GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Annak idején VJax-et 2+3 ellenében küldtem tampába, de utólag a 3. köröst vissza kellett adnom, mondván, hogy úgy már orbitális lehúzás lenne.szaba
Kettős mérce bazeg 😊Döme
Nem én mondtam. 😊
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Annak idején VJax-et 2+3 ellenében küldtem tampába, de utólag a 3. köröst vissza kellett adnom, mondván, hogy úgy már orbitális lehúzás lenne.szaba
Kettős mérce bazeg 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
akkor jöhetnek az 3. kör + jövő évi 1. kör ajánlatok Loadholtértjjncaa
9 bünti, 9.5 sack RT-ként. Nem értem miért nem mennek érte az elsőkörös ajánlatok.
Hoodért én is simán adtam volna kövi évi első kört, ha korábban jön az esély.Wyatt
Nem feltétlen Loadholt védelmében, de ez húsz play a szezonból. A statok nagyon keveset mondanak el egy OL-ről, különösen ha csak a sackeket nézzük, ami ugye kizárólag a passznál számít, futó csapatoknál nem annyira lényeges.Rajna
Persze, de ha azt vesszük, hogy futó csapat, és így is rengeteg jön róla, akkor mi lenne, ha passzorientált csapatban lenne? 15-20?

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
akkor jöhetnek az 3. kör + jövő évi 1. kör ajánlatok Loadholtértjjncaa
9 bünti, 9.5 sack RT-ként. Nem értem miért nem mennek érte az elsőkörös ajánlatok.
Hoodért én is simán adtam volna kövi évi első kört, ha korábban jön az esély.Wyatt
Nem feltétlen Loadholt védelmében, de ez húsz play a szezonból. A statok nagyon keveset mondanak el egy OL-ről, különösen ha csak a sackeket nézzük, ami ugye kizárólag a passznál számít, futó csapatoknál nem annyira lényeges.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Butler ennyire jó? :/ Igazából runstopper LB-t kb. a világ legegyszerűbb dolga találni amúgy...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Más, ha egy elit tehetség, egy elit egység egyik tagjaként nem kiemelkedő, mintha egy korrekt tehetségű egy max közepes falban szar

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
akkor jöhetnek az 3. kör + jövő évi 1. kör ajánlatok Loadholtértjjncaa
Ezt most viccnek szántad? 😊 Csak mert nemrégiben komolyan kértél tőlem idei első kört érte (első kör vége, második "nagyon" eleje, asszem így fogalmaztál 😊 )Rataxes
ha Hood ennyit ér, akkor Loadholt is
három éve játszik az NFL-ben, három éve folyamatosan, igaz nem a tavalyi éve volt a legjobb, nadeazért...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
akkor jöhetnek az 3. kör + jövő évi 1. kör ajánlatok Loadholtértjjncaa
9 bünti, 9.5 sack RT-ként. Nem értem miért nem mennek érte az elsőkörös ajánlatok.
Hoodért én is simán adtam volna kövi évi első kört, ha korábban jön az esély.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Annak idején VJax-et 2+3 ellenében küldtem tampába, de utólag a 3. köröst vissza kellett adnom, mondván, hogy úgy már orbitális lehúzás lenne.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
akkor jöhetnek az 3. kör + jövő évi 1. kör ajánlatok Loadholtértjjncaa
Ezt most viccnek szántad? 😊 Csak mert nemrégiben komolyan kértél tőlem idei első kört érte (első kör vége, második "nagyon" eleje, asszem így fogalmaztál 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 258 — 49ers GM
Ehhez képest Gronk minimum 3 első kört érne.... 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Butlerért ez viszont szvsz még mindig k.vasok...fetomy
Tudnék hasonló szintet egy db. 3. körösért szerválni. Na mind1. 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
akkor jöhetnek az 3. kör + jövő évi 1. kör ajánlatok Loadholtért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Hood trade szerintem teljesen jó. Nem esett szét a Steelers, úgyhogy valószínű nem lesz ilyen top10-es az az első kör, és Hood meg jó is, DE-nek és NT-nek is alkalmazható. Nyilván szar, hogy lejáró szerződésű, így majd attól függ, meg tudja-e tartani, ha igen akkor ez jó trade szvsz.

Butlerért ez viszont szvsz még mindig k.vasok...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én úgy vagyok vele, hogy fiatalok, bizonyítottak már a csapatukban és szerintem meg tudom mindkettejüket tartani. Akkor pedig a védelem teljesen készen van. A drafton meg ha zsengéket húztam volna, vagy rendszeridegent akkor meg szophatom. Így tudom, hogy jó helyen vannak és javulni fognak még mindketten.
Idén előtt WR-t akartam, Moore megvan korrekt áron
DE posztra kellett fiatalt hoznom, Ziggy ott van
LB posztra kellett fiatalt hoznom, Butler ott van
és nem kockáztatom, hogy szart húzok


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem elég jónak tűnik, a fizetése meg klasszisnak és veled együtt hat emberrel tárgyaltam róla, abból négy engem keresett meg. Elég rossz lehet.
Másodévesen még nem posztjának kimagasló elitje, de bízzunk benne idővel ezt a hanyagságot is pótolja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Soldi is ezzel védekezett, ami talán elfogadható álláspont, de nehéz olyan playert találni aki ezen a szinten, upgrade és kurva keveset keres. (bár ha hosszabb lenne a szerződésük tényleg jobb lenne)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Habi nem UFA hanem RFA Butler.Delonso_
Attól még nem ér ennyit se közelről se távolról. Persze legyen igazatok, és érje meg, javuljon annyit, azt mondom. 😛
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Érdekes cserék Habi
Odaadtál 3 harmadikkört, egy másodikat és egy elsőt két olyan emberért, akinek lejáró szerződése van. Itt pedig az minimum 50%-os esély a távozásra, Rozi-ház garantálja.
(Moore cserével együtt maradt picked? 😀)Deny
Hát nekem gecire nincs közöm hozzá, de két ilyen playáért odaadni a jövő évi draftot (mert a 4. körtől kezdve azért még nekünk extraklasszis szakembereknek is csak crapshoot a draft), hát lehet nem jó dolog...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Habi nem UFA hanem RFA Butler.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Érdekes cserék Habi
Odaadtál 3 harmadikkört, egy másodikat és egy elsőt két olyan emberért, akinek lejáró szerződése van. Itt pedig az minimum 50%-os esély a távozásra, Rozi-ház garantálja.
(Moore cserével együtt maradt picked? 😀)Deny
Azért azt az 50%-ot elég szépen le lehet redukálni nullára, mindösszesen 1 Ware szerű szerződés kell nekik 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érdekes cserék Habi
Odaadtál 3 harmadikkört, egy másodikat és egy elsőt két olyan emberért, akinek lejáró szerződése van. Itt pedig az minimum 50%-os esély a távozásra, Rozi-ház garantálja.
(Moore cserével együtt maradt picked? 😀)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az szép csere 😊Wyatt
itt a következő 😊Habi
látom te se a draftra építesz jövőre 😀 le van szarva, lényeg hogy idén ők még beleférnek a capbe 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az szép csere 😊Wyatt
itt a következő 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 188 — Vikings fan
Toca, Burresnél is kevés am az emelés 😊Wyatt
Jah, ki is akartam venni 😀