GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
pár napja olvastam, hogy a texans 3-4 OLB-t szerezne, ha ez igaz, akkor vélhetően Reed szorulna ki a kezdőből, ráadásul akkor annyira azért nem nyűgözött le mindenkit
mondjuk Vincyben meg annyi a baj, hogy minden második héten képes elveszni a semmiben
jó trade ez, nálam egál szagú

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Reed az egyik kedvenc játékosom volt, de kellett egy #1 WR. Sok szerencsét vele fetomy 😊tenorx
megérdemelted akkor MAlcom+Lau párosért 😀
Neked meg Vincyvel 😊

Amúgy Reed ha annyira jó, csak egy 3. kör jön mellé, akkor jön két "jó" pick, ha Reed mégsem olyan jó.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
nice fetamas. elegge tetszetos trade vot ez.Fake
Részéről tuti, de Reed egy brutális állat pontosan hatodannyi fizuért, mint a kiszámíthatatlan Vincy, és még két jó pick is járt mellé? Biztos csak én értékelem túl Reedet, mert Roost is szopatta időnként, de nálam valahogy nem egál ez, de ti tudjátok.Rajna
Hát ha jól nézem csak 1 pick jár mellé. 😊 Amúgy Reed is ugyanolyan kiszámíthatatlan, mint Jackson 😉
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
nice fetamas. elegge tetszetos trade vot ez.Fake
Részéről tuti, de Reed egy brutális állat pontosan hatodannyi fizuért, mint a kiszámíthatatlan Vincy, és még két jó pick is járt mellé? Biztos csak én értékelem túl Reedet, mert Roost is szopatta időnként, de nálam valahogy nem egál ez, de ti tudjátok.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Reed az egyik kedvenc játékosom volt, de kellett egy #1 WR. Sok szerencsét vele fetomy 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nice fetamas. elegge tetszetos trade vot ez.Fake
hoppá, nem sűrűn kapok pozitív reakciót a tradejeimre 😀
dánke 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nice fetamas. elegge tetszetos trade vot ez.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Bocs, csak a saját topikjában kerestem. Köszi.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Srácok, inkább azt mondjátok meg, hogy rendbe lesz-e rakva a 2012-es draft tracker, mert ez így nem állapot.szaba
lapszemlében van egy amit eaglesmcnabb vezet, az sztem korrekt, de mindenki nézze át
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Elméletileg már eaglesmcnabb rendberakta... a lapszemlében megtalálod.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Srácok, inkább azt mondjátok meg, hogy rendbe lesz-e rakva a 2012-es draft tracker, mert ez így nem állapot.szaba
a lapszemleben eaglemcnabb utolso hozzaszolasa a tracker amit tnap csinalt meg.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Srácok, inkább azt mondjátok meg, hogy rendbe lesz-e rakva a 2012-es draft tracker, mert ez így nem állapot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem keress fel egy orvost, az ilyen kontroll nélküli dühkitöréseket már viszonylag jól kezelik ezekben az időkben.Delonso_
? 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem keress fel egy orvost, az ilyen kontroll nélküli dühkitöréseket már viszonylag jól kezelik ezekben az időkben.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂
irhat neked az ember akarmilyen tenyt ugyis csak a sajat velt igazadat vagy hajlando meglatni.
ha en hibazok v rosszul latok vmit csak 1 eszerv es hajlando vagyok revidialni az allaspontomat. vitapartnertol fuggetlenul.
pampogtam barmit h mas a hibas abban h iden nem tudtam 2 hataridot betartani (rating, hosszabitas) ? nem.
te folyamatosab mastol varsz mindent es masra haritod a felelosseget ? ezt mindenki dontse el maga de nekem ennyi a velemenyem errol : ennyi kulonbseg van koztunk. az h olyan vadakkal jossz minthogy en dongetem a mellem a semmire meg h keresem a kifogasokat (amit orulnek ha visszaideznel amugy ha ertelmes embernek tartanalak) azon mar csak tenyleg rohogni tudok mert ilyen zsigeri rosszindulat es hazugsagfolyam ellen nem is akarok semmit tenni. isten aldjon baromarcu.

(az meg h en miert mondtam akar egy rossz szot a commishra az pedig hadd legyen az en maganugyem. azert valaszoltam neki a csevegoben mert ott lettem megszolitva altala. kis kutya vagy te ahhoz h ebbe belepofazz.)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Te sok dolgot képtelen vagy agyilag felfogni ez kb senkinek nem újdonság.
Lásd határidő, adott szó, tények. Ezzel nincs gond.

