meg lattam h nyomtal ra de nem volt idom egy kurva hszt sem megirni
aztan mar nemvolt ra erkezesem este h licitaljak meg nem is eroltettem mert ugy emlekeztem (hibasan) h elso 2 nap meg nem el a 24 oras szabaly. na mindegy egyutt tudok elni egy ilyen gikszerrel is maximum a terveimet kell ujrakalkulaljam 😀

austin+greer+kyle williams+3. kor = nicks-santonio
zsenialis tred volt igy ez tavaly 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ballard is itt van, zsíííír 😊 Jobban alakult ez a WR-TE FA, mint reméltem 😊 Már csak Super Mario kell hogy beférjen 12 alá, és minden fasza 😂fetomy
Milyen jó is lesz egy szalagok nélküli második számú TE 😂
Bezzeg én a Watson, Shockey párossal 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
hat most h santonio elhuzta a csikot asszem en is mariora fogok ramenni 😀 freeney szerzodese ugyis lejaro utana meg kb nem lesz passrush a csapatban ahogy kinez. ugyh van kb 30-35 mihalyom ra 😀Fake
na az pazar
téged már jól ismerünk, első perc, Mario Williams 15 millió/5 év 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hat most h santonio elhuzta a csikot asszem en is mariora fogok ramenni 😀 freeney szerzodese ugyis lejaro utana meg kb nem lesz passrush a csapatban ahogy kinez. ugyh van kb 30-35 mihalyom ra 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
helyes-helyes
bassz oda neki Szegecs 😊

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
én 14,75-ig megyek


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ballard is itt van, zsíííír 😊 Jobban alakult ez a WR-TE FA, mint reméltem 😊 Már csak Super Mario kell hogy beférjen 12 alá, és minden fasza 😂fetomy
nem fog beférni, megnyugtatlak 😊
és az a vicc, hogy szerintem még 10 fölötti árnál is legalább 3-4-en lesznek, akik mennek érteStez
Nem baj, úgyis lesz rá space bőven 😀

Amúgy Rata: A liga irányelvei? A ligának egy irányelve van: Höri megmondja mi lesz. 😀 Ezt elfogadtad mikor beléptél, úgyhogy fellebbezhetsz, senkit se érdekel 😂fetomy
15 millát már nem adok neki, annyiért már biztosan viheted, ha rajtam múlik 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ballard is itt van, zsíííír 😊 Jobban alakult ez a WR-TE FA, mint reméltem 😊 Már csak Super Mario kell hogy beférjen 12 alá, és minden fasza 😂fetomy
nem fog beférni, megnyugtatlak 😊
és az a vicc, hogy szerintem még 10 fölötti árnál is legalább 3-4-en lesznek, akik mennek érteStez
Nem baj, úgyis lesz rá space bőven 😀

Amúgy Rata: A liga irányelvei? A ligának egy irányelve van: Höri megmondja mi lesz. 😀 Ezt elfogadtad mikor beléptél, úgyhogy fellebbezhetsz, senkit se érdekel 😂
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ballard is itt van, zsíííír 😊 Jobban alakult ez a WR-TE FA, mint reméltem 😊 Már csak Super Mario kell hogy beférjen 12 alá, és minden fasza 😂fetomy
nem fog beférni, megnyugtatlak 😊
és az a vicc, hogy szerintem még 10 fölötti árnál is legalább 3-4-en lesznek, akik mennek érte

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
A Vikings jogászainak értelmezése szerint a visszavonultatás után visszatérő játékosért járó utólagos büntetés teljesen ellentétes a liga eddigi irányelveivel. Állásfoglalásunk szerint arra való tekintettel, hogy utólagos visszavonultatásra nincs lehetőség (azaz ha egy játékost kivágtál jár érte a caphit függetlenül attól hogy 3 nap múlva IRL is visszavonul), ezért az lenne következetes, ha utólagos caphit osztásra sem lenne mód.

Szárazbélyegző helye, stb. 😊Rataxes
nem utólagos a caphit osztás, mert nem tavalyra fogod kapni
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ballard is itt van, zsíííír 😊 Jobban alakult ez a WR-TE FA, mint reméltem 😊 Már csak Super Mario kell hogy beférjen 12 alá, és minden fasza 😂
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Vikings jogászainak értelmezése szerint a visszavonultatás után visszatérő játékosért járó utólagos büntetés teljesen ellentétes a liga eddigi irányelveivel. Állásfoglalásunk szerint arra való tekintettel, hogy utólagos visszavonultatásra nincs lehetőség (azaz ha egy játékost kivágtál jár érte a caphit függetlenül attól hogy 3 nap múlva IRL is visszavonul), ezért az lenne következetes, ha utólagos caphit osztásra sem lenne mód.

Szárazbélyegző helye, stb. 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként meg biztos vagyok benne hogy a Commissioner méltányosan fogja elbírálni a helyzetet 😊Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Erre fikarcinyi eselyed sem lesz Rata. 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Továbbra is csak azzal tudok védekezni, hogy nincs sehol leírva az hogy a visszavonulás után visszatérő játékos cutolásáért utólagos büntetés járna. Ha tudom hogy van ilyen akkor lehet ki se vágom 😊 Egyébként meg biztos vagyok benne hogy a Commissioner méltányosan fogja elbírálni a helyzetet 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Biztos hogy perelek ha így lesz 😊Rataxes
Fellebezz mint a Skins IRL, pont annyi haszna lesz 😛 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Pereld be a ligat es a commisht, az elbiralasi ido 3 ev.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...de engem nem izgat az a 120k...Wyatt
Engem igen 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Visszavonultatni bárkit lehet, de ha az ember visszatér, akkor caphit sújtja a csapatot – szerintem ez volt az utolsó a témában, de engem nem izgat az a 120k, csak a későbbi visszavonultatások végett érdekel 😊

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Minden ellenállás hasztalan.


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Biztos hogy perelek ha így lesz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nem is kell semmit fizetni
csak leírjuk a cap-edből
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én a commishtól engedélyt kértem a visszavonultatására, és mivel akkor nem volt szó az esetleges visszatérése esetén járó büntetésről (meg sehol nincs ilyen leírva, a szabálykönyvben sem), ezért nem vagyok hajlandó egy fityinget sem fizetni 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vissza ja, de ha visszatér, akkor jár utána a bünti 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Vissza, de mikor kivagtad, mar akkor vissza akart terni. Amugy meg egy kocsog, ami alapbol magaba foglal egy 200%-os cap hitet 😛