NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hopp az itt 4.5-öt kérő Terrell Thomas -amit ugye soknak tartottak itt néhányan, hiszen nincs térde vagy mi- IRL 7 milláért írt alá évente, vagyis 5.4-ért itteni összeg szerint 😛

Kétségtelen: puhák voltunk rózi társaim 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nagyon kiváncsi vagyok mennyiért megy el Mario, örülök, h gyakorlatilag az FA kör utolsó posztja front 7, mert sokan rá tartogatják a lóvét, a többiek meg viszik a kezdő játékosokat ócsón 😊braxa88
Az a legjobb, hogy ezért én behúzok most pár jó játékost olcsón, plusz a végén Mariot is 😂

eaglesmcnabb: Igen, ezért itt meg a Bears fanhoz fog kerülni 😛😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
friss a bills keres-kinalja

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=492326#p492326
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nagyon kiváncsi vagyok mennyiért megy el Mario, örülök, h gyakorlatilag az FA kör utolsó posztja front 7, mert sokan rá tartogatják a lóvét, a többiek meg viszik a kezdő játékosokat ócsón 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mario IRL is a Bearsbe tart 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bosst amúgy kivágta ám a raiders 😊fetomy
Na ne. Amúgy kell a TE.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Meachem sem ér nálam ennyitbraxa88
nem hát, bár ha IRL is elmegy a Saints-ből, akkor más csapatnál megtáltosodhat (vagy épp ellenkezőleg tényleg kiderül, hogy középszerű WR)jjncaa
Bírom a csókát, tuti elmegy a Saintsből, nyilván attól függ, hová megy, hogy jól járok-e vele, vagy beégek. Egy próbát megért.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Meachem sem ér nálam ennyitbraxa88
nem hát, bár ha IRL is elmegy a Saints-ből, akkor más csapatnál megtáltosodhat (vagy épp ellenkezőleg tényleg kiderül, hogy középszerű WR)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Meachem sem ér nálam ennyit
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
csak mindenki rá veri, mert a giantsnél szóba került a visszavitele 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bosst amúgy kivágta ám a raiders 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
santonio holmes egy 600yardos wr. erre megy a szájkarate 😛braxa88
jaja aki sanchezbol clutch qbt csinal az tenyleg csak egy szar wr lehet foleg ha az eloeletet nem is nezzuk. :rolleyes:
btw keller meg egy 600 yardos tenek csufolt vmi aki blokkolni nem tud igy te nem lehet.
ja es nem jobb a qbja mint holmesnak 😛Fake
800 😛
amugy meg blokkol bennett, meg morrah
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
santonio holmes egy 600yardos wr. erre megy a szájkarate 😛braxa88
jaja aki sanchezbol clutch qbt csinal az tenyleg csak egy szar wr lehet foleg ha az eloeletet nem is nezzuk. :rolleyes:
btw keller meg egy 600 yardos tenek csufolt vmi aki blokkolni nem tud igy te nem lehet.
ja es nem jobb a qbja mint holmesnak 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezer százalékig biztos voltam benne, hogy Holmesra rátolsz egy 7 millás emelést vagy azonnal piacnyitáskor, vagy az enyémre emelsz majd, amikor azonban nem jött semmi, így gondoltam, hogy nem drágállottad, hanem nem jutottál géphez..
hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem örülök Holmesnak, ilyen áron szvsz nagy vétel, de hát na.. van egy pass rusher OLB needem is, így nyilván szívesen látnám Kansasben Mariot is 😊
de egyébként nagy reményeket nem fűznék hozzá, nekem lehet, hogy már 11-12 millát sem érne meg, míg szerintem ennyit tutira kapni fog, de még többet is 😊Stez
na egesz jol tippelsz h mien bidben gondolkodtam 😀 v en vagyok ennyire kiszamithato 😕
amugy eloszor az 5 milladat akartam epphogy tulemelni 4 eves szerzodessel amikor mar lattam h 5 millanal mindenki terel
de eredetileg meg piacnyitas elott egy 6.5 milla 4 evet akartam beloni santonnyora.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, úgy nézem egész jól jöttem ki a dologból 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
santonio holmes egy 600yardos wr. erre megy a szájkarate 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, akkor Wyatt cumizott, nem Rata. Fő, hogy valakinek azért most van egy kis szopás 😂
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Okés, köszi!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri:
Egye fene megtartom akkor Randyt 😛 Anno 5 éves szerződést adtam neki (visszavonulás előtt)... Akkor most a maradék 4 évet húzza még le nálam?Rataxes
ja, de el is lehet cserélni

