GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy holnap már lehet a WR/TEekre licitelni viszont még nincs lista hogy kire ? Az mikor esedékes ?Toca
mindenki kigyűjti saját magának.

én 21 óra után érek csak haza, utána kezdem el adminisztrálni a hétvége eseményeit.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem ártana átnézni azt a trade admint, mert szerintem vannak még benne hiányosságok.
Tegnap pl. jeleztem hogy az én 3. köröm az egy trade keretében a Falconshoz vándorolt, ami be is lett írva az Atlantához.
Igen ám, de utána jött egy ilyen:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=213743#p213743
Lehet hogy én néztem el valamit, de az is lehet hogy akad még benne pár ilyen furcsaság...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Amúgy holnap már lehet a WR/TEekre licitelni viszont még nincs lista hogy kire ? Az mikor esedékes ?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rózsiház meg....
Fetamás Lavigne és Rajna, Turner mire akart 8 milliót kérni? 29 évesen, aki évek óta állandóan egyedül futkározik Atlantában?
A Freeman 7 milliót is sokkalom, de ez még belefér. Ha hasonló évet hoz, mint idén, akkor jövőre lehet saccolni hova lőjem be.Deny
Top5 futó, top fizetés kell neki 😉 Gondolkodtam kicsit kevesebben, de igazából sokkal lejjebb nem mentem volna, max 7,3-7,5ig. Még pont le tud akasztani kis lóvét, mivel 2-3 jó éve még van.

Freeman meg jóféle starter QB. Idén gyengébb volt, ezért nem kért nálam 9-11-et. 😛


Super Marioról meg ne is álmodjon senki. Van rá 15 millám, sőt akár 25 is, kibaszok mindenkit de ő idejön! :cool:
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Williams? Én öt-hat embert tudok csak aki rá akar repülni.
Kemény meccs lesz az 😊 És tanulságos.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
6 millanal? Ahh ugyan, sok a helyem es a 34 pass rusher a legnagyobb needem, a tobbit mind megoldom korrekt aron. 😉
Nagyot fogsz nezni.. 😉Stez
Én nagyot nem 😀 Belőled bármit kinézek 😀 Ha irrálisan túl akarod fizetni nem foglak megakadályozni, de abban segíthetek hogy irreális legyen 😀Toca
Aztán nehogy rajtad maradjon esetleg 12 milláért.. 😛
Hiába jó Williams, azért az nem lesz egy hálás feladat az a fizetés. 😉

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eaglesvick: jó lett a két tracker, de egyetlen apró kimaradást nem látok: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=489877#p489877 ebben a 2. tradenél (Moore to Steelers) volt sok opcionális, amik nincsenek kiírva, így meg könnyen később elveszhetnek

Rózsiház meg....
Fetamás Lavigne és Rajna, Turner mire akart 8 milliót kérni? 29 évesen, aki évek óta állandóan egyedül futkározik Atlantában?
A Freeman 7 milliót is sokkalom, de ez még belefér. Ha hasonló évet hoz, mint idén, akkor jövőre lehet saccolni hova lőjem be.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
6 millanal? Ahh ugyan, sok a helyem es a 34 pass rusher a legnagyobb needem, a tobbit mind megoldom korrekt aron. 😉
Nagyot fogsz nezni.. 😉Stez
Én nagyot nem 😀 Belőled bármit kinézek 😀 Ha irrálisan túl akarod fizetni nem foglak megakadályozni, de abban segíthetek hogy irreális legyen 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
draftolt játékosok szerződései azok lesznek 2012-ben, ami a szabálykönyvben van? tehát már frissített?
(a Saints pedig úgy döntött, hogy az irreális igények miatt idén SENKIVEL nem cserél, ne is keressetek ez ügyben)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
6 millanal? Ahh ugyan, sok a helyem es a 34 pass rusher a legnagyobb needem, a tobbit mind megoldom korrekt aron. 😉
Nagyot fogsz nezni.. 😉

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
ne csak a szád járjon 😉
majd ha rátolsz 15 millánál többet, hiszek neked 😛
de szerintem te 8 millánál feladod már a küldetést 😂Stez
Én is mondjuk mert amekkora nagy a szád kb 6 millánál kiszállsz még arra meg hülyeség 15t adnom 😛 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ne csak a szád járjon 😉
majd ha rátolsz 15 millánál többet, hiszek neked 😛
de szerintem te 8 millánál feladod már a küldetést 😂Stez
megmondtam hogy az a küldetés sosem lesz 8 millánál 😊
szerk.: ebből következik Toca hogy 6-nál sem lesz 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Stez arai, es a Megatron-fele 18 milla volt vicces 😀Igor
Én rossz politikus vagyok. Megtartom az ígéretem 😀
(Plusz úgyis tudtam, hogy a többiek puhányak lesznek 😛)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Grimes es Grubbs is telibe.. Nem tudom ki mondta, hogy Grubbsra vicc az 5 miller, ajanlom legkozelebb a rozsiknak is szoljon, meg az arazas elott 😛

Stez arai, es a Megatron-fele 18 milla volt vicces 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ne csak a szád járjon 😉
majd ha rátolsz 15 millánál többet, hiszek neked 😛
de szerintem te 8 millánál feladod már a küldetést 😂Stez
jaja pouncey lesz ő is 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ne csak a szád járjon 😉
majd ha rátolsz 15 millánál többet, hiszek neked 😛
de szerintem te 8 millánál feladod már a küldetést 😂

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
a Finley 5 milla viszont tetszetős számomra, simán féltem tőle, hogy tages ár környékén tudok csak hosszabbítani vele, egy 6 millával számoltam
most kurva jól jön ez az 1-2 milla, ami felszabadult
reszkess Super Mario, 15 millát kapsz tőlem 😂Stez
15 millát az kevés lesz 😀
Nem gondoltam volna hogy Winslowt fogom túlárazni ennyivel... Soliai meg Goffot hittem hogy túllőttem de úgy látszik összhangban voltam a rózsikkal 😀
Harris meg Carrikerért annyit adni uff 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1,5-el 😛 És arról nem tehetek, hogy a többiek nem tudták felmérni mekkora király 😀fetomy
azért Olsennél sem tétlenkedtél. tehetséges vagy 😀eaglesmcnabb
jó, de kompenzáltam staley és sims esetében, úgyhogy 2-2 😀

Wyatt: Arról nekem nincs excelem, azt somos tudja majd közzétenni 😉fetomy
Oksi, köszke, várom 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
te csak ne veregesd vállon magadat, azért Urlachert sikerült 2 millióval túllőnöd a többiekhez képest 😀 ne keverd a magánéletet a munkával! 😀eaglesmcnabb
1,5-el 😛 És arról nem tehetek, hogy a többiek nem tudták felmérni mekkora király 😀fetomy
azért Olsennél sem tétlenkedtél. tehetséges vagy 😀eaglesmcnabb
jó, de kompenzáltam staley és sims esetében, úgyhogy 2-2 😀

Wyatt: Arról nekem nincs excelem, azt somos tudja majd közzétenni 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tages árak?

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
te csak ne veregesd vállon magadat, azért Urlachert sikerült 2 millióval túllőnöd a többiekhez képest 😀 ne keverd a magánéletet a munkával! 😀eaglesmcnabb
1,5-el 😛 És arról nem tehetek, hogy a többiek nem tudták felmérni mekkora király 😀fetomy
azért Olsennél sem tétlenkedtél. tehetséges vagy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
te csak ne veregesd vállon magadat, azért Urlachert sikerült 2 millióval túllőnöd a többiekhez képest 😀 ne keverd a magánéletet a munkával! 😀eaglesmcnabb
1,5-el 😛 És arról nem tehetek, hogy a többiek nem tudták felmérni mekkora király 😀
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt gondolom nevéhez méltó munkát végzett a rózsiház.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
te csak ne veregesd vállon magadat, azért Urlachert sikerült 2 millióval túllőnöd a többiekhez képest 😀 ne keverd a magánéletet a munkával! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Milyen kedves Robisontól hogy 10.000-el olcsóbban aláírt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes