GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nyugodtan törölheted Wyatt nehogy egyeseket megzavarjon, elvileg 2013-asok is megvannak, ha valami nem stimmel (simán előfordulhat ) akkor írjatok PM-et, utánanézek és javítom 😊eaglesmcnabb
De most amúgy akkor van valami döntés, hogy ki fogja végülis a trackert vezetni? 😀

Somos meg kapja be 😕fetomy
természetesen newman.
attól függetlenül vezetem magamnak a lapszemlében, hogy tudjam naprakészen hogy hányadán állunk.
Mondjuk az tényleg nem járja hogy egyeseknek 3 picckel kevesebb legyen beírva, úgy hogy hónapokig keresztül fel sem tűnik senkinek. Amiből ráadásul az egyik 2. körös.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gondolom ha 2. körös tendert teszek rá, nem kellett volna. 😊

Briggs-et elviheted.somoskovig
Hát nyilván nem, max egy 6, esetleg 5. kört 😊 már ez a fizetés is szinte sok neki 😊

Briggs kell a halálnak 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Köszönöm MacNabb a trackerben nyújtott munkád.
Ez így már sokkal sokkal jobb.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 259 — 49ers GM
nyugodtan törölheted Wyatt nehogy egyeseket megzavarjon, elvileg 2013-asok is megvannak, ha valami nem stimmel (simán előfordulhat ) akkor írjatok PM-et, utánanézek és javítom 😊eaglesmcnabb
De most amúgy akkor van valami döntés, hogy ki fogja végülis a trackert vezetni? 😀

Somos meg kapja be 😕fetomy
Gondolom ha 2. körös tendert teszek rá, nem kellett volna. 😊

Briggs-et elviheted.

Jöhetnek egyébként a franchise tageseket szerzők hosszabbítási ajánlatai.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nyugodtan törölheted Wyatt nehogy egyeseket megzavarjon, elvileg 2013-asok is megvannak, ha valami nem stimmel (simán előfordulhat ) akkor írjatok PM-et, utánanézek és javítom 😊eaglesmcnabb
De most amúgy akkor van valami döntés, hogy ki fogja végülis a trackert vezetni? 😀

Somos meg kapja be 😕
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
nekem hiányzik a 2013-as első, második, harmadik illetve negyeidk köröm. 😕
beleírhatnál mindegyik kör végére egy 33-as kompenzációs picket 😕

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nyugodtan törölheted Wyatt nehogy egyeseket megzavarjon, elvileg 2013-asok is megvannak, ha valami nem stimmel (simán előfordulhat ) akkor írjatok PM-et, utánanézek és javítom 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
eaglesmcnabb, sztem a 2013-as trackert is tedd be az aljára a tisztánlátás kedvéért
ja és nekem a 6/5 megy a panthershez Levy miattkristof
sőt egyes gm-t ismerve már a 2014-es is kellenejjncaa
ezt most magamra vettem 😕
de nem, nem fogok többet tradelni már, a maradékot needet piacról igyekszem elintézni 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha zavaró, kiszedem 😊

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
rfa tenderelt játékost el lehet cserélni? 😮braxa88
rfa-n hozta el wyatt, csak eaglesmcnabbnek írta bekristof
rájöttem közben
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
rfa tenderelt játékost el lehet cserélni? 😮braxa88
rfa-n hozta el wyatt, csak eaglesmcnabbnek írta be
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de szerintem akiket nem meccseltek nyugodtan beírhatjátok az adminba mert van akinek több pickje is van az adott körben, ne kelljen találgatni.eaglesmcnabb
mindig a saját megy, ha az nincs akkor a legjobbkristof
Így van, azért beírtam, ha így könnyebb

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de szerintem akiket nem meccseltek nyugodtan beírhatjátok az adminba mert van akinek több pickje is van az adott körben, ne kelljen találgatni.eaglesmcnabb
mindig a saját megy, ha az nincs akkor a legjobb
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eaglesmcnabb, sztem a 2013-as trackert is tedd be az aljára a tisztánlátás kedvéért
ja és nekem a 6/5 megy a panthershez Levy miattkristof
sőt egyes gm-t ismerve már a 2014-es is kellenejjncaa
mindjárt kezdem a 2013-ast, a tenderezett játékosoknál megvárom amíg meglesz az összes, csak utána írom bele, mert már így is nagy a kavarodás. de szerintem akiket nem meccseltek nyugodtan beírhatjátok az adminba mert van akinek több pickje is van az adott körben, ne kelljen találgatni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Támogatom, jó ötlet

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
eaglesmcnabb, sztem a 2013-as trackert is tedd be az aljára a tisztánlátás kedvéért
ja és nekem a 6/5 megy a panthershez Levy miattkristof
sőt egyes gm-t ismerve már a 2014-es is kellene


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
eaglesmcnabb, sztem a 2013-as trackert is tedd be az aljára a tisztánlátás kedvéért
ja és nekem a 6/5 megy a panthershez Levy miatt
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/20-am megy a Washingtonhoz, mivel nem matchelte az ajánlatom 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fake, gondolom olvasod a topciot, de leírom neked harmadszor is, bár nem én írtam vállalja e Fetomy de IGEN VÁLLALTA.
A másik fele, mintha annyira megijednék az itteni munkától.
Írtam Hörinek tegnap és ha azt mondaná csináljam meg, gond nélkül megtenném, nem nagy munka, ahogy eddig is megtettem ha kellett valami, eltűnések és másra mutogatás nélkül.

A pampogásról meg a saját esetedről beszélsz? Megértem a problémáid, hisz eddig amit vállaltál sosem fejezted be normálisan, időre, stb... Ehelyett fél éves csúszás, avagy Stez csinálta meg.
Te aztán joggal vagy kiakadva 😊

BTW, az oldalas flameket befejezve ha egy munka rossz az rossz, teljesen mindegy ki teszi ezt közzé, vitát generálni belőle és a saját múltban megélt sérelmeket belevinni meg felesleges.
Az hogy valami rosszul lett megcsinálva nem retorikai feladat, hanem vagy odateszi magát az ember vagy nem. SOkan kérték csináljon tracket (én nem, mielőtt ezzel lennék betámadva) mire azt válaszolta majd megcsinálja SB után, megcsinálta, ilyen lett.
Van ezen mit magyarázni?
Szerintem nincs.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem csinálja Tyr

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindegy elkezdtem frissíteni a tiédet, ha kész leszek berakom lapszemlébe.eaglesmcnabb
Abban vanám már trade, de nem tudom meddig bezárólag, mert mikor írt newman, hogy ő fogja csinálni, már nem frissítettem 😊

És nem kell elődolgozni, bőven ráérek kb. minden nap, úgyhogy nagyon szívesen megcsinálom, vezetem is, DE előbb azért várjuk meg Newmant ezzel szerintem 😊 Oké, hogy elbaszta, de most felesleges rádolgozni amíg nem nyilatkozik, hogy mi történt, vagy hasonló.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tényleg... ez csak ennyi majd javítja.
Nem üt meg a guta hogy hol vannak a pickjeim. Szépen nyugodtan ülök addig míg ismét erre jár és majd ha épp lesz kedve ki is javítja (ha tudja) Mert eddig nem volt és a tracker nem tegnap készült el.

De. Ha vissza lehet állítani az még rendben van. Ha mind benne van a trade adminban.
De valahogy Soldinál sosem voltak gondok.
Ez elég komoly odafigyelést igényel. Tegyük fel téved egy helyen, az sem jó de oké, de csak nálam 3-4 helyen rontotta el.
Ez mi??? Megmondom mi. Az alkalmatlanság.Delonso_
jo. lovagolhatsz ezen de en pont nem arrol probalok meg beszelni
h konkretan ezt a feladatot newman eltudja-e latni v sem. engem kurvara nem zavar ha csak 2 het mulva javitja ki.
de ha teged ez igy zavar akkor miert nem irod be baszott nagy betukkel hogy :

KEDVES COMMISH ! VELEMENYEM SZERINT TARTHATATLAN ALLAPOTOK URALKODNAK A DRAFT TRACKERBEN. SZERETNEK KERNI MODERATORJOGOT H A TOVABBIAKBAN EN VEZETHESSEM MERT SOKKAL JOBBAN TUDNAM CSINALNI MINT AKI MOST CSINALJA.

hidd el kapnal modijogot is meg minden es egy darab hiba nem lenne a trackerben igy orjongened sem kene. mar persze ha neked nem lenne sokkal egyszerubb mindig mindenben masra mutogatni meg mastol varni a megoldast mint ahogy 1 kivetelevel ebben a jatekban eloadtad ha barmi operativ tennivalo kerult teritekre amik miatt kivetel nelkul nekiallsz pampogni mint egy fogrof ha a cseledje nem szolgalja fel neki az ot orai teat a megfelelo homersekleten.

utoljara kerdezem : fetomyt megkerdeztetek arrol h akar-e trackert vezetni v csak aranyosan ratolnatok a dolgot ?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az a locsolas az lőcsölés akar lenni amugy 😀
mien reakciok bacsi ? h visszakerdezek ? hiaba irod "szepen normalis" hangnemben ha kozben olyan dolgokat mondasz amit akarhogy csomagolsz konfliktus lesz belole. egyebkent : fetomytol megkerdezted h akar-e trackert vezetni v csak ugy joindulatbol eszedbe jutott h o csinalhatna mert neked az ugy megfelel es megsem neked kell vele az idod elbaszni ?Fake
Még nem tanulta meg a fake-olvasást, akkor evidens lett volna 😀
Amúgy szerintem csak tudja, hogy úgyis vagyok annyira hiperaktív 😂

És amíg a trade admin megvan, nem kell félni, hogy elvesznek a pickek, mert onnan akkor is össze lehet szedni, ha netán újember törölte soldi eredeti hsz-ét 😊

JJ: szerintem eltiltást átvesszük, csak sérüléseket kezeljük külön, de persze hasri tudja a tutit 😊fetomy
mindegy elkezdtem frissíteni a tiédet, ha kész leszek berakom lapszemlébe.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az a locsolas az lőcsölés akar lenni amugy 😀
mien reakciok bacsi ? h visszakerdezek ? hiaba irod "szepen normalis" hangnemben ha kozben olyan dolgokat mondasz amit akarhogy csomagolsz konfliktus lesz belole. egyebkent : fetomytol megkerdezted h akar-e trackert vezetni v csak ugy joindulatbol eszedbe jutott h o csinalhatna mert neked az ugy megfelel es megsem neked kell vele az idod elbaszni ?Fake
Még nem tanulta meg a fake-olvasást, akkor evidens lett volna 😀
Amúgy szerintem csak tudja, hogy úgyis vagyok annyira hiperaktív 😂

És amíg a trade admin megvan, nem kell félni, hogy elvesznek a pickek, mert onnan akkor is össze lehet szedni, ha netán újember törölte soldi eredeti hsz-ét 😊fetomy
Kivéve, ha korábbi évből is van mostanra vonatkozó 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az a locsolas az lőcsölés akar lenni amugy 😀
mien reakciok bacsi ? h visszakerdezek ? hiaba irod "szepen normalis" hangnemben ha kozben olyan dolgokat mondasz amit akarhogy csomagolsz konfliktus lesz belole. egyebkent : fetomytol megkerdezted h akar-e trackert vezetni v csak ugy joindulatbol eszedbe jutott h o csinalhatna mert neked az ugy megfelel es megsem neked kell vele az idod elbaszni ?Fake
Még nem tanulta meg a fake-olvasást, akkor evidens lett volna 😀
Amúgy szerintem csak tudja, hogy úgyis vagyok annyira hiperaktív 😂

És amíg a trade admin megvan, nem kell félni, hogy elvesznek a pickek, mert onnan akkor is össze lehet szedni, ha netán újember törölte soldi eredeti hsz-ét 😊

JJ: szerintem eltiltást átvesszük, csak sérüléseket kezeljük külön, de persze hasri tudja a tutit 😊

(Ja, és az általam csinált tracker nekem megvan "szűz" állapotban, tehát csak a DAL, PIT, MIN, OAK négyes pickjeit kell visszakeresni)