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Höri:
Egye fene megtartom akkor Randyt 😛 Anno 5 éves szerződést adtam neki (visszavonulás előtt)... Akkor most a maradék 4 évet húzza még le nálam? Gondolom igen...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
irigykedsz ? 😛
santoniot amugy koszond meg legyszives. du meg lattam h nyomtal ra de nem volt idom egy kurva hszt sem megirni
aztan mar nemvolt ra erkezesem este h licitaljak meg nem is eroltettem mert ugy emlekeztem (hibasan) h elso 2 nap meg nem el a 24 oras szabaly. na mindegy egyutt tudok elni egy ilyen gikszerrel is maximum a terveimet kell ujrakalkulaljam 😀

austin+greer+kyle williams+3. kor = nicks-santonio
zsenialis tred volt igy ez tavaly 😂Fake
ezer százalékig biztos voltam benne, hogy Holmesra rátolsz egy 7 millás emelést vagy azonnal piacnyitáskor, vagy az enyémre emelsz majd, amikor azonban nem jött semmi, így gondoltam, hogy nem drágállottad, hanem nem jutottál géphez..
hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem örülök Holmesnak, ilyen áron szvsz nagy vétel, de hát na.. van egy pass rusher OLB needem is, így nyilván szívesen látnám Kansasben Mariot is 😊
de egyébként nagy reményeket nem fűznék hozzá, nekem lehet, hogy már 11-12 millát sem érne meg, míg szerintem ennyit tutira kapni fog, de még többet is 😊Stez
Mondtam én hogy a vgén max 6t fogsz rátolni 😀Toca
9-et akkor is rábasznék, ha nulla cap spacem lenne 😛

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
na az pazar
téged már jól ismerünk, első perc, Mario Williams 15 millió/5 év 😀Stez
irigykedsz ? 😛
santoniot amugy koszond meg legyszives. du meg lattam h nyomtal ra de nem volt idom egy kurva hszt sem megirni
aztan mar nemvolt ra erkezesem este h licitaljak meg nem is eroltettem mert ugy emlekeztem (hibasan) h elso 2 nap meg nem el a 24 oras szabaly. na mindegy egyutt tudok elni egy ilyen gikszerrel is maximum a terveimet kell ujrakalkulaljam 😀

austin+greer+kyle williams+3. kor = nicks-santonio
zsenialis tred volt igy ez tavaly 😂Fake
ezer százalékig biztos voltam benne, hogy Holmesra rátolsz egy 7 millás emelést vagy azonnal piacnyitáskor, vagy az enyémre emelsz majd, amikor azonban nem jött semmi, így gondoltam, hogy nem drágállottad, hanem nem jutottál géphez..
hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem örülök Holmesnak, ilyen áron szvsz nagy vétel, de hát na.. van egy pass rusher OLB needem is, így nyilván szívesen látnám Kansasben Mariot is 😊
de egyébként nagy reményeket nem fűznék hozzá, nekem lehet, hogy már 11-12 millát sem érne meg, míg szerintem ennyit tutira kapni fog, de még többet is 😊Stez
Mondtam én hogy a vgén max 6t fogsz rátolni 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
hat most h santonio elhuzta a csikot asszem en is mariora fogok ramenni 😀 freeney szerzodese ugyis lejaro utana meg kb nem lesz passrush a csapatban ahogy kinez. ugyh van kb 30-35 mihalyom ra 😀Fake
na az pazar
téged már jól ismerünk, első perc, Mario Williams 15 millió/5 év 😀Stez
irigykedsz ? 😛
santoniot amugy koszond meg legyszives. du meg lattam h nyomtal ra de nem volt idom egy kurva hszt sem megirni
aztan mar nemvolt ra erkezesem este h licitaljak meg nem is eroltettem mert ugy emlekeztem (hibasan) h elso 2 nap meg nem el a 24 oras szabaly. na mindegy egyutt tudok elni egy ilyen gikszerrel is maximum a terveimet kell ujrakalkulaljam 😀

austin+greer+kyle williams+3. kor = nicks-santonio
zsenialis tred volt igy ez tavaly 😂Fake
ezer százalékig biztos voltam benne, hogy Holmesra rátolsz egy 7 millás emelést vagy azonnal piacnyitáskor, vagy az enyémre emelsz majd, amikor azonban nem jött semmi, így gondoltam, hogy nem drágállottad, hanem nem jutottál géphez..
hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem örülök Holmesnak, ilyen áron szvsz nagy vétel, de hát na.. van egy pass rusher OLB needem is, így nyilván szívesen látnám Kansasben Mariot is 😊
de egyébként nagy reményeket nem fűznék hozzá, nekem lehet, hogy már 11-12 millát sem érne meg, míg szerintem ennyit tutira kapni fog, de még többet is 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Milyen jó is lesz egy szalagok nélküli második számú TE 😂
Bezzeg én a Watson, Shockey párossal 😀Wyatt
Még mindig nem fogtad fel, hogy jövőre már Injured Reserves néven fogok itt is nyomulni? 😛

btw ki nem szarja le a sérülést... A liga 80%-ának nincsen térde, bokája, háta, lába, feje, agya plusz ugye akkor még ott a másik fele aki meg még ezek előtt van 😛

Másrészt pedig ugyanezeket a szövegeket megkaptam tavaly D'Qwell Jackson miatt.
"In 2009, Browns linebacker D’Qwell Jackson suffered a torn left pectoral muscle, causing him to miss the final 10 games of the season. In training camp in 2010, Jackson suffered a torn right pectoral muscle, causing him to miss the entire season — and leading to speculation that Jackson ’s career might be over.


But Jackson didn’t just return to the Browns this year. He came back with a vengeance, and today he’s been named the AFC Defensive Player of the Month for September. " És ugye mellizmok nélkül év végére AFC tackle leader (NFL-ben 2. LFB mögött)...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gabó már 6 TE-del bír a keretben, a front7ben nincs ennyi manus 😀