Azzal sincs, hogy miután átléped a határidőket még te baszod le a commisht milyen egy utolsó.. hogy számonkéri tőled.

Én amit vállalok megcsináltam és meg is csinálom, lásd Rozi, progi fizetés, vagy játékos beírások, és Te kedves Fake? Ugye ez is tény?

Változatlanul McNabb írta Fetomyt, de ne foglalkozz ezzel sem.

Keresd a kifogásokat és döngesd a melled a semmire.
A vitát befejeztem, magyarázhatsz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fake, gondolom olvasod a topciot, de leírom neked harmadszor is, bár nem én írtam vállalja e Fetomy de IGEN VÁLLALTA.
A másik fele, mintha annyira megijednék az itteni munkától.
Írtam Hörinek tegnap és ha azt mondaná csináljam meg, gond nélkül megtenném, nem nagy munka, ahogy eddig is megtettem ha kellett valami, eltűnések és másra mutogatás nélkül.

A pampogásról meg a saját esetedről beszélsz? Megértem a problémáid, hisz eddig amit vállaltál sosem fejezted be normálisan, időre, stb... Ehelyett fél éves csúszás, avagy Stez csinálta meg.
Te aztán joggal vagy kiakadva 😊

BTW, az oldalas flameket befejezve ha egy munka rossz az rossz, teljesen mindegy ki teszi ezt közzé, vitát generálni belőle és a saját múltban megélt sérelmeket belevinni meg felesleges.
Az hogy valami rosszul lett megcsinálva nem retorikai feladat, hanem vagy odateszi magát az ember vagy nem. SOkan kérték csináljon tracket (én nem, mielőtt ezzel lennék betámadva) mire azt válaszolta majd megcsinálja SB után, megcsinálta, ilyen lett.
Van ezen mit magyarázni?
Szerintem nincs.Delonso_
na azert elmesz am a jo picsaba h pontosan te vagy az az ember akinek folyamatosan megallas nelkul mindig feljebball akarmirol is van szo es meg veszed a batorsagot h osszemoss dolgokat ugy ahogy az neked udvozito.

fetomy 1x irta le h vallalja. miutan mar 3x leirtad. folyamatosan felteteles modban kuzdesz amikor arrol van szo h csinalj vmit ne csak a szad jartasd. a pampogasrol es a te kapcsolatodrol leven szo nem kell nekem eloideznem a sajat esetem leven h folyamatosan ezt csinalod. hol azert mert en omeltosaganak nem keszitem el hataridore a ratingeket hol amiatt mert vki lecsereli a gyalazatszar qbjat hol azert mert vki keszitett egy hianyos trackert ami hemzseg a hibaktol. nyilvan szova lehet tenni barmit es megcsak nem is automatikus h ne legyen igazad csak te kurvara nem veszed eszre h hogyan teszed ezt. nem gondolod ha normalisabb hangnemben irogatnal ilyeneket akkor az kisse celszerubb lenne ? mellesleg kinyalhatod a seggem inkabb orulj neki h csinaltam neked egy 8-8as csapatot egy hatar szar helyett 😛😀
amugy mit magyarazol mire vagyok kiakadva ? tanulnal meg magyarul ez mar tobbszor bebizonyosodott h nem megy nekem kezdve attol h egy szimpla feltetelesmodot (ami neked egyenlo bizonyos esetekben a kijelentovel egyenlo ugyebar 😉) keptelen vagy agyilag felfogni ...
rajtad kivul amugy az a 4 honap senkinek sem okozott menstruacios gorcsoket sot tobben koszontek meg mint ahanyan hozzad hasonlo verbalis banasmoddal illettek de erezd csak nyugodtan h igazad van 😉 abban meg plane h tenyleg hulyeseg volt leadnom steznek a feladatom mikor lattam h nem fogom tudni megcsinalni csak jo sokara. te full kesz vagy 😂 egyaltalan nem veszed eszre h magadnak mondasz ellent ? 😀

nem mondtam h jo munka amit newman csinalt csak azt h tanusithatnal egy kis turelmet. oldalas flamet ebbol 2 dolog generalt. az h nincs agyad meg az h en a te esznelkuli vagdalkozasodat es kommunikacios eszkozeidet nem voltam hajlando szo nelkul hagyni. az h ki viszi bele ebbe a multbeli un. serelmeit az azert vicces mert csak te hoztad fel oket 😀
sot nekem azota nem egyszer nem esett nehezemre igazat adni neked.

es igen tenyleg nincs mit rajta magyarazni. te total homaly vagy. tovabbi jo szorakozast csak legyszi irogasd ezeket inkabb magadnak wordpadbe legyszi mert annyira nem szorakoztato elolvasni se a te rinyalas temaban koltott iromanyaidat se az en arra erkezo valaszaimat. gb
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Eaglesvick: jó lett a két tracker, de egyetlen apró kimaradást nem látok: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=489877#p489877 ebben a 2. tradenél (Moore to Steelers) volt sok opcionális, amik nincsenek kiírva, így meg könnyen később elveszhetnek

Rózsiház meg....
Fetamás Lavigne és Rajna, Turner mire akart 8 milliót kérni? 29 évesen, aki évek óta állandóan egyedül futkározik Atlantában?
A Freeman 7 milliót is sokkalom, de ez még belefér. Ha hasonló évet hoz, mint idén, akkor jövőre lehet saccolni hova lőjem be.Deny
Ööö, arra akart sokat kapni hogy tök egyedül fut évek óta és rendszeresen 1300 yard fölé kerül... nyilván most akar sok pénzt lőni magának, nem pedig akkor, amikor már a kórházban lakik.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bocs, nem voltam itthon három napig, most visszaolvastam a topicot, mindjárt küldöm az ajánlatot Gorera is. Ha kell most már zaklathattok PMben.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
átfutottam az admint, az eddig felmerülő hibák mellett, beírtam a kond. pickeket,
továbbá 2 hibát észleltem:
a PIT idei második köröse (2/30) az OAK-t illeti a 66-os számú Orakpo trade miatt
továbbá a 102-es számú trade értelmében a MIN5. köröse (5/31) a Denveré.
DE NYUGODTAN Javítsatok ki ha tévedek!eaglesmcnabb
Valóban, erre nem is emlékeztem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
átfutottam az admint, az eddig felmerülő hibák mellett, beírtam a kond. pickeket,
továbbá 2 hibát észleltem:
a PIT idei második köröse (2/30) az OAK-t illeti a 66-os számú Orakpo trade miatt
továbbá a 102-es számú trade értelmében a MIN5. köröse (5/31) a Denveré.
DE NYUGODTAN Javítsatok ki ha tévedek!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem ártana átnézni azt a trade admint, mert szerintem vannak még benne hiányosságok.
Tegnap pl. jeleztem hogy az én 3. köröm az egy trade keretében a Falconshoz vándorolt, ami be is lett írva az Atlantához.
Igen ám, de utána jött egy ilyen:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=213743#p213743
Lehet hogy én néztem el valamit, de az is lehet hogy akad még benne pár ilyen furcsaság...Rataxes
ja. mert egyes tradek egyik fele el van könyvelve a másik fele nem...c😊eaglesmcnabb
Ezt már írtam korábban is hogy a Soldados féle trackerben minden okés volt. Abban ami olyan formátumban volt beírva, mint a mostani 2013-as. Csak amikor Newman beírta az újat gondolom azt cserélte le, és az új meg már szar lett. Lehet Soldit kéne megkérdezni hogy nincs-e meg neki az a verzió (vagy Newmant).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem ártana átnézni azt a trade admint, mert szerintem vannak még benne hiányosságok.
Tegnap pl. jeleztem hogy az én 3. köröm az egy trade keretében a Falconshoz vándorolt, ami be is lett írva az Atlantához.
Igen ám, de utána jött egy ilyen:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=213743#p213743
Lehet hogy én néztem el valamit, de az is lehet hogy akad még benne pár ilyen furcsaság...Rataxes
ja. mert egyes tradek egyik fele el van könyvelve a másik fele nem...c😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
- friss Ke-Kí
- jj: az nekem/nekünk csak jó 😊
- eaglesmcnabb: látom frissítetted a trackert, Vasquezt elengedte a Steelers
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
Amúgy holnap már lehet a WR/TEekre licitelni viszont még nincs lista hogy kire ? Az mikor esedékes ?Toca
mindenki kigyűjti saját magának.

én 21 óra után érek csak haza, utána kezdem el adminisztrálni a hétvége eseményeit.Höri
akkor sok FA ajánlat nem lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal